Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kortejden bi görüntü kuryenin bi tanesi cbf camını yeni kasaya montalamış. Sorma fırsatım olmadı ama göründüğü gibi eski kasaya düşünüyorum böyle bişey...

http://img492.yukle.tc/thumbs/3804IMG_1336.JPG
    montajdan dolayı çok tipsiz durur. en iyisi orjınal siperliği söküp pleksicilere yaptırmak..
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabri abi gazı bıraktıgın zaman istop ediyor ama dimi ? Benimkide tek marşta çalışıyor ama soğukken gazı bıraktıgımda 10-15 sn cebelleşip istop ediyor :D
    ercan karbüratör işini çözdüm kardeşim sök karbüratörü üstteki turkaaz kapı çıkar karşına diafram geli onuda yuvasından çıkar ortasında iki küçük vida var onları sök ve iğneyi çıkar iğne ordaki çentikte durur segamnı en alt çentiğe al diaframı topla kapağını kapat sonra karbüratörü tak şu rolanti vidasının solundaki vidayıda 4.5 4.75 tur aç tek marşta stop etmeden çalışıyor benimkinin eski halini biliyorsun kurcalaya kurcalaya buldum sonunda
    sbr ve ercan41 bunu beğendiler.

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Çağatay abi denemeye biraz cesaretim yok gibi ama kopyalıyım kafama illa esecektir bigün bulunsun Saolasın bilgiler için gidişe bir etkisi oldumu ? Yakıt ne durumda oldu zengin karışımla çalışacagından artacaktır biraz benim şu anda ortalamam 2.6 olarak gidiyor karışık ...
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX

erol bak ne buldum........
    sbr, ERROR88 ve selo9115 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    benim göstergedeki 0-60km hızı ölçen zımbırtı çalışmamaya başladı. servis ışığı ile bir bağlantısı olabilir mi? servis ışığı yanınca bu fonksiyonu kullanamama gibi bir durum söz konusu olabilir mi? fikri olan?

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim göstergedeki 0-60km hızı ölçen zımbırtı çalışmamaya başladı. servis ışığı ile bir bağlantısı olabilir mi? servis ışığı yanınca bu fonksiyonu kullanamama gibi bir durum söz konusu olabilir mi? fikri olan?
    0-60 km mi one ya sabri anlamdım

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    aboow eskı apachelerden kım kaldı
    sbr bunu beğendi.
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    0-60 km mi one ya sabri anlamdım
    0'dan 60 km hıza kaç saniyede çıktığını gösteren kısım var ya, o çalışmıyor bende
    TRANSALP XL700

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    0'dan 60 km hıza kaç saniyede çıktığını gösteren kısım var ya, o çalışmıyor bende
    Trip a Trip b yi biliyordum.Onu da hem merak ediyordum demek ki o işe yarıyormuş sana kırk yılın başında yardımcı olayım diyecektim gene bana birşey öğrettin
    sbr ve Twin bunu beğendiler.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    sabrı onu sat artık sana bundan alalım

http://www.youtube.com/watch?v=16kfaVw6Pkg

Çağatay abi denemeye biraz cesaretim yok gibi ama kopyalıyım kafama illa esecektir bigün bulunsun Saolasın bilgiler için gidişe bir etkisi oldumu ? Yakıt ne durumda oldu zengin karışımla çalışacagından artacaktır biraz benim şu anda ortalamam 2.6 olarak gidiyor karışık ...
    ben en çok 2.9 yaktırdım yakıt arttığından tork artışı oluyor sadece ama üzerinden atacak gibi değil tabiçok basit bişey ben tek olmasam foto çekip koyardım lastik hortumları ve diaframı vazelinledim birde benzin hortumu aldım arabalar için olandan daha bana kullanmak yasak olduğundan deneme şansım olmadı

abi alt redüktörmüydü neydi o bozulacağına yakın yapıyor onu 50 tl fiyatı var
    ercan41 bunu beğendi.

Motosikleti
    YZF R-25
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ercan karbüratör işini çözdüm kardeşim sök karbüratörü üstteki turkaaz kapı çıkar karşına diafram geli onuda yuvasından çıkar ortasında iki küçük vida var onları sök ve iğneyi çıkar iğne ordaki çentikte durur segamnı en alt çentiğe al diaframı topla kapağını kapat sonra karbüratörü tak şu rolanti vidasının solundaki vidayıda 4.5 4.75 tur aç tek marşta stop etmeden çalışıyor benimkinin eski halini biliyorsun kurcalaya kurcalaya buldum sonunda

İyi geceler arkadaşlar benim bir problemim var şimdi sabah motoru çalıştırırken motor çalışınca gaz yemiyor cigle çekince motor çalışıyor ama gaz koluna tepki vermiyor. Buji değiştirdim yine aynı motor tamircisine götürdüm normal dedi. Şimdi sizin anlattıgınız yöntemi uygulsam problemim düzelirmi?

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı erhanmehmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi geceler arkadaşlar benim bir problemim var şimdi sabah motoru çalıştırırken motor çalışınca gaz yemiyor cigle çekince motor çalışıyor ama gaz koluna tepki vermiyor. Buji değiştirdim yine aynı motor tamircisine götürdüm normal dedi. Şimdi sizin anlattıgınız yöntemi uygulsam problemim düzelirmi?
    düzelir ama sen bir ustaya yaptır.
    M.balibey bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    ben en çok 2.9 yaktırdım yakıt arttığından tork artışı oluyor sadece ama üzerinden atacak gibi değil tabiçok basit bişey ben tek olmasam foto çekip koyardım lastik hortumları ve diaframı vazelinledim birde benzin hortumu aldım arabalar için olandan daha bana kullanmak yasak olduğundan deneme şansım olmadı
    Apache ye neler yapabilirim diye araştırırken fuar resimlerini buldum performans karbüratörü takıp 17 hp yapımışlar birde enjeksiyonlu yapıp 20hp yapılmış max sürat 140 km/h yazıyor.Ama karbütör bakımı geldimi hem senin gibi igneyi alt segmana alıcam hemde jeti büyütücem bakalım bakım ne zaman 10 binde temizlik için açmayı düşünüyorum ama ne zaman gelir

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:17 ----------

Ama 160 lığına değiştirilmiş http://www.bikes4sale.in/rtr160_efi_photos.php

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Apache ye neler yapabilirim diye araştırırken fuar resimlerini buldum performans karbüratörü takıp 17 hp yapımışlar birde enjeksiyonlu yapıp 20hp yapılmış max sürat 140 km/h yazıyor.Ama karbütör bakımı geldimi hem senin gibi igneyi alt segmana alıcam hemde jeti büyütücem bakalım bakım ne zaman 10 binde temizlik için açmayı düşünüyorum ama ne zaman gelir

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:17 ----------

20 hp apache kulağa hoş geliyor açık filtrenin faydası oluyomu geçenlerde gördüm iş yapmaz heralde ?

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    20 hp apache kulağa hoş geliyor açık filtrenin faydası oluyomu geçenlerde gördüm iş yapmaz heralde ?
    bence denemelisin
    TRANSALP XL700

ercan şu uyumlu jeti bulsak bende takıcam bu arada hangi karbüratör takmışlar yazmıyor bişey bir tane aliexpresten ısmarlamıştım bakalım uyacak mı

Motosikleti
    Gerçekten insanın içini kıpır kıpır ediyor açık hava filitresi için egzosunda değişmesi lazım bence

ercan şu uyumlu jeti bulsak bende takıcam bu arada hangi karbüratör takmışlar yazmıyor bişey
    bende olan jetlerin fotolarını çekeyim uyumlu olanı söylersin yarım saat içinde atıcam

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence denemelisin
    Egsoz var zaten bağlantıyı nasıl yapıcaz sirkecide gördüm farklı modellerde filtreler ses değişirmi ? Çekiş nasıl olur

Motosikleti
    bende olan jetler şunlar bize uygun olabilecek çoğu numara var 115 -120-121,5 -135

bize uygun varmı arasında

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler