Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Progressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla iyiki orjinal lastiklerini kullanmadan değiştirmişsin..gerçekten rezalet.

ataşehirde ikamet ediyorsun galiba. bu haftasonu görüşmek isterim bi 15 dk
    olur tabi, yalnız bu hafta sonu Bursa da olabilirim, istersen hafta içi bi akşam üstü görüşelim, sen de sanırım içerenköy deydin? yakın zaten benim bulunduğum yerde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Progressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olur tabi, yalnız bu hafta sonu Bursa da olabilirim, istersen hafta içi bi akşam üstü görüşelim, sen de sanırım içerenköy deydin? yakın zaten benim bulunduğum yerde
    ben 6da çıkıyorum işten. maslakta çalışıyorum..7 - 7bucuk arası ewde olabiliyorum.. uygun olduğun bir zaman özel mesaj atarsın görüşürüz
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    2.3 çok iyi bir değer, kullanımın nasıl peki? sakinmi kullanıyorsun?
    sakin sayılır, red line a pek uğramıyorum 5. viteste 6000 - 9000 devir civarı gidiyorum normal yollarda

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    hoppp beyler bende su deposundayım buluşursanız haber verin bende gelirim

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    iyi akşamlar canlar nasılsınız ?
    epeydir giremiyorum didim'den istanbul'a kapak attım iş için motör kaldı didim'de :( havalarda süper ama ben tabanvay içim gidiyo yaa :(
    ne imzası beaaa

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoppp beyler bende su deposundayım buluşursanız haber verin bende gelirim

tamam selo aklımdasın az önce cbf150 topiğine bakındım.. millet yağ yakma mevzusunda birbirini yiyor yanında devamlı yağ taşı diyen var yau

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:47 ----------

adamların yaptıkları yorumlara bakın

1) Elbette ben anormal karşılamıyorum bu durumu. Sorun yok. Sorun çıkartan cbf 150 ler değil zaten, yak eksilttiği bilindiği halde yağına bakmayan kullanıcılar. Yoksa motorlarda bi sıkıntı yok. Sorun kullanıcıda.

2)az önce ilave yaptım. 450 ml yağ koydum ve çubuğun üst seviyesine geldi. (çubuğu yerine vidalamadan ölçtüm)
    ne kadar sürede 450ml eksiltti bunu bilmediğim için kilometreyi not aldım ve dediğin gibi 1000km sonra tekrar eksiğini tamamlayınca anlaşılcak ne kadar yaktığı.
    çok teşekkürler verdiğin cevaplar için.

adamlar motorun yağ yaktığını kabul ettikleri halde hala bok sürdürmüyolar yaa..sorun kullanıcıdaymış

yarım litre yağ eklemiş, hala test etmekten bahsediyor

^)
    çelikatlı, kartalizma07 ve M.balibey bunu beğendiler.
    TRANSALP XL700

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tamam selo aklımdasın az önce cbf150 topiğine bakındım.. millet yağ yakma mevzusunda birbirini yiyor yanında devamlı yağ taşı diyen var yau

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:47 ----------

1) Elbette ben anormal karşılamıyorum bu durumu. Sorun yok. Sorun çıkartan cbf 150 ler değil zaten, yak eksilttiği bilindiği halde yağına bakmayan kullanıcılar. Yoksa motorlarda bi sıkıntı yok. Sorun kullanıcıda.

2)az önce ilave yaptım. 450 ml yağ koydum ve çubuğun üst seviyesine geldi. (çubuğu yerine vidalamadan ölçtüm)
    ne kadar sürede 450ml eksiltti bunu bilmediğim için kilometreyi not aldım ve dediğin gibi 1000km sonra tekrar eksiğini tamamlayınca anlaşılcak ne kadar yaktığı.

adamlar motorun yağ yaktığını kabul ettikleri halde hala bok sürdürmüyolar yaa..sorun kullanıcıdaymış

^)
    komikmiş walla
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford

^)
    önemli olan mutlu olmak..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

^)
    3. kez okuyunca anladım cbf olduğunu diyorum bizimkiler yakmıyordu bizim arabalar 10 bin kmde 300 ml eksiltiyor turbo dieselken adamlar bin kmde 450 ml eksiltiyormuş yuh o motorlar fabrikasyon hatalı değilse ne olayım

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    ya arkadaşlar bu cbf ler yağlımı benzinli mi

Alıntı frosen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bu cbf ler yağlımı benzinli mi
    yağ+benzin iki zamanlı gibi ben en çok bu forumları okuyup hükümetin motosiklet yağlarına da zam yapmasından korkuyorum
    sbr, motoloji ve kartalizma07 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Apache 250 TSV
    Arkadaşlar mrb bende bir ay önce 2008 model Apache TSV 250 aldım çok hoşuma gitti ancak motor sizin dediğiniz gibi 10 kuruş değil 20 kuruş civarında yakıyor yani müthiş yakıyor. motor ilk gaz vermede tekleme var, gaz yemiyor sonra düzeliyor sanırım yakıt yakmasıda bundan, aynı motordan kullanan arkadaşlara sorduğumda hava ayarından olacağını söylediler, hava ayarı yaptırdım ama hala düzelmedi bir fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı kargili19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar mrb bende bir ay önce 2008 model Apache TSV 250 aldım çok hoşuma gitti ancak motor sizin dediğiniz gibi 10 kuruş değil 20 kuruş civarında yakıyor yani müthiş yakıyor. motor ilk gaz vermede tekleme var, gaz yemiyor sonra düzeliyor sanırım yakıt yakmasıda bundan, aynı motordan kullanan arkadaşlara sorduğumda hava ayarından olacağını söylediler, hava ayarı yaptırdım ama hala düzelmedi bir fikri olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
    dostum yanlış topictesin burası tvs apache topici senın motor hem tsv hemde 250 nasıl bir motor o yau
    motoloji, M.balibey ve kartalizma07 bunu beğendiler.
    TRANSALP XL700

motoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2009
    dostum yanlış topictesin burası tvs apache topici senın motor hem tsv hemde 250 nasıl bir motor o yau
    hiç gulesim yoktu iyi güldürdün beni kardesim güzel cevap olmus tekerine sağlık

---------- Post added at 15:47 ---------- Previous post was at 15:44 ----------

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağ+benzin iki zamanlı gibi ben en çok bu forumları okuyup hükümetin motosiklet yağlarına da zam yapmasından korkuyorum
    evet aynen katılıyorum bi okusalar anında yapıştırırlar.
    sbr ve M.balibey bunu beğendiler.
    Tek rakibimiz Türk Hava Yolu Allahım sen bizi koru... TVS APACHE 150 2009

bende lastik alıcam arkadaşlar..kim ne kullanıyor? ne kadar fark etti? dökülün bakalım micheline çok para vermek istemiyorum, arkaya pirelli dura traction, öne de irc almak istiyorum ama hala tam karar veremedim
    ben arka tekeri pirelli duratraction kullanıyorum yağmurlu havalarda bile motorun kaymasını engelliyor cidden çok başarılı antalyada fiyatı 85 Tldi ön teker bende almadım biraz daha bekleyeceğim. Arka tekeri en yakın zmnda değiştirin derim ben 10Km hızla sağa dönerken motorun kışı kaydı 180 derece bi anda kendimi yerde buldum TVS apache fabrika tekeri ile tıpkı bir semazen gibi ahenkle dönebiliyor :D

Alıntı gorkem0707 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben arka tekeri pirelli duratraction kullanıyorum yağmurlu havalarda bile motorun kaymasını engelliyor cidden çok başarılı antalyada fiyatı 85 Tldi ön teker bende almadım biraz daha bekleyeceğim. Arka tekeri en yakın zmnda değiştirin derim ben 10Km hızla sağa dönerken motorun kışı kaydı 180 derece bi anda kendimi yerde buldum TVS apache fabrika tekeri ile tıpkı bir semazen gibi ahenkle dönebiliyor :D
    ben iki kere yanladım orjinal lastikle kızıda bir apaçi geldi 10 yıllık şahinciyim böyle yanlıyamıyorum nasıl yaptın diye arabada dahada iyisindir bizede öğret falan filan sorular geldi tabi hiç bozuntuya vermedim trafikte böyle şeylerin tehlikeli olduğunu falan söyledim ve gittim ondan sonra kaba et korkusuyla gittim 160 tlye takım irc aldım şimdi sıkıntı yok önüde tavsiye ederim zaten amortisörleri bazı durumlarda yetersiz kalıyor bari tutuşu iyi olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:03 ----------

Alıntı kargili19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava filtreni değiştirmek gerekebilir buji kaçbin kmde

Motosikleti
    rtr 150 gri
    sevgili arkadaşlar iyi akşamlar herkese yine sorularımızla çıkıyoruz karşınıza ama motor yeni olduğu için denem fırsatımız olmadı siz değerli dostlarımızdan bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim. motorum benzini şu anda On durumda benzin bittiği zaman otomatik olarak rezerve kendi mi geçiyo yoksa biz mi rezerve geçiriyoruz birde yedek depoya geçme olayı bu rzerve bizim yaptığımız olay mı.şimdiden teşekkür ederim.

Alıntı fatihozveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili arkadaşlar iyi akşamlar herkese yine sorularımızla çıkıyoruz karşınıza ama motor yeni olduğu için denem fırsatımız olmadı siz değerli dostlarımızdan bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim. motorum benzini şu anda On durumda benzin bittiği zaman otomatik olarak rezerve kendi mi geçiyo yoksa biz mi rezerve geçiriyoruz birde yedek depoya geçme olayı bu rzerve bizim yaptığımız olay mı.şimdiden teşekkür ederim.
    musluğu yukarı çeviriyorsun 2.5 lt benzinin kalıyor yedek depo yada rezerv aynı şey

Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Alıntı fatihozveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakın benim gibi reserve konumunda unutma, sonra benzin bittiğinde kalıyorsun ortada :D

Motosikleti
    rtr 150 gri
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    musluğu yukarı çeviriyorsun 2.5 lt benzinin kalıyor yedek depo yada rezerv aynı şey
    sağol üstadım genelde senden geliyor cevaplar varol. bu arada baya az yakıyor 50 tl lik benzin ile şu anda 370 km yaptı +40km daha gider+ yedek depo 100km daha 500km falan 50 lira ile maşallah redline hiç olmadım desem yeridir genelde 2-3 viteste yoğun sayılabilecek trafikte zaman zaman artçı ile kullandım. iş ile evim arası 3.6 km sadece şehir içi yaptım çok çok menunum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:37 ----------

Alıntı Progressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sakın benim gibi reserve konumunda unutma, sonra benzin bittiğinde kalıyorsun ortada :D
    eyvallah üstadım dikkat ederim artık ölçmeye çalışıyorum da ne kadar gideceğini ondan bi sorayım dedim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler