Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    içinizi karartmak gibi olmasında bence fuardan sonra alıcılar çıkar yavaş yavaş..
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Islanmaz yatmaz kalkmaz üşümez iyi hoşta :D götümüz donuyo insanız , hadi soğuğu geçtimde , şu yağmur olmasa .. Ama diyosanız organizasyon var , her daim :D

Atilla abi cidden satılmıyor alıcı yok piyasada .. Seni iyi anlıyorum gayet .. :/
    sıkıntı yok enes... ben tok satıcıyım... motorumada güveniyorum. cirlop gibi motor. geçen sayfalardan birine resmini koynuştum gördünmü. kapalı yerde üzerinde brandayla duruyor. maldan anlayan gelir alır...zate inazuma martta gelecek marta kadar yolu var..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:25 ----------

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Selam apache gençliği. Biraz önce uskudardan geldim duduluya 45 km yagmur ve soğukta bindim bugün. Üst baş full kış ve yagmur ekipmanı olduğu icin islanma usume yok şükür.

Otobanda 3 tane motocu gördüm gece yağışlı havada motor kullanıyor adamlar ama farları yanmiyor. Allaha emanetler. Şu havalarda özellikle geceleri çok çok dikkat.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yağmurda hakkatten bende bişey görmüyorum akşam karanlıkta.vizörü açsam olmuyo kapasam olmuyo bide içten ıslanınca tamam.hele karşıdan gelen arabanın ışığı off off

Motosikleti
    TVS apache...
    zorunuz ne bu havada motora biniyorsunuz...kar yağsa zincir takıp bineceksiniz...hadi suzukiye binseniz neyse

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Atilla abi sen apachesine bile kiyamayan adamsın inazumay i da yaglayip paket yapıp kaldirmayasin depoya :D
    sbr bunu beğendi.

dünyanın parasını verdim bebek gibi bakıyorum binmek için havaların keyfinimi beklicem abi sen o suzukiyi al bende seni o suzukiden soğutmassam abi ahada yazıyorum buraya

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıkıntı yok enes... ben tok satıcıyım... motorumada güveniyorum. cirlop gibi motor. geçen sayfalardan birine resmini koynuştum gördünmü. kapalı yerde üzerinde brandayla duruyor. maldan anlayan gelir alır...zate inazuma martta gelecek marta kadar yolu var..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:25 ----------

http://b1212.hizliresim.com/14/7/gnuww.jpg
    Abi biliyorum Bi satılsa direk çalacam kapınıda olmayınca olmuyor işte .. :/ Umarım benim nasibimdir bakalım ..

Motosikleti
    TVS apache...
    alayım ilk bir hafta salona tv nin yanına koyucam. sabah akşam silip. seyredeceğim.görmek isteyenlerde eve dolarsa atilla baba türbesi derler..
    az kaldı dayanın inazuma geliyorrr....

hiç soğutamazsın nihat.. rodajı sen yapacaksın. ben rodajı bitirene kadar motorun modeli eskir...rodajdan sonra geri getirirsen sevinirim...

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Adam Runnerın ustune 3500 istiyor Honda Cbr 250 için..2012 mode 3200 km de .. Kredi borcu fln varmış .. imkan olsaydı alırdım , Gel görki benzine para yetiştiremiom :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:42 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...07325074/detay İlan no bu cbrnın .. Belki işine yarayan olr ..

Arkadaşlar anlamadığım bi konu var motor tamam 10 numara herseyıyle ama sahibinde baktıgımda 1000 km'de 800 km vs satıyo adamlar tvs yi anlamadım bende alıcam 3000 3500'e kadar fiyat aralığında bakalım

Motosikleti
    TVS apache...
    bu dediin her marka ve model için geçerli. kimi heves için alıyor. kimi öğrenmek için alıyor. kimi gezmek için kimi iş için...vs...motor araba gibi değil. ciddi yetenek ve performas isteyen bi alet.alan insanlar çoğunlukla bunun farkına aldıktan sonra varıyolar... bide ehliyet olayı var..alıp bir yaz sezonu biniyolar. daha uzaklara gitmek istediklerinde ehliyet sorun oluyor. heves geçiyor sezon bitiyor. daha fazla değer kaybetmeden elden çıkarmak istiyorlar.

bide benim gibi cc büyütmek için satanlar var... 150 cc bana güç ve hız için yetmiyor. neden yetmiyor ben keyif için biniyorum genelde uzun yolda km yapıyorum.. boy kiloda var. daha kuvvetli makinaya ihtiyaç oluyor. zate yol matoru büyük olur. şehir içi kullanacaksan 150 ve 125 yeter artar.. biçok büyük motor sahibinin şehir içi kullanım için ufak motoruda vardır..

umarım yardımcı olabilmişimdir...apache forumunda sorunlardan çok geyik var..
    M.balibey bunu beğendi.

bu dediin her marka ve model için geçerli. kimi heves için alıyor. kimi öğrenmek için alıyor. kimi gezmek için kimi iş için...vs...motor araba gibi değil. ciddi yetenek ve performas isteyen bi alet.alan insanlar çoğunlukla bunun farkına aldıktan sonra varıyolar... bide ehliyet olayı var..alıp bir yaz sezonu biniyolar. daha uzaklara gitmek istediklerinde ehliyet sorun oluyor. heves geçiyor sezon bitiyor. daha fazla değer kaybetmeden elden çıkarmak istiyorlar.

bide benim gibi cc büyütmek için satanlar var... 150 cc bana güç ve hız için yetmiyor. neden yetmiyor ben keyif için biniyorum genelde uzun yolda km yapıyorum.. boy kiloda var. daha kuvvetli makinaya ihtiyaç oluyor. zate yol matoru büyük olur. şehir içi kullanacaksan 150 ve 125 yeter artar.. biçok büyük motor sahibinin şehir içi kullanım için ufak motoruda vardır..

umarım yardımcı olabilmişimdir...apache forumunda sorunlardan çok geyik var..

Çok teşekkür ederim gayet yeterli ve mantıklı bi açıklama olmuş 14 senedir otomobil kullanıyodum ben ki motorda artcı olarak binmeye korkardım taki bu yol paraları artana kadar düşündum gittim bi 100 luk cup aldım tamamen aman cok para harcamayım 20 tl kask trafik polisi çevirmesin mantıgı sonra tv'de kasksız yapılan sürüş ve can kayıplarını görünce daha kaliteli mecburen keseme uygun nitro kask aldım sonra mr 150 aldım vaay lastiklere bak bununla adam kayarmı ya (fabrika lastigi) ufak bi virajda yeri öpunce (ilk kazam çok şukur daha olmadı cumlemızınde olmaz inşaallah) gittim lastik aldım motorda yasayarak tecrube daha baska :-D ama bi aşk oldu motor bende arabaya degismem suan yeni askım tvs'ye nikah kıymak için digerinden ayrılmam gerek :-) paramı cebime koyup gerek burdan gerek sahibinden comdan tvs bakıcm teşekkürler dostlar

alayım ilk bir hafta salona tv nin yanına koyucam. sabah akşam silip. seyredeceğim.görmek isteyenlerde eve dolarsa atilla baba türbesi derler..
    az kaldı dayanın inazuma geliyorrr....

hiç soğutamazsın nihat.. rodajı sen yapacaksın. ben rodajı bitirene kadar motorun modeli eskir...rodajdan sonra geri getirirsen sevinirim...
    tabiki yaparız abi bi haftada tamam ama bak demedi deme iki gün sonra bu motorda kesmedi deme. son hız 140 kmh miş. 140dan sonra duayla gidiyomuş. inazuma formuna atılan videoda gördüm hakkattende öyle.
    ysfist bunu beğendi.

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Son hızı geçtim 0-120 si de pek iç açıcı değil. Kaldi ki 140 dan sonra zor kaçan motorun 120 si 130 u da çok rahat olmayacaktır diye düşünüyorum. Gt250r tek seçenek 250 kategorisinde benim fikrim. Hayırlısıyla alaydim nikahima :D

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    iyi akşamlar arkadaşlar..bugün havanın da güzel olması ile birlikte motorumu bakıma götürdüm..yağını,yağ filtresini değiştirdik ( yağ motul ) arka dişliyi değiştirdim eski kasa apachelerin 43T olan dişlisini taktık ( orjinali 44T ).elden geçemesi gereken tüm civataları tek tek kontrol ettik vs..maşallah servisten çıktıktan sonra altınova yolunda biraz açtım gazı 137 yi net gördü..yanlız eve gelip motoru yıkadıktan sonra dikkatimi çekti farı yaktığım zaman stop ledlerim yanmıyor,frene bastığımda sorun yok ama far açıkken tık yok..soketi kontrol ettim gerekli kontrolleri yaptım ama yok yanmıyor..yarın yine bakacağım aynı sorun devam eder ise garantiden arka stop u değiştireceğim sanırım..

inş. garantiye işin düşmez bi iki ay beklemessin

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inş. garantiye işin düşmez bi iki ay beklemessin
    öyle olmasını umuyorum..

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    arkadaşlar benzin göstergem bozuldu geçenlerde depoyu fullemiştim, 200 km yol yaptım bir diş bile inmedi
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    TVS apache...
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son hızı geçtim 0-120 si de pek iç açıcı değil. Kaldi ki 140 dan sonra zor kaçan motorun 120 si 130 u da çok rahat olmayacaktır diye düşünüyorum. Gt250r tek seçenek 250 kategorisinde benim fikrim. Hayırlısıyla alaydim nikahima :D
    beyler ben inazumayı beğeniyorum. performas olarak apacheden en az % 30 daha iyi olsun yeter. bence apacheden hızlanma ve son hız olarak gayet iyidir. kullanım rahatlığı önemli uzun yolda konforlu olsun. bide artçı ile rahat yürüsün yeter. kalite zate fazlasıyla yeterli. tek sıkıntısı yedek parça fiyatı. okadarda olacak. napalım.

sonraki durak V-strom olarak gözüküyor..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler