Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Abrascas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Söz konusu modelin bayideki katalogda görünmemesinin sebebi, mevcut distribitör firmanın, bu modeli ithal etmediği ve bu sebeple kataloğuna koymadığı anlamını taşımaktadır.

Aşağıdaki linkte üretici firma olan Metzeler'in ME22 modelini halen ürettiği açıkca görülmektedir.
    www.metzelermoto.com

Bu şuna benzer Honda, Kawasaki gibi firmaların, Türkiye distribitörleri bir çok modeli Türkiye'ye getirmemektedir. Bu da gelmeyen modellerin eski olduğunu göstermemektedir. Firmamız, web sitemizde bulunan bütün lastik markalarını direk ithal etmektedir. Ülkemizdeki herhangi bir lastik distribitör firması ile çalışmamaktadır. Şu anda depomuzda bulunan ME22 model lastiklerin tarihleri aşağıdaki gibidir :
    Ön lastik 2011'in 33. (3311) haftası, arka lastik 2012'nin 13.(1312) haftası üretimlidir. Lastiklerin raf ömrü uygun saklama koşullarında 5 yıldır. Daha ayrıntılı bilgi için tıklayınız
    Dolayısıyla 2011 ağustos üretimli bir lastiği uygun saklama koşullarında sakladığımız için, herhangi bir çekincede kalmadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yerimiz İzmir dedir. Gelme imkanı olan herkesi bekleriz. Lastik söküp takma cihazları motosikletler için özel tasarlanmış olup, pofesyonel balans imkanı mevcuttur.
    özel mesaj gönderdim ama cevaplamadınız. kargo ile ilgili bilgi verirmisiniz?
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    elcık korumalarım geldı bu kadar dandık olacagını tahmın etmemıstım gercı cokta kalıtelı bısı beklemıyodum ama 25 lıra bıle etmez 10 lıra ancak kargo parası da dehset 8 tl takma aparatı yok oylesıne lastık parcası
    www.erkakurye.com

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elcık korumalarım geldı bu kadar dandık olacagını tahmın etmemıstım gercı cokta kalıtelı bısı beklemıyodum ama 25 lıra bıle etmez 10 lıra ancak kargo parası da dehset 8 tl takma aparatı yok oylesıne lastık parcası
    hadi yaa.. yazık olmuş
    TRANSALP XL700

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben netten alışveriş yapmayın diyorum boşamı........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    22 BİTMESİ LAZIM D SINIFI İÇİN...
    off daha bir yıl varmış

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    baya bı urun aldım netten 60 ın ustunde bu ıkıncı oldu sadece ama azıcık da olsa kuskum vardı ama baska secenek bulamadıgım ıcın alıyım dedım montajı cok zor oldu yarım saat ugrastım unıversal denıyor ama alakası yok kesıp bıcıp uydurucan ıste netıcede işe yarıyor denedım guzel işte resımler

www.erkakurye.com

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    25liraya ne olcaktı güzel olmuş işte.rüzgarı baya keser

Motosikleti
    elcik takmak en güzeli..kurye usulü..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    güzel olmuş düzceye giderken lazım olur..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel olmuş düzceye giderken lazım olur..
    otoban sabahları soğuk olur bu mevsimde...

Motosikleti
    2000 ford
    otoban sabahları soğuk olur bu mevsimde...
    aynen kışlıklarda gidip geliriz otoban artık soğudu..gevur gibi yandığı zamanlarıda bilirim daha 1 ay öncesine kadar sinoptan dönüşte..

Motosikleti
    aynen kışlıklarda gidip geliriz otoban artık soğudu..gevur gibi yandığı zamanlarıda bilirim daha 1 ay öncesine kadar sinoptan dönüşte..
    motorun zevkide başka oluyor yaw............

Akuyu soktum, motomaxdaki sarj altinide aldim. 4 aylik motor, 3hafta yatinca aku bosalmis. İcindeki sivi seviyesi olmasi gereken degerlerin altindaydi, saf su
    ekledim ust limite kadar simdide sarjda 21 saatde sarj olmali. Tam dolsun bir haftadan haftaya bindigim icin dolamiyorda aku motor ustunde 1 haftada yine bosaliyor. Bakalim bu sefer nasil olacak.

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı meccem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akuyu soktum, motomaxdaki sarj altinide aldim. 4 aylik motor, 3hafta yatinca aku bosalmis. İcindeki sivi seviyesi olmasi gereken degerlerin altindaydi, saf su
    ekledim ust limite kadar simdide sarjda 21 saatde sarj olmali. Tam dolsun bir haftadan haftaya bindigim icin dolamiyorda aku motor ustunde 1 haftada yine bosaliyor. Bakalim bu sefer nasil olacak.
    Bence akü arızalı ne olursa olsun 1 haftada akü bitmez..Alarm olsa bile..

aynen bende içliği almadım alanda çıkmadı nasıl bişeydir diye bulaşmadım 40 tlde olsa

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

Bence akü arızalı ne olursa olsun 1 haftada akü bitmez..Alarm olsa bile..
    bitiyor bende tatile gittim geldim akü boşalmıştı 9 amper akü 21 saat değilde 15 saatte şarj olması lazım 600 miliamperle

Yok 3 hafta da bitti. Haftasonlari suruyorum sadece bitik aku de 3-4 saatde dolmaz. Tam dolmadigi icinde 1 hafta da yeniden bosalir diye dusunuyorum. Bir tam sarj edip oyle denemek lazim. Dedigin gibi arizali ise, degistirmek kolayda birde boyle deneyeyim bakalim nasil olacak.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aküyü yuasa kuru aküyle değiştir. kontağı kapat 2sene sonra gel marşa bas...

evet otoban çok soğuk sabahları düzce yolcuları kışlıkları giyin tirim tirim titremeyin sabahın 7sinde...

Motosikleti
    2000 ford
    Yok 3 hafta da bitti. Haftasonlari suruyorum sadece bitik aku de 3-4 saatde dolmaz. Tam dolmadigi icinde 1 hafta da yeniden bosalir diye dusunuyorum. Bir tam sarj edip oyle denemek lazim. Dedigin gibi arizali ise, degistirmek kolayda birde boyle deneyeyim bakalim nasil olacak.
    aküsüz çalışmıyormu motor kick start ile..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:53 ----------

Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aküyü yuasa kuru aküyle değiştir. kontağı kapat 2sene sonra gel marşa bas...

evet otoban çok soğuk sabahları düzce yolcuları kışlıkları giyin tirim tirim titremeyin sabahın 7sinde...
    benim kışlık eldivenlerimde yok yaw ramazandan aldığım eldiveni sinoptan dönüşte birisini yolda düşürdüm birisi evde duruyo Artık yazlıkla gidip gelcez

tam şarj olunca kendi akımı keser bende çok ısınmıtı ve koku yapmıştı alet sende de aynı durum oldu mu

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen bende içliği almadım alanda çıkmadı nasıl bişeydir diye bulaşmadım 40 tlde olsa
    M.balibey. Ben internette baya araştırdım bir ara bu firmanın ürünlerini baya sağlam. En fazla 5-6 sayfa geride yine motosiklet pantolonu yerine ürettikleri günlük içinde kullanıma uygun kot pantolonun testi vardı. Bilindik, gerekli olan tüm onayları almış bir firma. Kendi malını kendisi üretiyor. Bütün ürünleri test için Amerika'ya gidiyor. Video'daki konuşmalarda kendileri Türkiye'de üretim için gerekli olan belge,izin,mühür,damga neyse artık bunlar gibi gerekçelerin yurt dışına gönderdikleri ürünlerin test edilip daha sonra onay verildiği yazıyor. Bence bir değerlendirin derim. 40 lira fazla bir para değil. En basitinden ne olduğu belli olmayan adı sanı olmayan bir içlik almaya kalksanız oda o para belkide daha fazladır. Bu ürünler Türkiye'de üretildiği için fiyatları bir nebze de olsa daha uygun. Ben şahsen pantolonu ve ceketi burdan almayı düşünüyorum. Hatta bütün korumalıklar dahil. Tabi zaman neyi gösterir bilinmez. Herşey nasip kısmet işi. Ama bence yabana atmayın, bir araştırın derim. Alıp almamak yine sizin elinizde.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler