Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben antalyadaki bir bayii ile konusmustum, 2012 modeller geldi demisti. ama istanbul'da bulamadim 2012 model. bende 2011 aldim. Zam gelirmi bilmiyorum ama temiz 2011 model ikinci el almakta guzel bir secenek bence.
    İki tane ikinci el baktım fakat ikisi de bakımlarını serviste yaptırmamış. Kafam rahat olmalı sıfır alacağım nasip olursa.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tvs apache
    motor piyasası araba gibi değil motorun elinde kalmayacasına bitirip yeni modeli anca sipariş ediliyo birde peşin para ile çalışılıyo para bi yana mal bi yana o yüzden elinde ki bitmeden kesinlikle getirmezler elimde var diyende yalan söyle bunun türkiye grubu isotlar o sipariş verece öyle yani

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tigrina adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki tane ikinci el baktım fakat ikisi de bakımlarını serviste yaptırmamış. Kafam rahat olmalı sıfır alacağım nasip olursa.
    2011 ile 2012 arasında ne fark varki 2012 bekliyosun, bekleyip bozulacak bişeyde değil
    en geç martta bilemedin nisanda al, tahminim en 100 tl zam olur ilk etapta, ben mayısta aldım 3620 idi plakasız şimdi bak ne kadar
    yazın 3850 ye fırladı
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    olmuşken 2012 isterdim ama sorun değil dediğin gibi bir şey farketmeyecek.zaten 3850 den fazla vermem geçen senenin yani 2011 modellerin resmi site liste fiyatı 3850 idi.ya 2012 getir 3950 şu anki fiyattan alayim ya da 2011 eski fiyattan alayim dicem işine gelirse. Gelmedi manisadan alırım.

cakturkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150
    Nasıl 2011 ile 2012 model arasında fark olmayacak.Birisi bu sezonun motoru olacak diğeri 1 yıl yatmış motor olacak.En azından hiçbir şey olmasa lastik ömründen 1 yıl gitmiş olacak.İster istemez 2011'de hata-sıkıntı çıkaran bir özellik belki de 2012'de fabrika tarafından düzeltilmiş olarak gönderilecek.Ama motora ihtiyacınız varsa tabii bunlar küçük ayrıntılar. Siz alın ki 2012'ler gelsin

arkadaşlar bende de 2 kişi bindiğim bindiğimiz zaman amortisörlerin oradan zırrr diye bir ses geliyor. titreme sesi gibi bişey. tek kişide olmuyor. amortisör ayarlarını değiştirdim şuan en sertte ama hala devam ediyor. servis de çözemiyor durumu. ne yapmam lazım acaba??

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    gani_gani kardeş,o ses muhtemelen,amartisörün etrafındaki yay kısmından geliyordur.bende de vardı,yayı elimle biraz sağ/sol yaptım kesildi.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

nerediki yay abi? oraları çok kurcaladık bi sonuca varamadık. bi de benim dediğim ses çok gürültülü bir ses. 5 bin devirde bile çok rahat duyulıyor :(

Motosikleti
    hani amartisörün dışındaki kalın yaydan bahsediyorum.

o yaylarla oynayınca kısa bir süre kesiliyor. ama belli bir süreden sonra tekrar başlıyor. kalıcı bir çözümü yok mudur acaba?

olmuşken 2012 isterdim ama sorun değil dediğin gibi bir şey farketmeyecek.zaten 3850 den fazla vermem geçen senenin yani 2011 modellerin resmi site liste fiyatı 3850 idi.ya 2012 getir 3950 şu anki fiyattan alayim ya da 2011 eski fiyattan alayim dicem işine gelirse. Gelmedi manisadan alırım.
    modeli düşük olur en fazla sen bilirsin yinede 2011 model 2012 trafiğe çıkışlı olur
    eski fiyattan verme gibi bişey olmaz herhalde şuan 3950 plakasız +250 desen 4200 e alırsın

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    bayi eski fiyattan aldı o motoları hayatta vermem o parayı 2012 getirsin kardeşim o zman. ha motor satmak istemiyodur o ayrı keyfi bilir motor çok.en geç martın başında belli olur hayırlısı olsun ne diyim.

Alıntı cakturkc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl 2011 ile 2012 model arasında fark olmayacak.Birisi bu sezonun motoru olacak diğeri 1 yıl yatmış motor olacak.En azından hiçbir şey olmasa lastik ömründen 1 yıl gitmiş olacak.İster istemez 2011'de hata-sıkıntı çıkaran bir özellik belki de 2012'de fabrika tarafından düzeltilmiş olarak gönderilecek.Ama motora ihtiyacınız varsa tabii bunlar küçük ayrıntılar. Siz alın ki 2012'ler gelsin
    mecbur alan olucak bişekilde satışı yapılacak, mağazada da önce eski olan satılır yenisi depoda tutulur, yaptığım için iyi bilirim, bayi olsam yenileri depoda saklar 2011 leri satarım
    lastiği eskimiş olur zaten hemen herkes değiştiriyo, ucuz alma şansın olur belki 2011 modeli
    değişikliğe uğramış hatası giderilmiş gibi bişey yoktur bence, şimdilik değerler normal kronik arıza vs hata yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hani amartisörün dışındaki kalın yaydan bahsediyorum.
    o yaylar bazen beni ayar ediyor abi, zırıltı yapıyo ama çevirerek yerini bulduğu zaman kesiliyor
    birde 2 kişi ile bozuk kavisli yolda sol taraftaki amortisörden küt diye ses geliyo ve kıçı hissediyo insanın, sizlerde böyle bişey varmı???

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    millet zaten servise bayiye kafam bozuldu adamlar geçen senenin motorunu bu sene fiyatıyla sokmaya çalışıyolar bir de amortisör sorunu mu var bunlarda bünye kaldımıcak şimdi

Motosikleti
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    modeli düşük olur en fazla sen bilirsin yinede 2011 model 2012 trafiğe çıkışlı olur
    eski fiyattan verme gibi bişey olmaz herhalde şuan 3950 plakasız +250 desen 4200 e alırsın
    aynen.

arkadaşlar,ilk parti mart civarı gelir deniyor ve fiyat olarak da 4500-4550 telaffuz ediliyor.bilginize.

millet zaten servise bayiye kafam bozuldu adamlar geçen senenin motorunu bu sene fiyatıyla sokmaya çalışıyolar bir de amortisör sorunu mu var bunlarda bünye kaldımıcak şimdi
    ufak ayrıntılara takılırsan hiçbişey alma derim, bende çok incelerim ama hatasız olmaz herhalde
    tvs hattını ara sen fiyat hakkında görüş bakalım yada diğer illerdeki bayileri ara

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:41 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen.

arkadaşlar,ilk parti mart civarı gelir deniyor ve fiyat olarak da 4500-4550 telaffuz ediliyor.bilginize.
    ilk etapta okadar artışmı olacak abi waaaoow diyorum, 100 150 artar diyodum
    2012 alcaklar düşünsünler ozaman
    al 2011 model üstünede lastik al mont al kask al, 250 300 fark az değil ki

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    Alıntı gani_gani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende de 2 kişi bindiğim bindiğimiz zaman amortisörlerin oradan zırrr diye bir ses geliyor. titreme sesi gibi bişey. tek kişide olmuyor. amortisör ayarlarını değiştirdim şuan en sertte ama hala devam ediyor. servis de çözemiyor durumu. ne yapmam lazım acaba??
    bi ara bendede olmuştu sağ taraftakinde zırıltı yayı bi sağ sola çevirdim artık yok. benim yaylarda en sertte.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    öğlen dayanamadım arkadaşın motora atladım 50 km uzaklıktaki izmir tvs bayine gittim.motorlara baktım yağmur görmüş içeri almamışlar.bazı vidalarda küf mevcut.servise indim baktım sanki bisiklet tamircisi düzen tertip yok ortalık birbirine girmiş.manisaya gidip bakacağım umarım oradaki servis ve bayi daha iyidir.

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    öğlen dayanamadım arkadaşın motora atladım 50 km uzaklıktaki izmir tvs bayine gittim.motorlara baktım yağmur görmüş içeri almamışlar.bazı vidalarda küf mevcut.servise indim baktım sanki bisiklet tamircisi düzen tertip yok ortalık birbirine girmiş.manisaya gidip bakacağım umarım oradaki servis ve bayi daha iyidir.
    vidasında küf pas olurmu hacı yaa :D benimkinin hiçbir vidasının üzerinde küf pas yok. her vidanın üstünde bile tvs yazıyor. yoksa kaliteyi düşürmüşlermi 2011 de :D
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

cakturkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150
    2011 modelinden hiçbir farkı olmayan 2012 modeli 4500'e satabilirlerse helal olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler