Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    hay bu you tube ye ne desem 95 de kaldı kanka 2 defa denedım ama azımlıyım atıcam

cagatay evet hıdrolık az frenler yarıda o bakımdan bıraz fazla kullanırım da on frenı
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hay bu you tube ye ne desem 95 de kaldı kanka 2 defa denedım ama azımlıyım atıcam

cagatay evet hıdrolık az frenler yarıda o bakımdan bıraz fazla kullanırım da on frenı
    abi balatalar yarımsa normal ben bir yerden falan kaçırmasın diye dedim malum fren önemli umarım yanlış anlamadın beni

Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    yok canım neden yanlıs anlayım ahada vıdeo yuklendı

http://www.youtube.com/watch?v=iBcawjYd400

sabrı bu senın vıdeo
    www.erkakurye.com

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    selam arkadaşlar motoruma topcase taktım fakat taktıktan sonra motor kafa sallamaya başladı 50 ile giderken gidonu bıraktıgımda titreme başlıyo ve gitgide artıyo taki tekrar tutuncaya kadar sizin başınıza böyle bişiy geldimi sebebi ne olabılır?
    topcase buhttp://www.motomaxonlineshop.com/4ri...opcase-pmu2521

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar motoruma topcase taktım fakat taktıktan sonra motor kafa sallamaya başladı 50 ile giderken gidonu bıraktıgımda titreme başlıyo ve gitgide artıyo taki tekrar tutuncaya kadar sizin başınıza böyle bişiy geldimi sebebi ne olabılır?
    İçi boşken sallaması normal değil ama 5 kgdan fazla koyarsan yapabilir max 5 kg yazıyo zaten bide artçı olursa aman diyim ben söktüm

İ2MİRLİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE RTR 150
    Alıntı quattromeb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar...

Arkadaşlar çiko ile 1600 km ye ulaştık ve havalar da tam soğumadan bi gezi yapalım dedik... bir iki fotoğraf da ben atayım... bizim neyimiz eksik gezen arkadaşlardan... topluca gezemiyoruz diye gezmeyek mi... biz de apache kullanıyoruz, biz de geziyoruz, biz de fotoğraf çekiyoruz, yaşamayı seviyoruz...

kuşadası - bafa - heraklia - miletos - priene - kuşadası yaklaşık 190 km artçı ile yolculuk yaptım arkadaşlar... son 300 km dir artçı alıyorum ve artçı olunca titreşim hissetmiyorum ben, yalnızken sanki daha fazla gibi geliyo ya da belki de giderek alışıyorum... rodajdan ötürü daha yeni yeni 100 110 görmeye başladım... rodaj bitsin redline altında vites değiştirmem diyodum ama rodajın sonundayım neredeyse hala redline ile tanışmadım daha... zaten kıyamam gibi geliyo... son 300 400 km daha 7 8 9 binde vites değiştiririm sonra 2000 bakımını yaptırıp uyuturum motoru... önümüzdeki yaza doğru mart nisan gibi uyandırıp artık yol nereye giderse gezecem inş... 0 aldığım için pişmanın diyebilirim rodajı var diye emeklilerin araba kullandığı gibi kullanıyorum motoru... yanımdan çitalar, mondialler geçiyo, şeytana uyamıyorum... rodaj geliyo aklıma... ama buraya yazıyorum bakın, seneye yazın hepsini tokatlayacam...

http://u1312.hizliresim.com/1j/p/vr5bx.jpg

http://u1312.hizliresim.com/1j/p/vr5g8.jpg

http://u1312.hizliresim.com/1j/p/vr5kk.jpg

http://u1312.hizliresim.com/1j/p/vr5l9.jpg
    allah kaza bela vermesin kuşadasındamısın ben izmirdeyim fakat yazları 3-4 ay kuşadasındayım inşallah yaza görüşürüz geziler tek değil iki kişi olur en azından

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motordada aynı sıkıntı var ama öyle kullanıyorum topcase etkiliyor gidonu bırakmamak gerek yada top caseyi çıkarmak benim çıkarmak gibi şansım yok topcasede kilit branda yağmurluk takımı falan yani lazım olan araç gereç var bu yüzden böyle kullanıyorum bide benim arka amörtüsörün biri patladı sanırım bu yüzdende yapıyor olabilir amortüsörü değiştirip bide öyle bakıcam bakalım topcasedenmi yoksa amortisördenmi yapıyor belli olucak
    memduhb ve quattromeb bunu beğendiler.
    HAYAT İKİ TEKER ÜSTÜNDE 7000 DEVİRDEN SONRA BAŞLAR EN UFAK HATANDA BİTER YANİ HAYAT BİZE GÜZEL

Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    http://www.youtube.com/watch?v=TSQLimE_8lw

ve en son kemerbıurgaz gezısı vıdeomuz yesıl elbıselı adam
    çelikatlı bunu beğendi.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hahaha bu yeşil elbiseli adam tutar erol 7.dk ya dikkat eldivenler dans ediyo apaçinin üstünde vibrasyondan benim motorada çöp demişin ya la direk
    ERROR88 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    bunu cogaltıcam arkadaslar her gezıde bı yesıl elbıselı adam bolumu olacak bundan sonra

Motosikleti
    2012 apache rtr 150
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu cogaltıcam arkadaslar her gezıde bı yesıl elbıselı adam bolumu olacak bundan sonra
    abi yakinda sana sporsor bile cikar bu hizla gidersen en cok da nalburlardan
    sbr bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    mete hanın cızmelerın den de var onlarıda bıdahakı vıdeyoya takarık artık valla onları gıymesem donarım en kral termalden bıle ıyı sıfır ruzgar zaten yolda goren 2 sanıye goruyor
    www.erkakurye.com

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    video süper

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH

bu nasıl
    seyyid47 bunu beğendi.

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Alıntı omerfari adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanakkale'den Edirne'ye bi ziyaret yapayım dedim bu soğukta hiç çekilmiyordu ama değdi

http://u1312.hizliresim.com/1j/q/vt3hh.jpg
    ön plakalık iyi durmuyo ya...

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    seyyid47 bunu beğendi.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar elimde 2 adet sarı far şapkası var ilgilenen olursa kargolu gönderim yapılır...

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar elimde 2 adet sarı far şapkası var ilgilenen olursa kargolu gönderim yapılır...
    xenonu kaça takırdın?

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    FSM köprüsünden geçen arkadaşlar dikkat! Burası kalabalık diye uyanıklık yapıp (örnek: ben ) geniş araç gişesinden geçince, HGS 2. sınıf araç diye 4,40 TL alıyor. motosiklet olmasına rağmen...

yav ne güzel biri egzoz takıyor diğeri xenon. benimki de habire problem bu ara.. ustacık yağ tapasını yalama yapmış. yağ damlatıyor. tornacıya yaptırmak veya tvs den o üçgen kapak ile tapayı orjinal almak arasında kararsızım. benim paralar hep tamire... kıskanıyorum o yüzden maşallah diyeyim nazarım deymesin :D

bu arada vibrasyondan benzin deposunun vidaları gevşiyor. Hintli kardeşlerimiz civatayı uzatmayı öneriyor. ben locktite ile deneyeceğim. elim deymişken ayak peglerini normal civataya mı çevirsem de diyorum.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rumelian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    FSM köprüsünden geçen arkadaşlar dikkat! Burası kalabalık diye uyanıklık yapıp (örnek: ben ) geniş araç gişesinden geçince, HGS 2. sınıf araç diye 4,40 TL alıyor. motosiklet olmasına rağmen...

yav ne güzel biri egzoz takıyor diğeri xenon. benimki de habire problem bu ara.. ustacık yağ tapasını yalama yapmış. yağ damlatıyor. tornacıya yaptırmak veya tvs den o üçgen kapak ile tapayı orjinal almak arasında kararsızım. benim paralar hep tamire... kıskanıyorum o yüzden maşallah diyeyim nazarım deymesin :D

http://i.imgur.com/5QUJasR.jpg

bu arada vibrasyondan benzin deposunun vidaları gevşiyor. Hintli kardeşlerimiz civatayı uzatmayı öneriyor. ben locktite ile deneyeceğim. elim deymişken ayak peglerini normal civataya mı çevirsem de diyorum.
    almışken orjinalini al sıfır herzaman sıfırdırcıvatayı yapıştırmak yerine yaylı yada papatya rondela tak bende rondela olmamasına rağmen hiç gevşemiyor diğer cıvatalarda rondela taktım hep somunlarıda fiberliye çevirdim gevşeme düşme sıkıntısı yok illa yapıştırıcam dersen alcon al hem daha ucuz hemde alırken yeşili al ki sökersen kolay sökülsün sakın kırmızı alma onlar sökülemez
    rumelian bunu beğendi.

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    almışken orjinalini al sıfır herzaman sıfırdırcıvatayı yapıştırmak yerine yaylı yada papatya rondela tak bende rondela olmamasına rağmen hiç gevşemiyor diğer cıvatalarda rondela taktım hep somunlarıda fiberliye çevirdim gevşeme düşme sıkıntısı yok illa yapıştırıcam dersen alcon al hem daha ucuz hemde alırken yeşili al ki sökersen kolay sökülsün sakın kırmızı alma onlar sökülemez
    Sıfırına bakacağım. ilk Tornacıda ucuz bir çözüm değil. Üstelik adam hata yaparsa yandık.. bundan sonra bakımlarını ben yapacağım. fiberli somun iyi fikir. aklıma gelmemişti. Depodaki benzini tahliye etmek gerekir mi?

Tuzla yolları taştan, en iyi civatacılar orada. Gidon civataları da gevşiyor çünkü. sıkıyorum, 2000 km sonra gidona yüklenince hoop gidon oynuyor.

benim ihtiyar da bu:

seyyid47 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 26 kullanıcı var. (0 üye ve 26 misafir)

Bu Konudaki Etiketler