Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı miginfly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Balıkesir'den Özgül motor'a servise gelecek olman beni çok şaşırttı. Çok büyük hata yaparsın... Şahsen Bandırma'daki Özkaban motor'a gitmiş görmüşlüğüm var. Serkan ve Altan abi motorunla çok daha iyi ilgilenecektir diye düşünüyorum. Ayrıca yol üzerinde Manisa Akhisar servisi var, gidip görmedim bilgi amaçlı yazıyorum bunu. Onu geçtim, Manisa Merkez'de Hızlı Motor var, ustaya kendi motorumu teslim ettim çok memnun kaldım. Ben İzmir'de olmama rağmen Manisa merkez'deki Hızlı Motor-Hasan ustaya götürüyorum, gerisini var sen düşün. Allah kolaylık versin Ayrıca İzmir'e yine gel, mesai saatleri dışında görüşür muhabbet ederiz. Çok ta iyi olur. Ama dediğim gibi diğer meseleyi tekrar düşün...
    Adem söylediğini düşünücem dostum tavsiyen ve fikirlerin için teşekkür ederim..motor konusunda tabiri caiz ise kıl bir adamım..servisin iyi olması,garanti sebebi ile çok önemli benim için..iyi işçilik isterim ve başında da beklerim motorun..görmem lazım ) bandırma bana uzak 260 km yol,oraya gitmem zor..manisa hızlı motor yetkili servis mi? eğr öyle ise manisaya gideyim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ferruh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alırsın bea sarı olanların bazıları 160 cc olabiliyomuş öyle bişeyler duymuştum önceki sayfalarda aynı fiyatsa kaçırma derim
    evet 160 lıklar hep sarı oluyor... ben hep sarı gördüm......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    alırsın bea sarı olanların bazıları 160 cc olabiliyomuş öyle bişeyler duymuştum önceki sayfalarda aynı fiyatsa kaçırma derim
    fiyatta sıkıntı yok ama 160cc pek inandırıcı gelmedi e olsa fena olmazdı hani
    ne imzası beaaa

Motosikleti
    Alıntı İ2MİRLİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim çantanın altı kadife degildi çizdi depoyu sonra altına kadife diktirdim bu seferde en ufak gaz hareketinde çanta geriye kaymaya başladı şimdi arka seleye baglıyorum ama ramazanın dediği gibi altı orjinalinden kadife tarzxı olanlardan bulursan sorun yaşamassın sanırım ferruh yan çantada var kullanıyordum bu pazar soktum arkada 52 litre top case var arada onuda takıyorum çantalar buyuk rahatlık ama yan çantalar ve arka top case cok rüzgar tutuyor yav performansı atkiliyor :S
    bişey olmaz tutsun rüzgarı çanta dediğin 52 litre veya 46 veya 42 olacak..daha küçüğü yaramaz....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    160 yazıyorda cc olarak onlarda 150 diye biliyorum
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Motosikleti
    160 yazıyorda cc olarak onlarda 150 diye biliyorum
    orasına bişey demem.........

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    abi çok hızlandınız birden yetişemedim bian bu depo kılıfı dediğin ne oluyo ramazan abi depo çantasımı bu arada keske bende sarı alsaydım diyorum hep kendi kendime :(

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    valla geçen yan çantalar arka top case ve depo üstü çantayı aynı anda taktım motor görünmüyordu :D :D :D
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    bence de 150dir hiç sanmıyorum 160cc olacağını ama sarı kasa ve siyah gidon çok güzel olmuş bugün yeni parçaları takılmış yıkanıp cilalanmış bi güzel parlatılmış hali içim cız etti elim boş çıkınca tükandan :(
    ne imzası beaaa

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    valla geçen yan çantalar arka top case ve depo üstü çantayı aynı anda taktım motor görünmüyordu :D :D :D
    napmışın abi sen bea sütçü beygiri gibi olurmu hiç öyle

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    abi çok hızlandınız birden yetişemedim bian bu depo kılıfı dediğin ne oluyo ramazan abi depo çantasımı bu arada keske bende sarı alsaydım diyorum hep kendi kendime :(
    kılıf ayrı çanta degil ferruh komple deri depo kılıfı bi ara bakmıştım bende alacaktım ama vaz geçtim sonra

Motosikleti
    arkadaşlar bu gün salgın motorda 2011 model apache gördüm motor kitlemiş... kaç bin km de bilmiyorum ama alındığı günden bu yana yağ değişimi yapılmamış.. içinde kalan 400 gram yağda son gazda yağlamamış....

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    napmışın abi sen bea sütçü beygiri gibi olurmu hiç öyle
    bende üstünde 1.85 boy 110 kilo var sen düşün o motorun halini ama maşşallah banamısın demiyor yaf :D

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    kılıf ayrı çanta degil ferruh komple deri depo kılıfı bi ara bakmıştım bende alacaktım ama vaz geçtim sonra
    kötü olur bence kılıf en iyisi çizilmesin diye o deponun tam ortasındaki yapışkanın büyük >>>> seklinde olanını bulup takmak hem şekilli olur

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu gün salgın motorda 2011 model apache gördüm motor kitlemiş... kaç bin km de bilmiyorum ama alındığı günden bu yana yağ değişimi yapılmamış.. içinde kalan 400 gram yağda son gazda yağlamamış....
    :S bilinçsiz kullanmanın sonucu yazık olmuş motora 600 veya en geç 700 km de bir degiştiriyorum yagını ben bide devirli kullanıyorum 9000 deviri görmeden vites atmam motorda yazda geldi artık 500 km ye düşer benim yag degişimi bakımları eksik etmemek lazım

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    bende üstünde 1.85 boy 110 kilo var sen düşün o motorun halini ama maşşallah banamısın demiyor yaf :D
    abi yazık motora acıdım şimdi şaka bi yana baya kilo varmış ver biraz şu kilolarıda motor rahatlasın sen rahatla

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    kötü olur bence kılıf en iyisi çizilmesin diye o deponun tam ortasındaki yapışkanın büyük >>>> seklinde olanını bulup takmak hem şekilli olur
    ben motordaki o <<<< olan yerlerin hepsini kafa granajının camını aynaları ve yan kapakları karbon yaptırdım

Motosikleti
    evet kılıf ayrı..deponun kopmle üstünü kaplar ama ben hiç sevmem de takmam da...

Motosikleti
    TVS Apache rtr 150
    ben motordaki o <<<< olan yerlerin hepsini kafa granajının camını aynaları ve yan kapakları karbon yaptırdım
    nasıl oldu bi foto koyda görelim bari

Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    abi yazık motora acıdım şimdi şaka bi yana baya kilo varmış ver biraz şu kilolarıda motor rahatlasın sen rahatla
    sorma valla bende acıyorum bazen motora büyük bir mazanın yanından geçerken camdan yansımamı görünce dün pazar günü çıkardım çantaları şimdi bi depo üstü çantayı takıyorum arka seleye az rahatladı :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 22 kullanıcı var. (0 üye ve 22 misafir)

Bu Konudaki Etiketler