Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-tvs-apache-subatta-askerim-acil-satilik-25-gun-icinde-195909053/detay/

SATILIK 3.200

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Serkan S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafaya takılcak bişey değildir ozaman .. balatalar dedıgım gıbı her etkene maruz kaldığı için kolayca pislk tutuyor ses yapıyor sürtünüyor fln..

Hani kapı altlarna soğuk girmemesi için yaparlar sünger yada bant.. 1 milyoncularda bulabılrsın.. kafa grenajının etrafına içerden çekersin tam temas ettiği yerlere.. öylece sıkarsan civataları ses kesilir en yüksek devirde bile kafadan zırıltı gelmez.
    eyvallah hocam çok sağol yarın civata somun alırken onuda alayım yapayım bu uygulamayı

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı Serkan S adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah hocam çok sağol yarın civata somun alırken onuda alayım yapayım bu uygulamayı
    Yap tabi ya hem uğraşmış olursun motorla ilgilendikce daha çok seviyo insan ^^
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    cg 200+ bajaj boxer
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok hacim haftalarca surekli otuyo
    birde kendim yptirmak ne demek zaten sigortayi sigortaci yapmiy9mu
    yaptırdığın firmaya iline göre fiyatlar değişiyor. sigortayı motosiklet bayiside yaptırabilir ama ben kendim ucuzunu bulup kimseye komisyon vermeden ucuza yaptırmak istiyorum

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    selamun aleykum cümleten. Arkadaşlar sente konusunda yardıma ıhtiyacım var. üst silindir değişiminden sonra egzantrik mili hangi konumda tutulmalı 2009 model apache 150 mde sente ayarı nasıl yapılır kendim toplamaktayım. sente volan üzerindeki çizgide mi olmalı T harfi üzerinde mi ve egzantrik mili uzerinde sadece bir çizgi var işaret olarak ne yapmalıyım acil!!!!!!!!!!

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 2014
    Arkadaşlar benim motorun sağ elciği bağlandığı yerden gevşemiş oynuyor :( Baya büyük bir alyan anahtarı ile sıkılıyor ama alyan yalama oldu en sona kadar sıktım hala gevşek. Nasıl düzeltebilirim neden böyle birşey olmuş olabilir? Bir de motor gidonu bırakınca sağa çekiyor bu yüzden olabilir mi ?

Fotoğraftaki plastik korumayı kaldırıp ordan sıktım ama yanlış yerden mi sıktım acaba?

(Tam oradan oynuyor bütün elcik komple)

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı indirect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim motorun sağ elciği bağlandığı yerden gevşemiş oynuyor :( Baya büyük bir alyan anahtarı ile sıkılıyor ama alyan yalama oldu en sona kadar sıktım hala gevşek. Nasıl düzeltebilirim neden böyle birşey olmuş olabilir? Bir de motor gidonu bırakınca sağa çekiyor bu yüzden olabilir mi ?

http://i.hizliresim.com/N3bo3P.jpg

Fotoğraftaki plastik korumayı kaldırıp ordan sıktım ama yanlış yerden mi sıktım acaba?

(Tam oradan oynuyor bütün elcik komple)
    rtr yazan kapağı söküpaltında elciği içi tane cıvatası var onları sıkacaksın senin gösterdiğin yer amotisörün başı
    indirect bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rtr yazan kapağı söküpaltında elciği içi tane cıvatası var onları sıkacaksın senin gösterdiğin yer amotisörün başı
    bak bişeyi daha öğrenmiş oldum :D
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 2014
    Hacı benim elcikleri tutan birer tane vida var. Normal mi yoksa pinti bayi pintilik mi yapmış yine. Gerçi 2. deliği ortalamıyor nasıl 2 tane takılacak ki?

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    İyi akşamlar beyler bu motorun 4390 liralık olan modelinin sıfırını izmirde nerde bulabiliriz ?

Hacı benim elcikleri tutan birer tane vida var. Normal mi yoksa pinti bayi pintilik mi yapmış yine. Gerçi 2. deliği ortalamıyor nasıl 2 tane takılacak ki?
    http://i.hizliresim.com/RXV3rZ.jpg
    benim hatırladığım bizimkilerden farklı altna yarın unutmazsam bakarım ama onu gevşetince elcikleri biraz aşağı çekersen belki ikinci deliklere denk gelebilir

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    benim hatırladığım bizimkilerden farklı altna yarın unutmazsam bakarım ama onu gevşetince elcikleri biraz aşağı çekersen belki ikinci deliklere denk gelebilir
    bence de onların denk gelmesi lazım.. tek civata saçma olurdu.. tutmaz yani.. mantıken 2 olması lazım.. açıp bakmadm orası ayrı ^^

Alıntı ENİGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar beyler bu motorun 4390 liralık olan modelinin sıfırını izmirde nerde bulabiliriz ?
    Artık satılmıyor diye biliyorum ancak bayiileri ara sor .. İzmir olması şart değil kargo ile ücretsiz göndertirsin.. istanbula bak..
    ENİGMA bunu beğendi.

bence de onların denk gelmesi lazım.. tek civata saçma olurdu.. tutmaz yani.. mantıken 2 olması lazım.. açıp bakmadm orası ayrı ^^
    hacı benim hatırladığım iki tane cıvata tutuyordu her birini tabi 3 yıl önce söktüm ben yanlışta hatırlıyor olabilirim ama tek cıvata ne kadar sıkarsan sık oynar dediğin doğru

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD 2014
    hacı benim hatırladığım iki tane cıvata tutuyordu her birini tabi 3 yıl önce söktüm ben yanlışta hatırlıyor olabilirim ama tek cıvata ne kadar sıkarsan sık oynar dediğin doğru
    Denk gelmiyor hacı ancak ayarını çok bozarsan üsttekiikitaneye denk geliyor :/

Bir bakarsan seninkine çok iyi olur

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400

ben bakardımda motor istanbulda ben tokatta :D

yarın hallederim merak etme

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Gidince özellikle bakıcam hacı.. Redline sokarım motoru ama 11bın devire kadar çıkarmam pek.. ama kesici var diye biliyorum.. anlarız deneyince.. kesicisiz motorda kullandım farkı biliyorum.. Ama kesici dediğin gibi redline sokmasını engellemiyor.. kırmızı bölgede aşırı kalırsa yada 13bin devir çeviren motorda 11 den sonra devreye girip üstüne çıkarmıyor.. en azından hep bu şekilde çalıştığını gördüm.. elektrik konusunda benden bilgilisin sen gerçi.. iddialaşmak istemem :D
    Benim motor bosta da birinci vitesde de 12000 deviri geciyordu. Kesici varmi yokmu diye 15000 deviri gosterecek de degilim. Ama egzozlu bi apache yanimdan gecerken debriyaji sikip gazi acti vutututu diye kesiciye girmisti ya 12000 devirden dahada yukari cikti yada model farklari var.
    TRANSALP XL700

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Herkese selamlar, iyi pazarlar. Uzun zaman oldu.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Kesici sadece enjeksiyonlu motorlarda olmuyor mudu ?
    Yüksek devirde hava ayarı karıştığından kesiklik yapabilir motor onu kesici zannedebiliriz.
    SerkanApache ve M.balibey bunu beğendiler.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Arkadaşlar harbiden bilen yok mu ya. Çok acil ihtiyacım var. Kimse üst kapağı sökmedi mi şimdiye kadar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 28 kullanıcı var. (0 üye ve 28 misafir)

Bu Konudaki Etiketler