Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs apache
    motoru kamyonetle taşıdık servise. arka kampananın civatası çıkmış, çıkınca yol ortasında el freni çekmiş gibi oldu. ikinci bir yaylı parça daha var ince fren için oda yamulmuş. toparladırlar onu. yeni civata taktılar. civata tekrar çıkmaması için üzerine delik açıp kilit yaptılar.umarım bir daha başıma gelmez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hurricane_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Araç çok ama YaYa :)
    Alıntı korpse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar, basima kotu bir sey geldi sabah sabah. izmir alsancak'a girerken ışıklarda durmak için normal bir şekilde yavaşlarken birden arka fren kitlendi. allahtan tam o sıra yol boştu ve yavaştım. kenara çektim baktım. pren pedalı kitlenmiş. bir siyah demir (ne oldugunu bilmiyorum) çıkmış. birazdan servisi arayacağım bakalım neler çıkartacak başıma.
    kampanayı sabitlemek için olan demir çıktı sanırım tahminimce sadece vida takılıp halledilebilir.. en kötü balata falan değişir.. çok büyük bi olay değil ama yüksek hızlarda olsa büyük sorun olabilirdi Allah beterinden korusun..

motoru kamyonetle taşıdık servise. arka kampananın civatası çıkmış, çıkınca yol ortasında el freni çekmiş gibi oldu. ikinci bir yaylı parça daha var ince fren için oda yamulmuş. toparladırlar onu. yeni civata taktılar. civata tekrar çıkmaması için üzerine delik açıp kilit yaptılar.umarım bir daha başıma gelmez.
    sanırım cevapta geciktim dediğim olmuş.. ama daha sonra sorun yaratmaz sanırım...

Alıntı kadir_3483 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar fuar öncesi kahvaltı için hacıseyitte karar kılılınmış gelicekmisiniz murat sen de mutlaka gel de yakından görelim şu senin apacheye
    foruma bi göz atın isterseniz http://www.motosiklet.net/forum/duyu...cisayidte.html
    abi hiç bilemiyorum ciddi anlamda sıkıntım var para konusunda.. ama inşallah imkan bulurum.. bide motora çok güvenemem aslında sekman dağınık olduğundan yolda kalma ihtimalimde var
    Ϝίάт dѳϐLѳ Ί.Ҙ мυLтίjέт || üstü kapalı hayabusa ||

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı hurricane_cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kampanayı sabitlemek için olan demir çıktı sanırım tahminimce sadece vida takılıp halledilebilir.. en kötü balata falan değişir.. çok büyük bi olay değil ama yüksek hızlarda olsa büyük sorun olabilirdi Allah beterinden korusun..

sanırım cevapta geciktim dediğim olmuş.. ama daha sonra sorun yaratmaz sanırım...

abi hiç bilemiyorum ciddi anlamda sıkıntım var para konusunda.. ama inşallah imkan bulurum.. bide motora çok güvenemem aslında sekman dağınık olduğundan yolda kalma ihtimalimde var
    la murat sekmandan kim yolda kaldiki sen kalasin yaEn Fazla duman atar
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la murat sekmandan kim yolda kaldiki sen kalasin yaEn Fazla duman atar
    nerden bileyim abi... parada yok ki bana 30 40 lira verin.. gelırım

shadow_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    eywah eywah olum ne sekman ne sılındır kaldı dıyosun hee
    Rüzğarı_hissSet

inş fuardan sonra yeni apachemle görüşürüz

yengec_86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600 f
    motor işçilik ve malzeme olarak kaliteli az yakıyor o yönden güzel ama titreşim war konfor olarak bence ybr ve cbf i geçebileceğini sanmıyorum

Motosikleti
    tvs apache
    yine bir problemle kalktım sabaha, sanırım izmire dün yağun yağmurdan dolayı oldu. arka tekerden bir uğultu, ıslık sesi gibi bir ses geliyor, birde sanki daha zor dönüyor. biraz gittim kesilti. varacagım yere yaklaşırken yine başladı. acaba başına gelen oldumu, ne yapayım önerirsiniz.

yine bir problemle kalktım sabaha, sanırım izmire dün yağun yağmurdan dolayı oldu. arka tekerden bir uğultu, ıslık sesi gibi bir ses geliyor, birde sanki daha zor dönüyor. biraz gittim kesilti. varacagım yere yaklaşırken yine başladı. acaba başına gelen oldumu, ne yapayım önerirsiniz.
    teker bilyalarından gibi milin üzerindeki keçenin eskimesinden dolayı içeri su sızdırmış ve bilyaları bozmuş gibi görünüyor kenardaki keçeye bak suyu alacak gibi görnüyorsa tekeri sök rulmanları kontrol et
    sökmeden önce bir diğer kontrol şekli de tekeri üst kısmından tut lastiği sağa sola ittir eğer sallanıyorsa teker, yine bilyaların bozulmuş demektir tehlikeli bi durumdur sen de değiştirebilirsin 2 yada 3 rulman vardır ve sana maaliyeti
    10 lira ile 30 lira arasında değişir

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teker bilyalarından gibi milin üzerindeki keçenin eskimesinden dolayı içeri su sızdırmış ve bilyaları bozmuş gibi görünüyor kenardaki keçeye bak suyu alacak gibi görnüyorsa tekeri sök rulmanları kontrol et
    sökmeden önce bir diğer kontrol şekli de tekeri üst kısmından tut lastiği sağa sola ittir eğer sallanıyorsa teker, yine bilyaların bozulmuş demektir tehlikeli bi durumdur sen de değiştirebilirsin 2 yada 3 rulman vardır ve sana maaliyeti
    açıp bakacak parça yoktu işteyken, bende akşam servise uğradım. aslında problem, fren ayarıymış. çok sıkı bırakmışlar önceki gün, o da sürttüğünden öyle bir ses çıkarıyormuş. kolayca kurtulduğum için mutluyum. anlamayınca motordan. ne ses duysam endişeleniyorum.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    ya rulmancı adamin hali başka oluyo tabi
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya rulmancı adamin hali başka oluyo tabi
    Baba mesleği abi ne yaparsın dayanamıyorum atlıyorum hemen soruna

Bu arada Sedat abimiz de tornacıdır duyduk duymadık demeyiiin yada beni yedi msn de artık

Motosikleti
    Baba mesleği abi ne yaparsın dayanamıyorum atlıyorum hemen soruna

Bu arada Sedat abimiz de tornacıdır duyduk duymadık demeyiiin yada beni yedi msn de artık
    tornacı ????? sedat abi hemen benim silindire işlem yapacaksın

ugur92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar sizin fakir ama gururlu aractan gördüm bügün tamda fuardan cıktıgımda kurye kamyon zannetmis yüklemis ne önünü ne arkasını gorebılyor
    ..................

Motosikleti
    Alıntı ugur92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar sizin fakir ama gururlu aractan gördüm bügün tamda fuardan cıktıgımda kurye kamyon zannetmis yüklemis ne önünü ne arkasını gorebılyor
    düşün... bu kadar sağlam makina

Motosikleti
    600RR
    su 160 rtr bu fuardan warmı acaba muro bı bılgılendırsene ? yada fuara ugrarsan bı sorsana tws platformuna dostum bılgı al ne zaman gelıo de yeter artık getırın de mıllet ısyan edıyo de 2007 den berı beklıom de motor almadım sızın yuzunuze de
    Rüzğarı_hissSet

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Fuardan TVS haberleri bekliyoruz arkadaşlar RTR160 olur, Flame olur, başka her türlü model olur, inşallah seneye kalmaz gene 2 senedir bekliyoruz

Motosikleti
    600RR
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuardan TVS haberleri bekliyoruz arkadaşlar RTR160 olur, Flame olur, başka her türlü model olur, inşallah seneye kalmaz gene 2 senedir bekliyoruz
    dogru dıosun arkadasım walla ya bılgılerınızı beklıyorum
    Rüzğarı_hissSet

Motosikleti
    TvS ApAcHe
    fuarda rtr 160 yok flame de yokmuş 160 rtr 2010 ocak ayında gelicekmiş türkiye pazarına girebilmesi için avrupadan belge bekleniliyormuş ayrıca şu anda hindistanda kullanılıyormuş rtr ler türkiyeye gelicek olanlar da hazır bekliomuş

apache ye irc haricinde dubleks lastik yok mu ya kafayı yiycem
    [B][I]iki teker hastalığında bünye tedaviyi reddediyor.. !!![/I][/B]

ugur92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar apache kullanıcı bi arkadas (hatılrmıorum kim oldugunu..) hyosung gt250 nin egzosunu apacheye uydurmustu (kesip) ses konusunda ne kadar degısıklık olmustur merak ediorum .. ayrıca tvs standındaki gorstugum yetkili arkadas bana yakıt ekonomisinin egzos sayesınde oldgunu egzosu kesip degıstrmenın hıc mantıklı bişi olmadıgını soyledı.. sizler ne dusunuyorsunuz . .
    ..................

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler