Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    selam nasılsınız....................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    M.balibey. Ben internette baya araştırdım bir ara bu firmanın ürünlerini baya sağlam. En fazla 5-6 sayfa geride yine motosiklet pantolonu yerine ürettikleri günlük içinde kullanıma uygun kot pantolonun testi vardı. Bilindik, gerekli olan tüm onayları almış bir firma. Kendi malını kendisi üretiyor. Bütün ürünleri test için Amerika'ya gidiyor. Video'daki konuşmalarda kendileri Türkiye'de üretim için gerekli olan belge,izin,mühür,damga neyse artık bunlar gibi gerekçelerin yurt dışına gönderdikleri ürünlerin test edilip daha sonra onay verildiği yazıyor. Bence bir değerlendirin derim. 40 lira fazla bir para değil. En basitinden ne olduğu belli olmayan adı sanı olmayan bir içlik almaya kalksanız oda o para belkide daha fazladır. Bu ürünler Türkiye'de üretildiği için fiyatları bir nebze de olsa daha uygun. Ben şahsen pantolonu ve ceketi burdan almayı düşünüyorum. Hatta bütün korumalıklar dahil. Tabi zaman neyi gösterir bilinmez. Herşey nasip kısmet işi. Ama bence yabana atmayın, bir araştırın derim. Alıp almamak yine sizin elinizde.
    Barkın abinin testleri diyorsunuz.Onları izlemiştim, hatta bu yaz full kevlarlı kot çıkaracaklardı gidip almayı düşünüyordum sanırım çıkmadı dimi.40 tl çok değil aslında fakat motoru değiştirmek istediğimden e bütçede kısıtlı olunca düşündürdü.Birde asında dikiş var mı acaba onu merak ettim ama hiç bir yerde fotosunu bulamadım site hariç

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Abrascas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söz konusu modelin bayideki katalogda görünmemesinin sebebi, mevcut distribitör firmanın, bu modeli ithal etmediği ve bu sebeple kataloğuna koymadığı anlamını taşımaktadır.

Aşağıdaki linkte üretici firma olan Metzeler'in ME22 modelini halen ürettiği açıkca görülmektedir.
    www.metzelermoto.com

Bu şuna benzer Honda, Kawasaki gibi firmaların, Türkiye distribitörleri bir çok modeli Türkiye'ye getirmemektedir. Bu da gelmeyen modellerin eski olduğunu göstermemektedir. Firmamız, web sitemizde bulunan bütün lastik markalarını direk ithal etmektedir. Ülkemizdeki herhangi bir lastik distribitör firması ile çalışmamaktadır. Şu anda depomuzda bulunan ME22 model lastiklerin tarihleri aşağıdaki gibidir :
    Ön lastik 2011'in 33. (3311) haftası, arka lastik 2012'nin 13.(1312) haftası üretimlidir. Lastiklerin raf ömrü uygun saklama koşullarında 5 yıldır. Daha ayrıntılı bilgi için tıklayınız
    Dolayısıyla 2011 ağustos üretimli bir lastiği uygun saklama koşullarında sakladığımız için, herhangi bir çekincede kalmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yerimiz İzmir dedir. Gelme imkanı olan herkesi bekleriz. Lastik söküp takma cihazları motosikletler için özel tasarlanmış olup, pofesyonel balans imkanı mevcuttur.
    güzel aydınlatıcı olmuş az bilgili olunca insan şüpheli oluyo, web sitenizide beğendim her marka olmasıda güzel
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkın abinin testleri diyorsunuz.Onları izlemiştim, hatta bu yaz full kevlarlı kot çıkaracaklardı gidip almayı düşünüyordum sanırım çıkmadı dimi.40 tl çok değil aslında fakat motoru değiştirmek istediğimden e bütçede kısıtlı olunca düşündürdü.Birde asında dikiş var mı acaba onu merak ettim ama hiç bir yerde fotosunu bulamadım site hariç
    Buyrun bunlar bahsettiğiniz o kevlar kotlar.
    http://www.tech90.com.tr/u-tech90_ci...jean-2196.html
    -
    http://www.tech90.com.tr/u-tech90_bi...eans-2203.html

İçlik içinde arayıp sormak istediğinizi sorabilirsiniz. Yardımcı olucaklardır diye düşünüyorum.
    M.balibey bunu beğendi.

Buyrun bunlar bahsettiğiniz o kevlar kotlar.
    http://www.tech90.com.tr/u-tech90_ci...jean-2196.html
    -
    http://www.tech90.com.tr/u-tech90_bi...eans-2203.html

İçlik içinde arayıp sormak istediğinizi sorabilirsiniz. Yardımcı olucaklardır diye düşünüyorum.
    günaydın herkese bunlar full kevlarlı değil sadece korumaların olduğu yer kevlar fuarda full kevlarlılarda satışa sunulacak denmişlerdi yani kotun içinde astar şeklinde bir kevlar katmanı olanlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:23 ----------

ramazan abi özel mesaj attım sana

Motosikleti
    Yamaha
    günaydın herkese bunlar full kevlarlı değil sadece korumaların olduğu yer kevlar fuarda full kevlarlılarda satışa sunulacak denmişlerdi yani kotun içinde astar şeklinde bir kevlar katmanı olanlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:23 ----------

ramazan abi özel mesaj attım sana
    Karıştırdım o zaman kusuruma bakmayın. Ben bunları full kevlarlı olarak biliyordum.

Karıştırdım o zaman kusuruma bakmayın. Ben bunları full kevlarlı olarak biliyordum.
    yok yok bunlar kısmı problem değilsitede bir ara full kevlarlı boş kot bölümü vardı ama onu kaldırmışlar kafam karıştı benimde
    schmarık bunu beğendi.

tam şarj olunca kendi akımı keser bende çok ısınmıtı ve koku yapmıştı alet sende de aynı durum oldu mu
    Şarj aleti ısınıyor evet ama koku yapmadı.

Motosikleti
    Yamaha
    Selamın Aleyküm Cümleten.
    İnternette Apache,Ybr,CBf'in parça fiyatlarının karşılaştırmasını yapıyordum da sahibinden.com'da bu fiyatlara denk geldim. CBF,YBR normalde Apache'nin parçası niye bu kadar pahalı?

Apache Eksantrik mili orjinal 150'yede var 195'ede
    Cbf150 Eksantrik mili orjinal 44>30 Tl arasında
    Ybr125 Eksantrik mili orjinal 40>25>20 Tl fiyat aralıklarında
    Niye bu kadar çok fiyat farkı var

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    İnternette Apache,Ybr,CBf'in parça fiyatlarının karşılaştırmasını yapıyordum da sahibinden.com'da bu fiyatlara denk geldim. CBF,YBR normalde Apache'nin parçası niye bu kadar pahalı?

çünkü yamaha ve hondanın yan sanayisi çok fazla miktarda var.. ayrıca yedek parça ağı tvs ye göre çok daha yaygın
    TRANSALP XL700

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Beyler Selamlar .. Acil cevap bkledigim bi sorum var size .. Yarin 7 de yola cikiyorum sabah .. Motorun yagi motul ve 1750kmde suan .. İzmire kadar dayanirmi acaba 950 km daha degistirmesem .. Yoksa aldim yenisini degistirip mi yola cikayim .. O yolu 9 saatte alcam motor zorlancak biraz bunuda belirteyim .. Fikirlerinize ihtiyacim var ..

Motosikleti
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler Selamlar .. Acil cevap bkledigim bi sorum var size .. Yarin 7 de yola cikiyorum sabah .. Motorun yagi motul ve 1750kmde suan .. İzmire kadar dayanirmi acaba 950 km daha degistirmesem .. Yoksa aldim yenisini degistirip mi yola cikayim .. O yolu 9 saatte alcam motor zorlancak biraz bunuda belirteyim .. Fikirlerinize ihtiyacim var ..
    bence değiştir......................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence değiştirme............

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Anketmi yapsaydik :D valla hem yaga aciyom hem 30 lira icin motoru tehlikeye atmak aptalca geliyo .. En iyisi yagi degistirip cikan yagida zincir yagi yapmak :D varmi daha parlak bi fikri olan ..

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bin kmsi uzun 2750km yol motul yağı bozmaz. ama sen kafam rahat olsun dersen değiştir.. üstünü iyi giyin hava çok soğudu bugün baya titredim ben soğuktan..yolun açık olsun

Motosikleti
    Yamaha
    Enes kardeş, öncelikle uyandığında sakin kafayla alman gerek herşeyi düşün ve aceleci olmadan toparla sana lazım olacakları. Motosikletinin lastik havalarınıda bir kontrol et derim yola çıkıyorsun sonuçta en ufak ayrıntıları bile kontrol etmen gerekir. Bence motorun yağını değiştir. 30 lirayı o kadar da düşünme. Sonuçta az buz bir yol gelmiceksin. Hem aklın rahatlamış olur hemde motorun. ;)

Sağlıcakla gelmen dileğiyle. Tekerin düz bassın. Allah'a emanet...
    M.balibey bunu beğendi.

al yanına yolda değiştir hacı hem canın sıkılmaz hemde mola vermiş olursun

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:54 ----------

hem yan sanyinin olmayışı hemde her yerde parçası satılmadığı için tuttura bildiğine mantığı var biraz örenğin 10 tl yağ filtresi opel cdti motorun orjinal filtresi serviste 7.5 tl

günaydın millet nasılsınız........
    Erol abi elçik korumalar nasıl rüzgarı kesti mi

Motosikleti
    GÜNAYDIN MİLLET nörüyonuz..........

Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Günaydın .. Yağı fln değiştim kafam rahat derken sabah bi kalktım Sağnak yağış .. Çoruma kadar öyleymiş bugün .. 200 km fln ama o arada afedersin babayı görücem zaten .. yağmurluk fln var ama nereye kadar dayanırım bilmiyorum .. Kararsız kaldım iyice yola çıkıp çıkmama konusunda .. Aylardır tek damla düşmez , yola çıkacağım gün fırtına çıkar anasını satıyım ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler