Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    motora bi kar lastiği takıp gezip gezip hava mı atsam ne yapsam
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tvs apache
    valla var ya izmir o kunuda şanslı izmirde kar yok buz yok ama sadece soğuk var onu hallettıkmı deme keyfe birde forma yazmaktan çok okumayı daha çok seviyorum o yüzden devamlı takıp ederım ama yazmam ,

---------- Post added at 22:32 ---------- Previous post was at 22:29 ----------

birde bu bizim motorların elektiriğinden anlayan varmı acaba bunun wattını yükseltebilirmiyiz çünkü xenon taktım yüksek devir yani 5 devirin altında kullanmadan gittiğimde akü lambası yanıyordu o yuzden dedim veya neden yapar mekanıkte sorun sıkıntı yok kendım tamırcıyım zaten ama en çok korktuğum lastik ve elektirik

Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı myword1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla var ya izmir o kunuda şanslı izmirde kar yok buz yok ama sadece soğuk var onu hallettıkmı deme keyfe birde forma yazmaktan çok okumayı daha çok seviyorum o yüzden devamlı takıp ederım ama yazmam ,

---------- Post added at 22:32 ---------- Previous post was at 22:29 ----------

birde bu bizim motorların elektiriğinden anlayan varmı acaba bunun wattını yükseltebilirmiyiz çünkü xenon taktım yüksek devir yani 5 devirin altında kullanmadan gittiğimde akü lambası yanıyordu o yuzden dedim veya neden yapar mekanıkte sorun sıkıntı yok kendım tamırcıyım zaten ama en çok korktuğum lastik ve elektirik

burdada kar yok zaten :D ama gitmek istediğimiz yerlerde kar var. o yüzden şeediyorum biraz

apacheye xenon pek tavsiye edilmiyor. bende xenonu düşündüm ama dur bi 55wat ampül takim bakim dedim. taktım. canavar gibi aydınlatıyor 2 ay kadar oldu heralde hiçbirsorun yok. watt ı yükseltmek olmaz değil ama büyük bi dert.

motoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2009
    bir iki resim atayım dedim yapabilirsem

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şimdi bu karede bi YBR125'e bakın bide TVS Apache'ye..
    bir önceki sayfada soran arkadaşlar için diyorum; bu kareler bile anlatıyor herşeyi zaten!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Alıntı motoloji adlı üyeden alıntı Mesajı göster

başarmışsın kardeşim teşekkürler.

apache her halikarda ybr yi eziyor kardeşim. bi kere cc olarak farklı lar neden bu kadar çok kıyaslanıyorlar

Motosikleti
    tvs apache 2009
    apache nin yolda gidişinde bile bi'heybet var bide farları yakınca karşıdan gelenler bile geçene kadar motora bakıyorlar

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu arada arkadaşlar, benim makine için Topcase (çanta - bagaj) demiri hala bulamadım.
    Aslında 1-2 yerde var ama ya bana uzaklar yada 2011-2012 kasalarla uyumlu değil ellerindeki demirler.
    Istanbul Avrupa yakasında bu parçayı nereden bulabileceğimi bilen varsa bi söyleyiversin arkadaşlar.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    mehmet_gemli kardeş,gaz elciğinin fiyatı:11 tl.
    bu arda bizim ceyhanlılar bu hafta sonu ufak çaplı bir gezi yapmışlar.buyrun seyire:
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...en-gezisi.html
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Arkadaşlar bir türlü resim çekemedim ben motorla diğer motorlarımın resimlerini koyiyim bari hem farklı modellerde olsun topik te

Bu yanda ki mondial de benim diğer motorumdu hem baya az yakıyor hemde çok dayanıklıydı valla

Buda şuanda ki kanuni windiy 125 s

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    http://www.yukleresim.com/di-X4TC.jpg

---------- Post added at 15:39 ---------- Previous post was at 15:32 ----------

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    cazador45 kırmızı ayrı bi güzel ben de sıfır olursa kırmızı düşünüyorum 2. el kısmet

Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa

---------- Post added at 15:47 ---------- Previous post was at 15:43 ----------

---------- Post added at 15:49 ---------- Previous post was at 15:47 ----------

---------- Post added at 15:51 ---------- Previous post was at 15:49 ----------

Hayırlısı kardeşim ortam şenlensin biraz

---------- Post added at 15:54 ---------- Previous post was at 15:51 ----------

---------- Post added at 15:56 ---------- Previous post was at 15:54 ----------

---------- Post added at 15:58 ---------- Previous post was at 15:56 ----------

E bukadar yetsin şimdilik mazallah nazara gelir

---------- Post added at 16:15 ---------- Previous post was at 15:58 ----------

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    maşallah maşallah nazar değmesin kendi motorumun da resmini koymayı nasip etsin Allah

Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Birazda eskiye dönelim YBR eski motorum mazide kaldı YZ 125 duruyor ara sıra adrenalin yaşamak için bire bir

---------- Post added at 16:31 ---------- Previous post was at 16:27 ----------

Tüh diğer motorların foto formatları farklıymış ama en kısa zamanda halledip paylaşıcam

Motosikleti
    Tvs apache 2011 kırmızı
    benim de eski motor ybr arada çok canım motor isterse yoldan tanıdık çeviriyorum breton ybr asya ne denk gelirse bretonlar vibrasyon makinesi böbrek taşına birebir

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Merhaba Arkadaşlar Bunlarda Geçen gün kaza yaptım fotoğraf çekemedik kaza anında bugün gidip çarptığım araç ve benim motorun fotoğrafları serviste... :(

Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa

---------- Post added at 16:49 ---------- Previous post was at 16:47 ----------

---------- Post added at 16:51 ---------- Previous post was at 16:49 ----------

---------- Post added at 16:54 ---------- Previous post was at 16:51 ----------

---------- Post added at 16:57 ---------- Previous post was at 16:54 ----------

---------- Post added at 17:00 ---------- Previous post was at 16:57 ----------

---------- Post added at 17:05 ---------- Previous post was at 17:00 ----------

Beyler YZ 125 2005 model orjınal kırmızı apachede 2011 7000 km her ikiside satılık 05363955716 nolu telefondan ulaşabilirsiniz

Motosikleti
    tvs apache 2009
    valla arkadaşlar resimleri büyük bi keyifle izledim elinize sağlık marka model hiç farketmez motor olsunda çamurdan olsun.

Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa

---------- Post added at 17:25 ---------- Previous post was at 17:11 ----------

---------- Post added at 17:34 ---------- Previous post was at 17:25 ----------

---------- Post added at 17:43 ---------- Previous post was at 17:34 ----------

---------- Post added at 17:53 ---------- Previous post was at 17:43 ----------

Dahası var ama sanırım bukadar yeterli motorlar satılık arkadaşlar irtibat no 05363955716

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 51 kullanıcı var. (0 üye ve 51 misafir)

Bu Konudaki Etiketler