Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Selam arkadaşlar.

Bu adam napmış böyle yaa MÜTHİŞ

http://www.youtube.com/watch?v=hALHH...eature=related
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    egzos yapmış-bide uzaktan kumandalı alarm bide bence apachenin en güzel rengi olan sarıyı almış bu adam benden ya
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    TVS APACHE 2011
    arkadaşlar 500 km bakımı ücretsiz mi bakıma giren arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. yağımı alıp gidicem 10w 50 racing yağı almayı düşünüyorum???

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    enee alper sen nerelerdesin yaw öldünmü kaldınmı

Bu arada arkadaşlar 130/80-18 lastik galiba. Bu lastik zararlı olurmu? Ve netteki fiyatları 290 civarı bu normalmi

halitcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 2006
    su anki plaka dahil ve plaka hariç fiyatını bilen varmı ?

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı halitcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    su anki plaka dahil ve plaka hariç fiyatını bilen varmı ?
    sitesinde 3770 yazıyo + 250 civarı plaka masrafları

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

Alıntı Phantom264 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar.

Bu adam napmış böyle yaa MÜTHİŞ

http://www.youtube.com/watch?v=hALHH...eature=related
    çok güzel yapmış almadan önce izlemiştim bu videoyu
    lastik okadar pahalı demek, ne gibi zararı veya faydası olur acaba, frenleme açısından ve virajlarda iyi olur
    egzos güzelmiş ne kadardır acaba, biran yapasım geldi benimde
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Bencede çok güzel olmuş.

Ya harbiden 300 lira bir lastik bide takmaya alsa 50 lira öh

Bir sorum var. Egzos alsak garantiden çıkarmı motor? (Belkide saçma bi soru)

Bencede çok güzel olmuş.

Ya harbiden 300 lira bir lastik bide takmaya alsa 50 lira öh

Bir sorum var. Egzos alsak garantiden çıkarmı motor? (Belkide saçma bi soru)
    aynısı benimde aklıma geldi, çıkmaz bence servisle arandaki samimiyete bağlı bence biraz
    uygunsa taktırmayı düşünürüm

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Arkadaşlar birşey soracağım kontak açık ama motor çalışmıyorken farlar sizde de yanmıyor değilmi ? . Çok mantıksız yanmaması .Çalışırken farlar direk motordan yanıyor aküyü ne amaçla koymuşlar ki o zaman motora sadece elektrik marşı için mi ?

Yakıt sarfiyatı nasıl sizin motorda ? Benim şimdiye kadarki testlerimde genelde şehiriçi ve %20 2 kişi ile km'de 13 kuruş yakıyor. diğer bir hesapla 20 tl benzin ile 150 km .

enee alper sen nerelerdesin yaw öldünmü kaldınmı

Bu arada arkadaşlar 130/80-18 lastik galiba. Bu lastik zararlı olurmu? Ve netteki fiyatları 290 civarı bu normalmi
    Ölçüleri 100/80.18 olması lazım . Ben Antalyada bu motor için irc marka hariç lastik bulamadım. Hatta internette bile bulamadım . Michelin bayisi bulmaya çalışayım dedi 1 hafta sonra birdaha gideceğim olmadı irc marka taktıracağım. Ön arka 125 tl fiyat aldım. Michelin 250-300 tl den aşağı olmaz . Ama lastik önemli üzerindeki lasikler ıslak zeminde çok fazla kayma yapıyor .

Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar birşey soracağım kontak açık ama motor çalışmıyorken farlar sizde de yanmıyor değilmi ? . Çok mantıksız yanmaması .Çalışırken farlar direk motordan yanıyor aküyü ne amaçla koymuşlar ki o zaman motora sadece elektrik marşı için mi ?

Yakıt sarfiyatı nasıl sizin motorda ? Benim şimdiye kadarki testlerimde genelde şehiriçi ve %20 2 kişi ile km'de 13 kuruş yakıyor. diğer bir hesapla 20 tl benzin ile 150 km .

Ölçüleri 100/80.18 olması lazım . Ben Antalyada bu motor için irc marka hariç lastik bulamadım. Hatta internette bile bulamadım . Michelin bayisi bulmaya çalışayım dedi 1 hafta sonra birdaha gideceğim olmadı irc marka taktıracağım. Ön arka 125 tl fiyat aldım. Michelin 250-300 tl den aşağı olmaz . Ama lastik önemli üzerindeki lasikler ıslak zeminde çok fazla kayma yapıyor .
    hakan aynen dediğin gibi kontak kapalıyken farlar yanmıyor selektör yapıyor ama, bu normal farın kırpmasındanda anlaşılacağı gibi direk aküye bağlı değil far sistemi
    yakıtın fazla 10tl benzinle 93km gitti bugün, 90 100 km arası gidiyo bende, km de 10krş yaktığı oldu
    ırc alma alıcaksan michelin al tanesi 90 lira sipariş ver veya parçacılara getirt yada metzeler al
    sadece ben memnunum herhalde lastiklerden çok güzel ötüyo
    gevurun yaptığından yapalım 130 80 18 izledinmi

Mavi_Anahtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i EVO
    Çok güzel öttüğü kesin sıcak asfaltta çıkarmadığı ses yok :D İşin içinde garanti olmasa elektrik sistemine el atardım ben de şimdilik dursun ne yapalım . 2. yağ değişimiden sonra yakıt biraz daha düşer heralde. Michelin lastiğin 90 tl olduğunu sanmıyorum ben varmı bildiğin bir yer internette bu ölçülerde lastik bulamadım . Şimdi farkettim videodaki o lastiği zararı olurmu veya uyum sağlıyormu bilmem ama sağlıklı olacağını sanmam

gurblood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Arkadaslar bakimdan cikti motor eski halinden eser kalmamis vites gecirleri duymuyorum bile. Ayrica titresim de azalmis (daha once fazlaymis onu anladim) rolantide motor tin tin sayiyor bildigin saat olmus bir de benim cruise isigim sabit yaniyordu zoom a hic gecmiyordu onu da halletmis chip im de calismiyomus zoom da tuttugun surece fazla yakar bilgin olsun dedi. Ve motorun depari ciddi anlamda degismis meger cok daha iyi hizlaniyormus Su an hersey super lakin bence orjinal egzozu bu motorun en zayif yani King var benim buralarda kalin tok bi sesi var almaya can atiyorum takmak icin ama kararsizim ha bir de plastik butun aksamlari sokup karbon kaplicam en kisa zamanda yapip fotolari yolluycam selamlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:45 ----------

Bu arada benim arka lastik IRC 100/90/18 ve on 90/90/18 gayet de memnunum asfalt performansi gayet basarili.

Alıntı Mavi_Anahtar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel öttüğü kesin sıcak asfaltta çıkarmadığı ses yok :D İşin içinde garanti olmasa elektrik sistemine el atardım ben de şimdilik dursun ne yapalım . 2. yağ değişimiden sonra yakıt biraz daha düşer heralde. Michelin lastiğin 90 tl olduğunu sanmıyorum ben varmı bildiğin bir yer internette bu ölçülerde lastik bulamadım . Şimdi farkettim videodaki o lastiği zararı olurmu veya uyum sağlıyormu bilmem ama sağlıklı olacağını sanmam
    aydınlatma hakkında bende bişeyler düşünüyorum ama sonra bakarım artık
    int araştır michelin 90tl tanesi

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:57 ----------

Alıntı gurblood adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar bakimdan cikti motor eski halinden eser kalmamis vites gecirleri duymuyorum bile. Ayrica titresim de azalmis (daha once fazlaymis onu anladim) rolantide motor tin tin sayiyor bildigin saat olmus bir de benim cruise isigim sabit yaniyordu zoom a hic gecmiyordu onu da halletmis chip im de calismiyomus zoom da tuttugun surece fazla yakar bilgin olsun dedi. Ve motorun depari ciddi anlamda degismis meger cok daha iyi hizlaniyormus Su an hersey super lakin bence orjinal egzozu bu motorun en zayif yani King var benim buralarda kalin tok bi sesi var almaya can atiyorum takmak icin ama kararsizim ha bir de plastik butun aksamlari sokup karbon kaplicam en kisa zamanda yapip fotolari yolluycam selamlar...
    zoom ne anlamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:45 ----------

Bu arada benim arka lastik IRC 100/90/18 ve on 90/90/18 gayet de memnunum asfalt performansi gayet basarili.
    zoom ne anlamadım

Cazador45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Spacy Alfa
    Olay beklemek değil motordan beklentilerin önemli sen TVS den titreşim var oturuş pozisyonu racing uzun yolda cbf kadar rahat değil diyerek vaz geçmiş biri olarak cbr 125 düşünmüşsün ama beklemek istememiş ve gidip cbf 150 almışsın bu nasıl bir mantık anlamış değilim cbr 125 in oturuş pozisyonu daha eğik ve vibrasyon tvs dekinin aynısı yine cbf i kötüleyeceğim cbf 150 yağ yakar bloktan ses yapar ısınınca çatır çatır öter gitmez tvs ye nazaranda fazla yakar

Motosikleti
    Alıntı Cazador45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olay beklemek değil motordan beklentilerin önemli sen TVS den titreşim var oturuş pozisyonu racing uzun yolda cbf kadar rahat değil diyerek vaz geçmiş biri olarak cbr 125 düşünmüşsün ama beklemek istememiş ve gidip cbf 150 almışsın bu nasıl bir mantık anlamış değilim cbr 125 in oturuş pozisyonu daha eğik ve vibrasyon tvs dekinin aynısı yine cbf i kötüleyeceğim cbf 150 yağ yakar bloktan ses yapar ısınınca çatır çatır öter gitmez tvs ye nazaranda fazla yakar
    ya cbf yağ yakmıyor bence motorun dısına cıkıyor yağ yani motorun birleşme ksıımlarından dısarı cıkıyor motor yağı hapsedemiyor :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Alıntı Cazador45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr da titreşim varmı

Motosikleti
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr da titreşim varmı
    cbf 150 ye göre baya var yenisindede eskisindede

Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 ye göre baya var yenisindede eskisindede
    hadiya hondada nasıl olur şaşırdım
    gözümden düştü

Motosikleti
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadiya hondada nasıl olur şaşırdım
    gözümden düştü
    nolmal bişey tek silindir racing bi alet

Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nolmal bişey tek silindir racing bi alet
    öyle ama cbf 150cc motor cbr da titrememeli bence ama yanılmışım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler