Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ehliyeti alınca paraya bağlı :D
    sarkadaslar bu motorun yakıtı hakkında bilgi verebilcek biri varmı ? mesela 100 km de kaç lt yakıyor ? enjeksiyon sistemi kesin olarak varmı yok mu ben var diye duydum ama bırde sızın goruslerınızı almak istedım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    yaklaşık 2.5 litre yakar.. 3 litreyi gördüm diyeni görmedim ama ben sanırım 3 lt yaktırdım..çok doğru bir hesap olmasada şoyle anlatayım. benzin ışığı yandıktan sonra 15 km daha gittim. 15 tl lik benzin aldım. 85 km yol gittim ışık yandı. sonra 15 km daha gittim benzin aldım.. yani 15 tl lik benzinle yaklaşık 100 km gittim. ama abartmıyorum %95i dipgaz gittim. gaz kolu on off durumundaydı yani
    enjeksiyon yok eminim son kararım
    TRANSALP XL700

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümleten Selamın Aleyküm.

Atilla abi'nin apache'si duruyormu? Tanıdık bir abim alıcakta. Sahibinden.com'da göremedim.
    geçen hafta sattım..

Motosikleti
    Honda Cbr250 r 2011
    Ya arkadaslar ben apacheyi aldigimdan beri 3.5 lt nin altina dusmedi 10 000 de aldim bakin bugun full depo doluyken sfirlamistim 350 km yol gittim yaridan daha fazlasinda yarim gazi gecmedim 80-90 gittim ... depoyu tekrar fulledigimde 13 lt benzin aldi niye bu kadar cok yakiyor bu motor ya deli oluyorum bole 2.5 lt falan yaziosunuz ya ... bulun derdime bi çare bugunki benzin fyatina gore 350 km yi 62 tl ye gittim zoruma gidiyor .
    Son hesabima gore 100 km de / 3.7 lt yakti

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı poyraz95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaslar ben apacheyi aldigimdan beri 3.5 lt nin altina dusmedi 10 000 de aldim bakin bugun full depo doluyken sfirlamistim 350 km yol gittim yaridan daha fazlasinda yarim gazi gecmedim 80-90 gittim ... depoyu tekrar fulledigimde 13 lt benzin aldi niye bu kadar cok yakiyor bu motor ya deli oluyorum bole 2.5 lt falan yaziosunuz ya ... bulun derdime bi çare bugunki benzin fyatina gore 350 km yi 62 tl ye gittim zoruma gidiyor .
    Son hesabima gore 100 km de / 3.7 lt yakti
    dostum aşırı bir şekilde fazla yakmış..benzin hortumlarını kontrol et bence.. başka da subap ayarı, hava filtresi, karburator ayarı dicem ama onlar bile o kadar yaktıramaz gibime geliyor..çekişinde sıkıntı varmı?
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Honda Cbr250 r 2011
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum aşırı bir şekilde fazla yakmış..benzin hortumlarını kontrol et bence.. başka da subap ayarı, hava filtresi, karburator ayarı dicem ama onlar bile o kadar yaktıramaz gibime geliyor..çekişinde sıkıntı varmı?
    Cekisinde sikinti yok hocamama 7000 km dir boyle .

Cry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Selam aleyküm arkadaşlar

Eli kulağında bende bu tarz bir motor almak istiyorum lakin bayağı araştırdım, Cbf mi Tvs mi Ybr mi diye net bir karar vermedim.
    forumda genelde marka fanatikliği hat safada, bence mekanik olarak sorunsuz olması gerekli bu tip motorların çünkü binicileri orta halli insanlar.
    Kullanıcı arkadaşların TVS nin artılarını eksilerini yazarsalar sevinirim. Saygılar
    MeDeNiYeT DediĞiN TeK DiŞi KaLMıŞ CaNaVaR

Motosikleti
    Honda Cbr250 r 2011
    Alıntı Cry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam aleyküm arkadaşlar

Eli kulağında bende bu tarz bir motor almak istiyorum lakin bayağı araştırdım, Cbf mi Tvs mi Ybr mi diye net bir karar vermedim.
    forumda genelde marka fanatikliği hat safada, bence mekanik olarak sorunsuz olması gerekli bu tip motorların çünkü binicileri orta halli insanlar.
    Kullanıcı arkadaşların TVS nin artılarını eksilerini yazarsalar sevinirim. Saygılar
    Ben herseyinden memnunum . Sadece bu yakit olayi biraz sikintili gibi ama onuda cozucem herhalde . Bu arada bende izmitteyim eger apacheyi gormediyseniz yardimci olabilirm .
    Birde ilgilenen arkadaslara duyrulur kocaeliden satilik tvs
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-kocaeliden-kirmizi-16000-de-cok-temiz-apache-109192941/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

Bir de kocaelide tvs servisi varmi beyler ?

Motosikleti
    ehliyeti alınca paraya bağlı :D
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaklaşık 2.5 litre yakar.. 3 litreyi gördüm diyeni görmedim ama ben sanırım 3 lt yaktırdım..çok doğru bir hesap olmasada şoyle anlatayım. benzin ışığı yandıktan sonra 15 km daha gittim. 15 tl lik benzin aldım. 85 km yol gittim ışık yandı. sonra 15 km daha gittim benzin aldım.. yani 15 tl lik benzinle yaklaşık 100 km gittim. ama abartmıyorum %95i dipgaz gittim. gaz kolu on off durumundaydı yani
    enjeksiyon yok eminim son kararım
    hocam enjesiyon yok diyon ama oburkü kabürütorlere benzemiyo gaz kolunu actıgın kadar benzın alıyo ıcıne gaz kolunu cevırınce ordakı dalka yukarıya cıkıyo ne kadar cevırısn o kadar cıkıyor ve bende bu tur karburutor dıye bılıyorum ama senın dedıgınde olabılır eyw hocam degerler ıcın apache garantı oldu almayını dovuyolar

Motosikleti
    yok
    O kadar ybr' baktım gene döndüm Apache'ye.. Satılık temiz apache'si olanlar mesaj kutumu yeşillendirsin tanıdıkla alışveriş yapmanın keyfine bakalım (not:ybr' içinde yeşillendirebilirsiniz. İstanbul'dayım.)

Rr6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cruiser
    Arkadaşlar Kredi kartına taksitle alabileceğim 2008 model bir TVS Apache arıyorum İlgilenenler bana 0507 426 13 51 numaralı telefondan ulabilirlermi ? Teşekkürler

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı shero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam enjesiyon yok diyon ama oburkü kabürütorlere benzemiyo gaz kolunu actıgın kadar benzın alıyo ıcıne gaz kolunu cevırınce ordakı dalka yukarıya cıkıyo ne kadar cevırısn o kadar cıkıyor ve bende bu tur karburutor dıye bılıyorum ama senın dedıgınde olabılır eyw hocam degerler ıcın apache garantı oldu almayını dovuyolar
    o dediğin yer gaz telinin bağlı olduğu kelebek benzinli araçların hepsinde vardır

Rr6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cruiser
    Alıntı Rr6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Kredi kartına taksitle alabileceğim 2008 model bir TVS Apache arıyorum İlgilenenler bana 0507 426 13 51 numaralı telefondan ulabilirlermi ? Teşekkürler
    yalnız en fazla 160 Tl aylık taksit verebilirim bunuda belirtmek isterim

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı shero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ee adı ustunde RTR(yarışcı gaz tepkisi) ... o kadar gazı ybrde ver stop eder
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Rr6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız en fazla 160 Tl aylık taksit verebilirim bunuda belirtmek isterim
    inşallah gönlüne göre bulursun.. hevesini kırmak gibi olcak belki ama işin çok zor.
    M.balibey bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Arkadaşlar 2 ay önce arkaya pirelli öne ırc lastik almıştım İkisinin de desenli hemen hemen aynıydı ve tırtıklı idi geçen gün arka tekere çivi girdi ve çivi lastiğin yanını da deldi Yana yama yaptırdım Makine ile ama gene de kaçırıyordu benimde içime sinmedi Servise gidip lastik aldım gene pirelli alacaktım ama kalmamıştı sonra ırc taktırdım 4 mevsimli şimdi kafama takılan soru şu ön teker tırtıklı http://www.irclastik.net/urun.asp?konu=urunler&anakategori=1&marka=1&katego ri=5&sayfa= arka tekerde 4 mevsim resmini bulamadım desenler farklı yani bir sıkıntı yaratır mı motorun gidişinde

Motosikleti
    Honda Cbr250 r 2011
    Yok mu arkadaslar benim yakit problemime bir care bulabilcek .

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    ustalara sorunca ne cevap veriyorlar?
    TRANSALP XL700

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2 ay önce arkaya pirelli öne ırc lastik almıştım İkisinin de desenli hemen hemen aynıydı ve tırtıklı idi geçen gün arka tekere çivi girdi ve çivi lastiğin yanını da deldi Yana yama yaptırdım Makine ile ama gene de kaçırıyordu benimde içime sinmedi Servise gidip lastik aldım gene pirelli alacaktım ama kalmamıştı sonra ırc taktırdım 4 mevsimli şimdi kafama takılan soru şu ön teker tırtıklı http://www.irclastik.net/urun.asp?konu=urunler&anakategori=1&marka=1&katego ri=5&sayfa= arka tekerde 4 mevsim resmini bulamadım desenler farklı yani bir sıkıntı yaratır mı motorun gidişinde
    4 mevsin lastiğine mi var
    hava filtreni ve bujini ne zaman değişti karbüratör tahliyesinin vidasının sıkılı olduğundan emin ol benzin hortumlarını da kontrol et kaçak olmasın

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 mevsin lastiğine mi var

hava filtreni ve bujini ne zaman değişti karbüratör tahliyesinin vidasının sıkılı olduğundan emin ol benzin hortumlarını da kontrol et kaçak olmasın
    Ne demek istediğini anlamadım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler