Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Shadow 750 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Benimki karbüratörlü ne yazıkki ama çokta önemli değil. Ben bu motoru ilk motorum olarak aldım bu sezon ve önümüzdeki sezon kullanıp diğer sezon başında satacağım. Asıl almak istediğim Suzuki M109R ya da bu shadowların babası VTX1300 2'sinden biri ama bu motoruda baya sevdim. Harleyin 883'leri ile yan yana durduğunda fark ortada. Drag Star'lara gidin bakın sanki şaseyi bi Amerikalı garajında kendisi yapmış gibi duruyor. En iyi seçim budur. Enjeksiyon Karbüratör farkıda öyle çok yok enjeksiyon 2008'in 2. yarısından itibaren var diye biliyorum. Eylül 10'dan sonra gezeriz bi Spirit kullanan arkadaşım var oda bizle gelecek.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

400 km de abs li, shadow için 19 bin istiyorlar...ço0k değil mi

Varuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimki karbüratörlü ne yazıkki ama çokta önemli değil. Ben bu motoru ilk motorum olarak aldım bu sezon ve önümüzdeki sezon kullanıp diğer sezon başında satacağım. Asıl almak istediğim Suzuki M109R ya da bu shadowların babası VTX1300 2'sinden biri ama bu motoruda baya sevdim. Harleyin 883'leri ile yan yana durduğunda fark ortada. Drag Star'lara gidin bakın sanki şaseyi bi Amerikalı garajında kendisi yapmış gibi duruyor. En iyi seçim budur. Enjeksiyon Karbüratör farkıda öyle çok yok enjeksiyon 2008'in 2. yarısından itibaren var diye biliyorum. Eylül 10'dan sonra gezeriz bi Spirit kullanan arkadaşım var oda bizle gelecek.
    Selam Ozan. Ne iyi iste karburatorlu olmasi. Yakit gostergesinin bunyesine cok geldigi, gurul gurul makinemize, ne diye ne zaman ariza cikaracagi belli olmayan enjeksiyon sistemi isteyelim ki? Gule gule kullanalim

Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Selamlar, 2006 shadowum için heybe çanta alacağım yardımcı olabilir misiniz? Hepsiburada'dan sipariş ettiğim Tex marka heybeler büyük geldi (sinyallere ve koltuğa dayandı). Tabi çanta derken aslında aparatı filan komple bişey almam gerekiyor. Markalardan yana sıkıntı yok (givi, kappa vs..) ama tamam dediğinde de bulamıyorsun. Teşekkürler şimdiden paylaşımınıza.
    Objects in the rear view mirror may appear closer than they are.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    shadow 750 - xmax 250
    Alıntı Varuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, 2006 shadowum için heybe çanta alacağım yardımcı olabilir misiniz? Hepsiburada'dan sipariş ettiğim Tex marka heybeler büyük geldi (sinyallere ve koltuğa dayandı). Tabi çanta derken aslında aparatı filan komple bişey almam gerekiyor. Markalardan yana sıkıntı yok (givi, kappa vs..) ama tamam dediğinde de bulamıyorsun. Teşekkürler şimdiden paylaşımınıza.
    Selam,
    Fikrimce bunu düşünebilirsin. Shadowların kuyruğu uzun olmasından dolayı bu çantalar uyum sağlıyor

Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı Gölge750 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam,
    Fikrimce bunu düşünebilirsin. Shadowların kuyruğu uzun olmasından dolayı bu çantalar uyum sağlıyor
    Merhaba Hocam, bunu dediğiniz bir link mi? veya ben göremedim zahmet olmazsa bir kez daha gönderebilir misiniz? Selam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    shadow 750 - xmax 250
    Alıntı Varuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Hocam, bunu dediğiniz bir link mi? veya ben göremedim zahmet olmazsa bir kez daha gönderebilir misiniz? Selam.
    Selam, Sanırım eklememişim

http://www.hudsonderi.com/?urun-304-...torsiklet.html

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    ilk solo gezimi ve raporumu tamamladım

http://king-tiara.blogspot.com/2012/...y-bolum-i.html
    speedy2 ve Varuna bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı Nexagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk solo gezimi ve raporumu tamamladım

http://king-tiara.blogspot.com/2012/...y-bolum-i.html
    Merhaba Nexagon, seyahat notlarini bi cirpida okudum ve cektigin fotograflara da bakmaya doyamadim. Darisi sistemin esaretine noktali virgul koymak isteyen ben ve diger arkadaslarin basina. Hosgeldin Ankara'ya. selamlar.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    hoşbulduk dostum, birgün sürüşümüze katıl noktalı virgülü üç noktaya çevirelim. birlikteliğimize güç katalım.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı Nexagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşbulduk dostum, birgün sürüşümüze katıl noktalı virgülü üç noktaya çevirelim. birlikteliğimize güç katalım.
    Memnuniyetle...

emeğine sağlık, çok açıklayıcı olmuş.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Arkadaşlar chopper deneyimimi sonlandırma kararı aldım.
    Anladım ki 4 silindir olmayınca ben motosikletten keyif alamıyorum.
    Motorum satılıktır. İlgilenen olursa fiyatta yardımcı olurum.
    Herkese kazasız sürüşler.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7327781/detay/
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Gitti SYM Geldi Kymco Xciting 250 İ
    Selamlar;
    Sym Fiddle II 125 cc motorumu Kymco Xciting 250 İ 2011 model şehir dışındaki bir motosiklet ile takas ederek değiştirmiş bulunuyorum.
    Enjeksiyon yakıt sistemli motor yerine karbüratörlü motorları daha çok tercih etmeme rağmen gelişmeler ve nezaketli yaklaşımlar, kibar usluplar bana bu seferde enjeksiyonlu olsun bakalım dedirtti..

BU SAYFADA yeni motorum ile ilgili yorumlarım ve bir iki foto var..
    Vesselam....

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gitti SYM Geldi Kymco Xciting 250 İ
    Selamlar;
    Sym Fiddle II 125 cc motorumu Kymco Xciting 250 İ 2011 model şehir dışındaki bir motosiklet ile takas ederek değiştirmiş bulunuyorum.
    Enjeksiyon yakıt sistemli motor yerine karbüratörlü motorları daha çok tercih etmeme rağmen gelişmeler ve nezaketli yaklaşımlar, kibar usluplar bana bu seferde enjeksiyonlu olsun bakalım dedirtti..

BU SAYFADA yeni motorum ile ilgili yorumlarım ve bir iki foto var..
    Vesselam....
    Hayırlı uğurlu olsun,Kaldera'm,Uğur kardeş.
    Eh artık ıslandığına ve ıslattığına göre,Önümüzdeki hafta sonu yanisi 7-8-9-Eylül de yalovada gerçekleşecek festivalede katılımı gerçekleştirirsiniz ki shadow ait engin bilgilerini paylaşabilesiniz efenim
    Evet arkadaşlar bir aksilik olmadığı sürece en azından cumartesi gidiş,pazar dönüş gibi düşünmekteyim.Katılımınızı beklerim,bu arada eşlerde isterse gelebilsin derim,başkada birşey demem kaçarım,
    hepinize iyi akşamlar olsun.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Tamam Özercim.Sıkıntı yok davetinize icabet ederim kendi adıma.Herhalde festival alanıda yine aynı yerdedir herzamanki gibi..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    shadow 750 - xmax 250
    Merhaba,
    Yeni motorunuz hayırlı olsun. Keyifli sürüşler dilerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:30 ----------

Aksilik olmazsa bende cumartesi gidip aynı gün dönmeyi planlıyorum. Burdan birkaç arkadaş gidebiliriz

mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow-750 - 2006
    Selamin aleykum , hepinize merhaba . Nihayet acemilik bitti dağıtım için Istanbula geldim ve bu gün birligime teslim olmak üzere ankaraya gideceğim . Hepinizi çok özledim kendinize iyi bakın ...

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Vay... mutu Mustafa kardeş. Sen hoş gelmişsen bre..
    Demek askerliğin yarısını bitirdın ha... Demek usta da oldun. Bizden ayrı kalalı ne işler becermışsın. Hadi hayırlı uğurlu olsun.
    Hem sonra tabi ki biz turlara giderken sen askerlik yapacaksın. Ne sandınya.. Bir tarihler biz alçak sürünme anfibi komando eğitimleri yaparken sende anneciğinin kucağında yatardın. Hele senin şu komutanlarının numaralarını ver bakalım bize.
    Hadi yine kıyamadım. Çünkü nede olsa Shadw'cusun. Meğer bizde seni özlemişiz. Hayırlı teskereler.

speedy2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1150GS ADV
    Alıntı Gölge750 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Yeni motorunuz hayırlı olsun. Keyifli sürüşler dilerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:30 ----------

Aksilik olmazsa bende cumartesi gidip aynı gün dönmeyi planlıyorum. Burdan birkaç arkadaş gidebiliriz
    Üzülerek cumartesi başka program olduğundan dolayı ancak 8.akşamı yola çıkabileceğim,orada buluşma umudu ile
    Alıntı mutu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamin aleykum , hepinize merhaba . Nihayet acemilik bitti dağıtım için Istanbula geldim ve bu gün birligime teslim olmak üzere ankaraya gideceğim . Hepinizi çok özledim kendinize iyi bakın ...
    Bide bize sor bakalım,sen sağ salim olda,gerisi yalan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler