Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni aldığım arabamla hız denemesi

http://www.youtube.com/watch?v=PxYFt43ZR9A
    Hangi oyun bu kardeş PS3 sanırım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı burdurlu1988 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklisin kardeşim ahir zamandayiz..
    dediklerini tek tek yaptiracagim inşallah sağolasın.
    yağ dedinde bugun tamirci motorun yağını değiştirdi uzaktan şöyle baktım degisik bi markaydi. dedimki iyisi mi tabiki dedi baskalari açıkta satiyor dedi 1ltlik Bidondaydi işte yarin gittiğim de yağı degistirsem mi diyorum çünkü bilinmedik bi markaydi. içime de sinmedi doğrusu
    motosiklet yağıysa sorun olmaz zaten 2 binde kmde bir yağ değişiyor ama araba yağıysa devriyajı kaçırır bende öyle olmuştu tabi bana debriyaj batasına patladı

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklet yağıysa sorun olmaz zaten 2 binde kmde bir yağ değişiyor ama araba yağıysa devriyajı kaçırır bende öyle olmuştu tabi bana debriyaj batasına patladı
    geçmiş olsun kardeşim motorsiklet tamircisiydi ya araba yağı kullanmaz heralde diye düşünüyorum.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    geçmiş olsun kardeşim motorsiklet tamircisiydi ya araba yağı kullanmaz heralde diye düşünüyorum.
    araba yağı kullanan tamircilerde var unutma.. ayrıca araba yağı kullanıpta 120den aşağı düşmeyen apachelerde var
    TRANSALP XL700

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araba yağı kullanan tamircilerde var unutma.. ayrıca araba yağı kullanıpta 120den aşağı düşmeyen apachelerde var
    Bu laf sanaydı Selodayı :D
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ahh kafam ulan biyerden taş geldi ama kayamı deseydim

araba yağı ama lastiğe hava basınca yetişemediniz ama demekki araba yağı daha hızlı gidiyor naberrrr
    EneS_Turker bunu beğendi.

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    gençler iyi gezmişsiniz valla. hemde bu soğukta...resimlerde süper olmuş... yaptığınız km ye bakılırsa baya yol yapmışsınız...oymak başı enes hiç bir geziyi kaçırmıyo...kamyon arkası motorcusu alemsin ya.. aklıma geldikçe gülüyorum...allahta seni güldürsün.. yavuz nihatla kapıştınız galiba. ustaya saygı geçebilecek olsanda basma...

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gençler iyi gezmişsiniz valla. hemde bu soğukta...resimlerde süper olmuş... yaptığınız km ye bakılırsa baya yol yapmışsınız...oymak başı enes hiç bir geziyi kaçırmıyo...kamyon arkası motorcusu alemsin ya.. aklıma geldikçe gülüyorum...allahta seni güldürsün.. yavuz nihatla kapıştınız galiba. ustaya saygı geçebilecek olsanda basma...
    Gezi kaçarmı abi Daha genciz hem Baya eğlenceli yolculuk oldu uzun olsada hiç farketmedik bile ortam güzel olunca ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    atilla abi nerdesin sen ya. bidahakine sende ol bizimle.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atilla abi nerdesin sen ya. bidahakine sende ol bizimle.
    4 tekere mahkum oldu sanırım atilla abi ^^

teşkkür ederim benim bu dedğim olay 2011 yılında tvs servisinde yaşandı milletçe çoğu şeyde olduğu gibi bu konudada cahiliz(ustalara bu lafım sakın kimse yanlış anlamasın) 30 senedir koyarım hiç bişey olmaz 15 dk sonra motoru zor hareket ettiriyordum gaz veriyor devir sona gidiyor motor sanki kavramada gibi çalışıyordu nese hemen castrol motorsiklet yağı koyduk yine kaçırıyordu fakat aalmıştı durum dedi bir kaç güne düzelir bir hafta oldu düzelmedi debriyajı değiştirdim

şeytan diyor sok elini taşın altına aç bir tane yamaha honda satış ve servisi aç fiyatlarıda uygun adam gibi bişey ustalar nasıl tamirat yapılır görsün

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:18 ----------

Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atın şeyine kelebek konmuş gibi o ne la öyle

japan_rules - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    25.000 km tecrübeden sonra birazda araba..
    Merhaba arkadaşlar,
    uzun süredir tvs'im le okul için sakaryadaydık. havalar kötü gidiyor diye istanbula motorla gelmiyordum . Bugün hava benden taraf olmasa da bindim üstüne vurdum kırbacı
    152 km lik sakin bir sürüş oldu ve pazartesi sabah döneceğim tekrar.
    yolda ve yemekte çektiğim fotolar...

ve tiger (TRI-780) egzoz almayı düşünüyorum nisanın ikinci haftası gibi. Nette hiç tvs üzerinde bulamadım ama cbrlara takanlardan dinledim.
    amacım hazdan öte trafikte fark edilmeyi arttırmak.
    motora bir zararı olmayacağını düşünüyorum fikirlerinizi almak isterim ...
    M.balibey bunu beğendi.

Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahh kafam ulan biyerden taş geldi ama kayamı deseydim

araba yağı ama lastiğe hava basınca yetişemediniz ama demekki araba yağı daha hızlı gidiyor naberrrr
    debriyajda sıkıntı olmuyor mu abi yoksa sadece benim ki mi nazlı

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

Alıntı japan_rules adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    uzun süredir tvs'im le okul için sakaryadaydık. havalar kötü gidiyor diye istanbula motorla gelmiyordum . Bugün hava benden taraf olmasa da bindim üstüne vurdum kırbacı
    152 km lik sakin bir sürüş oldu ve pazartesi sabah döneceğim tekrar.
    yolda ve yemekte çektiğim fotolar...

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...45689413_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...20147836_n.jpg

ve tiger (TRI-780) egzoz almayı düşünüyorum nisanın ikinci haftası gibi. Nette hiç tvs üzerinde bulamadım ama cbrlara takanlardan dinledim.
    amacım hazdan öte trafikte fark edilmeyi arttırmak.
    motora bir zararı olmayacağını düşünüyorum fikirlerinizi almak isterim ...
    polislerde fark etmesin sonra

Motosikleti
    motoru bayiden aldıktan 2 hafta sonra plakam çıktı, o iki hafta plakasız 150 km yol yaptım problem olmadı
    plaka çıktıktan bir gün sonra ki gün fotodaki plakayı reklamcıda yaptırdım bir iki polisin "ruhsatın var mı" demesinden başka da sıkıntı olmadı ki şuan 7000 küsür km oldu
    motosikletle daha bir kere trafik uygulamasına girmedim bile.
    yani egzozdan sıkıntı çok yapıyorlar mı bilmiyorum ama yine full korumayla efendi efendi gezerim patlak verir mi sizce ?

motoru bayiden aldıktan 2 hafta sonra plakam çıktı, o iki hafta plakasız 150 km yol yaptım problem olmadı
    plaka çıktıktan bir gün sonra ki gün fotodaki plakayı reklamcıda yaptırdım bir iki polisin "ruhsatın var mı" demesinden başka da sıkıntı olmadı ki şuan 7000 küsür km oldu
    motosikletle daha bir kere trafik uygulamasına girmedim bile.
    yani egzozdan sıkıntı çok yapıyorlar mı bilmiyorum ama yine full korumayla efendi efendi gezerim patlak verir mi sizce ?
    bursaya gelme o zaman egsozluysan tabifull korumalıyım kaskta var geceyse reflektörlü yelekte giyerm çevirmelerde genelde çekerler sağa ehliyet rusatı sorarlar bende ehliyet ruhsat ve tsknın verdiği kartı gösteririm kartı görünce zaten tamam gdebilirsiniz derler eldivenleri çıkardığımla kalırım tabi bunları çıkarana kadar etrafında dolaşıp egsozun deliğinden fenerle bakarlar

Motosikleti
    ohooo sizin iş çok sıkıntıymış . bursaya değilde bilecik'e gideceğim nisan sonu. Umarım komşu polislerine benzemezler

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    1 aya kalmaz gezi için dürterim hepinizi bilesiniz "Uyarıdır"

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 aya kalmaz gezi için dürterim hepinizi bilesiniz "Uyarıdır"
    Gezi için rahatsız edilmez , Düzenlenir , düzenlenince ''KATILINIR'' (:

ohooo sizin iş çok sıkıntıymış . bursaya değilde bilecik'e gideceğim nisan sonu. Umarım komşu polislerine benzemezler
    oo emre naber .. gezi güzel olmuş .. Bu arada Cumartesi günü trafik polisi bi arkadaşımla Şileye gidicez gezmeye .. GElirsen takıl bize .. gezip gelcez günübirlik ..

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bursaya gelme o zaman egsozluysan tabifull korumalıyım kaskta var geceyse reflektörlü yelekte giyerm çevirmelerde genelde çekerler sağa ehliyet rusatı sorarlar bende ehliyet ruhsat ve tsknın verdiği kartı gösteririm kartı görünce zaten tamam gdebilirsiniz derler eldivenleri çıkardığımla kalırım tabi bunları çıkarana kadar etrafında dolaşıp egsozun deliğinden fenerle bakarlar
    Hacı ya sen psikopatlara denk geliyosun yada çok dikkat ediyosun bu işlere .. polis o kadarını takmaz :D hele istanbulda hiç takmaz .. adam geçen durdurdu arkadaşla gidioz .. arkamdaki adamda kask yok benım ruhsat yok :D ehliyete baktı dedi olm git bi sürü kontrol yapacam uğraştırma .. eyw abi dedik çıktk :D daha bana bu tür saçma şeylerden ceza gelmedi .. yazmazda zaten insan evladıysa .. bu arada benim egsozu bilio millet , yolda kükrüyo bildğin .. polisin yanından geçerken sık debriyajı , 2 mt gidince bağırta bağırta git , peşinemi düşecek sanki .. bu kadarını düşünme bence kafayı yersin :D keyfine bak .. Performans egsoz candır .. !

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

Emre bu arada Tvs içinde özel Tigerler var .. link atayım ben sana bi ara araştırmıştım .. tabi baya tuzlu 650 750 lira arası değermi bilmiyorum .. Ben aldığımda vardı üzerinde egsoz yoksa bende vermezdim 300 dolar ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:24 ----------

Al sana bi iki egsoz .. illa Apache için istiosan ..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-motosiklet-tvs-apache-rtr-150-tiger-egsoz-trioval-karbon-kapak-komple-87334943/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-125cc-ve-150cc-motor-uyumlu-yoshimura-ve-akrapovic-egsoz-sifir-113421382/detay/

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-apache-tvs.avcrom.slencer-killer-ozellikli-ozel-tasarim-egsoz-108799152/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-tiger-tvs-apache-performans-egzoz-tri-800-karbon-117566303/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-motosiklet-tiger-tvs-apache-performans-egzoz-tri-780-karbon-kapak-117566113/detay

bursa emniyet müdürü çok disiplinli ondan kaynaklanıyor

Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı ya sen psikopatlara denk geliyosun yada çok dikkat ediyosun bu işlere .. polis o kadarını takmaz :D hele istanbulda hiç takmaz .. adam geçen durdurdu arkadaşla gidioz .. arkamdaki adamda kask yok benım ruhsat yok :D ehliyete baktı dedi olm git bi sürü kontrol yapacam uğraştırma .. eyw abi dedik çıktk :D daha bana bu tür saçma şeylerden ceza gelmedi .. yazmazda zaten insan evladıysa .. bu arada benim egsozu bilio millet , yolda kükrüyo bildğin .. polisin yanından geçerken sık debriyajı , 2 mt gidince bağırta bağırta git , peşinemi düşecek sanki .. bu kadarını düşünme bence kafayı yersin :D keyfine bak .. Performans egsoz candır .. ![COLOR="Silver"]
    yok hacı emniyet müdürü çok disiplinli cam filmi dışında müsamma yok xenon far bile araçlarda cezaya tabii eskiden gece saatleri yollarda olan faişe ve tralar bile yok artık yakaladığını götürüyor polis pazarlık yapanlarda dahil aslına bakarsan adamlar kanundaki işi olması gerektiği gibi yapıyor şahinciler bile egsoz takamaz oldu sen düşün he arada bir iki parası bol olan şahinci var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler