Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş,koç mantığı konusunda seninle hem fikirim ama,youtube da,rtr 150 diye bakarsan,buraya getirmeyi vaad ettikleri motorun aynısı.yani rtr 150 diye bir motor var ve yeni kasaya eski motor değil.tamam hindistanda 160 lığı-180 liği ve daha büyüğü bile var ama 150 lik te var.
    valla Bora abi ben ana bayi ile çok konuştum yüz yüze,ve fuarda'da sordum en son yeni kasada motor enjeksiyonlumu diye yok dedi arkadaş eski kasanın karbüratörlü motoru var dedi.
    ama tekrardan fikir değiştirip enjeksiyonlu 150 cc koyarlarsa üzerine orası ayrı nasıl olsa ne zaman geleceği malum.keşke hiç getirmeselerde direk rtr 180 İ yi getirseler.ben bile o zaman yedek motor olarak alırım belki.
    hindistan'da bu 150 cc lere artık bakmıyorlar bile,youtube'de artık videolara bakarsanız hep rtr 180 videosu.
    motorun sağlamlığına laf yok ama çevir çevir ver milletin önüne ben ona kızıyorum.
    dikkat edersek bu 125 ve 150 cc ybr-cbf-tvs apache hep makyajlanıp öne sürülüyor baştan yaratma diye birşey yok,nereye kadar böyle devam edecek merak ediyorum.
    bu arada yamahayı yeni kasa cbr dan dolayı tebrik ederim örnek alsınlar.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bora abi ben ana bayi ile çok konuştum yüz yüze,ve fuarda'da sordum en son yeni kasada motor enjeksiyonlumu diye yok dedi arkadaş eski kasanın karbüratörlü motoru var dedi.
    Ama tekrardan fikir değiştirip enjeksiyonlu 150 cc koyarlarsa üzerine orası ayrı nasıl olsa ne zaman geleceği malum.keşke hiç getirmeselerde direk rtr 180 i yi getirseler.ben bile o zaman yedek motor olarak alırım belki.
    Hindistan'da bu 150 cc lere artık bakmıyorlar bile,youtube'de artık videolara bakarsanız hep rtr 180 videosu.
    Motorun sağlamlığına laf yok ama çevir çevir ver milletin önüne ben ona kızıyorum.
    Dikkat edersek bu 125 ve 150 cc ybr-cbf-tvs apache hep makyajlanıp öne sürülüyor baştan yaratma diye birşey yok,nereye kadar böyle devam edecek merak ediyorum.
    Bu arada yamahayı yeni kasa cbr dan dolayı tebrik ederim örnek alsınlar.
    hondayı dicektin heralde abi :d
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hondayı dicektin heralde abi :d
    aynen kardeş,honda diyecektim ama yamaha demişim
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen kardeş,honda diyecektim ama yamaha demişim
    Abi bu MT hep benim hataları düzeltmeme karşı sanki tam alıntı yap'a tıkladım site eror verdi bağlanmadı
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu MT hep benim hataları düzeltmeme karşı sanki tam alıntı yap'a tıkladım site eror verdi bağlanmadı
    dedin yakalıyayım şimdi dimi,bu seferlik kaçırdın Bahadır br sonrakine,ama site ara ara datebes vermeye başladı yine.

Motosikleti
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dedin yakalıyayım şimdi dimi,bu seferlik kaçırdın Bahadır br sonrakine,ama site ara ara datebes vermeye başladı yine.
    aynen abi çok kıl oluyorum o hataya ekrana kafa atasım geliyor o derece

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yeni apachenin malum lastikler iyi değilmiş alır almaz da ilk işim lastikleri değiştirmek youtube de gezerken bi apache dikkatimi çekti lastikler oldukça yakışmış ama kafamda bi soru işareti bıraktı.. ''acaba motora bi zarar verirmi yorar mı '' sanıyorum taban kalınlığı 130 olan bu lastiği türkiye de hangi markada temin edebiliriz video linkini veriyorum ....

http://www.youtube.com/watch?v=hALHH65x1sQ

ayrıca eksozda hoş değil mi ?

sevgili koray,tabii ki de yorar motoru.düşünsene sen 42 no ayakkabı giyiyorsun ve gidip ayağına 45 no ayakkabı giyip birde koş bakalım ne oluyor.yakıt ta fazla yakar,ayrıca dediğim gibi yorar.bir tek frenleme de işine yarar,nedeni de yere basan yerin alanı genişlediği için.

Koray kardeş öne 110 taban biraz kalın gelir bence ama arka lastik için süper olur
    bence de.

Sanırım bağlantı şekli selenin altından kemerlerini geçiriyorsun peki çantalar grenaja değmiyormu ? bunu çok merak ediyorum yani çanta kullanıcaz diyede grenajlar heder olmasın.
    ben bu soft yan çantadan kullanıyorum.tabii ki uzun yola giderken.kuyruk grenajına direk temas ediyor.ben motorumun kuyruk grenajına,şeffaf film kaplamıştım,yeni motoruma da yapacağım.o film sayesinde hiç zarar görmüyordu. varsayalım zarar gördü,çıkar yenisini yapıştır,alt taraf yeni kalsın.
    dün sattığım motorumla bir çadır kamp öncesi:

DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    anladım cevaplar için teşekkür ederim..

Motosikleti
    Koray kardeş şu senin 130-70-18 olan lastiğin linkini atarmısın.O bi bakim fiyatı uygunsa getittirim hatta

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Koray kardeş şu senin 130-70-18 olan lastiğin linkini atarmısın.O bi bakim fiyatı uygunsa getittirim hatta

link olarak değilde motosiklet fuarında mİchelin in 2011 motosiklet lastiği katoloğunu almıştım orada buldum orta sınıf motosikletler için MICHELİN PİLOT ACTİV ÖN : 100/80*17 ARKA : 130/70*18 ve lastiğin hem yol tutuş olarak ve de ömür için çok iyi olduğunu anlatmış.. 10 gün sonra motosiklet geliyor.. isotlar gruptan İnan Bey ile sürekli görüşüyorum.. ayın 1 inde bayilere dağıtıyorlarmış. ben de motoru hemen gidip istanbuldan alacağım..izmitte oturuyorum..ilk işim de lastikleri değişmek olacak.. bundan önce de eski kasayı kullandım onunda lastikler kötüydü..

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    dostum bu lastıgı apacheyemi takıcan olmaz bilgine benim 100 luk var yukle surtuyo iç kısımlara .

Alıntı ferhatdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bu lastıgı apacheyemi takıcan olmaz bilgine benim 100 luk var yukle surtuyo iç kısımlara .
    arkadaş ben motoru alır almaz lastikleri micheallin marka lastikle değiştirdim... bu işlemi yaparken lastik aldığım bayi denemek maksatlı arkaya 130 luk taktı.. ve iki l
    kişi motora binerek test sürüşüne çıktık... motorun asfalta salınımı çok güzeldi ama lakin arka çamurluğun iç üst kısmı sürme yapmış olup, belki tek kişi kullanıldığı zaman sorun çıkarmıyacak olmasına rağmen... iki kişi binildiğinde sorun çıkartacağından tekrardan 100 lük taktırdım..

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    aka2006,şuan lastiklerinin marka ve ölçülerini rica etsem yazabilirmisin?
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Alıntı ferhatdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı aka2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş ben motoru alır almaz lastikleri micheallin marka lastikle değiştirdim... bu işlemi yaparken lastik aldığım bayi denemek maksatlı arkaya 130 luk taktı.. ve iki l
    kişi motora binerek test sürüşüne çıktık... motorun asfalta salınımı çok güzeldi ama lakin arka çamurluğun iç üst kısmı sürme yapmış olup, belki tek kişi kullanıldığı zaman sorun çıkarmıyacak olmasına rağmen... iki kişi binildiğinde sorun çıkartacağından tekrardan 100 lük taktırdım..
    Ozaman orj. ebatları en güzel

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Lastik ebatlarını biraz kalınlaştırmak isteyişim ( http://www.youtube.com/watch?v=hALHH65x1sQ ) buradaki video yu izleyince aklıma geldi.Bu video da da lastikleri tanıtıyor ve çaplarını söylüyor. 130 sanırım taban kalınlığı ve oldukça hoş görünüyor. Otomatik olarakta tvs apache ye olduğunu düşündüm.

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik ebatlarını biraz kalınlaştırmak isteyişim ( http://www.youtube.com/watch?v=hALHH65x1sQ ) buradaki video yu izleyince aklıma geldi.Bu video da da lastikleri tanıtıyor ve çaplarını söylüyor. 130 sanırım taban kalınlığı ve oldukça hoş görünüyor. Otomatik olarakta tvs apache ye olduğunu düşündüm.
    ozaman 2 kişi binmeyeceksin arkadaşların dediğine göre tek kişide sorun yok

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    evt o riskide göze alamazsın illaki binen olur.. peki 120 olmaz mı

Motosikleti
    130 iki kişi sürttüğüne göre 120 sorun çıkarmaz.

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    Ozaman orj. ebatları en güzel
    kesinlikle öyle şaşmayın kendi ebadından ama bulursanız tabi arka var , ön lastigi bulmaz zor .

nikeefe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 siyah
    herşeyine tamam
    geçenlerde birşey duydum
    lastik patlayınca köpük kullanmak
    bu köpük nasıl birşey
    ve nasıl tatbik edilecek
    bu arada apache alma durumum devam ediyor.
    kararsızlık kötü oluyor. dedim kesin olarak alacağım inşaallah.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler