Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo sen kafadan parça fiyatı servis olaylarına giriş yaptın kavasakinin en kötü yanı o zatenama motor nasıl dersen motor on numara.
    ninja 250 33 hp cok güzel hızlı seri bir motosiklet.
    fakat z moto varken kawasaki almak cılgınlık olur..
    z moto yedek parcada sıfır stokla calışan bir firma,
    parayı ver parcayı getirtelim, karını koyarız satarız mantıgıyla hareket ediyorlar.
    fuarda z motonun sahibiyle tanışma şansım oldu. adam gayet bizim hedef kitlemiz ensesi kalınlar diyorlar..
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaslar son yaptıgım kazadan sonra bnm apache nin gidonu yamuldu. daha doğrsu gidon ayarı bozuldu ....gidonu sola ceviriosun teker düz kalıyo.yarın da servise götüreceğim nası ayar yaparım gidona .....netten arattım ismi nedir arattırıyorum çıkmıyo o ayar nasıl yapılır.

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninja 250 33 hp cok güzel hızlı seri bir motosiklet.
    fakat z moto varken kawasaki almak cılgınlık olur..
    z moto yedek parcada sıfır stokla calışan bir firma,
    parayı ver parcayı getirtelim, karını koyarız satarız mantıgıyla hareket ediyorlar.
    fuarda z motonun sahibiyle tanışma şansım oldu. adam gayet bizim hedef kitlemiz ensesi kalınlar diyorlar..
    şu parça işi benimde kafama takılıyordu Ali abi ama dediklerinide dikkate alarak ninja 250 takası düşüncemden vazgeçiçem...
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çağatay bende var elektrik şeması dur az bir arıyım bulunca atarım buraya 180 lira o ışık için fazla lümeni çok düşük ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

http://img4.imageshack.us/img4/6581/kd2e.jpg

işine yarar umarım
    eklemeyi unuttun sanırım yada bende gözükmüyor ledli farları gördüm adam çok kaliteli imal etmiş ama gece çok görüş sağlamıyor gibi geldi yani kötünün iyisi aslında kafamda hellalar var Selami abinin dediği ama bizim motorun gücü 100 watt far 35 sisler 55+55 watt hangi birine yetişsin gariban

Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo sen kafadan parça fiyatı servis olaylarına giriş yaptın kavasakinin en kötü yanı o zatenama motor nasıl dersen motor on numara.
    abi benim korkum beni doğuya verecekler ağustos sonunda orda gidip biri yakar diye korkuyorum parası sorun değil bir şekilde halledilir ama parça beklemek sıkıntı aslında er6f cbr600f bunlara içim gidiyor bir gün şeytana uyup almak istiyorum hep dedim bizimkilere lisedeyken ehliyeti alayım diye ama iş işten geçti

Motosikleti
    Demir At
    şu parça işi benimde kafama takılıyordu Ali abi ama dediklerinide dikkate alarak ninja 250 takası düşüncemden vazgeçiçem...
    ercan şu var ninja 250 türkiye şartlarındaki en ideal motosiklet hızlı görünüşü güzel saglam.
    benimde içimden ninja geçiyor, ama hyo alırım ninja almam..
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Çağatay ekledim unutmadım bende gözüküyor eger göremiyorsan emailinede yollaya bilirim rarlıyıp.

ercan şu var ninja 250 türkiye şartlarındaki en ideal motosiklet hızlı görünüşü güzel saglam.
    benimde içimden ninja geçiyor, ama hyo alırım ninja almam..
    Hyoda hoş güzel ama şu gidonu yokmu beni kendinde sogutuyor çok aşırı kaba bide 2.el piyasası bi hayli düşük diye biliyorum.Böyle giderse 250 deyilde uzun bi süre apache ardından 600 olcak gibi duruyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:31 ----------

ampullerin aydınlatma başarılarını r1200gs te denenmiş resimlerde Motovision nightbreakerdan sankim biraz dahamı iyi

Motosikleti
    Demir At
    noldu bomba düşmüş buraya..
    sabriye noldu apache sattı herhalde bişi yazmıyor :D
    gidip cebefe aldı galiba

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    noldu bomba düşmüş buraya..
    sabriye noldu apache sattı herhalde bişi yazmıyor :D
    gidip cebefe aldı galiba
    birgün apachemi satarsam oda yeni kasasını almak için olur
    bayram arefesi işlerde biraz yogunluk var. fazla takılamıyorum foruma..
    TRANSALP XL700

Çağatay ekledim unutmadım bende gözüküyor eger göremiyorsan emailinede yollaya bilirim rarlıyıp.

Hyoda hoş güzel ama şu gidonu yokmu beni kendinde sogutuyor çok aşırı kaba bide 2.el piyasası bi hayli düşük diye biliyorum.Böyle giderse 250 deyilde uzun bi süre apache ardından 600 olcak gibi duruyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:31 ----------

http://img163.imageshack.us/img163/8173/oouk.jpg

ampullerin aydınlatma başarılarını r1200gs te denenmiş resimlerde Motovision nightbreakerdan sankim biraz dahamı iyi
    telden girince göremedim sonra laptopta çıktı sağolasın boş bir zamanda kafa yorucamampuller inş night breaker gibi değildir arabada kullandıklarım 1 haftada patlamıştı fotodaki yıldızlar neye gör verilmiş acaba

Motosikleti
    okuyamadıgım için bende bilmiyorum ama tahminime göre aydınlatma mesafesi,parlaklık gibi tahmin ediyorum

okuyamadıgım için bende bilmiyorum ama tahminime göre aydınlatma mesafesi,parlaklık gibi tahmin ediyorum
    geldi mi senin ampul

Motosikleti
    Bayramda gelicek eski ampulun gece aydınlatmasını çektim 3-4 farklı yerde birde yenisini takıp karşılaştırmaları buraya atıcam
    M.balibey bunu beğendi.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar motor bazen 1. Vitese geçmiyor. Durma noktasına geliyorum önümdeki araç durunca duruyorum. Sonra 1. Vitese atarken basıyorum boş ışığı yanıyo basıyorum basıyorum geçmiyo bazen sert basmam gerekiyor. Nedendir acaba debriyajdan mı ? Daha 105 km.de servise gitsemmi bide arka balata sesi geliyo inceden çok değil az bi ses.

Progressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Balatayı bilmiyorum ama vites geçişi sıkıntı yok gibi. Debriyajı bırak çek, gaz ver bırak sonra vitesin geçmesi lazım.

Bazen yapabiliyor öyle..

Motosikleti
    Demir At
    Sabri bana bi ulaş. geliyon mu gidiyon mu
    mesaj atıyom tele ona da bakmıyon.
    bu arada motordelisi facebook duvarında benim fotoyu paylaşmış
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Progressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Balatayı bilmiyorum ama vites geçişi sıkıntı yok gibi. Debriyajı bırak çek, gaz ver bırak sonra vitesin geçmesi lazım.

Bazen yapabiliyor öyle..
    Ya trafiğin ortasında lak diye kalıyorum. Serviste kullanılan yağ kaça kaç oluyor istediğimiz yağdan koyabiliyolarmı yağ tavsiyeniz nedir ? Bide zinciri daha iyisiyle değistirmek istiyorum. Kaymayan bi takım lastık lazım bunları bana listelerseniz sevinirim.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya trafiğin ortasında lak diye kalıyorum. Serviste kullanılan yağ kaça kaç oluyor istediğimiz yağdan koyabiliyolarmı yağ tavsiyeniz nedir ? Bide zinciri daha iyisiyle değistirmek istiyorum. Kaymayan bi takım lastık lazım bunları bana listelerseniz sevinirim.
    Lambalara varmadan vitesini düsür ona göre ayarla 2 vitese kadar düş tam durma

Noktasına gelmeden 1 vitese veya bosa at vitesi şıkır şıkır gecer viteslerin 5 vitesten bos vitesi bulacam diye ugrasma lambalarda vitesler gecmiyo kemik gibi oluyo bazen ileri geri yapıyon bazen gene takılmalar oluyor sinir bozucu bi olay

Michelin al ben aldım arka hic kaymıyor frenlemelerde ama ani sekilde abanırsam arka kayıyo tabi arka ile önü aynı anda sıkarsam hem arka teker kaymıyor hem fren mesafem daha kısalıyor

Önce arka freni az sık motor öne yıgılır gibi olunca ön freni sık sonra arkayı önü fazla yüklenmeden aban abs etkisi yaratıyor

Motosikleti
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağ olarak şunu önerebilirim 1000 km dir 10-40 olanı nı kullanıyorum.bir dahaki yağ degişiminde 10-50 ye geçicem hem yaz hem kış için ideal motorun sesi toklaştı vites geçişleri hala rahat ben memnunum yani...
    http://www.motul.com/tr/tr/products/32
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

Motosikleti
    YBR 125 ESD 2013
    İrc nin hani su disli olan winter grip lastikleri nasildir? Lastik almak istiyorum, michelin metzeler pahali ve cabuk bitiyorlarmis, kuryelere bakiyorum ankarada hemen hepsinde irc winter grip var, kafama takilan su, acaba o lastik yazin kullanimda hiz keser mi yakit artar mi tikirti yapar mi? Kullananiz var mi?

Alıntı Hyperian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrc nin hani su disli olan winter grip lastikleri nasildir? Lastik almak istiyorum, michelin metzeler pahali ve cabuk bitiyorlarmis, kuryelere bakiyorum ankarada hemen hepsinde irc winter grip var, kafama takilan su, acaba o lastik yazin kullanimda hiz keser mi yakit artar mi tikirti yapar mi? Kullananiz var mi?
    90 90 R17 ölçüsü yok o modelde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 22 kullanıcı var. (0 üye ve 22 misafir)

Bu Konudaki Etiketler