Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hala pazartesi diyo yaa
    tamam atilla abi adresi aldım pazara ayarla kendini hava güzel olursa buluşuyoruz şu ramçoyuda bi görek artık. avlanmakda zevkli ama azcık daha soğusun hava devasa domuzlar ozaman çıkar piyasaya
    EneS_Turker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hala pazartesi diyo yaa
    tamam atilla abi adresi aldım pazara ayarla kendini hava güzel olursa buluşuyoruz şu ramçoyuda bi görek artık. avlanmakda zevkli ama azcık daha soğusun hava devasa domuzlar ozaman çıkar piyasaya
    Pazar abi pazar... adımız çıkmış 9 a yaaa... :-):-)

Atilla abi mesajı enes kardesin meaajina munhasiran yazdım yanlış anlaşılma olmasın :-) bu arada avdn
    Firsat bulursan memnun oluruz abi katilmandan

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    o zaman ben sizi ava götüreyim motorlarla..şaka şaka... sakat iş bakmayın ben gidiyorum. elimde tüfek belimde bıçak ben bile tırsıyorum bazen 150 kiloluk domuz üzerime gelirken..

ramçoya gidelim müsayitse...nihatın dediği gibi.. hem geçmişolsun deriz, hem teskeresini kutlarız... bu havada işkembeci iyi olur... bildiğiniz biyer varsa bol sirke sarmsaklı kelle paça içelim duble..

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    amannn atilla abi dikkat et domuz avı derken is alma başına allah korusun :-) Işkembe guZel fikir. Tepeustunde guZel bir iskembeci var ama ramconun ziyarete gidilecekse o güzergahta bir yer kararlastIririZ..

okey,dir o zaman mekanı güzergahı ayarlarız zaman içinde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

aboooooovvv hava iyi değilmiş http://www.havadurumu.org/istanbul-hava-durumu.php

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    okey,dir o zaman mekanı güzergahı ayarlarız zaman içinde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

aboooooovvv hava iyi değilmiş http://www.havadurumu.org/istanbul-hava-durumu.php
    Ona güvenme abi pazarlar tam 6 haftadır üst üste günlük güneşlik gidiyo :D

Alıntı atillapasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman ben sizi ava götüreyim motorlarla..şaka şaka... sakat iş bakmayın ben gidiyorum. elimde tüfek belimde bıçak ben bile tırsıyorum bazen 150 kiloluk domuz üzerime gelirken..

ramçoya gidelim müsayitse...nihatın dediği gibi.. hem geçmişolsun deriz, hem teskeresini kutlarız... bu havada işkembeci iyi olur... bildiğiniz biyer varsa bol sirke sarmsaklı kelle paça içelim duble..
    abi her yere gelirim senlede sakatat mevzuna sokma beni :D sen iç ..

sana yazmadım yusuf.. enes yazmışya beş altı kişi geliyorum diyo gelmi diye onun için yazdım...
    Sen geliyom dedimmi biter abi .. daha bişey demedin biliyorum Ama sensiz tadı çıkmaz ayarla bi şekilde ..

Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Guzel kardeşim enes yolladigin laf banaysa bir kez oldu gelirim deyip gelememem :-) allah izin verirse pazartesi geleceğim. Öyle laf koymalara falan ne gerek var di mi ama :-) herneyse nihat abi atilla abi haller keyifler nasil gorusmeyeli :-)
    Valla üstüne alınan herkese lafım .. :D Sırf sana değil .. Kusra bakmayın içimizde kalmasın yani unuttuk gitti tabi :D

abi yüzüne hasret kaldık nerdesin yav. buluşalım bu hafta sonu hava ii olursa. sana özel msj atıp hbr vermiştim ama heralde benim özel msjlar baya bi sonra gidiyo.şimdi enesede attım bi msj geliyomu diye ama heralde gitmiyo msjm. haftaya cvp verecek oda heralde geliyo diye
    GElmiş abi gelmiş .. Film izliyodum bakamadım şimdi gördüm :D
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Hava yağmurlu olursa iptal etmezSiniz herhalde tatlı sucular siziiiiiiii :-):-):-D

valla ben hertürlü hava koşullarında sürerim ama sizi bilemem

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Ben 1.5 aydır motoru yıkamıyorum zaten kırlenıyo dıe :D geçen yediğim yağmurdan sonra yeni kurudu üst baş :D Yağmur çamur motorcuya engel değil .. Her daim hazırız

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Nİhat abi Pazar günü Biraz Apache Tokatlayalımmı ? p
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400

arkadan gitmek iyidir başkasının frenine güvenip önünde gidemem.. şşşşşş korkutma bıldırcınları gelmezler sonra
    ysfist bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    arkadan gitmek iyidir başkasının frenine güvenip önünde gidemem.. şşşşşş korkutma bıldırcınları gelmezler sonra
    Yaşlanıosun abi Arada aksiyon iyidir :D Seni yanıma alıyorum ki Benide tokatlama :D

Motosikleti
    TVS apache...
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 1.5 aydır motoru yıkamıyorum zaten kırlenıyo dıe :D geçen yediğim yağmurdan sonra yeni kurudu üst baş :D Yağmur çamur motorcuya engel değil .. Her daim hazırız

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Nİhat abi Pazar günü Biraz Apache Tokatlayalımmı ? p
    bağlarbaşından üsküdara inerken patsocuya gelmeden sağda cumhuriyet işkembecisi var...missss...sakatat yenmezmi enessss...midye kokoreç karides güveç...

o zaman sana dürüm köfte adana bişey ayarlarız...

organizasyonu yap..kaçta nerede kaç kişi buluşulacak..güzergah nasıl olacak...haberdar et bizi..yağmazsa motorla gelirim. satılacağı yok zate...motoruma asılmak yok bak...sucuterci seni...
    ysfist bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    bağlarbaşından üsküdara inerken patsocuya gelmeden sağda cumhuriyet işkembecisi var...missss...sakatat yenmezmi enessss...midye kokoreç karides güveç...

o zaman sana dürüm köfte adana bişey ayarlarız...

organizasyonu yap..kaçta nerede kaç kişi buluşulacak..güzergah nasıl olacak...haberdar et bizi..yağmazsa motorla gelirim. satılacağı yok zate...motoruma asılmak yok bak...sucuterci seni...
    Hiç dikkatimi çekmedi abi :D Kokoreç candır ona eyw .. Gerisini almıyım .. Valla fazla zorlama motorumu ama gelebilirsin tmm :D gerisine orda karar veririz .. ^^ Sukutırcı deiğilim ben .. :D
    Valla Güzergah ve mekanı sen belırlesen .. yeni geldik biliyon :D Millete haber ederım o kolay ..

atilla abide ok dediyse tamam ozman yağmurda karda yağsa toplanıyoruz. bi ıslanalım ekşın olsun
    EneS_Turker ve ysfist bunu beğendiler.

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    beyler yarın en geç cuma kesinleştirelim rotayı saati vs. not: gezide apaçi tokatlamak kesinlikle yasaktır :D

tamam yarın ayarlarız listeyi yaparız.

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    İstanbulu bilen biride rotayı fln ayarlasın .. uygun bı mekanda toplanalım ..

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbulu bilen biride rotayı fln ayarlasın .. uygun bı mekanda toplanalım ..
    nasıl birşey olcak peki? kahvaltımı? gezip dolaşmamı? piknikmi mangalmı
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl birşey olcak peki? kahvaltımı? gezip dolaşmamı? piknikmi mangalmı
    Hacı o birazda Ramazan abiye bağlı ama ortalarda yok .. o gelince kararlaştırırz .. ya kahvaltı gibi olur yada mangal piknik tarzi bişey olur artık .. Oturup muhabbet etmedıkten sonra gezmenın ne anlamı var

Motosikleti
    TVS apache...
    malum hava pek gezme havası değil... bence az gezi çok muhabbat daha iyi gibi. yazında az muhabbet çok gezi yaparız..

tepeüstünde ikeada toplansak orada kahvaltı yapıp çaya ramazanın yanına gitsek uygunmu..

şimdi çıkıyorum.. dışarda işlerim var 23-00 gibi geleceğim. cevap yazamayacağım..bilginize..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 46 kullanıcı var. (0 üye ve 46 misafir)

Bu Konudaki Etiketler