Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Shadow 750 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Teşekür ederim
    bunları sizlerinde fikirlerinizle hepberaber yaptığımızı düşünüyorum

---------- Post added at 10:41 ---------- Previous post was at 10:39 ----------

Özer abi arka peglerini bana göndermedin cuma günü en geç bende olmaları gerekiyor ki üzerlerindeki işlemleri hafta sonu pazar günü yapabileyim malum akşamları ve pazar günü harici boş zamanım yok

---------- Post added at 10:43 ---------- Previous post was at 10:41 ----------

Alıntı efemert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben paletten kacyom sen palet yapmısın yaw :D masallah eline saglık mükemmel olmus saka bir yana benim derdim bunun baglandıgı safta baglanan kendi demiri o yok bende :( cobra marka ayaklıgın kendi baglantı demiri var ve söküp kendi ayaklıgımı takamıyorum servis 300 tl fiat verdi cıkmasını bulamazmıy9ız acaba.
    Efe kardeş vallahi adım Hıdır elimden gelen budur,bir foto koyarsan yardımcı olmaya çalışrım dedim

---------- Post added at 11:06 ---------- Previous post was at 10:43 ----------

Alıntı asymetry adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sonunda benim ve güneşin bir de kardeşim Hakkı'nın müsait olduğu bir gün yakaladık. Cobra S.S örneklemesi budur. İlk video'da dikkat ederseniz "2 ses 1 nefes" durumu söz konusu, rölanti vuruşu devam ederken gaz açma gümbürtüsü aynı anda geliyor. Bir de kısa sürüş çekimi yaptık. Aslında egzoz'un montaj videosunu çekecektik ama o gün heyecandan kamerayı götürmeyi unutmuşuz, montajı çok zor değil aslında biraz dikkat istiyor sadece.
    Heey babalar beee maşşalah
    güle güle kullan volkan iyi günlerinde inşallah
    senin motoruda peglerle kaşlarla falan filan donatmak boynumuza borçtur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2008 honda shadow
    foto koyuyorum orj ayaklık lazım yani ön ayaklıkları sökmek istiyorum kendi ayaklıklarım var onları takmak istiyorum ne yapmalıyım. su ankilerin baglantı demiri orj ler ile farklı oldugundan birbirine uymuyor.
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    foto koyuyorum orj ayaklık lazım yani ön ayaklıkları sökmek istiyorum kendi ayaklıklarım var onları takmak istiyorum ne yapmalıyım. su ankilerin baglantı demiri orj ler ile farklı oldugundan birbirine uymuyor.
    Orjinal ayaklıklar lazım,kendi ayaklıkların var takmak istiyorsun
    anladığım şu şaseden orjinal pegleri takmak için çıkartılan 8 mm kalınlıktaki üçgene benzer demir sökülüp kobra basamagın demiri oraya takılmış doğrumudur? sana lazım olan orjinal peglerin yuvası ve baglı olduğu üçgen parça bumudur?

Eger öyleyse iş zor kobrayada yapmış olduğu basamagı hiç yakıştıramadım yuh egsoza yapışık neredeyse ayak bile yanar yahu,birde birşey olsa basamak yamulsa yada kopsa adam eve kadar bile gidemez benim yaptıklarımda gavurluğum tuttu düşündüm,basamak yamulmak degil kopsa ana mil orada duruyor cıkartırsın basamagı yoluna devam edersin

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Sanki pegler içerde değilde egzos dışarda gibi duruyor..Normalden biraz daha kalın mı acaba boru ?
    Yokse gürol abinin dediği gibi pek saglıklı değil işin aslı...

Bu arada benim far tasım üzerindeki nikelajlar çatlamaya başlamış..Hatta yer yer dökülüyorda..
    Bunun tamiri ile ilgili bi fikri olan var mı ?

Motosikleti
    2008 honda shadow
    aynen abicim dedigin gibi ayaklık az yukarı kalksa egzosa zarar verecek motoru aldıgımda ayaklıklar vrdı orj yok ben egzosu taktım ayaklıgı takamaddım cünkü orj degil aklıma su geliyor hani ayaklık lar var set olarak degişiyor ve azda ileri gidenlerden onlarda baglantı demiride mevcutmu dur ve orj baglantı demiri 10 mm sac büküp yapabilirmiyiz.bu sezon motora cok aksesuar düsünüyorum sis gidon gibi sizlerin tecrübelerinden yararlanmak istiyorumm .motorumu rocker yapma düsüncesindeyim siyah ve krom olmalı egzoslar vines and hices sesi cok fena ama .

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    aynen abicim dedigin gibi ayaklık az yukarı kalksa egzosa zarar verecek motoru aldıgımda ayaklıklar vrdı orj yok ben egzosu taktım ayaklıgı takamaddım cünkü orj degil aklıma su geliyor hani ayaklık lar var set olarak degişiyor ve azda ileri gidenlerden onlarda baglantı demiride mevcutmu dur ve orj baglantı demiri 10 mm sac büküp yapabilirmiyiz.bu sezon motora cok aksesuar düsünüyorum sis gidon gibi sizlerin tecrübelerinden yararlanmak istiyorumm .motorumu rocker yapma düsüncesindeyim siyah ve krom olmalı egzoslar vines and hices sesi cok fena ama .
    bide noktalama işareti kullansan...
    İki kelime sonra yorulup vazgeçiyorum okumaktan..

Motosikleti
    2008 honda shadow
    kusura bakma valla yogun iş temposu arasına yazıyorum pek dikkat edemedim :(

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Pegler konusunda yardımcı olamam ama belki boyle bişi yapmak çokta masraf acmaz diye düşünüyorum...

Motosikleti
    2008 honda shadow
    bu phantom modeli degilmi.bildigim bu model fabrikasyon .

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Yapmak istedigin motor buna yakın bişi değilmi ?
    Bizim motorlardan bu olmaz mı ?

Motosikleti
    2008 honda shadow
    istedinmi hersey olur tabikide .bu modelin arkası nı begenmiyorum ama ön camurluk harika hos duruyor.

barış52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail Breakout
    spirit modelinin ön tekerinin kalınlaştırılmı ve biraz da mat boya eklenmiş hali ama bence shadowlar arasında en şık olanı diyebilirim. shadowum varken bunun hayalini kurardım ancak tr ye gelemedi bi türlü

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Gerçekten çok yakışıklı makine...
    Ali sen nasıl bişi olsun istiyorsun ?
    Onu paylaş istersen...Onun üzerine konuşalım...Neler yapılabilir..

Motosikleti
    2008 honda shadow
    gidon mesela yüksek takılırmı hiç bi shadow da görmediim olurmu yakısırmı bilmiyorum

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    benim far tasım üzerindeki nikelajlar çatlamaya başlamış..Hatta yer yer dökülüyorda..
    Bunun tamiri ile ilgili bi fikri olan var mı ?

Motosikleti
    2008 honda shadow
    sanırım kartalda nikelaj ve kromaj atan yer vardı, tamiri mümkün yaklasık 100 tl en az da tutarı var.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Çok heyecanlanmışım ellerim titremiş resimler az flu idare ediniz

Sürücü paleti

Arka yolcu paleti

Arka yolcu paketi kapalı

---------- Post added at 10:51 ---------- Previous post was at 10:48 ----------

Yaş kaç Ali kardeş?

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Bu ne abi ya...
    Bunlar nasıl fotoğraf...Böyle fotoğraf çekilir mi ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı FinalCUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ne abi ya...
    Bunlar nasıl fotoğraf...Böyle fotoğraf çekilir mi ?
    Mailine bak sen sislerinin fotolarını yolladım
    kuzu gibi yatıyorlar yanımda angelli mangelli hemde
    allah tırcı arkadaşlarımızdan razı olsun 85 euro yerine 45 lira hemde angelliiiii)

Motosikleti
    Honda Shadow 750
    Hepimiz TIR cıyız...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler