Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın kankalar. o beyaz şey statör değilmiş selo egzozla alakalı bi filtreymiş servise sormuştum. ne alakaysa.
    stop camını sirkeciden bulurusun orda yok yok..doğu bankın arkası motosiklet ve bisiklet yedek parça ve aksesuarcılarıyla dolu...
    hepinizin bayramını şimdiden kutlarım kurbanınız mübarek olsun.ben memlekete doğru şimdi yola çıkıcam hoşcakalın kankalar..
    dikkatli git gel...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmaması tuhaf, aslında gerekte yok gibi, eski motorumun filtresini sökmüştüm temizlemek için tertemiz çıkmıştı. o gözüken filtreye benzer silindir ne ozaman
    ben çok şehir dışına gidiyorum belirli bir istasyondan alamıyorum malesef kim bilir neler neler kaçıyor içine birde benzin alırken tuvalete falan gidince biri içine piçliğine şeker atsa motor pert olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:41 ----------

Alıntı ince54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim stop cami kırıldı izmirde bi tek özgül motor yakın oda stopun komple satıldığını ve 115lira olduğunu söyledi ufak bi çatlak var diye 115lira vermek istemiyorum internet eski kasanın stop camları çok ucuza var fakat rtrnin stop camini bulamadım şu an istanbuldayim ve stop camini bulabileceğim yer konusunda yardımcı olursanız sevinirim
    şekil itibariyle aynıysa alıp siyah silikonla güzelce yapıştarabilirsin

herkersin kurban bayramı kutlu olsun

Motosikleti
    Benelli bn 251
    TVS Apache motosıklet aldım daha 220 km oldu rodaja uygun kullanıyorum ancak 5-10 km gıdıp durduktan sonra bı yanıksı koku gelıyorsımdı bu neden??? egzost elyaf mı sıvı conta vs?? yenı oldugundan mı??? yoksa bı sorun mu var ?? bı de fardan mı ne kafa kısmında cızırtı gelıo??

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Kurban Bayraminiz Mübarek olsun Dostlar .. ! (:

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı SEDKOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TVS Apache motosıklet aldım daha 220 km oldu rodaja uygun kullanıyorum ancak 5-10 km gıdıp durduktan sonra bı yanıksı koku gelıyorsımdı bu neden??? egzost elyaf mı sıvı conta vs?? yenı oldugundan mı??? yoksa bı sorun mu var ?? bı de fardan mı ne kafa kısmında cızırtı gelıo??
    hayırlı olsun sedkor.. ne renk aldın..birazdan ramço gelir cevaplar cızırtı sorunu
    TRANSALP XL700

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    hayırlı bayramlar arkadaslar

arka canta tasıma demırı var elımde bırısı alsın artık yahuu sunu lazımdegılmı kımseye 60 a vereyım bıde kappa 35 lt bılıyosunuz yenı alldım onuda 170 e bırakıcam 180 e aldım
    www.erkakurye.com

Alıntı SEDKOR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o koku normal bende hala var motorun üzerindeki boyaların sıvı contanın kokusu farın orda bende de var ama çözemedim sinir bişey devir sonlayınca yapıyor

ince54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    bulabılırsem yapıstırırım bugun sirkecıye dogu bankın arkasına da gıttım ordada yok eskı stop camı var ama rtrnınkı yok:(

Progressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    bugun biraz erkence oldu daha yeni motorumla ilk kazami yaptim :/ bir yayaya carptim, 100 metre ileride kirmizi isik yaniyordu oraya dogru yavaslarken birden yaya yola cikti ve maalesef cok yavas bi sekilde gecmeye calisirken frenlememe ragmen carptim, soldaki 2serit doluydu ben sagdaki seritte oldugm icin pek kacis alani da yktu :/

neyse motor yan yatti tabi, hemen kontagi kapatip adamin yanina kostum, bir seyi olup olmadigini sordum, birazda soktaydi sanirim, hic sola bakmadigi icin beklemedigi bi anda carpmis oldum...
    adam sonra kalkti baktim yuruyebiliyor, diger 3 arkadasida geldi, kaldirima gectiler, bisiyi olmadigini anlayinca motoru kaldirdim...

kotu bir andi... motorda sadece gorunen sol arka sinyal kirikti..

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı Progressive adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun biraz erkence oldu daha yeni motorumla ilk kazami yaptim :/ bir yayaya carptim, 100 metre ileride kirmizi isik yaniyordu oraya dogru yavaslarken birden yaya yola cikti ve maalesef cok yavas bi sekilde gecmeye calisirken frenlememe ragmen carptim, soldaki 2serit doluydu ben sagdaki seritte oldugm icin pek kacis alani da yktu :/

neyse motor yan yatti tabi, hemen kontagi kapatip adamin yanina kostum, bir seyi olup olmadigini sordum, birazda soktaydi sanirim, hic sola bakmadigi icin beklemedigi bi anda carpmis oldum...
    adam sonra kalkti baktim yuruyebiliyor, diger 3 arkadasida geldi, kaldirima gectiler, bisiyi olmadigini anlayinca motoru kaldirdim...

kardeş büyük geçmiş olsun...dikkat etmek lazım herzaman

bu arada,
    ~ saglık, huzur, bereket ve mutluluğun sınırsızca paylaşıldığı, bayram tadında bayramımız kutlu ol'sun ~

geçmiş olsun bir tavsiyem olacak yanlış anlama sakın ileri sürüş derslerinde öğrendim eğer sağ şeritteysen şeridin en solundan yani arabanın sol tekerinin olduğu yerden sol şeritteysen de en sağından gitmek kaza anında kaçışı kolaylaştırır demişlerdi iki kere özel halk otobsüne arkadan yapışmaktan bu şekilde kurtuldum

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:09 ----------

Alıntı ince54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulabılırsem yapıstırırım bugun sirkecıye dogu bankın arkasına da gıttım ordada yok eskı stop camı var ama rtrnınkı yok:(
    reklamcılarda flexglass var onun incelerinden alıp stobu sökün camını tamamen çıkarın sonra flexglassı ona göre kesip ısı tabancası yada nefesi kuvvetli olan bir fön makinesiyle şekil verin sonrada siyah silikonla yapıştırın(şefaf silikon güneşte çıkar) toplam maliyeti 150-20 tlyi geçmez pratikliğinize görede en fazla yarım saatte işlem tamamdır

koreay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 KIRMIZI

geçmiş olsun kardeş allah beterinden korusun

tüm apache(ci)lerin ve MT ailesinin kurban bayramı mubarek olsun kazasız belasız bayramlar geçirmeniz dileğiyle.
    35 ZUS 73

Motosikleti

geçmiş olsun dikkat etmek lazım..
    günaydın hayırlı bayramlar.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun dikkat etmek lazım..
    günaydın hayırlı bayramlar.
    kanka nöb. sb eşliğinde bayram namazına gitmiyormusunz
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka nöb. sb eşliğinde bayram namazına gitmiyormusunz

yok bizde öyle şeyler...

Motosikleti
    Benelli bn 251
    tsk,genelde olan bı kokumu?? sankı bı sorun varmıs gıbı hıssettım valla sogudum motordan :( su cızırtı da maf ettı valla kafamı

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:25 ----------

saol kardesım sıyah dıe gıttım ama turuncu serıt cok cırkındı sonra mat grı hosuma gıttı ama gaza gelıp kırmızıyı aldım pekı sende bu koku olayı var mı cok rahatsız oluyorum

herkesin kurban bayramı kutlu olsun...

Progressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    tesekkurler hepinize, aslinda sag seridin solundan gidiyordum ama sanirim beklemedigim bir yavaslikta gidince birden yola cikinca duramadim :/

herkesin kurban bayrami mubarek olsn, kazasiz belasiz surusler dilerimm....

bu arada yanik kokusu bende de var, benmle cb125e alan arkadaslarda da biraz var bizimki kadar degildi gerci, sanirim sifir motor oldugu icin...

gidondan gelen ses anahtarlardan mi acaba? ben ilk oradan oldugunu farketmemistim :D ama durum farkli olabilir tabi

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    nerde bu millet. herkezin bayramını kutlarım arkadaşlar. benim apachi satılık ilgilenenlere duyrulur. sadece suzuki inazumayla takas olur.

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    İyi bayramlar arkadaşlar.

Salı günkü yağmurda, motosikletin bulunduğu evin kapalı garajını su bastı. Motor seleye kadar su içindeydi. Öyle ki egzos falan görünmüyordu. Aha dedim gitti motor. Kurtarma şansım olmadı bulunduğu yerden. Saatlerce gulu gulu yüzdü motor.

Ertesi gün sular çekildi. Hemen düz bir yere, güneşin altına aldım. Boşaltabildiğim kadar su boşalttım egzostan. 1 gün falan kurutmakla uğraştım.
    Perşembe günü de nolacaksa olsun dedim, marşa bastım ve ilk seferde çalıştı namussuz
    Egzostan attığı suyu anlatamam size. En az 2 litre su boşalttı egzostan. Tam egzosun ucundan değil de, ortalarından bi yerden tahliye etti. Sonrasında da motor ısındıkça sanki su soğutmalı motorda conta yakmışız gibi bol bol su buharı, beyaz duman...
    Yarım saate yakın durduğu yerde çalıştırdım taa ki buharı kesinceye kadar. Neyse ki birşeyi yok şuan.

Acaba dişlileri, zinciri tekrar yağlamam gerekir mi? Gerekiyorsa nasıl yapıyoruz bu yağlama işini?
    Teşekkürler.

700km olduk bu arada

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler