Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ysf_joseph - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache 2012
    2013 yeşil renk aryan varsa burda İzmir'de bayi de var. BERGAMA İZMİR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    genelliklede 5 bin devir civarı yapıyo dimi

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 model eski kasa apaçimi yağmurlu havada kullandım. hayatımda böyle berbat lastik görmedim arkadaş.motorun tek beğenmediğim yanı bu. 20 yle giderken arka yanlar mı ulan inanamadım durdum acaba lastiğe yağ falan mı bulaştı dedim yok. bildiğiniz ıslak zeminde çok rahat drift yapabiliyor alet yavaş yavaş kalkışta bile yanladı yav.

neyse asıl konuma geleyim.arkadaşlar ön dişliyi 14 yaptırmayı düşünüyorum. ne dersiniz ? arkadaşım ilk 14 yaptırdı. motor alışınca 15 yaptı şimdide. uzun yolda çok rahatlıyor dedi. 14 yaptırsam genelde şehir içi biniyorum.yakıtı falan olumsuz etkiler mi ? ne dersiniz bu konuda

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:12 ----------

yeni motor alan arkadaşlarada hayırlı olsun demeyi unutmuşum pardon
    bende 14 dişli vardı ağır geliyordu motora 4 ten 5. videse geçince hızı azalıyordu orjinaline döndüm ve 80 olan arka lastiği 90 kalınlığındaki birlastikle değiştirdim tam orta yolu buldu motor zaten orjinal lastkler berbat dişli büyütmek yerine lastiği kalınlaşturırsın hemda daha güzel gösterir motorunu ben 110-90-18 ebatta taktırdım 100-90-18 irc lastiğide deneyebilirsin

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu foruma takılan inazumacı vardı noldu o ya?
    biri benimi cagirdi takipteyim olum ben
    sen merak etme
    bu arada birisi kapismak mi dedi

sozerten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki INAZUMA '14
    Merhabalar arkadaşlar sizlere bi sorum olacaktı. 2011 model 4000 kmde apache kullanıcısıyım. Geçenlerde öndeki koruma demirinin depo altındaki hafif kıvrılan yerinden kırıldığını gördüm , sanayiye indim kaynak yaptırtmak için. Ustam titreşim dolayısıyla kırılmıştır dedi , ben de 4 aydır motorumdan ayrı olmamın verdiği psikolojiyle galiba garajda devrildiğini düşünüyorum Sorum şu daha önce böyle korumalığı kırılan kullanıcılarımız var mı?

Idikut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE 2013
    Merhaba arkadaşlar uzun araştırmalarım sonucunda bende bugün yeşil siyah apache mi alarak aranıza katıldım

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Hoş geldin kerem kardeş hayırlı olsun hiç pişman olmayacaksın emin ol aramızda devamlı görmek isteriz seni zamlı tarifedenmi aldın motorunu?

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    uleyn biz motoru sattik millet patir patir apache aliyor
    alan arkadaslar hayirli olsun iyi tercih yaptiniz

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    arkadaşlar motorunuzun yaptığı son hızı merak ettim ama şu arkadaşın yaptığı gibi sallama yapmayın lütfen boşda 10 bin devre almış 145 km son denemem diye album paylaşmış belki tanıyosunuzdur kensini .. duruma düşürmesin vides boşda yanda çakıl yol.. resmen komedi http://www.motosiklet.net/forum/memb...recomment_1039
    yaptığınız son hızlar nedir acaba ?

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı ak1n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorunuzun yaptığı son hızı merak ettim ama şu arkadaşın yaptığı gibi sallama yapmayın lütfen boşda 10 bin devre almış 145 km son denemem diye album paylaşmış belki tanıyosunuzdur kensini .. duruma düşürmesin vides boşda yanda çakıl yol.. resmen komedi http://www.motosiklet.net/forum/memb...recomment_1039
    yaptığınız son hızlar nedir acaba ?
    o an yaptığı son hız değilmiymiş.son hız kaydediliyomuş.ekranın orda bi düğmeye basınca çıkıyomuş son hızın.geçen facede birisi kömürlükte 150 km hız resmini koymuş dalga geçiyim dedim yerin dibine soktular

Motosikleti
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o an yaptığı son hız değilmiymiş.son hız kaydediliyomuş.ekranın orda bi düğmeye basınca çıkıyomuş son hızın.geçen facede birisi kömürlükte 150 km hız resmini koymuş dalga geçiyim dedim yerin dibine soktular
    tazikli suyla kaydedip böğle koyduklarını duydum bende geçen yıkamacıdada adam buna çabalıyordu da gerçekden durust birisi bu soruyu cevaplarsa merak ediyorum çünkü..

Makifbag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    4000 devirde şuanda 52-53km hızla gidiyor. Suzuki V-Strom DL 650 motorsikletin kullanım kitapçığında '' ilk 1000km 4000 deviri geçmeyiniz yazıyor. düz yolda 3750 ile 425 arası gidişlerde motorda boğulma hiç olmuyor. çok rahat kaldırıyor.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı biz salak adamlarız. lafla anlamıyoz. bize vidyolu resimli göster.
    bu zırıltı kesilmezse elime alıcam koli bantını komple cekicem maşaya boydan boya
    ben foto çekecektim unuttum ya la onu bugün kusura bakmayınhem silikon hemde çift taraflı bant kullandım ben yarın kesin çekerim

Alıntı sozerten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar sizlere bi sorum olacaktı. 2011 model 4000 kmde apache kullanıcısıyım. Geçenlerde öndeki koruma demirinin depo altındaki hafif kıvrılan yerinden kırıldığını gördüm , sanayiye indim kaynak yaptırtmak için. Ustam titreşim dolayısıyla kırılmıştır dedi , ben de 4 aydır motorumdan ayrı olmamın verdiği psikolojiyle galiba garajda devrildiğini düşünüyorum Sorum şu daha önce böyle korumalığı kırılan kullanıcılarımız var mı?
    kırılmayan var mı diye sormak lazım orayı kaynatsan başka yerden kırılıyor meret

Idikut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE 2013
    Teşekkür ederim arkadaşlar ilk motorum olucak size sorularım olabilir bu arada evet ne yazıkki zamlı tarifeden aldım

tazikli suyla kaydedip böğle koyduklarını duydum bende geçen yıkamacıdada adam buna çabalıyordu da gerçekden durust birisi bu soruyu cevaplarsa merak ediyorum çünkü..
    o suya dikkat edin jant göbeğindeki okuyucuyu bozuyor ben hortumla jantı temizlemiştim okuyucu bozulmuştu

Motosikleti
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o suya dikkat edin jant göbeğindeki okuyucuyu bozuyor ben hortumla jantı temizlemiştim okuyucu bozulmuştu
    yok ben değil bir apaçe kulanıcısı yapıyordu de o su bozmaz ya ben iyice temiz olsun diye baya yakından felan tutum mesele motorun stickerlarını çıkarıyor diyorlar :D nerdeeee.. mumkün değil elle nekadar uğraştım çıkaramadım o su mümkün değil çıkaramaz heralde motorun en kaliteli kısmı o stickerlar :D
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ustam 4000 devirde kalma boguyorsun çünkü. 5-6 bine kadar kastır biraz
    senin yaptıgında yanlış. cok aban demiyorum. ama zaten 5 6 bin devir civarı hızı 55 filan yapıyor
    yo kardeş 53km hız 4000 devirde yapıyor. sürekli deniyorum 450km yol yaptım şuanda.

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı Makifbag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4000 devirde şuanda 52-53km hızla gidiyor. Suzuki V-Strom DL 650 motorsikletin kullanım kitapçığında '' ilk 1000km 4000 deviri geçmeyiniz yazıyor. düz yolda 3750 ile 425 arası gidişlerde motorda boğulma hiç olmuyor. çok rahat kaldırıyor.
    V-STROM un 4000 devri bizim 6-7000 devrimiz oluyor ama

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes farklı bir şey söylüyor

Kimi titreşim yüzünden sattım der
    Kimi titreşim vardı yol bitmek bilmedi der
    Kimi artçı perişan der

Herkesin görüşü farklı sanırım
    titreşim sıfır demedik ki kardeş. ama beklentin önemli burda. honda accord arabadan bahsetmiyorum. 150cc lik sınıfının en güçlü motorundan bahsediyorum. güç kendini ortaya koyuyor haliyle. bu kadar güçlü olup bu kadar az yakan ve performansıyla orantılı olarak kıyaslarsak en az titreşimli motor TVS APACHE. adresim ve telefonumdan bana ulaşmak isteyenler olursa gelsin çalışıtrsın baksın titreşime. yardımcı oluruz evelallah)

yok ben değil bir apaçe kulanıcısı yapıyordu de o su bozmaz ya ben iyice temiz olsun diye baya yakından felan tutum mesele motorun stickerlarını çıkarıyor diyorlar :D nerdeeee.. mumkün değil elle nekadar uğraştım çıkaramadım o su mümkün değil çıkaramaz heralde motorun en kaliteli kısmı o stickerlar :D
    alla ben bu motor olayında sticker ve araçlarda vites topuzu kadar sağlam başka bişey görmedim bu mantıkla tank yapsalar atom boması bile işlemez herhaldeama o km okuyucu bozuluyor emin ol bende servise bırakmıştım bir kere bırakmadan önce 82 olan aldığımda 160tıondan sonra üçüncü janta su tutmamda okuyucu iptal oldugünahlarını almayayımda herhalde basınçlı su tuttularben şimdi nemli bez ve ıslak mendil harici su tutmam ön janta

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler