Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    blade17xxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS ApachE RTR 150
    Alıntı _PhOeNiX_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Depoyu söktürüp baktırtsaydın için rahat etseydi keşke...

Motorda herhangi bir performans düşüklüğü veya benzer bir sorun var mı?
    yok alet fena gidio yüklendiginde atıo hemen kendini ama şıkır şıkır ses gelio anlamadım performans ta hicbir problem yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    kartalizma07
    Evde pc başına pek oturamadığımdan foto ekliyim die aklıma gelmedi hiç Göster ama elletme düşüncesi yok yani

Alıntı _PhOeNiX_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]

Hep Özgül'e mi gidiyorsun bakımlar için? Bir de anlamadığım bir nokta var çok cahilim bu konularda krediyle %15 faizli dedi özgül yani 3.800lük motor 4.200e falan geliyor. Peki benim bankaya ödemem gereken miktar ne? ek bir faiz var mı? bankaya taksit taksit mi ödeyeceğim o işler nasıl oluyor?
    Devir saatimin yenisini istettim montajını yaptırdım. Defalarca gittim ama işlemim tek idi. O işleri mağazada oturup adamla bütün detaylarını sorarak öğrenebilirsin. Sen ayak üstü bi bilgi mi aldın, motor alıyorsun ve ciddi isen oturup aklına takılan tüm detayları öğren sonrada ben bu işte varım veya yok kalsın de.

Alıntı blade17xxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    simdi servisten geldim arkadaslar ustamda dedi simdilik siboplar gevsektir sibop sesi o 500 km bakımında depoyu söktügümde bakarım hepsine azalır o ses dedi cok kıllanmıstım rahatladım biraz isin garibi dün gelen sesten daha fazla gelmeye basladı anlamadım gitti kullandıkca artıyo şıkır şıkır tribe soktu beni :D
    Bende ilk aldığımda çok canımı sıkmıştı o açıdan anlıyorum aklında geçenleri ama rahat ol. Kullandıkça artıyor demiştim yukarıda Gereksiz yere motorda ameliyat yaptırma saat gibi olacak ileride.

Motosikleti
    TvS ApachE RTR 150
    İnsallah ya uc senedir hayalini kurdugum motordan uc gunde sogudum walla sikir sikir duzelir umarm

otherworld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xt660z
    arkadaşlar, cbf mi bumu derken bu motordan almaya karar verdim. sürat motordan almayı düşünüyorum özelikle şekli beni çok cezbetti. özellikle sarı rengi çok güzel. tek endişem ikinci el konusu. bu motor benim ilk motorum olacak.

motoru satın alırken nelere dikkat etmeliyim.

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Beyler sizi birşey soracağım.

Benzin göstergesi sizde nasıl yani tek çizgi kaldığında veya yanıp sönmeye başladığında mı yedeğe geçiyorsunuz yoksa sarı ışık yandıktan sonramı ? Kartalizma ile de bu konuda çelişkide kalmıştık yedek benzinde sıkıntı yaşayınca aklıma geldi bir sorayım dedim.

Benimkinde tek çizgi yanıp sönüyor sarı ışık yanıyor bittiği zaman yedeğe alıyorum tık yok depo boş. Ama depoyu doldurunca yedektan benzin akıyor. Benim tahmini yedek depoda olması gereken hortum
    normal depoya takıldı.

Motosikleti
    TvS ApachE RTR 150
    bndede 1 cizgi kaldıgında bır bakıyorum 4 cizgi oluyo istop edyrm yarım saat sonra gene tek kalmıs var bir ayarszlık

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı harun1077 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar.
    Bende en yakın zamada apache alıcam sormak istedğim.
    Orjinal Performans İnçin ekzoz bulabiliyormuyuz.AKROPOVİÇ gibi
    yaptıranlar varsa paylaşırsa çok sevinirim.Birde Ekzoz u değiştirmek garantiden çıkar mı?
    Niye soruyurm derseniz aldığım gün ekzozu değiştiricem youtube çok güzel bi video görmüştüm.
    BU VİDEO DAKİ EKZOZ SÜPER Adam Ekzozun büyüklüğünü ayarlıyor alyansla.
    http://www.youtube.com/watch?v=RsqXlljzKBU
    al sana egzos, benim favorim bu
    http://www.youtube.com/watch?v=hALHH65x1sQ

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:32 ----------

simdi servisten geldim arkadaslar ustamda dedi simdilik siboplar gevsektir sibop sesi o 500 km bakımında depoyu söktügümde bakarım hepsine azalır o ses dedi cok kıllanmıstım rahatladım biraz isin garibi dün gelen sesten daha fazla gelmeye basladı anlamadım gitti kullandıkca artıyo şıkır şıkır tribe soktu beni :D
    elleme artsın garantili yeni motor bişeyde olmaz aman olmasın tabi
    500 bakımında sakin sübap ayarı yaptırma kimse yaptırmadı bildiğim kadarıyla aman haaaa
    benim servis 5000 bakımında yaparız dedi, yıllardır görüştüğüm diğer ustam ise yeni motora yapılmaz erken daha dedi, haberin olsun
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    TvS ApachE RTR 150
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=hALHH65x1sQ

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:32 ----------

elleme artsın garantili yeni motor bişeyde olmaz aman olmasın tabi
    500 bakımında sakin sübap ayarı yaptırma kimse yaptırmadı bildiğim kadarıyla aman haaaa
    benim servis 5000 bakımında yaparız dedi, yıllardır görüştüğüm diğer ustam ise yeni motora yapılmaz erken daha dedi, haberin olsun
    cok saolasn üstad kesilir umarım kendiliğinden

Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Benzin göstergesi sizde nasıl yani tek çizgi kaldığında veya yanıp sönmeye başladığında mı yedeğe geçiyorsunuz yoksa sarı ışık yandıktan sonramı ? Kartalizma ile de bu konuda çelişkide kalmıştık yedek benzinde sıkıntı yaşayınca aklıma geldi bir sorayım dedim.

Benimkinde tek çizgi yanıp sönüyor sarı ışık yanıyor bittiği zaman yedeğe alıyorum tık yok depo boş. Ama depoyu doldurunca yedektan benzin akıyor. Benim tahmini yedek depoda olması gereken hortum
    normal depoya takıldı.
    hakan ya ben anlamadım yada anormal bi durum var yedeğe almak için yukarı çevirmiyomusun sen
    bende en alt çizgi yanıp söner ana depo biter ve sonra yedeğe geçeriz tam hatırlamıyorum 30km civarı yedekte gidince ışık yanıp sönmeye başlar

motoloji - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2009
    ya üstad sanırım ondan ama biraz titizimdir birde ilk motorum oldugundan tabiri caizse üzerine titriyorum anlamadım gitti sogukken rolantide yapmıyor sadece ısındıgında 3000 deviri gectigimde duyuyorum.motorun normal egzos sesinin altında sanki altımda bir poşet meşe war onlar şıngırdayıp duruyor tribe girdim bu yüzden :([COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

Bu arada bu akşam gezintideyken akşam güneşi battığı sırada öylesine bir foto almıştım sonradan bakınca gözüme cok güzel geldi sizlerlede paylaşmak istedim akşam güneşi ön far'a güzel yansımış

blade kardeş ses konusunda bende cok hassastım o sesin gitmesini istiyorsan subapları biraz sıkı ayarlıyorlar ses gidiyor ama budefada motor performanstan düşüyor ben bi tamirci arkadaşa yaptırdım motor performanstan düşünce sese razı oldum ve tekrar eskisi gibi ayarlattırdım hem sıkı olunca motorcabuk ısınıyor ensağlıklısı bu şekli yani zaten zamanla alışıyorsun o sesin farkında bile olmuyorsun. buarada motorun cok şık allah kazadan saklasın.

Motosikleti
    TvS ApachE RTR 150
    Alıntı motoloji adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    blade kardeş ses konusunda bende cok hassastım o sesin gitmesini istiyorsan subapları biraz sıkı ayarlıyorlar ses gidiyor ama budefada motor performanstan düşüyor ben bi tamirci arkadaşa yaptırdım motor performanstan düşünce sese razı oldum ve tekrar eskisi gibi ayarlattırdım hem sıkı olunca motorcabuk ısınıyor ensağlıklısı bu şekli yani zaten zamanla alışıyorsun o sesin farkında bile olmuyorsun. buarada motorun cok şık allah kazadan saklasın.
    cok tesekkürler dostum bnm için ses problem deil bnm korkum zararıolmasın

Motosikleti
    2011 YBR 125 ESD
    arkadaşlar 2011 ler litreye oratalama kaçkm gidiyor...

Motosikleti
    CRF
    Ben 10 TL ile 70-80 km civarı bir yol yapıyorum şimdilik ama milletin söylediği rakamlar çok garip geliyor bkz:100km 1,3lt

harun1077 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SUPER8// Yamaha XJ6N'e Kasııyor.
    [QUOTE=kartalizma07;2433968]al sana egzos, benim favorim bu
    http://www.youtube.com/watch?v=hALHH65x1sQ[COLOR="Silver"]

benim de favorim bunu koyucaktım bir daha bulamadım.

motorumu dün satılağı çıkardım satınca bundan alıcam.

miginfly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vergisiz
    Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster

normal depoya takıldı.
    Hocam bende geçenlerde tek çizgi yanıp sönüyordu, ilk defa teklemeye başlayınca yedeği açarım dedim çıktım. Yolda gaz yemedi sanki ya da ben öyle hissettim ama halen tek çizgi yanıp sönüyordu.Hemen aldım yedeğe devam ettim. Sarı ışık yanınca normalde yedeğe almak gerekiyor ama ben tek çizgi yanıp sönmeye başlayınca yedeğe alıyorum. Motorumun teklemesini istemem ne de olsa. Hem aç bırak hem teklesin sonra vana aç ayıp olur Bi benzin kaçağı varsa şayet servise göster derim.

bndede 1 cizgi kaldıgında bır bakıyorum 4 cizgi oluyo istop edyrm yarım saat sonra gene tek kalmıs var bir ayarszlık
    Motoru hareket ettirirken benzini çalkalarsan öyle gösterir tabi

Beyler fotoğraflı yorumdan alıntı yaparken linki silin lütfen. Aynı foto defalarca karşımıza çıkıyo sonra.

Alıntı QuerysmaS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 10 TL ile 70-80 km civarı bir yol yapıyorum şimdilik ama milletin söylediği rakamlar çok garip geliyor bkz:100km 1,3lt
    seninkisi normalin az üstünde benimde motorunda okadar yaktığı oluyo ve daha aşağıda yaktığıda oluyo
    o garip rakamı yazan gerizekalının birisiydi banlandı zaten, adamın dediğine bak 10tl 140km varmı böyle birşey neyse sktr et

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:28 ----------

[QUOTE=harun1077;2434608]
    http://www.youtube.com/watch?v=hALHH65x1sQ[COLOR="Silver"]

benim de favorim bunu koyucaktım bir daha bulamadım.

motorumu dün satılağı çıkardım satınca bundan alıcam.
    evet o egzos şahane
    ama antalya polisi rahat bırakırmı, bilirsin rahat vermezler geneli

Motosikleti
    2011 Model TVS Kullanıcıları motorlarınızdan memnunmusunuz?

Dükkanın önüne koydum benim motoru satılık yazdım işte.Komşular arkdşlar felan soruyo ne alıcan die TVS alıcam diom o ne diolar.Bilindik bir şey al dioylar :S TVS Kendini neden bu kadar tanıtamamış ki
    Forumlar da bunun hakkında iyi şeyler de duydum kötü şeylerde siz ne diyosunuz kullananlar olarak çoğu forumlarda adam sürmemiş bile yorum yapmış kafam karıştı.

2011 Model TVS Kullanıcıları motorlarınızdan memnunmusunuz?

Dükkanın önüne koydum benim motoru satılık yazdım işte.Komşular arkdşlar felan soruyo ne alıcan die TVS alıcam diom o ne diolar.Bilindik bir şey al dioylar :S TVS Kendini neden bu kadar tanıtamamış ki
    Forumlar da bunun hakkında iyi şeyler de duydum kötü şeylerde siz ne diyosunuz kullananlar olarak çoğu forumlarda adam sürmemiş bile yorum yapmış kafam karıştı.
    hiç tavsiye etmiyorum alma derim ben, bağımlılık yapıyo üstünden inesi gelmiyo adamın

Motosikleti
    hiç tavsiye etmiyorum alma derim ben, bağımlılık yapıyo üstünden inesi gelmiyo adamın
    Virgülden sornasını okumasam çok üzülcektim

Virgülden sornasını okumasam çok üzülcektim
    sadece kötüliyim diyordum sonra şaka yaptım derim diyodum sonra böyle yapayım dedim
    harun kardeş herşey ortada iyi yanıyla kötü yanıyla tavsiye edilebilecek motor forumu takip et geçmişede bak, aklına takılanları sor, deneyebiliyorsan dene

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler