Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim onla hiç işim olmadı ama akünün arka kısmındaydı sanki. selenin alt kısmında. değilse de kafa grenajının ordadır napcan le flaşörü
    abi kafada yok ledli sinyal ampülü aldımda hızlı yanıp sönüyor onun için lede uygun flaşörle değiştiricem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hceylann93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    Lastik alacak arkadaşlar kaçırmasın
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-lastik-metzeler-me-22-3.25-18-3.00-17-takim-lastik-kampanya-151874198/detay

ben arkayı 3.50 aldım bu arada 110luk gibi mi durur??

evet ayrıca vites geçişlerde gaz vererek değiştirince rahat geçiyor ben iyi alıştım ona pamuk gibi hiç sıkıntı yaşamıyorum ama yağ olarak ne önerirsiniz?

Alıntı Hceylann93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-lastik-metzeler-me-22-3.25-18-3.00-17-takim-lastik-kampanya-151874198/detay

evet ayrıca vites geçişlerde gaz vererek değiştirince rahat geçiyor ben iyi alıştım ona pamuk gibi hiç sıkıntı yaşamıyorum ama yağ olarak ne önerirsiniz?
    sabri abiyle ben castrol kullnıyoruz bizde motora bişey olmadıysa demekki castrol yeterli geliyor
    sbr bunu beğendi.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6

3.50 dediğiniz ilandaki mi yoksa satıcıyla görüşüp 3.50 mi dediniz bende alacağımı da biraz kalın olsun diyorum

Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3.50 dediğiniz ilandaki mi yoksa satıcıyla görüşüp 3.50 mi dediniz bende alacağımı da biraz kalın olsun diyorum
    ben aldım lastiği fakat başka ildeyim 10 15 gün sonra takacağım nasıl durduğu konusunda o zaman yorum yaparım
    ben biraz acele ettim başka biryerden aldım benimki biraz daha pahalıya patladım ben aldıktan bı ıkı gun sonra gördüm bu linki.. fiyat uygun bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:16 ----------

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabri abiyle ben castrol kullnıyoruz bizde motora bişey olmadıysa demekki castrol yeterli geliyor
    castrolun hangi modeliydi actevo gördüm geçen gün tvs bayisinde fiyatı ne kadar? bana şöyle 20 30 lira arası olsa süper olur bıktım valla.

ben aldım lastiği fakat başka ildeyim 10 15 gün sonra takacağım nasıl durduğu konusunda o zaman yorum yaparım
    ben biraz acele ettim başka biryerden aldım benimki biraz daha pahalıya patladım ben aldıktan bı ıkı gun sonra gördüm bu linki.. fiyat uygun bence

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:16 ----------

castrolun hangi modeliydi actevo gördüm geçen gün tvs bayisinde fiyatı ne kadar? bana şöyle 20 30 lira arası olsa süper olur bıktım valla.
    power1 10w50 actevo scooter yağı olması lazım

by_q - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache 2oo8
    http://youtu.be/hALHH65x1sQ buyurun arkadaşlar lastik ebatı, egzoz !

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    Alıntı by_q adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://youtu.be/hALHH65x1sQ buyurun arkadaşlar lastik ebatı, egzoz !
    uffffffff bu neyyy laan lastikler nasıl o kadar kalın olabilir yaa

Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    böyle yapınca amörtisörleri en yüksek hale getirmek gerekiyormuş arkaya biri oturunca veya kasislerde sürtüyormuş.

böyle orjinalin çok dışına çıkmayı sevmem aslında lastik alırken düşündüm birazda sırf arka teker bile bütçemi aştı dedim metzeller olsun kafam rahat olsun inşallah pişman olmam.

Arkadaşlar bugun yeni kasa tvs apache aldm 1500 kmde. şimdi farkettm yarım grenajcıklar hafif sağa sola oynuyor. Yeni kasa kullanan arkadaşlarda durum nedir? Bırde bagajı actım tam kapanmadı sanırım 2 tırnak gırıyo ama altta hafıf bosluk olustu. Ne yapmak lazm?

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    grenajlar öyle malesef esneme payı mı bırakmışlar bende bilemedim.bagajı kapatırken sivri uzun demiri oturt üstüne tokat veya yumruk at oturuyor nazikçe vurunca oturmuyor

hocam tşk ettim. Bide bugun jiklesiz calıstırdım yolda istop etti. Benzin tek diş kalmıştı. sonra jikleyle denedim calısmadı. Daha sonra gaz vere vere calıstırdım sıkıntısı olmadı yedektemiydi ana depodamı anlayamadım ama bu jikleyi cekip mi motoru calıstırmak lazm motor calısırken mi çekmek lazm? Motor calısırken çektim istop etti anlayamadım

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    arkadaşlar ben depo vanasını hep açıkta kullanıyorum.yedek depoya geçtiğinde göstergedeki benzin ışığı yanar dimi ?

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben depo vanasını hep açıkta kullanıyorum.yedek depoya geçtiğinde göstergedeki benzin ışığı yanar dimi ?
    hep açıkta kullanırsan, yedek depoya geçtiğinde değil, depoda 1-2 litre benzin kaldıgında benzin ışığı yanar

Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    bu yedek deponun çektiği yer daha alttaymış normal açığa göre galba bi nevi uyarı bize yani hep yedekte kullansak motor deponun içindeki son benzine kadar çalışır.. yanlışsam düzeltin

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    hep açıkta kullanırsan, yedek depoya geçtiğinde değil, depoda 1-2 litre benzin kaldıgında benzin ışığı yanar
    o ışık yandığında bi 30-40 km daha gider o zaman ?

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o ışık yandığında bi 30-40 km daha gider o zaman ?
    illa son damlasına kadar kullanacan yani

yedekte yokuş aşağı inmeyinde ben indim yokuş uzun olunca karbüratörde benzin kalmadı stop etti motor

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yedekte yokuş aşağı inmeyinde ben indim yokuş uzun olunca karbüratörde benzin kalmadı stop etti motor
    cehennemin dibine mi indin. nerden buldun okadar yokuşu
    memduhb bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    illa son damlasına kadar kullanacan yani
    yok ya benzinin bitmesini beklemem.motora zararlı...o ışık yandığında benzini alırım. öğrenciyim,cepte para yoksa son damlasına kadarda kullanabilirim belli olmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:52 ----------

Sarıda bir başka oluyor yavvv

memduhb bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 23 kullanıcı var. (0 üye ve 23 misafir)

Bu Konudaki Etiketler