Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr 250r
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nedense ilk gaziantebe geldiğine hiç şaşırmadım bu videoyu tam olarak izleyemedim ama ne bu 5 de falanmı kalkıyo ivmelenme yok hiç öyle 150 basacaksa hiç basmasın
    patron ne zaman gelıyosun bea:D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Alıntı okyanus_126 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bu apachı ye tasarım ödülünü kım vermiş bunun alı varmı yoksa apachı kendi kendinemi vermiş tasarım ödülünü aslı astarı varmı yahu...
    Aslını uslunu soracağına araştır kim vermiş görürsün senin motorada yakında yılın yağ yakma rekorunu elinde tutan motor adı altında bir ödül verirler artık hediyende 1 lt 20/40 yağ olur artık

---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 20:07 ----------

Arkadaşlar o videoda 150 gören motorun tahminimce ön dişli 15 arka 42 ben ön dişliyi 14 yapmıştım arkayla hiç oynamadım motor geç açılıyordu 135 görüyordu ama rampalarda bayılıyordu tekrar orjinal dişliyi yani 13t yi taktım daha akşam rüzgarsız havada düzde 139 gördüm yani bu motorlarda küçük bir dişli modifiyesiyle 150 görmek mümkün ilk 1000 km rodajını 5000 deviri geçmeden yapmıştım yani rodajda sürekli sakin kullanırsanız yok motor sağır açılır yok gitmez diyenlere kanmayın ben 4500 5000 devirde rodajı bitirdim şuan motorum 135 çok rakat görüyor foto koymayı birtürlü beceremiyorum malesef

junkchanser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Cazador45 manisa merkezdemisin hocam ?

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Slm Arkadaşlar Biraz Foto Paylaşalımda Ortalık Renklensin

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim fikrim göstergeyle bi şekilde oynanmış 50km hızdan fialn başlıyor olabılır yolu göstermiyor nasıl olsa bana yavas gidiyor ibre hızlı gösteriyor gibi geldi
    %100 haklısın
    Tek derdi dünya olanın dünya kadar derdi olurmuş...Hz.Mevlana(r.a)

Topic Ölmeye başlamış öldürmeyin

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post2473278 29 ekimde kortej var istanbul ve çevre illerinden gelme imkanları olanlar isimlerini listeye eklesiiiin
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Motosikleti
    cbr 250r

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Alıntı junkchanser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cazador45 manisa merkezdemisin hocam ?
    Saruhanlı kardeş

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    2008 model orjinal 4500 km de tvs apache kırmızı çizik yok tek bi sorun yok istenilen usta gelsin baksın. ben ankaraya gidiyorum acil para lazım 2500 tl ye veriyorum çok acil arkadaşlar bana telefondan ulaşın artık forumada giremem 0507 342 73 63 çok acil satılık. kendinize iyi bakın ALLAHA emanet olun
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

otherworld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660z
    motoru sıfır alırken bayiler mtv yi ödemiyor bilginiz olsun. en azından benim ki ödemedi. kontrol etmesem, cezaya girecekti. 42 liranın lafını yapıyorlar. normalde anahtar teslimde ödenmesi gerekir.

Motosikleti
    cbr 250r
    Alıntı otherworld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru sıfır alırken bayiler mtv yi ödemiyor bilginiz olsun. en azından benim ki ödemedi. kontrol etmesem, cezaya girecekti. 42 liranın lafını yapıyorlar. normalde anahtar teslimde ödenmesi gerekir.
    mtv dedıgın otv mı yoksa ayrı bıseymı onu odemeden nasıl satısını yapacak kı motorun

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    arkadaşlar işler değiştir haliyle motorumuda satmakdan vazgeçtim bilginize.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşlar,MTV (motorlu taşıtlar vergisi) hani şu 6 ayda bir ödenen vergi.işte o vergiyi hiçbir firma ödemez.ben defalarca sıfır motor aldım,hiç birisi ödemedi.eğer pazarlık esnasında pazarlık konusu olmadıysa,genellikle araba firmaları da ödemez.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Yamaha xt660z
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,MTV (motorlu taşıtlar vergisi) hani şu 6 ayda bir ödenen vergi.işte o vergiyi hiçbir firma ödemez.ben defalarca sıfır motor aldım,hiç birisi ödemedi.eğer pazarlık esnasında pazarlık konusu olmadıysa,genellikle araba firmaları da ödemez.
    abi, motoru bilmem ama otomobil konusunda yanlışın var. bireysel olarak defalarca oto alıp satmama karşın, profesyonel olarak da bu işi yaptım. benim bildiğim tüm otomobil firmaları ödüyor. anahtar tesliminde ödenir. zaten, ödemek zorunda. sıfır olarak girmiş türkiye ye. ilk taksitini ödüyorlar.

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    arkadaşlar bende artık tvs ailesinin bir üyesiyim.aranızda olmaktan mululuk duyuyorum.
    tabi bu motoru almamda sizlerin de çok etkisi var.trabzonda ve hatta karadenizde tek apache benim galiba
    ayrıca yardım ve desteklerinden dolayı bana çokca katkısı bulunan bora abime, otherworld abime, kartalizma kardeşime, miginfly kardeşime, mavi anahtar kardeşime ve forumdaki tüm tvsci kardeşlerime buradan sonsuz saygı ve sevgilerimi yolluyorum. biraz tv'ye çıkıpta selam gönderebilirmiyim gibi oldu tekerimiz düz bassın arkadaşlar

Motosikleti
    Yamaha xt660z
    rica ederim. yardımımız olduysa ne mutlu. kazasız belasız kullanmamız dileğimle.

Motosikleti
    güle,kazasız,belasız kullanman dileklerimle.aman ha kullanırken korumalarını ve dikkatini eksik etme.

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    Alıntı otherworld adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rica ederim. yardımımız olduysa ne mutlu. kazasız belasız kullanmamız dileğimle.
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle,kazasız,belasız kullanman dileklerimle.aman ha kullanırken korumalarını ve dikkatini eksik etme.
    birde şunu söyleyeyim.geçen cumartesi motorumu trabzona yollamak için istanbulda esenler otogarına gidiyordum.e-5'te sol şeritteyim.trafik vardı biraz.40-50 km gibi düşük bir hızda ilerliyorum.tabi yağmuru unutmayalım.sorunda buydu zaten yağmurrr!ilerde trafik bi tıkandı, ben gördüm arka frene bastım, teker kilitlendi sanki bollattım biraz ama ne fayda.50 mt'den fazla dayandım.o şekilde kaya kaya gittim ama hiçmi yavaşlamaz arkadaş.bi sağa bi sola yalpaladım.enson solumun üstüne bi düştüm.5 mt falan kaymışım.arkadaki arabalar hemen durdu.koşuyolardı bana doğru bişe varmı diye.bende daha üstüme falan bakmadan atladığım gibi çalıştırdım motoru devam ettim. Allah'tan sadece korumalık çizilmiş.yer ıslak olduğundan üstümde de yırtık falan yoktu. neyse kötü bi tecrübe oldu ama etkili bir tecrübe olduğuna eminim

Motosikleti
    geçmiş olsun reis.
    arkadaşlar,özellikle yağmurlu havalarda çok ama çok dikkatli olun ve yavaş kullanın.bu arada her 2 freni de beraber kullanma alışkanlığı edinin.yağmurlu havada arabaları bile durdurmak sorun oluyorken motosikletin lastiğinin yere değen kısmı sadece elimizin avuçiçi kadar birşey.o da ne kadar etkili olacak ki?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler