Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok
    Beyler istanbul'da tanıdığınız bildiğiniz Apache'yi alınca gönül rahatlığıyla ellebileceğimiz ustanız varsa ö.mesajla bekliyorum. Reklam felan olmasın diye böyle dedim. Check-up'a sokmadan motor almayalım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı boschnak_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler istanbul'da tanıdığınız bildiğiniz Apache'yi alınca gönül rahatlığıyla ellebileceğimiz ustanız varsa ö.mesajla bekliyorum. Reklam felan olmasın diye böyle dedim. Check-up'a sokmadan motor almayalım
    enes bu soru sana gelmiş

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enes bu soru sana gelmiş

ben üstüme alınıyorum sürat motor ilyas usta
    M.balibey bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can Alma sen apache .. Pimpirikli adamsın yapamazsn sonra burda bi sürü adamın başını ağrıtacan :D Ybryle yapamadın apacheyle napacan .. (:
    Enes apache'yi ben almicam. Almayıda düşünmüyorum zaten. Nasip kısmet olursa cbr250r bakıyorum. Hee bu arada o senin bildiğin 2011 model ybr'yi sattım. 2012 model aldım daha 1.000 küsür km'de çiçek gibi. Çokta memnunum Pimpirikli olmak kötü birşey değil. Verdiğim paranın karşılığını arıyorum bir öğrenci olarak hepsi bu

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    can abicim hayırlı olsun apache al da sen den kurtulayım artık her gün özel mesajlarına cvp vermekten bıktım artık
    len 17000km dir ybr kullanıyorum inan hiçbir sorun çıkarmadı ama eğer ybr almadan önce seni tanısaydım ybr almazdım gerçekten bu motor bu kadar dandik mi diye düşünürdüm
    Vayy bee fatih abi senden de bunları duydum yaa, tamam daha atmam özel mesaj. Abimiz dedik, bağrımıza bastık. Geldin vurdun kafamıza Madem şikayetçiydin, sıkılıyordun dediklerimden söyleseydin abi, rahatsız etmezdim.

Valla benden bu kadar şikayetçi olduğunuzu, bıktığınızı bileydim yazmazdım.

Hee bu arada apache'yi kendime değil bir abim'e bakıyorum. Rica etti foruma yazmamı bende yazdım.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Bi apache var gençler arka kappa çantalı lastikler değişmiş elcik depo kılıfı fln var .. 15bin km de gri .. temiz gibi duruyo gidip bakacam bi .. kafama yatarsa alırım heralde .. yoksa cbr bakmaya devam ..

Can hem pımpırıklı hem alıngansın bılader :D bişi demiyorum takıl kafana göre ..

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Bi apache var gençler arka kappa çantalı lastikler değişmiş elcik depo kılıfı fln var .. 15bin km de gri .. temiz gibi duruyo gidip bakacam bi .. kafama yatarsa alırım heralde .. yoksa cbr bakmaya devam ..

Can hem pımpırıklı hem alıngansın bılader :D bişi demiyorum takıl kafana göre ..
    kaç para istiyor nerde makine enes?
    TRANSALP XL700

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 yıldan beri sürat motora giderim Oradaki herkesi çok iyi tanırım ve ilyas usta gibi bir usta görmedim İşinin prof udur.Kimsenin çözemediği Scooter da kalkıştaki titremeyi bile çözmüştü.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 yıldan beri sürat motora giderim Oradaki herkesi çok iyi tanırım ve ilyas usta gibi bir usta görmedim İşinin prof udur.Kimsenin çözemediği Scooter da kalkıştaki titremeyi bile çözmüştü.
    ilyas ustanın iyi bir usta olduğuna katılıyorum. ama verdiğin örnek olmamış sanki. scooterda kalkıştaki titremenin tek sebebi varyatördür.bunu bilmek için prof olmaya gerek yok.
    EneS_Turker ve M.balibey bunu beğendiler.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    kaç para istiyor nerde makine enes?
    Boşver üçü beşi şimdi konuştuk adamla fiyatını :D sana yakın sayılır bi ara beraber gidip bakalımmı uygunsan _?

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:18 ----------

Şu sigortacının yanına akayım sigorta paramızı alalım geri (: Senin işin yoksa bana bi alo de sabri bi bakalım alete beraber .. Benım kacrıdgım fln olur senle bakmak daha mantıklı ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    ilyas ustanın iyi bir usta olduğuna katılıyorum. ama verdiğin örnek olmamış sanki. scooterda kalkıştaki titremenin tek sebebi varyatördür.bunu bilmek için prof olmaya gerek yok.
    bu sorunu silkar da ki mühendisler bile çözemedi garanti den 3 kere debriyaj balatası değişti ve sorun devam etmişti en sonun da ilyas usta kayışın varyatör e iz yaptığını fark etmiş ve sorunu çözmüştü.Bu sorun diğer scooterlar da da varmış ben çok araştırmıştım vespa piaaggio servisleri bile bilmiyordu ki kaldı ki o servislere giren motorlar sadece scooter.Ki be en basit örneği dostum

Usta konusunda titiz davranmak önemli mi bizim motorlarda? Ben ön kaliper keçesini bi yerden bulup benim ustama taktırsam sorun olur mu? Karbüratör ayarı , hava filtresi gibi şeylerde titiz olmam gerekir mi? Bana yakın servis yok; ama illa ki servis gerekiyosa Bursa'daki servisle ilgili yorum alabilir miyim arkadaşlar?

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    merhaba arkadaşlar nasılsınız ?
    epeydir giremiyordum özlemişim buraları ama istanbul bana yaramadı sola devirdim motoru yarım saat evvel yerlerde kaygan lastikte orjin olunca kaçınılmaz son gerçekleşti :( büyükşehir beld. orda ki saraçhane durağından çıkan beld. otobüsü kafasını yola fazla çıkarınca önde giden arana frenledi bende 10 mt. arkasından gidiyordum bende frenledim 40-50 civarı seyrediyordum frene yüklenmeme rağmen nasıl olduğunu bile hala çözemedim bir anda sola yattı altımdan çıkıp sürüklendi ve durmuş olan otobüsün altına ön teker girdi bende birkaç yerde sürüknir döndüm çok şükür ki bişeyim yok dizlik takmamıştım sadece az biraz dizler zedelendi sadece şimdi motor 1-2 ay yatışa geçti :( avrupa yakasında bildiğiniz önereceğiniz servis var mı ?
    ne imzası beaaa

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    epeydir giremiyordum özlemişim buraları ama istanbul bana yaramadı sola devirdim motoru yarım saat evvel yerlerde kaygan lastikte orjin olunca kaçınılmaz son gerçekleşti :( büyükşehir beld. orda ki saraçhane durağından çıkan beld. otobüsü kafasını yola fazla çıkarınca önde giden arana frenledi bende 10 mt. arkasından gidiyordum bende frenledim 40-50 civarı seyrediyordum frene yüklenmeme rağmen nasıl olduğunu bile hala çözemedim bir anda sola yattı altımdan çıkıp sürüklendi ve durmuş olan otobüsün altına ön teker girdi bende birkaç yerde sürüknir döndüm çok şükür ki bişeyim yok dizlik takmamıştım sadece az biraz dizler zedelendi sadece şimdi motor 1-2 ay yatışa geçti :( avrupa yakasında bildiğiniz önereceğiniz servis var mı ?
    aman dizlerin röntgenini çektir eskiden dside basket oynarken bir arkadaş dizinden sakatlanmıştı hafif bişey diye üzerine düşmemiş 1 ay sonra bırakmak zorunda kalmıştı bir daha oynamamak üzere

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Öncelikle geçmiş olsun ben o orjin lastikler yüzünden 2 ay önce kaza yapmıştım sonra geç de olsa lastiği değiştirmiştim bence sende hemen değiştir avrupa yakasında sürat motor var kağıthane dereyolunda

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    GEçmiş olsun hacı .. borç edip lastklerı degısmek gerek yoksa sıkıntı .. ucuz atlatmışsın Allah tan ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Alınıcak ne var hacı? Ben birşeye alınmadım. Siz beni pimpirikli diye tanımışsınız ne diyim.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alınıcak ne var hacı? Ben birşeye alınmadım. Siz beni pimpirikli diye tanımışsınız ne diyim.
    len can sana da takılmaya gelmiyo ne biçim adamsın
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len can sana da takılmaya gelmiyo ne biçim adamsın
    Abi kızmadım da, darılmadım da. Sizleri biliyorum, dediklerinize neden alınıyım Gene suçlu beni ettiniz heee

Motosikleti
    yok
    Allah razı olsun Beyler şubatın ikinci haftası veya mart apache avına çıkacağım. Almayı düşündüğüm motosikletler için yanımda gelip bana yardımcı olacak delüğanlu var mıdır içinizde?

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun ben o orjin lastikler yüzünden 2 ay önce kaza yapmıştım sonra geç de olsa lastiği değiştirmiştim bence sende hemen değiştir avrupa yakasında sürat motor var kağıthane dereyolunda
    Hocam lastik olarak ne taktırdınız? Ve memnun musunuz?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler