Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tvs lerde vibrasyon varmı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Milletin abarttığı kadar yok ama biraz var öyle elini ayağını uyuşturacak cinsten değil en azından motorun çalıştığını anliyosun gittiğini anliyosun
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Şenonar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Milletin abarttığı kadar yok ama biraz var öyle elini ayağını uyuşturacak cinsten değil en azından motorun çalıştığını anliyosun gittiğini anliyosun
    o zaman harika çok hoş motor

Motosikleti
    o zaman harika çok hoş motor
    aynen bi kullan

Alıntı mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok abartılacak , çok şahane bir motor değil bu !

Keeway speed150 ye bakmanı tavsiye ederim ybr125'in birebir kopyası !
    Hemde arka frenide disk , apache'de kampana arka fren .
    Tvs , apache150 modelini 4000ytl den ucuza satmaz bence !
    Keeway speed150 2100ytl !
    apache titremede 1 numara zevk vermiyor..........

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:39 ----------

dostum 15 dk aralıksız sürünce titremeden ayakta duramaz hale geliyorsun elleri unutmayalım

Motosikleti
    Alıntı bjk 26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:39 ----------

dostum 15 dk aralıksız sürünce titremeden ayakta duramaz hale geliyorsun elleri unutmayalım
    Hocam sen neyden bahsediyorsun ? apache ile toplamda 110 km yol yaptım hiç durmadan tam gaz motordan indiğimde hiçte bir yerim titremiyordu sen apacheyi hangi motorla karıştırıyorsun sanırım yanlış topictesin

Kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş seninkide o hesap apache ile ne alıp veremediğin var kaç gündür apachenin titreşimine takmışsın okadar kötü bir motor olsa istanbulda birton kurye var onlar kullanmazdı kuryeler herzaman en dayanıklı boyutuna göre en seri ve en az yakan motoru tercih edeler ama bilmem sen hangi dünyada yaşıyosun

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak burdan söyledın hedıye edeceksın du bakalım sen bilet aldınmı
    abi bilet alıcam kısmetse bu günlerde daha almadım bizimde devlete katkımız olsun dimi çıkmasa da zaten çıkmıyor ya ama söz mötör senin
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bilet alıcam kısmetse bu günlerde daha almadım bizimde devlete katkımız olsun dimi çıkmasa da zaten çıkmıyor ya ama söz mötör senin
    abi nasıl tahmın edıyorum bilet almadığını ben aldım cıkarsa sana söz kawazaki er 6

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi nasıl tahmın edıyorum bilet almadığını ben aldım cıkarsa sana söz kawazaki er 6
    tamam abi kısmet kime çıkarsa.valla büyük ikramiye çıksa TVS cilerin motorunu sıfırlicam hepsine hindistandan birer tane 180 lik hediye.ama duva lazım çıksın diye

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:21 ----------

Alıntı bjk 26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kaç km kullandınız motoru bilmem ama ben 2008 le 6800 km yaptım.en uzunu 368 km idi.hız 100-120 km arası.100 km kadar normal.100 km den sonra zincir ekzoz başlıyor müzik çalmaya,anladınız.yoksa 100 km nin üzerine çıkma fazla titretmiyor motor ama ekzoz degiştirip ve zincir ararlarını sık kontrel edip güzel yaglarsanız fazla titreme yok. he şu da var bu 2009 da biraz daha titreşim azalmış biraz daha kalkışta atak.titreşim diyorsunuz 25-30000 tl lik bmw lerde bile var hemde bundan fazla titreşim inanmazsanız sorun size söylesinler.onlara sorun ca söyle cevap alırsınız güç = titreşim zevki orda
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

nere.f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    oda olur inşallah :D
    .titreşim diyorsunuz 25-30000 tl lik bmw lerde bile var hemde bundan fazla titreşim inanmazsanız sorun size söylesinler.onlara sorun ca söyle cevap alırsınız güç = titreşim zevki orda

Arjantinli abi çok doğru söylemiş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    arjantnli dualarımız seninle 180 rtr unutma

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı trhakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arjantnli dualarımız seninle 180 rtr unutma
    ne demek hakancım nasılsın görüşmeyeli nasıl gidiyor apache

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:00 ----------

Alıntı nere.f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .titreşim diyorsunuz 25-30000 tl lik bmw lerde bile var hemde bundan fazla titreşim inanmazsanız sorun size söylesinler.onlara sorun ca söyle cevap alırsınız güç = titreşim zevki orda

Arjantinli abi çok doğru söylemiş
    ama işin doğrusuda bu,gazı verince sanki altında 500 cc motor varmış gibi tork sesi alıyorsun .şu an da bence 150 cc ler içinde en torklu motor TVS gerisi boş,kulak asmayın derim.km 644 rezerve düştü motor tüp taktıracağım bu motora çok yakıyor arkadaşlar

Motosikleti
    Forum da ve ya çevreniz de buna benzer tek teker yapabilen varmı ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:30 ----------

km 644 rezerve düştü motor tüp taktıracağım bu motora çok yakıyor arkadaşla
    tamer abi senin kappa çantaya iyi gider :D

abi yılbaşında ikramiye çıkarsa sana mötörü hediye edicem söz
    TAMER abi hani bana verecektin motörünü...Ağlarım ama

Duyumlarıma göre Szman! nickli arkadaşımız çok güzel yağıyormuş...
    Kendisine sesleniyorum! Teker videolarını bekliyoruzz

Motosikleti
    Szman! abiye duyurulur acil tek teker videosu emme apaçii ile

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Apache iyi tekere gelen motor teker videolarının çok olması lazım esasında Eski motorum ne güzel az yakardı cebime zararı yoktu..

Titreşimden bahsediyorsunuz rahatsız edici düzeyde değil 1 sene kullandım apache 15000 KM yaptım , şimdi Kawasaki ER-5'ten inince aşırı titreşimli geliyor o yüzden titreşimsiz bir motordan inip Apacheye binerseniz rahatsız edici gelebilir.

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı nere.f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum da ve ya çevreniz de buna benzer tek teker yapabilen varmı ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:30 ----------

tamer abi senin kappa çantaya iyi gider :D
    oo bende büyük çantada var ,çanta sorun değilde tüp olayı sakat biraz patlar filan aman diyim başkaları taktırsın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:09 ----------

şahincim sen kaçırmışın olayı ikramiye çıkarsa herkese 160 RTR benden,ama bilet almadım daha haberin olsun ama benim mötör sinan'a hediye illede siyah diyip duruyor.

teker olayı ayrı zaten hiç değinmiyeceğim ama bir ara bir video çekip bende buraya koysam dicem,sonra motorun fiyatı düşmesin he sizi gidi gazcılar

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    =Szman!;1904060]tamer abi nasıl bir değişiklik bu :D
    kardeş nasıl olsun seni sormalı görünmüyorsun çoktandır. motor eh işte can sıkıldıkça sağı solu oynuyoruz işte resimleri eklerim[COLOR="Silver"]

[/QUOTE]

iyi tamer abi sen nasılsın kış sezonu geldı ıkı tekerı bıraz ara verdım :( takılamıyorum fazla o yuzden işler yogun bu aralar en kısa zamanda gorusmek dılegıyle

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:20 ----------

Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TAMER abi hani bana verecektin motörünü...Ağlarım ama

Duyumlarıma göre Szman! nickli arkadaşımız çok güzel yağıyormuş...
    Kendisine sesleniyorum! Teker videolarını bekliyoruzz
    şahin sen artcı olucan o teker dırek kalkıyo nedense
    apache kafa kaldırmaya cok musaıt motor devri ver 6 bıne yavasdan yavasdan denemelerle gör nasıl atıyo ön havaya

Alıntı Szman! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şahin sen artcı olucan o teker dırek kalkıyo nedense
    benim gibi birini görünce gayet normalbenim gibi teker duayeni olunca haliyle
    Benim RR da seni gördümü bana verdiğin teker taktikleri doğrultusunda tekere kalkıyor valla bişi yapmıoyom ben

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim gibi birini görünce gayet normalbenim gibi teker duayeni olunca haliyle
    Benim RR da seni gördümü bana verdiğin teker taktikleri doğrultusunda tekere kalkıyor valla bişi yapmıoyom ben
    ne taktıgı olum bır kac kez denedım fazlası ıcın gokhan abıye basvur sene rr da evın salonunda bır ara dısarı cıkar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 28 kullanıcı var. (0 üye ve 28 misafir)

Bu Konudaki Etiketler