Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı koetsuji adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2 hafta önce falan sağanak yağmura tutuldum, hava da karanlıktı yolda çukur varmış görmedim yanyoldan e5'e çıkarken düştüm. Hafif bi kazaydı bana bi şey olmadı da motora oldu sanırım. İlginç sesler geliyor sürerken. Bi türlü tamirciye de götüremedim. Eve yakın iki tamirci var ikisi de çakal. Biri sahte parça takıyor orijinal diye, biri aşırı fazla para alıp bir şey yapmıyor. Kadıköy'de TVS servisi var, ordaki adam da ilgilenmiyor motorla. Sürekli bu işten nefret ediyorum falan diyor Parasını versek de zorla yaptırıyoruz o da eksik oluyor. Fatih, Beşiktaş arasında veya civarında tanıdığınız, iş ahlakı düzgün, "adam gibi adam" diyebileceğiniz dürüst motor tamircileri var mıdır? Ben motorda ne sorun olduğunu anlayamıyorum, şöyle baştan aşağı inceleyip sorunsuz hale getirebilecek bir uzman arıyorum. Apache'lerde uzmanlaşmış olursa daha iyi olur tabi Bir de Fatih'e yakın olursa yine iyi olur. Uzaklara da giderim ama motor beni yolda bırakacak diye korkuyorum.

Ya da sizin içinizden Apache'den çok iyi anlayan biri varsa görüşsek bana senin motorda şu şu sorunlar var şu şu parçaların değişmesi lazım diyecek biri varsa o da olur, ben parçaları alıp değiştirtirim. Kendi işimi kendim yapmak en iyisi ama doğru düzgün anlamadığım için böyle bir yardıma ihtiyaç duyuyorum. Şimdiden teşekkürler.
    minibüsleri varsa sürat kendide alabilir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    drej73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 2011 (Raş)
    Slm arkadaşlar ben bugün motorun karburatorunu temizlettim ve biraz devirli kullanayim dedim bi seferlik,
    kesiciyi merak ettim nasıl giriyor diye 11binde gijjj diye bir ses geldi biraz gezdim 9-10 binde falan vites attım hep 2yildir kullanıyorum 8bin çeviri gecmemistim pek durduğunda yanik kokusu geliyordu neyi taktik Acep?

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Enes gerekli açıklamayı yapmış Sürat motorda kenan ustaya baktir.Sürat motorda minibüs var taşımak için ama Apache seni yolda bırakmaz o sebepten

Motosikleti
    Bir yerinimi yaktık acaba motorun o koku neydi Bileniniz. Varmı

fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    Arkadaslar selam, 34 KJ 6176 plakali fistik yesili bir rtr150 var otoparkta ve 1 aydir fazla suredir de orada... Bilgisi olan var mi, toza karisti motor.

Bir yazim buraya dedim, konu basligi mi acsaydim acaba!?
    M.balibey ve EneS_Turker bunu beğendiler.

arizona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı drej73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O KOKU NORMALDİR ARKADASIM MOTORU FAZLA SIKISTIRINCA GENELDE OLUYOR

rev'it - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 2012,,/ 125 UAG
    Egzoz boyası yanıyor önemli bişey değil
    live fast, die young
    I am fucking crazy, but I am free

Slm arkadaşlar ben bugün motorun karburatorunu temizlettim ve biraz devirli kullanayim dedim bi seferlik,
    kesiciyi merak ettim nasıl giriyor diye 11binde gijjj diye bir ses geldi biraz gezdim 9-10 binde falan vites attım hep 2yildir kullanıyorum 8bin çeviri gecmemistim pek durduğunda yanik kokusu geliyordu neyi taktik Acep?
    elin marşa değmiş olabilir

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    merhaba canlar nasılsınız ?
    motoru sattım artık motorsuzum tabii ki satmadan evvel başıma gelen olay beni çıldırttı
    motorla e5 te b.düzü-m.köy istikametinde giderken haliç köprüsü geçtikten sonra okmeydanı fsm ayrımına gelmeden önceki yokuşta 4.vites 80-90km seyir halindeyken aniden hız kesti boğuldu gaz yememe durumu oldu hemen attım kendimi emniyet şeridine yavaşlarken stop etti ve marş basmasına rağmen çalışmadı ite kaka önce feyizoğluna vardım ama pazar olmasından dolayı geç açılıyordu bende itfaiyenin yanından saldım kendimi perpanın arkasında ki esengül hondaya indim o da kapalıydı mecbur orda kitleyip bıraktım p.tesi aradım sürat motoru minibüse alıp götürdüler
    2.kez krang silindir ne varsa göçmüş 1200tl hasar ve yağ da azalmış ilkinde garantiden yapılmıştı bu sefer kullanıcı hatası sayıldı.
    bende motoru o şekilde sattım zarar ettim ama 3. defa olmayacağının garantisi yok malesef...
    motor 35.000km bakımları eksiksiz arıza 100km altı hızlarda olunca yeter dedim ve tvs'yi çıkardım hayatımdan artık kronik midir bilmem ama başkalarının da başına geldiğini duydum ist. içi ve dışından tekerlerinize taş değmesin ;)

Alıntı fthaltan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar selam, 34 KJ 6176 plakali fistik yesili bir rtr150 var otoparkta ve 1 aydir fazla suredir de orada... Bilgisi olan var mi, toza karisti motor.

Bir yazim buraya dedim, konu basligi mi acsaydim acaba!?
    karakola bildirin bence gelip baksınlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru sattım artık motorsuzum tabii ki satmadan evvel başıma gelen olay beni çıldırttı
    motorla e5 te b.düzü-m.köy istikametinde giderken haliç köprüsü geçtikten sonra okmeydanı fsm ayrımına gelmeden önceki yokuşta 4.vites 80-90km seyir halindeyken aniden hız kesti boğuldu gaz yememe durumu oldu hemen attım kendimi emniyet şeridine yavaşlarken stop etti ve marş basmasına rağmen çalışmadı ite kaka önce feyizoğluna vardım ama pazar olmasından dolayı geç açılıyordu bende itfaiyenin yanından saldım kendimi perpanın arkasında ki esengül hondaya indim o da kapalıydı mecbur orda kitleyip bıraktım p.tesi aradım sürat motoru minibüse alıp götürdüler
    2.kez krang silindir ne varsa göçmüş 1200tl hasar ve yağ da azalmış ilkinde garantiden yapılmıştı bu sefer kullanıcı hatası sayıldı.
    bende motoru o şekilde sattım zarar ettim ama 3. defa olmayacağının garantisi yok malesef...
    motor 35.000km bakımları eksiksiz arıza 100km altı hızlarda olunca yeter dedim ve tvs'yi çıkardım hayatımdan artık kronik midir bilmem ama başkalarının da başına geldiğini duydum ist. içi ve dışından tekerlerinize taş değmesin ;)
    eskiden kullanılan malzemeler orinal miydi çin malları var aynı kutu ve damgalı olarak buna dikkat etmek gerek birde kaç modeldi benimki 2011 çok şükür bir kez bobinin viaları gevşemiş o zaman yolda bıraktı acaba kalite mi düşürdüler son olarakta bu herkese uyarımdır terlemeden ötürü motor yağ kaybeder sık sık yağını kontrol etmekte fayda var benim yağlar 2000-25000 kmde 750 ml çıkar hep yağ yakmaz ama terlemeden eksiltir

yazım içinde kusura bakmayın klavyeye kola döküldü bazı tuşlar basmıyor

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    malzeme orj. sürat motor ne kullanıyorsa artık ve 2012 model motor yağ kontrolü de yaparım düzenli olarak içinde ki yağda 1500km önce değişen yağdı :(

malzeme orj. sürat motor ne kullanıyorsa artık ve 2012 model motor yağ kontrolü de yaparım düzenli olarak içinde ki yağda 1500km önce değişen yağdı :(
    yağ azalmış derken kullanılan yağ neydi ve ne kadar azalmış

Motosikleti
    Ben 2008 modelini 2 yıl kullandım şuanki 2011 2yildir kullanıyorum ikisininde 2,el aldım ve bu forumu 2009 dan beri takip ediyorum çok nadir seninki gibi vaka gördüm hatta görmedim diyebilirim bi kere duydum sadece bunca Apache var piyasada sonuçta kul yapısı tek tük sorunlu motor çıkması normal bence oda sana denk gelmiş büyük şanssızlık.
    centil40 bunu beğendi.

MeliksahMELO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250 Comet (Naked)
    Arkadaşlar 4Riders Jumbo yan çanta seti aldım.
    Başka kullanan var mı, bir sürü bağlantı aparatı var, motora nasıl bağlarız bunu?

Alıntı MeliksahMELO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 4Riders Jumbo yan çanta seti aldım.
    Başka kullanan var mı, bir sürü bağlantı aparatı var, motora nasıl bağlarız bunu?
    eğer tarzıysa koltuğun altından iki tane kuşak geçer

Motosikleti
    http://www.sahibinden.com/arama?cate...agingOffset=20

Arkadaşlar bu fiyatlar ne böyle 30 TL dogrumu niye bu kadar ucuz:?

Arkadaşlar foruma yeni üye oldum.Bildiğiniz üzere motobike expo fuarı oldu istanbulda bu fuarda tvs standını gezen bilen var mı 2015 kasa tvs apache 150 almak istiyorum fiyatı nedir eski kasaya göre ne değişti bilgisi olan varsa yazabilirmi

http://www.sahibinden.com/arama?cate...agingOffset=20

Arkadaşlar bu fiyatlar ne böyle 30 TL dogrumu niye bu kadar ucuz:?
    dandik lastik ondan

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:59 ----------

savalar nasıl nylon mu

Motosikleti
    cg 200+ bajaj boxer
    aynı kardeş bir değişiklik yok saten gerek te yok on numara iyidir son modeller saten güzel

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    parayı bulamadım ki büyüteyim motoru.şimdi satsam ne eder arkadaşlar.2013 kasa 6500 kmde 1 kere 1 metre sürüklendi 2 kerede durduğu yerde yan yattı.sol tarafta ufak tefek 2,3 çizik var bide koruma demirinde az ezilme var

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler