Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    valla bu 250 ve 400 lük cengaverler memlekete girerse ve fiyatları japonlardan uygun olursa koparmada 1. olur tvs
    SerkanApache bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=SerkanApache;3262707]
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster

249,99 cc ye kadar %8
    250 giderden 300 cc getirenler elinde kalır bence

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Yasayip göreceğiz bakalim aletleri

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6

bunu çizen mühendisin alnından öpmek lazım özelliklerini bilen var mı ?Türkiyeye gelir mi ki gelirsede kaça gelir ki?
    merze08 bunu beğendi.

Hceylann93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    kırmıızı sarı ve beyaz olandaki karizma ne hondada ne kawasakide var bence.. apachede bu kaliteyi gördükten sonra ilerde 250lik alcak olursam hiç düşünmem.. aletler adeta ateş ediyo bence o kısa kuyruk arka teker dışarda falan bunlar çok çılgın görüntüler ben hasta oldum

İyi akşamlar ben 2013 kasa yeşil apache aldım 1000 km ye geldi ama gaz verdiğimde zırrr diye bi ses geliyo bide küt bi sesi var normalmidir

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    arkadaşlar bir sorunum var bilenler yardımcı olabilirmi ön amöstörlerin yağı zalmış değişmesi lazım nekadar yağ koyuluyor 200 gr yetermi ?????

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motorbeam.com/wp-content/...SS400-Side.jpg

bunu çizen mühendisin alnından öpmek lazım özelliklerini bilen var mı ?Türkiyeye gelir mi ki gelirsede kaça gelir ki?
    Dimi ya gördügüm an ne güzel bişey dedim keşke çift silindir olsaymış. pulsara bile titriyo diyorlar bunda da titreşime engel bişey yoksa üstünden atar sürücüyü

Motosikleti
    XJ6
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke çift silindir olsaymış. pulsara bile titriyo diyorlar bunda da titreşime engel bişey yoksa üstünden atar sürücüyü

ismi pulsar SS400.400cc lik makinaya tek silindir mi koymuş yav fakirler

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

s1000rr a benzettim yandan

bu arada bu marka tvs adı altında mı gelecek.

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    ismi pulsar SS400.400cc lik makinaya tek silindir mi koymuş yav fakirler

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:14 ----------

s1000rr a benzettim yandan

http://www.motorbeam.com/wp-content/...SS400-Side.jpg

http://i97.photobucket.com/albums/l2...-S1000RR-2.jpg

bu arada bu marka tvs adı altında mı gelecek.
    tek silindir fakirlikten olmaz dostum ktm duke serisi komple tek silindir, şimdi ktm fakirmi tek silindir motor çift silindire göre daha az bakım maliyeti ve daha zor bozulma arıza yapma ihtimali vardır. hayır bu markanın tvs ile alakası yok. Tam aksine rakip firma bajaj pulsar bu

Motosikleti
    XJ6
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek silindir fakirlikten olmaz dostum ktm duke serisi komple tek silindir, şimdi ktm fakirmi tek silindir motor çift silindire göre daha az bakım maliyeti ve daha zor bozulma arıza yapma ihtimali vardır. hayır bu markanın tvs ile alakası yok. Tam aksine rakip firma bajaj pulsar bu
    ne bileyim titreşim falan fazla olur diye tahmin ettim.1-2 fedai alıp incelerse sonuç olumlu çıkarsa tvsden pulsara zıplarım ApacheSerkan haberin ola sende getirt şöyle bir şey

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    aga bu aletler ne böyle bu tasarımlar ne kawasaki de var ne honda yamaha da... sarının kafa tasarımına hayran kaldım valla.çok dikkat çekici. gidon açısıda müthiş,gram yormaz

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    ne bileyim titreşim falan fazla olur diye tahmin ettim.1-2 fedai alıp incelerse sonuç olumlu çıkarsa tvsden pulsara zıplarım ApacheSerkan haberin ola sende getirt şöyle bir şey
    yok dostumya o titreşim olayı tamamen teknoloji ile alakalı bi durum. Bizimki gibi balansörsüz motorlar titrer. Ama balönsörün olmayışı güç kaybını önlüyor. Motor daha hırçın ama biraz titreşimli oluyor. örnek tek silindir 250 cc honda cbr gram titreşim yok oda tek silindir.

Eger bu bajaj pulsar 400 cs türkiyeye gelsin tip olarak kafamdaki boşluğu doldurdu bide silindir bölümü beklentilerimi karşılarsa 15000 tl ye kadar yolu var

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:22 ----------

Alıntı EmrE_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga bu aletler ne böyle bu tasarımlar ne kawasaki de var ne honda yamaha da... sarının kafa tasarımına hayran kaldım valla.çok dikkat çekici. gidon açısıda müthiş,gram yormaz

aynı sarının modelinde bide beyazı var dostum onada bakbi acayip bişey. Youtubede videosu var kıvırcık saçlı bi adam sürüyor.

The New 2014 Bajaj pulsar 375 / Pulsar 400 SS VS the Energica Electric SuperBike LAUNCH DATE

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    [IMG][/IMG]

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Bu yeni modeller hepsi çok güzel, insana mutluluk veriyor ve rekabet artırıyor fiyatlar avantajımıza olacak gibi, bence yeni motor alacak arkadaşlar bu senede idare edin 2015 te herşey yoluna girer piyasada yeni modelleri alabiliriz.
    memduhb bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı

TVS nihayet Auto Expo ilginç bir şey sergiledi. Şirket, bir 250cc kavram bisiklet TVS DRAKEN duyurdu. Draken bir 249.2cc olduğunu, 4-valf, sıvı soğutma kullanır DOHC bisiklet. Egzoz çok neredeyse motorun altında ve önümüzdeki ön fren kolu çıkıyor yerleştirilir. Şirket ters ücretsiz akış egzoz sistemi, yüksek performanslı onu çağırır. Bisiklet sadece 134 kg ağırlığında ve 10 litrelik yakıt tankı vardır. 1340 mm'lik bir dingil mesafesine ve 170 mm yerden yükseklik vardır.
    TVS Draken 95 oktan yakıtla çalışan ve 6-vitesli şanzıman ile birleştirilir. Draken 9500 RPM 12.000 RPM ve tork 23 Nm güç 38.50 BHP üretir. Iddia Kilometre 33.3 km / l. Açıklayacak resmi gerçekleşmesi henüz ve biz zaman gelince bu yazısı güncellenir. BMW bu bisiklet geliştirdi değil, ne de bunun içinde şirket yardımcı oldu. Bu sadece bir konsept olması dışında TVS hiçbir duyuru yaptı.

Read more at http://www.motorbeam.com/bikes/tvs-bikes/tvs-draken-concept-is-250cc-street-fighter/#ctSZrlQIpgUO0JM7.99
    motorun kaç beygir olduğu önemli değildir direksiyondaki eşşek olduktan sonra

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Eğer söylenenler gerçekse müthiş bişey bu 250cc nerdeyse 40hp ve 100km de 3 litre hepsini düşününce insanın gözlerinde kalpler beliriyor Bir ülkemize gelse...

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Kırmızı siyahın şasi fazla uzun değil mi yav? Sarıya bittim ama İtalyanlarla kafa kafaya tasarım yapıyor adamlar. İnşallah gelir. İlk hedefim o olur gelirse

zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Alıntı SerkanApache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

Bana mail atan arkadaşlarımın fuar biletlerini bugün kargoya veriyorum. Bu kadar talep olabileceğini tahmin bile etmemiştim. Biletler de tam yetti kimse açıkta kalmadı.

Saygılar,
    Teşekkürler Serkan Bey,
    Bilet elime ulaştı.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    arkadaşlar bajaj pulsar 200 ns ne kadar fiyattan çıkacak piyasaya bilen var mı ? :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 26 kullanıcı var. (0 üye ve 26 misafir)

Bu Konudaki Etiketler