Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    200 km ye yagmurda sakın deneme bu elcik iyi ruzgar kesiyor ama fazla bisi beklemek sacma montaji berbat ama bagladim zorla yinede kurye stilinden iyidir
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın .. Yağı fln değiştim kafam rahat derken sabah bi kalktım Sağnak yağış .. Çoruma kadar öyleymiş bugün .. 200 km fln ama o arada afedersin babayı görücem zaten .. yağmurluk fln var ama nereye kadar dayanırım bilmiyorum .. Kararsız kaldım iyice yola çıkıp çıkmama konusunda .. Aylardır tek damla düşmez , yola çıkacağım gün fırtına çıkar anasını satıyım ..
    şeker değilsin erimezsin.. dikkatli ve güzel gittinmi yağmur bile güzeldir kardeş......

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:02 ----------

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 km ye yagmurda sakın deneme bu elcik iyi ruzgar kesiyor ama fazla bisi beklemek sacma montaji berbat ama bagladim zorla yinede kurye stilinden iyidir

hop dedik......

kuryelere laf sokma... 6 yıl o meslekten ekmek yedik ve gerekirse yemeğe devam edecez..

çakma telefoncu...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    çıkıyorum yola Haydı Allah a emanet .. (:
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    çıkıyorum yola Haydı Allah a emanet .. (:
    dikkatli git... yolu çabuk bitirme derdin olmasın..laykaylom git gel....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GÜNAYDIN MİLLET nörüyonuz..........
    günaydın abi vakit öldürüyorumsen

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:34 ----------

Günaydın .. Yağı fln değiştim kafam rahat derken sabah bi kalktım Sağnak yağış .. Çoruma kadar öyleymiş bugün .. 200 km fln ama o arada afedersin babayı görücem zaten .. yağmurluk fln var ama nereye kadar dayanırım bilmiyorum .. Kararsız kaldım iyice yola çıkıp çıkmama konusunda .. Aylardır tek damla düşmez , yola çıkacağım gün fırtına çıkar anasını satıyım ..
    daha yumuşak sürüşle hiçbişey olmaz lastiklerinin orjinal olduğunu hiçbir zaman unutma amahadi iyi yolculuklar

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:36 ----------

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gece 200 km ye yakın yaptım ve dondum içimde içlik ve t shirt vardı altımdada içlikli pantolon buralar gayet iyi fakat eller kışlık eldiven olmasına rağmen dondu ikisi arasında br seçim yapmam lazım ama karar veremedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:39 ----------

hop dedik......

kuryelere laf sokma... 6 yıl o meslekten ekmek yedik ve gerekirse yemeğe devam edecez..

çakma telefoncu...
    abi istanbulda iş imkanları çok galiba bir ara bende burda yapayım hem motora alışalım şehir içinde hemde boş gezmek yerine para kazanırız dedim bir tek bu iş için adam arıyan bile bulamadım

Motosikleti
    kuryelik fena idi yaw... hep kafam güzel gezerdim..artık rüzgardanmı başka şeyden mi bilemem...

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kuryelik fena idi yaw... hep kafam güzel gezerdim..artık rüzgardanmı başka şeyden mi bilemem...
    rüzgardır o rüzgar

Motosikleti
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rüzgardır o rüzgar
    hehehheheheheheheheheheheheheheheheh

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Düzce yolcuları yarın nerde buluşuyoruz kaçta buluşuyoruz...

Motosikleti
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıkı giyinin dostalr........

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    selam millet bugun motorun TPS sensörünün arızası için servise gittim.garantiden değişecek siparişini verdik..sizin başınıza da geldimi bu olay? motorun son viteste hızı yoktu.105 diyor daha üzerine çıkmıyordu,devir 8bin oluyor ve kalıyordu..sensörün ohm değerlerini ölçtük açık yada kapalı farketmiyor sabit 0 gösteriyordu verdik yenisinin siparişini..4.vitese kadar çekiş ve hız süper,5.vitese atar atmaz motor bayılıp gitmiyor..devir çeviremiyor..şu an üzerinde sensör yok,sübap ayarları iyi,karb.ayarı yapıldı o da iyi yakıt harika..ama son hız yok..sanki biri 5.viteste motoru tutuyor..

Motosikleti
    GEÇMİŞ OLSUN...

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    sağol ramazan...aklına gelen birşey varmı bu konuyla ilgili?

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın düzceye gelecek arkadaşlarım motordaşlarım.. sabah saat 07.00 da hareket edeilecek olan mehmetçik vakfı opet tesislerinde olmanız gerektiği ilanen duyrulur..
    Oraya vardığımızda organizetörümüz Lokman Hekim önderliğinde geziye devam edilecek..

Gruba düzcedende katılan arkadaşlar olacak..Şimdiden söyleyim gerçi içimizde öyle adam yokta hani ben genede yazılı açıklama yapma ihtiyacı hissediyorum..
    Her motorcunun içinde az olda apaçilik ruhu vardır..Bu ruhu yarın için kimse aklına bile getirmesin..Lokman abi ile özellikle aman sedat apaçi adam gelmesin efendi efendi gezelim dedi..burdan gelecek arkadaşlardan öyle biri olmazda esas apaçili dostlar orda

Aman deyim teker yapan lastik yakan grup içinde makas atan olmasın

Bunun dışında düzcede hangi yaylada idi adını unuttum off road yarışı varmış tam adresi öğrenecekler..oraya gidebilriz..

Saat 16:00 gibi geri dönüş için düzceden hareket ederiz..karanlığa kalmadan..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın düzceye gelecek arkadaşlarım motordaşlarım.. sabah saat 07.00 da hareket edeilecek olan mehmetçik vakfı opet tesislerinde olmanız gerektiği ilanen duyrulur..
    Oraya vardığımızda organizetörümüz Lokman Hekim önderliğinde geziye devam edilecek..

Gruba düzcedende katılan arkadaşlar olacak..Şimdiden söyleyim gerçi içimizde öyle adam yokta hani ben genede yazılı açıklama yapma ihtiyacı hissediyorum..
    Her motorcunun içinde az olda apaçilik ruhu vardır..Bu ruhu yarın için kimse aklına bile getirmesin..Lokman abi ile özellikle aman sedat apaçi adam gelmesin efendi efendi gezelim dedi..burdan gelecek arkadaşlardan öyle biri olmazda esas apaçili dostlar orda

Aman deyim teker yapan lastik yakan grup içinde makas atan olmasın

Bunun dışında düzcede hangi yaylada idi adını unuttum off road yarışı varmış tam adresi öğrenecekler..oraya gidebilriz..

Saat 16:00 gibi geri dönüş için düzceden hareket ederiz..karanlığa kalmadan..
    Sedat abi bol bol resim çekmeyi unutmayın.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    istbuldan senden başka ybr varmı?yoksa yanına birini ayarla düzceye kadar en arkada tekbaşına napcan canın sıkılmasın len şimdiden apaçiliğim tuttu
    şaka şaka adam gibi gider geliriz.... ok sabah 7de mehmetcik vakfındayım

Motosikleti
    SEDAT bensiz gezin baklalım............

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:00 ----------

kaç kişisiniz millet düzce için...........

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istbuldan senden başka ybr varmı?yoksa yanına birini ayarla düzceye kadar en arkada tekbaşına napcan canın sıkılmasın len şimdiden apaçiliğim tuttu
    şaka şaka adam gibi gider geliriz.... ok sabah 7de mehmetcik vakfındayım
    benden başka ybr yok orda olucek yalnız..

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benden başka ybr yok orda olucek yalnız..

ezik insan ben olmadan geziye çıkarsan olacağı bu.......

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sedat abi bol bol resim çekmeyi unutmayın.
    artık nihat usta erol88 ve diğer arkadaşım bol bol resim çeksinler benim makinam pek kaliteli çekmiyorda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 45 kullanıcı var. (0 üye ve 45 misafir)

Bu Konudaki Etiketler