Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar motorun eksozunu değiştirmek istiyorum cok abartılı olmayacak sadece tork sesı alabıleceğim hemde motoru biraz rahatlatacak bi eksoz taktıracam bana onerınız ne olur?
    tiger tavsiye ederim, tok ve güzel bi sesi var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    ARkadaşlar Bugün muayaneye götürdüm motoru .. Ve ironiktirki Yoldaki çevirmede 77 lira yedim muayanesizlikten :D Polisi inandırmak mümkün olmadı tabiki .. durduk yere ydik cezayı Muayaneden sağ salim geçtik sıkıntı olmadı 5 dk sürmedi desem yeridir .. Egsoza susturucu taktırmıştım bu arada .. ama motoru yoruyo , motoru bişey tutuyo gibi oldu 5 6 bin devirde motor bayılıyo sonra canlanıyo .. egsozdan diye düşünüyorum susturucuyu sökücem yarın muayane bitti nasıl olsa .. (:
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARkadaşlar Bugün muayaneye götürdüm motoru .. Ve ironiktirki Yoldaki çevirmede 77 lira yedim muayanesizlikten :D Polisi inandırmak mümkün olmadı tabiki .. durduk yere ydik cezayı Muayaneden sağ salim geçtik sıkıntı olmadı 5 dk sürmedi desem yeridir .. Egsoza susturucu taktırmıştım bu arada .. ama motoru yoruyo , motoru bişey tutuyo gibi oldu 5 6 bin devirde motor bayılıyo sonra canlanıyo .. egsozdan diye düşünüyorum susturucuyu sökücem yarın muayane bitti nasıl olsa .. (:
    2010da bende aynı duruma düşmüştüm fakat merkezden sorgulatınca muayene randevun çıkıyor adam öyle salmıştı eğer sistem aynıysa 15 gün içinde itiraz ediliyordu sanırım

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tiger tavsiye ederim, tok ve güzel bi sesi var
    hocam fiyatlarına baktım 700 yl ye kadar eksoz var motoru satıp eksozmu alıcaz
    yokmudur daha hesaplı alabılecegım bişiy 100 tl yekadar

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2010da bende aynı duruma düşmüştüm fakat merkezden sorgulatınca muayene randevun çıkıyor adam öyle salmıştı eğer sistem aynıysa 15 gün içinde itiraz ediliyordu sanırım
    tmm bi araştıralm hacı varsa bi yolu iptal ettirirz ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Enes, bu ne şans ya. ne kadar geçmişti muayeneyi? hep de böyle olur hakikaten, dikkatli olmak lazım. uzaktan görüp kaçmak lazım

tmm bi araştıralm hacı varsa bi yolu iptal ettirirz ..
    aynen boşu boşuna bir depo benzin parası

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enes, bu ne şans ya. ne kadar geçmişti muayeneyi? hep de böyle olur hakikaten, dikkatli olmak lazım. uzaktan görüp kaçmak lazım
    3 gün .. ^^ şans ya kaçacak gibi değildi üsküdar sahil tek yol her türlü yakalar ..

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    hocam fiyatlarına baktım 700 yl ye kadar eksoz var motoru satıp eksozmu alıcaz
    yokmudur daha hesaplı alabılecegım bişiy 100 tl yekadar

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...19901845/detay
    -
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...19103606/detay
    -
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...15519238/detay

Bende ybr'ye düşünüyorum aslında şu 2. linktekini. Maksat ses olsun, trafikte dikkat çeksin. Azcıkta aragaz yapmanın keyfi olur
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Alıntı gorkem0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnanmiyorum ya bu kadar da kopyacilim olmaz millet dusunmeye aciz valla :-) tasarimsiz bir sirket bu.mal arora
    arz talep ilişkisi işte buna derler arkadaş. Millet Tvs den 180 liği istiyorlar kimsenin bu talepleri tınladığı yok. Eee ne olacak kapitalizm dünyasında buyur meydan senin sen getirmezsen ben getirmem yapmam mı diyecekler. Yok öle şey. Bu taleplere Arora dan böyle cevap geldiği için kendisini takdir ediyorum. Lakin kalitesi ne orandadır onu bilemem. Ama hem (daha çok) kendi çıkarını ve milletin isteğini (işte budur olay) baypas etmediği için bu davranış takdire şayandır. Ha bu TVS deki adamlar ya hiç olmazsa bi 10 tane 20 tane getirelim bari bir deneyelim. Ya koskocaman Türkiye'de o motor kesinlikle elde kalmaz satılır. Bunlarda çok pimpirikli canım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekerlekden bagla ve agaça bagla direge bagla ..
    tekeri söker diyeceksin. tekeri sökerse motoru binip kaçma olayını yapamayacak.
    mecbur araca atmaları lazım bu durumda, o da her yerde yemez..
    ya arkadaşlar bizim motorlar her türlü çalınır. Zincir felan bunlar hava... Siz aldığınız zinciri gidin bir kaynakçı vs. yanına bi demir makasıyla kesmeye çalışsın kesebiliyorsa motora hiç deydirmeyin bile bari jant boyasından olmayın. Ha diğer spiral vs. yöntemler de var ama en sessizi makas ve ben de alacaktım adam bana istediğin kadar kalınını seç dedi bana zaten önümde de makası aldı eline kaç metre istiyorsam o kadarını ayarlayıp kesecekti. Olay şuki bizim motorlar hafiftir her türlü götürürler. Büyük motorlardan olsaydı biraz sıkardı ama hiç çalınamazdı da demiyorum hani. Motora bir şey olmasını istemiyorsanız elinizden geldiğinizce çevre ile muhabbetinizi sıkı tutun, gözünüzün veya diğer sevildiğiniz insanlarını gözlerinin temas edeceği yerlerde bulunsun. Çevre sizi severse malınızı da sever unutmayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

Alıntı rev'it adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alarmli disk kilidi alsaydin daha iyiydi.ondada on tekeri sokmeleri gerekiyor ve alarm direksiyona dokundugun anda calmaya basliyor.hem kalin zinciri tasimak zor olur.bende motoru ilk aldigimda bayagi kalin birsey almistim.sonra motorda koyacak yer bulamadim.iade edip disk kilidi aldim
    adam koskocaman motor çalıyor yanında her türlü tekerle gelir olur biter. Çıkar tak bittiiiiii. Sonra tabi soğuk bir bardak su. ALLAH kimsenin başına getirmesin...

Motosikleti
    CBR 250 R
    disk kilidi de iyi bir çözüm, tabiki kesin çözüm değil..

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yetenek ayakta alkışlanır komple seyredin hayran kalacaksınız

http://www.youtube.com/watch?v=YmnmIJfFdjY
    işte o gidonun sağının solla tutulması varya işte o takdir edilecek şeydir. Tutmayı bırak adam gaz verir freni fevkalade kullanıyor yaw. Diğer noktalara atıfta bulunmuyorum bile.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birdaha iznim olmadan videolarımı yayınlarsanız mahkemeye veririm!!!
    o zaman hepimiz yanlış yerdeyiz. Burası paylaşım sitesi. Espiri yaptığını umdum ama cümle önünde sağında solunda vs. bir smile vs. görmediğim için ciddisin galiba.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:09 ----------

selam arkadaşlar pazar günü birkaç moor geziye cıktık yenişehir bursa otobanında rampa aşağı motorun üstüne eğilmeme rağmen 135 km yi gecemedım normalmi sizce 4. viteste 9000 devir civarında motor kapanıyo sankı sızdede aynı sorun varmı?
    arkadaşlar apache yi övmek vs. için söylemiyorum ama bu motoru yapanlar şanzumanı dişlileri vs. süper ayarlamışlar ki bizlerin dişli vs. değiştirmesi bu motoru öldürüyor. Ya aynı şey ben de de olmuştu. 4. viteste 110 km rahatlıkla görüyor ancak 5 attığın an ölüyor. Ama mesela cg tipi motorlara bakın adamlar yap çocuğu sal sokağa o kendi başının çaresine bakar hesabı yapıp yapıp salıyorlar ve bunlarda kesinlikle en az bir dişli hesabı oynanıyor ve apache deki gibi bir ölme söz konusu olmuyor. Apache iyi bir motor ya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:15 ----------

Alıntı xmuro312 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoru araştırdım biraz titreşim varmış diolar onun haricinde bir sorun yok merak ettiğim şey titreşim sesi çok geliyormu motordan
    ya arkadaşlar vallahi bu subjektif yorumlar insanları boğmaya başladı ya. Valla. ya kimisinin kilosu yerindedir motordaki titreşim hafiten düşer adamın yağları boldur vücudunda titreşim olsa bile hissetmez veya sinirsel dokuları herkesinki eşit düzeyde olmadığından vs.

Motosikleti
    CBR 250 R
    3 gün .. ^^ şans ya kaçacak gibi değildi üsküdar sahil tek yol her türlü yakalar ..
    iptal olmaz diye düşünüyorum ama hakikaten varsa öyle bir şey harika olur.
    enes sen üsküdar'ın neresindesin?

arkadaşlar kimsede selektör ve uzun bozulmadı mı benim parça bozuldu bir türlü bulamıyorum nerde antin kuntin iş var beni buluyor

anil89tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sıfırdan
    Arkadaşlar arabamı satıp sizin motordan almak istiyorum.takas etmek isteyen olursa 1993 model bir SERÇE'm var

Bir bayi 2013 model apache ye 4800 + plaka işlemleri demiş. Plaka işlemleri ne kadar tutar acaba . Kısaca 4800 + kaça patlar beyler minumum?

Motosikleti
    CBR 250 R
    plaka masrafları bölgeye göre değişiyor. en az 400 hatta 400 ila 600 arası diyebilirim.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı erays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iptal olmaz diye düşünüyorum ama hakikaten varsa öyle bir şey harika olur.
    enes sen üsküdar'ın neresindesin?
    Altunizade bağlarbaşı ..

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde tatsör kapağı debriyaj kapağı ve ortadaki yani pistonun alt tarafındaki yerlerde boya atmaları oldu onunda boyasını bulamdım birde selektör yapmaya yarayan parça var gösterge paneline aslını duruyor farı sökünce ortaya çıkıyor onun fiyatı nedir birde sizin telefon numarası yada internet adresi varmı
    0554 669 9297 den ulaşabilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:52 ----------

eğer plakayı muameleciye verirseniz 270 TL ye çıkarıyor. + trafik sigortası var. Bu da yaklaşık 220 TL civarında tutar. Hepsi o kadar
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Alıntı Kerim.K27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadasım aynı sorun bendede vardı hemen hemen bir aydır. Git gel, git gel, garanti kapsamında sıfır karbüratör taktırdım bu hafta sonunda. Senin sorununda aynı sey. Garantisi devam ediyorsa servisine söyle karbüratörünü değiştirsinler. Para vermeden cözmeleri gerekiyor bunu. Bu arada egerki garantin yoksa o zaman diyaframını değiştir...
    arkadaşlar motorumun son gazda 6000 deviri geçmeme sorununu kerim kardeşimin de tavsiyesiyle moturumu teknik servisine götürüp diyaframini değiştirtip sorunum cok şükür ki çözüldü. çok teşekkür ediyorum kendisine. motor yüksek deviri görünce bu seferde baska bi sorun ortaya çıktı 9000 devire gelince motor teklemeye başlıyor ve eksozdan sanki öksürüyor gibi sesler geliyor ama tekledigi zaman yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 23 kullanıcı var. (0 üye ve 23 misafir)

Bu Konudaki Etiketler