Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    B a2 yi kursa yazıldıktan 10 ay sonra cebime koyabildim

B de iken yazılıdan kalmıstım ilk yardımdan tam 2 ayımı yedi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Beyler yeni kasa için cbf yada ybr için olan tur camlarından bizim motorlara yokmu ? deneyen oldumu farklı şekilde yapan oldumu

Motosikleti
    CBF250 2006 ==> CB150 2009
    beyler 1200 lira civarı önden kazalı bir apaci rtr buldum ustası 1000 1200 civarı masrafı var dedi motorda ve konsolda sorun yok ön amortisoru falan kırık birde teker yamuk fiyatı nasıl sizce 2012 model 5 bin km de

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Cruzer27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler 1200 lira civarı önden kazalı bir apaci rtr buldum ustası 1000 1200 civarı masrafı var dedi motorda ve konsolda sorun yok ön amortisoru falan kırık birde teker yamuk fiyatı nasıl sizce 2012 model 5 bin km de
    o motorun şasesi yamulmuştur. yolda giderken götü başı ayrı oynar.
    M.balibey bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motorun şasesi yamulmuştur. yolda giderken götü başı ayrı oynar.
    aynen 2500e sağlam bir tane alınır
    sbr bunu beğendi.

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    @cruzer27
    Paranı sokağa atma kardeşim
    Millet rodajı kötü yapılmış, hor kullanılmış, yıpranmış motorlara tedirgin yaklaşırken sakın ola ki kazalı motor almayın
    Bir yerini yaptırırsın başka yeri dökülür
    Sonuç masraf üstüne masraf derken "astarı yüzünü geçer"
    Hem bak şuan kullandığın motorunda cbf250
    Unutma ki 4 zamanlı motorlar 2 zamanlı motorlara nazaran daha çıt kırıldım, nazik olurlar
    3'e aldım 5'e patladı 2 ye satamadım elimde patladı olur...

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Siparişi verdim perşembe yeni kasa kırmızı apache geliyo

extra_serkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650 (2006)
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siparişi verdim perşembe yeni kasa kırmızı apache geliyo
    sımdıden hayırlı olsun yenı motorunuz bende bı hata yaptım 2007 model aldım masrafını goze alarak ama hesaplar tutmadı dusundugumden cok daha fazla masraf cıkardı bende artık bır sene motoru kullanıp acemılıgımı attıktan sonra sıfır bır apache alacagım nasıpse

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı extra_serkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sımdıden hayırlı olsun yenı motorunuz bende bı hata yaptım 2007 model aldım masrafını goze alarak ama hesaplar tutmadı dusundugumden cok daha fazla masraf cıkardı bende artık bır sene motoru kullanıp acemılıgımı attıktan sonra sıfır bır apache alacagım nasıpse
    Aynen bende o hatayi yaptim. Cogu bakimi kendim yaptim. Daha da yapilacakisi cok. Kiz gibi honda cb125e yi 700 lira daha vermemek icin almadim gittim 2008 model aldim. Aklim sira koruma ekipmanlarinin parasi cikti... Ustelik Benim ki belkide daha sanziman isteyecek. Oda bence Maltepedeki usta yuzunden oldu ya.. Neyse.. Bu usta milletinin eline dustun mu...
    Debriyaj kavramiyor diye aylardir soyleniyorum ustaya sen acemisin ondan diyordu. Arka fren niye zayif diyordum, sen acemisin balatalari yakmisindir diyordu. Bir yandan da depodan balata ariyordu... Zincirden surtunme sesi sikirti geliyor diyordum, o ses gelir bisikletmi bu diyordu. Bugun soganlikta bir ustaya gosterdim. Debriyaj ayari yapti. Cok gevsekmis. Fren pedalimi ayarladi, zincirimi gerdi. Takozu yokmus takti, motorun cekisi bile degisti! hepsine 10 lira aldi ustelik. Helal ettim ciktim. Ama param biriksin aninda sifir alicam. Alana kadar motor tamir kalfalik belgesi aldirmazsa tabi..
    extra_serkan ve M.balibey bunu beğendiler.

caDo. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sibief 150
    Beyler bu yaz kendi motorumla kuryelik yapmayı düşünyorum. Max. 4000 TL param var. cbf ve tvs arasında kaldım. Tvs kuryelik için uygun bir motor mudur? İzmirdeki servis olanakları iyi midir? Birde eğer kuryelik işi olmazsa büyük ihtimal satarım motoru zararına satma gibi bir durumu var mı?

rev'it - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 2012,,/ 125 UAG
    Alıntı caDo. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bu yaz kendi motorumla kuryelik yapmayı düşünyorum. Max. 4000 TL param var. cbf ve tvs arasında kaldım. Tvs kuryelik için uygun bir motor mudur? İzmirdeki servis olanakları iyi midir? Birde eğer kuryelik işi olmazsa büyük ihtimal satarım motoru zararına satma gibi bir durumu var mı?
    kuryelik icin uygun ama zararina satma olayi olabilir. aldgin fiyata yakin paralarla satamayabilirsin.ama sen yinede zevkine TVS al derim
    caDo. bunu beğendi.
    live fast, die young
    I am fucking crazy, but I am free

gondor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Arkadaşlar motosiklet almayı düşünüyordum. Tesadüfen TVS Apache RTR 150 'yi gördüm, gerek görünüm olarak, gerek mekanik aksam olarak çok hoşuma gitti. Apache alırsam 2013 modelini almayı düşünüyorum. Titreşim sorununu çözmüşler galiba, 2013 model Apache kullanan arkadaşların titreşimden problemi var mı? Bir de genel olarak iyi ve kötü yönlerini objektif bir biçimde yazabilir misiniz? Yorumları okuyorum ama cidden çok fazla yorum var (Şimdiye kadar 1054 sayfalık yorum birikmiş.. :O ) Teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:58 ----------

Bu arada, motosikleti alırsam hemen satmayı düşünmüyorum, İnşallah gittiği yere kadar kullanmayı düşünüyorum. Yani satarken değerinin düşüp düşmemesi benim için önemli değil, kaliteli olsun, sık sık arıza vermesin yeter :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:02 ----------

Bu arada, motosikleti alırsam hemen satmayı düşünmüyorum, İnşallah gittiği yere kadar kullanmayı düşünüyorum. Yani satarken değerinin düşüp düşmemesi benim için önemli değil, kaliteli olsun, sık sık arıza vermesin yeter :D

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    titreşim yok denecek kadar az yeni kasada.
    eski kasaya da bindiğim için aradaki 2 gömlek fark ediyor.
    gerek lastik ebadı, gerekse konulan takozlar işini yapıyor.
    şekile gelicek olursak böyle bir tip olamaz =) piyasanın en yakışıklı küçük cc motosikleti dönen bir daha bakıyor.
    Yeşil siyah satın aldım ben, ben aldıgımda 3 tane kalmıştı, isotların elinde de yok diyorlar yeşil siyah için eylül de gelecekmiş.
    hız olayına girmiyorum, rodajda bile ne kadar motor varsa toz yutuyor
    gondor ve ercan41 bunu beğendiler.

gondor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200
    Teşekkür ederim

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    titreşim yok denecek kadar az yeni kasada.
    eski kasaya da bindiğim için aradaki 2 gömlek fark ediyor.
    gerek lastik ebadı, gerekse konulan takozlar işini yapıyor.
    şekile gelicek olursak böyle bir tip olamaz =) piyasanın en yakışıklı küçük cc motosikleti dönen bir daha bakıyor.
    Yeşil siyah satın aldım ben, ben aldıgımda 3 tane kalmıştı, isotların elinde de yok diyorlar yeşil siyah için eylül de gelecekmiş.
    hız olayına girmiyorum, rodajda bile ne kadar motor varsa toz yutuyor
    sakin ol şampiyon, sakin
    TRANSALP XL700

Gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar benim motosiklete plaka dayanmıyor sürekli vidalı yerlerden plaka kırılıyor.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    beyler dün akşam selami ve okanla selaminin inazumayı teslim almaya gittik.selami hala motor üstünde heralde gelemedi foruma

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:45 ----------

tsubasa plakayı nasıl kapattıgımı göstereyım sana

TRANSALP XL700

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    arkadaslar dun aksam itibaru ile inazuma yuvaya giris yapmistir cok mutluyum
    motoru almamda bana yardimci olan ilgilenen okan ve ozellikle sabri arkadasima sonsuz tesekkur ediyorum
    sagolun arkadaslar iyiki varsiniz
    en kisa zamanda islatma partisi yapacagim :-) burdan butun dostlarim arkadaslarim davetlidir...

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru almamda bana yardimci olan ilgilenen okan ve ozellikle sabri arkadasima sonsuz tesekkur ediyorum
    en kisa zamanda islatma partisi yapacagim :-) burdan butun dostlarim arkadaslarim davetlidir...
    aga hayırlı ugurlu olsun =) kırmızısı cbf gibi duruyor biraz :D siyahı yokmuydu kanka :D*
    *dipnot şakadır :D

bunu bana özel mi cektin sabri emmi :D
    gülerken sandalyadan düşüyodum :D:D:D:D:
    hacı benim motor ısındıktan sonra koku yapıyor biraz egzosdan mı olabilir?
    resimde aerodinami, fizik kimya herşey mevcut :D
    sbr bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga hayırlı ugurlu olsun =) kırmızısı cbf gibi duruyor biraz :D siyahı yokmuydu kanka :D*
    *dipnot şakadır :D

http://i44.tinypic.com/k2k7it.jpg

bunu bana özel mi cektin sabri emmi :D
    gülerken sandalyadan düşüyodum :D:D:D:D:
    hacı benim motor ısındıktan sonra koku yapıyor biraz egzosdan mı olabilir?
    resimde aerodinami, fizik kimya herşey mevcut :D

merak ediyordun diye sana özel çektim fizki kimyanın dışında, matematik, beden eğitimi, plates ve göt korkusu da mevcut koku gelmesi normal. metal yanığı gibi kokular gelmesi lazım zaten. baya bir süre devam edecek o koku.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:48 ----------

Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka katkım bulunduysa ne mutlu bana. kendim almış gibi sevindim. Allah kazasız belasız mutlu günlerde sürmek nasip etsin.
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler