Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Shadow 750 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı novablue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi arkadaşımız satıyor motorunu?
    http://m.sahibinden.com/classifiedDe...08485&rnd=6730

Ayaklıklara bakarsak bizden biri...
    Bu motor bizden olmadığı gibi ayaklıkta benim yapımım değil
    7 kg gelen demir dökümden h.hawk ın ayaklıklar

---------- Post added at 14:41 ---------- Previous post was at 14:39 ----------

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olur dostum gerçekten, benim kısmetse alacağım motorun egzosları stok, çok sessiz hem senin cobra ları bir göreyim de olmadı egzos olayına girerim
    Haydi hayırlısı olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    saolun, benim icin uzun gececek bir haftanin ardindan shadow uma kavusacagim kismetse sonra sizin degerli deneyimlerinize ihtiyacim olacaktir muhakkak, simdiden tesekkur...

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    yeni motorlarınız hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın, kazasız sürüşler herkeze..

Komutan1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750 2006
    Sözünüzü dinledim reflektörleri değiştirdim.
    Osman Bey, krom çerçevelisini hiç bi sanayide bulamadım.
    Küçük yuvarlak olanını buldum ama nikelajı ve kalitesi hiç iyi değildi.
    en son bunlarda karar kıldım. Bence uydu.

speedy2, ZIPPIRMAN ve osmanba bunu beğendiler.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Arkadaslar benim motorda radyator koruma yok, kromlu sık bir kapağın günahı ne kadardır ve nereden en uygun temin ederim acaba ?

Motosikleti
    Shadow 750 c4 (2006)
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar benim motorda radyator koruma yok, kromlu sık bir kapağın günahı ne kadardır ve nereden en uygun temin ederim acaba ?
    Merhaba Shadow cu dostlar benim de radyator korumasına ve daha acil çanta demirlerine ihtiyacım var. Ancak ilçemde ulaşabilme şansım yok. Nerede nasıl bulabilirim ve bana kargo yapabilirler mı? Ya da nasıl bir çözüm bulabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Buradan bir bakın bakalım,benim aldıklarımdan 100% memnunum. Özellikle koruma demiri çok iyi
    Sahibinden com da bir bakın bakalım cromeman adlı satıcıda uygun olabilir.
    İlan No 14542665

Motosikleti
    Shadow 750 c4 (2006)
    Alıntı speedy2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buradan bir bakın bakalım,benim aldıklarımdan 100% memnunum. Özellikle koruma demiri çok iyi
    Sahibinden com da bir bakın bakalım cromeman adlı satıcıda uygun olabilir.
    İlan No 14542665
    Çanta demirini bulamadım. Ancak radyator koruma guzel. Tabii fiyatı konusunda fikrim yok. Sizce uygun mü?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

ilginiz için Ayrıca teşekkür ederim

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Kusura bakma gürol abim, istemeden hakkını yemişim.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Alıntı Keyifci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Shadow cu dostlar benim de radyator korumasına ve daha acil çanta demirlerine ihtiyacım var. Ancak ilçemde ulaşabilme şansım yok. Nerede nasıl bulabilirim ve bana kargo yapabilirler mı? Ya da nasıl bir çözüm bulabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.
    İstanbul sirkeci'de Özen motorda var. Kargo yapıp adrese gönderiyolar. Fiyatları oradan sorman gerek.

Motosikleti
    Alıntı Keyifci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul sirkeci'de Özen motorda var. Kargo yapıp adrese gönderiyolar. Fiyatları oradan sorman gerek. Bazı kişiler memnun kalmadığını yazmışlar. Benim bugüne kadar birkaç alış verişim oldu. Parada hiç minnetleri yok. Zaten bütün motosiklet aksamları satan yerler aynı davranışı sergiliyor. Rekabetin az oluşu bu insanlara şans tanımış. En azından mukayese açısından bilgi edinmiş olursunuz. Fakat kısacası ben bir yanlışlarını görmedeim. Hatta onlardan 2 defa da motosiklet satın almıştım.

SATIŞ NOKTALARI - Özen Motor

198.106.13.43/SatisNoktalari.aspx

KAYALAR MOTOR, İSTANBUL, 0212 264 57 98. ÖZEN MOTOR SİRKECİ, İSTANBUL, 0212 520 77 75. KARDEŞLER MOTOR, İSTANBUL, 0212 535 40 27 ...

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Bilgiler için teşekkürler arkadaslar peki bu radyator korumanın ayrı montaj aparati var mı nasıl sabitlenor raşidinde ?

Motosikleti
    Shadow 750 c4 (2006)
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul sirkeci'de Özen motorda var. Kargo yapıp adrese gönderiyolar. Fiyatları oradan sorman gerek. Bazı kişiler memnun kalmadığını yazmışlar. Benim bugüne kadar birkaç alış verişim oldu. Parada hiç minnetleri yok. Zaten bütün motosiklet aksamları satan yerler aynı davranışı sergiliyor. Rekabetin az oluşu bu insanlara şans tanımış. En azından mukayese açısından bilgi edinmiş olursunuz. Fakat kısacası ben bir yanlışlarını görmedeim. Hatta onlardan 2 defa da motosiklet satın almıştım.

SATIŞ NOKTALARI - Özen Motor

198.106.13.43/SatisNoktalari.aspx

KAYALAR MOTOR, İSTANBUL, 0212 264 57 98. ÖZEN MOTOR SİRKECİ, İSTANBUL, 0212 520 77 75. KARDEŞLER MOTOR, İSTANBUL, 0212 535 40 27 ...
    İlginize çok teşekkür ederim. Araştıracağım.

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Aklıma gelen iki soru daha
    Arka sele kalkıyor mü ? Yani küçük de olsa eldiven disk kilidi falan koyacak kadar bı bagaj kompartmani var mı ? Aradım taradım bulamadım ama bir sorayım istedim.
    Bir de motorun solunda yanında sanırım bir kask kilit mekanizması var ama nasıl çalıştığını anlamadım ? O dile Kaski nasıl bağlamam lazım ???

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    Chopperrider seleler sabit ve eldiven koyabileceğin bir göz yok malesef. Vidalar ile sökülebiliyor ama sürücü selesinin altında akü var.

Sen hangi semttesin bu arada?

Motosikleti
    Bilgiler için teşekkürler arkadaslar peki bu radyator korumanın ayrı montaj aparati var mı nasıl sabitlenor raşidinde ?
    Ayrıca vida yok. Radyatörün bağlı olduğu vidaları gevşetip üzerine bağlanır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:14 ----------

Aklıma gelen iki soru daha
    Arka sele kalkıyor mü ? Yani küçük de olsa eldiven disk kilidi falan koyacak kadar bı bagaj kompartmani var mı ? Aradım taradım bulamadım ama bir sorayım istedim.
    Bir de motorun solunda yanında sanırım bir kask kilit mekanizması var ama nasıl çalıştığını anlamadım ? O dile Kaski nasıl bağlamam lazım ???
    Kontak anahtarı ile geri açılan bir mil vardır. Kaskın klıps kordonunu geçirip mili arka taraftan elle ileri itirip kilitliyor ve anahtarı üzerinden alıyorsun.

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Ben de öyle tahmin ettim ama benim Kaskin ipi o mile sığmadı o yuZden tereddüt ettim bu arada shadowla kullanmak için agv rp60 mat siyah open face kask sipariş ettim çarşamba elimde olur inşallah. Retro tasarımım hoş bı kask, şimdi buna uygun deri mont arıyorum tavsiyeni olur mü ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:11 ----------

Aklıma Yatan tek model bu ne dersiniz :
    http://www.hudsonderi.com/?urun-296-...torsiklet.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:13 ----------

Sipariş ettigim kask da bu
    http://www.mototas.com.tr/urunlistel...98&o=97&s=1297

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ben fuardan bunu aldım
    tavsiye ederim,alırsan önceden haber ver konuşalım firma ile öyle al,indirim falan yaptırırız
    http://www.hudsonderi.com/?urun-186-...torsiklet.html

boy kilo belirtirsen beden söyleyebilirim,hatta bukadar zamandan sonra isimde belirtebilirsin )

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben fuardan bunu aldım
    tavsiye ederim,alırsan önceden haber ver konuşalım firma ile öyle al,indirim falan yaptırırız
    http://www.hudsonderi.com/?urun-186-...torsiklet.html

boy kilo belirtirsen beden söyleyebilirim,hatta bukadar zamandan sonra isimde belirtebilirsin )
    hocam haklısın vallahi sitede eski oldugum için kendimi tanıtmayı ihmal etmisim kusura bakmayın. İsmim Emir Ankara'dayim yas 32 kamudayim 2006 dan beri motosiklet biniyorum.

Bu arada linkini verdiginiz mont çok daha sık benim beğendiğimden ama malum fiyat da iki katı :( boyum 182 kilo 93 95 arası değişiyor su an deri montum 54 beden takım elbisede de kalıba göre 52 ya da 54 giyiyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    İ:stanbul şirinevler şubeyi arayıp Hayrettine sorarsan benim aldığım modelle senin istediğinde bedenler aynıysa L sana uyar,ha tek çekim alacaksan montu Gürol ve Osman abi selam söyledi 240 liraya vermesseniz döverlermiş sizi de ikisi bir araya geldiğinde ormanda 100 aslan gücünde oluyorlarmış de,sonuçtanda haberdat et bizi
    hayırlı olsun tekrar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler