Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Burgman Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    worldwideweb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar, avustralya 'da satış fiyatını nasıl öğrenebilirim. bu motoru çok beğendim, konforu nasıl? yorumlarınız çok önemli benim için.

Motoru alma amacım konfor, konfor, konfor hızı sevmediğim için istiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SWT
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese günaydın arkadaşlar akşam maç olması münasebetiyle bir iftar yemeği düzenliyorum. gelen arkadaşlar davetlimdir.

mübarek ramazan ayı bitmeden güzel bir iftar yapalım hep birlikte

detayları ilerleyen dakikalarda yazacağım.

arkadaşlar iftar yapacağımız yer .. fatih, macar kardeşler caddesi no-47 .. teknik akvaryumun karşısı
    ana cadde üzeri kıztaşına dönerken köşe. cafe bade..
    Vedat kardeşim yemek ve muhabbet çok güzeldi, başta sana olmak üzere gelen arkadaşlara çok teşekkürler. Güzel bir gece geçirdik..
    Galatasarayda ayrı bir mutluluk verdi
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Motosikleti
    yamaha x-max ''06''

artık pabucu dama mı atılıyor ne dersiniz...

Hep hayalimdeki motor idi,gerçekten diğerleri arasında farklı bir yer ve konuma sahip olan BURGMAN nın tahtını artık daha güçlü ve konforlu bir maakina salla
    yacak ama onun sınıfı HYPER BIKE olarak geçiyor, 840 cc hacmi ile zincirli aktarmanın bu sınıfta ilk kez görüldüğü ve 0-100 km yi 5.5 saniyede alıp,200
    km lik hızı rahatça gören bu yol canavarı ne mi GILERA arkadaşlar.
    Netten girip detaylarına bakarsanız,artık rekabetin ne kadar kızıştığına şahit
    olacaksınız ve sanyorum çok da uzak olmayan bir gelecekte bombardier den
    990 cc lik bir scooter daha göreceğiz.
    binbasi nayman x-max ''06
    Yamaha Touching Your Heart.
    Safety First,then RIDE..!

Arkadaslar öncelikle herkese selamlar..Sonunda üye olabildim
    Vedatcım dün akşamki yemek için çok teşekkürler. Sohbet olsun, maç olsun
    her açıdan çok güzel bir akşamdı

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400

gelen arkadaşlarıma çok teşekkürler. lezzetli bir akşamdı. galatasarayla daha da keyiflendik. tebrikler.

Motosikleti
    silver o bir kral,simdilik prenses brg 07
    Alıntı navigator55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hep hayalimdeki motor idi,gerçekten diğerleri arasında farklı bir yer ve konuma sahip olan BURGMAN nın tahtını artık daha güçlü ve konforlu bir maakina salla
    yacak ama onun sınıfı HYPER BIKE olarak geçiyor, 840 cc hacmi ile zincirli aktarmanın bu sınıfta ilk kez görüldüğü ve 0-100 km yi 5.5 saniyede alıp,200
    km lik hızı rahatça gören bu yol canavarı ne mi GILERA arkadaşlar.
    Netten girip detaylarına bakarsanız,artık rekabetin ne kadar kızıştığına şahit
    olacaksınız ve sanyorum çok da uzak olmayan bir gelecekte bombardier den
    990 cc lik bir scooter daha göreceğiz.
    sevgii arkadasım bu pazar gercekten hareketli bir pazar her sene yeni modeller piyasaya giryor.Bu noktada kisi kendisine en yakın hangi modeli dusunuyorsa onu almalı.Dunyanın en iyi maxiscooter ı buırgman diyemeyız.Ama turkiyede en cok tutulan maxi scooter burgman diyebiliriz.Umarım cok daha iyileri pazara girer bizlerde bu motorları kullanma fırsatına erişmiş oluruz.

Vedatcım hersey icin tesekkurler.
    hayat üçbucuk ile dört arasındadır.Ya üç bucuk atarsın yada dört dörtlük yasarsın.

Motosikleti
    SWT
    Gerçekten şık olmuş, zaten Nexus'un 500cc olanıda yakışıklı bir motor ama burgmandaki konfor yok ve tabiki suzuki kadar güven vermiyor bana Gilera, yeni çıkacak olan 840cc de acaba fiyat ne olur? Birde 840 cc; bir scooter için fazla olabilirmi yada gereksiz kaçmazmı diye düşündüm
    Teyzesi defterdaarr olan, faytonla damda dolaşırr:P

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    arkadaşlar bir motor ilk çıktığında almak bence çok mantıklı değil.

görüyorsunuz burgman k7 alanların halini.

bence bir sene üzerinden geçtikten sonra, eksiklikleri giderilmiş olarak düşünmek daha mantıklı.

EXSELANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HRISOPOLİS(altın şehir üsküdar)-PRUSA(bursa)
    Motosikleti
    burgman 400 griiiiii
    çok güzel akşam yemeği olmuş ellerinize sağlık veceteryen kasapğ aramıza hoşgeldin
    aynı nehirde iki kere yıkanılmaz sonra akan su hep farklıdır

Motosikleti
    SUZUKİ BURGMAN AN400
    Vedat kardeşim verdiğin iftar yemeği için çok teşekkürler.Gelen arkadaşlarımada ayrıca teşekkür ederim.Bizimle o anı paylaşmış olmalarından dolayı.Eğlenceli bir akşam oldu.Deniz'in olmasıda ayrı bir faktör zaten.
    Serkan Kural
    A rh +

Motosikleti
    suzuki burgman AN 650cc ABS (2006)
    Yemek mükemmel olmuş. En kısa zamanda böyle güzel bir yemekte görüşmek dileğiyle abi.

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    Alıntı DARK1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vedat kardeşim verdiğin iftar yemeği için çok teşekkürler.Gelen arkadaşlarımada ayrıca teşekkür ederim.Bizimle o anı paylaşmış olmalarından dolayı.Eğlenceli bir akşam oldu.Deniz'in olmasıda ayrı bir faktör zaten.

serkancım, soframıza gelerek şeref verdiniz. ALLAH daha nice iftar sofralarına birlikte oturmayı nasip eder inşallah

Duffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MAJESTY 400
    Vedat, akşam unuttum valla, verdiğin iftar yemeği için teşekkür ederim.
    2004 Gümüş BurgmAN400 - O artık yok
    2006 GSX600F Çirkin Kral - O da artık yok
    2007 MAJESTY 400

alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S.wing600abs
    selam

uzun zamandır giremiyodum bu kanala herkes buradaymış maşallah allah birlikteliğinizi bozmasın

bu arada bende an 400 ümü satma kararı aldım hayırlısı ile an650 bakıyorum..

yeni katılan arkadaşlar olmuş hepsine de ayrı ayrı hoşgeldiniz demek istiyorum....
    www.yapimarkt.com
    Mustafa Demir
    A rh+

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    herkese günaydınlar

Alıntı Duffy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vedat, akşam unuttum valla, verdiğin iftar yemeği için teşekkür ederim.
    denizcim, şeref verdiniz. geldiğiniz için teşekkürler kardeşim.

mustafa çok sevindim hayırlı olsun kardeşim

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Alıntı alinazik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam

uzun zamandır giremiyodum bu kanala herkes buradaymış maşallah allah birlikteliğinizi bozmasın

bu arada bende an 400 ümü satma kararı aldım hayırlısı ile an650 bakıyorum..

yeni katılan arkadaşlar olmuş hepsine de ayrı ayrı hoşgeldiniz demek istiyorum....
    Şimdiden hayırlı uğurlu olsun Mustafa'cığım... Motor satmak için değl belki ama, almak için uygun sezon. Aradığın gibi bir motor bulabilirsin umarım. Seni görmek sevindirici

Alıntı tarikiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten şık olmuş, zaten Nexus'un 500cc olanıda yakışıklı bir motor ama burgmandaki konfor yok ve tabiki suzuki kadar güven vermiyor bana Gilera, yeni çıkacak olan 840cc de acaba fiyat ne olur? Birde 840 cc; bir scooter için fazla olabilirmi yada gereksiz kaçmazmı diye düşündüm
    Gilera'nın bu hamlesine Suzuki'nin 1000'lik bir scooterla cevap vereceğine dair söylentiler ortalıkta geziyor ama... 500 cc'nin üstündeki motorların scooter klasmanı için fazla olduğunu ve amacın giderek dışına çıktığını düşünüyorum. Kaldı ki Gileranın yeni makinasının Türkiye fiyatının 25.000 YTL'nin üzerine çıkacağı aşikar... Ben bu kadar parayı scootera binmek için sanırım harcamam. O fiyatlara çok klas touring makinalar var 2. el ya da yeni.

Oğuz
    Her ağacın kurdu özünden olur. Yiğidin kemliği sözünden olur.

Motosikleti
    suzuki burgman an400
    mustafa bende motorumu satma kararı aldım yaklaşık iki ay önce. ama bir kişi bile bırak alıcı olmayı aramadı bile..

yok pahasına satmaktansa bende satmadan almaya karar verdim. ozzcumun dediği gibi motor almak için güzel ama satmak için kötü günler bu günler..

hatta biraz daha beklersen, yani almak için havalar soğudukça, alım için daha iyi fırsatlar çıkabilir kardeşim.

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Alıntı vedatarpacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mustafa bende motorumu satma kararı aldım yaklaşık iki ay önce. ama bir kişi bile bırak alıcı olmayı aramadı bile..

yok pahasına satmaktansa bende satmadan almaya karar verdim. ozzcumun dediği gibi motor almak için güzel ama satmak için kötü günler bu günler..

hatta biraz daha beklersen, yani almak için havalar soğudukça, alım için daha iyi fırsatlar çıkabilir kardeşim.
    Arkadaşlar bu arada kasım ayında fuar var biliyorsunuz, orada 2008 modeller tanıtılacak, dolayısıyla 2007 modellerde ciddi indirimler olabilir. Hem sezon kış hem de fuar; fiyatları ciddi şekilde erozyona uğratabilir diye düşünüyorum. Ben olsam yeni motor almak için Kasım - Aralık aylarını beklerim.

Arkadaşlar görmüşsünüzdür belki siz de Bolu'ya bir gezi yapılması düşünülüyor. Biz de katılalım mı? Ne dersiniz?

Motosikleti
    suzuki burgman AN 650cc ABS (2006)
    Ne zaman abi Bolu gezisi?

Motosikleti
    Karakızı sattık gitti
    Alıntı burgman_brs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne zaman abi Bolu gezisi?
    Valla 20-21 Ekim diyorlar... Biz de Pazar günü, günübirlik katılım sağlayabiliriz diye düşünüyorum. Aşağıdaki linkte detaylar var arkadaşlar. Bi bakın isterseniz... Ya da Bayramın 2.-3. günleri için de bi program yapabiliriz derim.

Oğuz

http://www.motosiklet.net/forum/duyu...im-2007-a.html

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 24 kullanıcı var. (0 üye ve 24 misafir)

Bu Konudaki Etiketler