Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba.Bu araba yagi konusunda ciddimisin?Cok guvenilir denen servismi yapti bu isi acaba?
    yok bey moto değil eski bursa servisi bey motodan önceki
    Apices bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5w40ya tmam bizim opellerde gm onayı var diye 0w40 esp koyuyorum onların fiyatı 90 tlyağ fltresi iyimiş bizim gm orjinal filtre 25 tl hava filtresini k&n almıştım hemen namussuzlar 2011 yılında bir hava filtresine 45 tl dyorlardısalcana debriyaj kaçırmıyorsa iyi benim apacheye bisiklet tamircisi servis ilk bakımda araba yağı koymuştu ukalalık edip sonra dükkandan çıkamamıştı motor birde ceplerinden debriyajı değiştirtmiştim

abi benim işi sorabildin mi sürat motora
    ben 15.000km dir 4t yağ koymadım salcanoya. bildim bileli araba yağı koyuyorum. 40tl ye 4 litre 10-40 araba yağ aldım seahorse. içine benim arabadan artan 5-40 yağı karıştırdım. 5000kmdir bunu kullanıyorum.
    debriyajda kaçırmıyor.

zaten 10.000km de bir debriyaj balatalarını değiştiriyorum ben. benim gariban salcano üstünde 160kg yükle devamlı şehiriçi durkalk yaptığından debriyaj dayanmıyor. 20 tl masrafı var debriyaj balatalarını değiştirmenin bana

22.000 kmde 4 kez debriyaj teli koparttım.. 5.de kopmak üzere düşün işte nasıl motor kullandığımı
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok bey moto değil eski bursa servisi bey motodan önceki
    Bir an bende korktum ne oluyoruz diye. Başka serviste olay yaşandığına sevindim.
    Bilgilendirme için teşekkür ederim.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Cagatay sana watsaptan mesaj attim okumadin herhalde senin sorununa alakali xenon sargi v.s
    M.balibey bunu beğendi.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah

murat..can54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS rtr apache 2013
    slm arkadaşlar motorumu satıyorum eylül ayında aldım sıfır olarak tvs 2013 yeni kasa kırmızı siyah 1900 km sıfırdan farksız fiyatı 4750 pazarlık sünnettir 0537 414 58 02 herkeze hayırlı akşamlar

Motosikleti
    Suzuki inazuma- PCX150

Motosikleti
    TVS APACHE 2011-MONDiAL MCX
    arkadaşlar egzosumda oluşan paslanma için zımpara yaptıgım taktirde boya tutmaz gibi şeyler duydum doğru mudur deneyen arkadaşlar varmı?makine ile zımpara yapmak uygun olur mu?

EminFurkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kaanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar egzosumda oluşan paslanma için zımpara yaptıgım taktirde boya tutmaz gibi şeyler duydum doğru mudur deneyen arkadaşlar varmı?makine ile zımpara yapmak uygun olur mu?
    Benim motoruma egzoz takarken orginal egzozu kesip taktılar arada 25 cm boru ilave ettiler yarısı metal renk yarısı orjinal egzozun rengi olan mat gri idi bende onu ince zımpara ile iyice boyası gidene kadar zımparalayıp yanmayan sprey boya olan 720 dereceye kadar dayanıklı olan soba boyası diye gecer sanayilerde ondan alıp yer yerini boyadım süper oldu. Buda resmi

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Arkadaşlar apache de araba yağı ya da başka yağ kullanmayın.Benim servis de ilk bakımda yanlış yağ koymuştu 3500 km de motor yapıldı ve olmadı 5000 de bir daha motor yaptırdım sıfırdan.Şimdiki ustam iyi şükür bi sorunum yok 10000 km yi geçtim sürekli kullanıyorum.Gene de apache diyorum benimkisi sadece şanssızlıktı.Neyse
    performans ekzost kullananlar acaba memnun mu bende taktırmayı düşünüyorum. İxil yada shark kullanan var mı aranızda??
    ThE LaSt SaMuRaİ

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı frosen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar apache de araba yağı ya da başka yağ kullanmayın.Benim servis de ilk bakımda yanlış yağ koymuştu 3500 km de motor yapıldı ve olmadı 5000 de bir daha motor yaptırdım sıfırdan.Şimdiki ustam iyi şükür bi sorunum yok 10000 km yi geçtim sürekli kullanıyorum.Gene de apache diyorum benimkisi sadece şanssızlıktı.Neyse
    performans ekzost kullananlar acaba memnun mu bende taktırmayı düşünüyorum. İxil yada shark kullanan var mı aranızda??
    Shell 15-40 koydum sorun olurmu ?

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    selamun aleyküm arkadaşlar.
    cbr 250r almaya karar verdim. ben alanyada yaşıyorum ama alacağım motor izmirde. arkadaşlar izmirde yaşayan varmı gidip bi baksa motora bi kontrol etse bende ona göre kalkıp gelsem burdan. değilse hiç boşuna 600 km yol geleceğim. varmı bana yardımcı olacak izmirde yaşayan arkadaş?

Motosikleti
    YZF R-25
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamun aleyküm arkadaşlar.
    cbr 250r almaya karar verdim. ben alanyada yaşıyorum ama alacağım motor izmirde. arkadaşlar izmirde yaşayan varmı gidip bi baksa motora bi kontrol etse bende ona göre kalkıp gelsem burdan. değilse hiç boşuna 600 km yol geleceğim. varmı bana yardımcı olacak izmirde yaşayan arkadaş?
    Dostum motoru sattın mı? Bir iki hafadır ilanlarda görüyordum. Kaça gitti sarı kız?

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı erhanmehmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum motoru sattın mı? Bir iki hafadır ilanlarda görüyordum. Kaça gitti sarı kız?
    yok kardeşim satmadımda alıcısı hazır haber bekliyor. eğer cbr ı beğenmezsem motorsuz kalırım diye satmadım daha önce cbr a bakmam lazım
    motorun kaç beygir olduğu önemli değildir direksiyondaki eşşek olduktan sonra

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı jukama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim arka lastik ölçüsü 3.25 18

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:20 ----------

Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Shell 15-40 koydum sorun olurmu ?
    motosiklet için mi otomobil için mi?
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    kardeşim sen izmir bornova ya yakınmısın?

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim arka lastik ölçüsü 3.25 18

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:20 ----------

motosiklet için mi otomobil için mi?
    Benzinciden aldım unuttum kutuyu sarı bi kutudaydı biz değiştirdik yağını 60-70 km kullandım öyle yeni yağıyla

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Sabah trafiği ve oregon atc9k yeni aksiyon kameram.
    APALA ve dolphin_star bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    bendede HERO3 silver edition var arkadaşlar. ilgilenenlere çok uyğun fiyata veririm. daha kullanmak bile nasip olmadı motor alacağım için satıyorum

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Kardeşim bu linkte yer alan ilana bir göz attım da "Takım lastik" diyor ama sanki sadece arka lastik fiyatı gibi geldi ben mi yanlış anlıyorum?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 28 kullanıcı var. (0 üye ve 28 misafir)

Bu Konudaki Etiketler