Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı mersinLee33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar bende 2. el bir apache alıcam kısmet olursa. sormak istediğim şey 2. el 2009 model max 15000 km deki bir apachee max. ne kadar eder?
    bende çook uzun zaman ikinci el aradım senin istediğin kriterlerde olsun istedim. Ama ben sana bu aradığın kriterlerdeki motorun minumum 2. el fiyatını soliyim 3 000 lira sıfırı da zaten 3650 hatta 3500 e alan arkadaşlar var. o yüzden bu garip 2. el fiyatlarla sinirlerini bozacağına git bi tane sıfır al kafan rahat olsun 2 yıl garantisi olsun motorunu doğru düzgün rahat rahat kendin aç.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    selam arkadaşlar bende var aslında 2008 model 7500 km temiz motor bol bol yııyorum ama maddı sıkıntılar yuzunden yukseltemıyorum umarım aradıgınızı bulursunuz

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı pitoresk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende çook uzun zaman ikinci el aradım senin istediğin kriterlerde olsun istedim. Ama ben sana bu aradığın kriterlerdeki motorun minumum 2. el fiyatını soliyim 3 000 lira sıfırı da zaten 3650 hatta 3500 e alan arkadaşlar var. o yüzden bu garip 2. el fiyatlarla sinirlerini bozacağına git bi tane sıfır al kafan rahat olsun 2 yıl garantisi olsun motorunu doğru düzgün rahat rahat kendin aç.
    sen neden aradın 2.el arkadaş.madem sıfırını 3500 e veriyorlar daha 2.ele bakmanın bir anlamı yok.ist da sıfırın fiyatı 4450 tl.ordan alın sıfır motorları istanbulda satarsınız
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    2.El Almaya Gerek Yok. Arkadaş Ampuller Çabuk patlıyor demiş. Orası Gerçekten Öyle. Sanayiye gidip 15 Tane Dipsiz Ampul alıp Kafayı, Sonrada Göstergeyi Açın Olsun bitsin. Evet Lastiklerde Çok Fena ama Çözümsüz degildir eminim. Bende Hala degistiremedim. Bence Konjektoru degişmeli yada güçlendirilmeli. 5300 Lük Ampulde bile kaldırmıyor.Bu arada Benim Plaka Lambam Patladı Nasıl Açıldıgını bulamadım Bilen varsa Söylesin Lütfen. Çıkarttım ama Açılmadı. Kırılmasın diyede Zorlamadım.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

mersinLee33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT25 // SUZUKİ GSX650F
    arkadasların dediği gibi vergi vs eklenınce 4000+ oluyor fiyat ki bence pek akıllaca değil 150 cc için 4350 tl vermek (sitesindeki fiyat bu) eğer bulabilirsem mersin adana çevresi dediğim kriterlerde sanırım 2 750 - 3 000 arası normal gibi hatta bir ilan buldum http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem bu nasıl sizce ??

ya mesajı yazdıktan sonra gördüm bu ilanda 3 650 lira 2010 model :S http://www.sahibinden.com/baris_moto...XQQdisplayitem

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.El Almaya Gerek Yok. Arkadaş Ampuller Çabuk patlıyor demiş. Orası Gerçekten Öyle. Sanayiye gidip 15 Tane Dipsiz Ampul alıp Kafayı, Sonrada Göstergeyi Açın Olsun bitsin. Evet Lastiklerde Çok Fena ama Çözümsüz degildir eminim. Bende Hala degistiremedim. Bence Konjektoru degişmeli yada güçlendirilmeli. 5300 Lük Ampulde bile kaldırmıyor.Bu arada Benim Plaka Lambam Patladı Nasıl Açıldıgını bulamadım Bilen varsa Söylesin Lütfen. Çıkarttım ama Açılmadı. Kırılmasın diyede Zorlamadım.
    sen daha motorunla bağdaşmamışsın kardeş biraz sev motorunu,dokun ona.
    dipsiz ampüllerin patlıyorsa kolayı var benim gibi led ampül ile değiştiriyorsun onları daha patlamıyorlar.arka lastiği kesinlikle değiştirin 90/90/18 Michelin süper yol tutuşu var olmadı Pirelli oda olmadı Duro.
    arka plaka ampülüne gelince,çamurluk içinde 2 adet 8mm somunu var lambanın arkasına doğru bakınca görürsün somunları.onları söktükten sonra öne doğru sök lambayı kabloyu tutup çektiğin zaman plastik soket çıkar görürsün.sana tavsiyem 4 lü led dipsiz ampüller var onlardan al tak tanesi 5 tl.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    tvs apache
    daha benim apache 60 km de şu anda da 60 i geçmiyorum motoru daha dogru açmamda bilgi verebilirmisiniz

Motosikleti
    Dün keşfettim zaten Söktüm ) Saol yinede. Motorumla yeterince bütünleştim Her tarafını Söküp takıyorum sorun olmuyor da tek Sorun Motor 110-120 Geçmiyor. Daha gitmesi Lazım gibime geliyor. Dişliyi 15 Yapıcam ama Randıman alamam diye korkuyorum. Buji degistiricem Bide Lastik Sonra bakıcam Kaç Yapıcak.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    ön dişliyi 15 yap arkayı 41 yap.140 km yi zorlarsın üst devirlerde.ön 14 arka 43 olunca en fazla 130 km.zaten aynı hızda fazla gidince km saati kafayı yemeye başlıyor.80-120 arası başlıyor oynamaya.

Motosikleti
    Bakalım O zaman. Peki Bu Dişli bize ne kadar mal olur Bir Fiyat Varmıdır.

Motosikleti
    VN 800
    merhaba arkadaşlar;Arka lastikte son tercihiniz duro olsun öncelikle yol tutuş istiyorsanız eğer.

Ben 15gün önce sirkeciden pirelli mt65 aldım 60 liraya,5liraya nuki gümüş lastik kalemiyle pirelli mt65lerin üzerinden geçtim çok güzel oldu.Yol tutuş gayet iyi.Kappa K35in üst kapağını araba boyacısı komşumda 2günde griye boyattım motorla uyumu daha iyi oldu.
    Park lambalarını beyaz led,ampulü de Osram Night Breaker yaptım.Normal ampul patlıyorsa led i takın sorun çözülsün.Ufak şeyleri gözünüzde büyütüp apache yi küstürmeyin kendinize Fotoğraf ekleme konusunda yardımcı olacak arkadaş varsa motorun bi kaç fotoğrafını eklemek istiyorum..

Tekeriniz düz bassın,Kafanızdan Kaskınız eksik olmasın her daim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:01 ----------

Motosikleti
    Çok güzel olmuş Abi Hayırlı olsun Güle güle kazasız belasız kullan =))

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı MrSharp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakalım O zaman. Peki Bu Dişli bize ne kadar mal olur Bir Fiyat Varmıdır.
    ön dişli 15 tl arka dişli 35 tl idi en son + işçilik.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:08 ----------

güle güle bin motoruna mlheren. mt 65 sırıtıyor arka lastikte.pirelli güzel ama 90/90/18 olması dar gösteriyor motoru arkadan.ideali 100/90/18 ve ya 110/80/18

arkadaşlar hepinize selam. forumunuza yeni üye oldum. tvs apache tutkunuyum. aranıza katılabilirmiyim ama daha benim apachem yok.

Alıntı cezayir1948 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize selam. forumunuza yeni üye oldum. tvs apache tutkunuyum. aranıza katılabilirmiyim ama daha benim apachem yok.
    katıl tabi . ama eli boş gelme misafir dediğin heybetiyle ortalığı yıkmalı

Motosikleti
    kanuni seyhan 150 ve tvs apache
    selam apacheci arkadaşlar ben sizlere birşey sormak istiyorum benim 2009model 3500km de motorum max 110 yapıyor acaba son limiti bumudur yoksa daha açılırmı saygılar

Motosikleti
    VN 800
    arjantinli69 abi teşekkür ederim.İzmitte 1 ay lastik bekledim bugün yarın deyip durdular,Sinirlendim gittim sirkeciye aldım MT65i döndüm.Duro dan kat kat iyi oldu ya içim rahat.

Seninle msn de görüşebilirmiyiz abi ?

ya arkadaşlar bu kendi fotoğrafımızı nasıl koyacaz buraya bem fotoğrafımın çıkmasını istiyorum mesajımın yan tarafında . Lütfen yardım:::::

Alıntı cezayir1948 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bu kendi fotoğrafımızı nasıl koyacaz buraya bem fotoğrafımın çıkmasını istiyorum mesajımın yan tarafında . Lütfen yardım:::::
    şu linke tıkla resimi buradan yükle
    http://www.motosiklet.net/forum/prof...?do=editavatar
    yada hızlı menü yazıyor yukarıda oraya tıkla profilimi düzenle var oraya tıkla avatar yükleye tıkla oradan hallet

tvs ci arkadaşlar dün sahibinde araştırma yapıyordum 2009 model 3.050 tl ye apache buldum resimler baktım baya temiz duruyo sizce nasıl fiyat. Bide hiç kendime ait motorum olmadı motor nasıl açılır bilmem motor açma konusunda bana gerekli bilgileri verirmisiniz.
    _ CEZAYİR1989 _

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:12 ----------

sağolasın osmaniyeli kardeş ya sen olmasan ilgilenen olmayacak benimle burada. Yeniyim ya ondan heralde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 28 kullanıcı var. (0 üye ve 28 misafir)

Bu Konudaki Etiketler