Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    çağatay diyorki. siparişin iptal edildi. . bazı bankalar ödemeyi durdurabiliyor diyor(yurtdışı harcamalara kapalı olabilir) banka 7 ile 10 gün arasında ödemeyi onaylarsa kartın blokesi kalkar diyor bide ilerde siparişi iptal etmek istiyorsan want to claim e tıkla yazıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ürün şimdi kargolanmış mı takip numarası vermişler fakat ptt kargoda bişey gözükmüyor

http://i44.tinypic.com/1zlt3dj.png
    usta.. bu siparişi iptal et ebay yada aliexpress den sipariş ver. Fakat PayPal ile alışveriş yap. Kendi kredi kartı bilgilerini bu sitelerle direk paylaşmana gerek yok. PayPal her zaman daha güvenlidir.

arkadaslar resimdeki çizdiğim parça kırıldı ama parça fiyatını bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.bir de bu parça değişmemesi çok büyük önem taşır mı?
    Saygılarımla

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    ooooooo forum bugün yine formunda
    herkesler katılmış muhabbet sorular problemler çözümler

herşey var
    fatih çelikk bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı enes1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://m1309.hizliresim.com/1f/s/szc6r.jpg

arkadaslar resimdeki çizdiğim parça kırıldı ama parça fiyatını bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.bir de bu parça değişmemesi çok büyük önem taşır mı?
    Saygılarımla
    20 30 lira gibi bi fyatı vardı. değiştirmezsen heryere zincirden yağ sıçrar
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabri aksam motoru yoklamislar kilit kirikti ama acamamislar su maşa seklindekilerden vardi arti disk kilidi branda alarm ulen az ilerde duke var 990 ona bakmiyor ne kilit var ne bisi alarmda bagirmadi yoksa benmi duymadim aksam kamera kayitlarini incelicem bakayim neler olmus.
    aslında ne yapacağız biliyonuz mu? Gidip polisin takip edebildiği tenha yerlerde de çekebilen tabi ahım şahım olmayan bir cep telefonu alıp kendinizden başka hiç kimsenin yerinden veya varlığından haberi olmayacağı bir ceptelefonunu motosikletin bir yerine yerleştirecez olacak bitecek. Tabi şarjdır şudur budur bağlanacak, sarsıntıdan kapanmayacak şekilde bir telefon seçilecek ve yerleştirilecek. nokia 1100 bile sadece bu iş için kullanılsa 3 günü bulur şarj süresi. Tesisatı aküyü felan sökseler bile kapanmamış olacak tel. Tabi bu fikir geliştirilebilir. Tel büyük kaçıyosa, Mühendis bir arkadaştan akıllı cep ile takip edilebilir bir çip yapması rica edilir (yerli olması amacıyla) android vs programı geliştirilir olur biter. Del şasenin bir tarafını koy içine. tabi bu da jamer vs ile devre dışı bırakılabilri ama halledilir yani.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooooooo forum bugün yine formunda
    herkesler katılmış muhabbet sorular problemler çözümler

herşey var
    bi sen eksiksin kanka yau
    TRANSALP XL700

sabri kardeşim kırık derken neresi kırık sana çizeyim alttaki resimden..

tam o maviyele çizdiğim yer kırık yani gerisi yerinde duruyor. koruma görevini su anlık görüyor.ama o çizdğim yer oradan kırıldıgı için vcivata ile sıkılı deil yani anlayacagın
    çok da sorun olursa zincirn ömrü dolmustu gerdirilmiyor bile zinciri değiştirirken onuda değiştiririz...bu arada zincir markası ne öneriyorsun.bu arada oranın kırılma nedenine gülmekten ölürsün herhalde :D dişlinin oraya kilit takıyorum ben kildim unuttum elimle motoru siteden çıkarırken hasırt die ses geldi allahtan parça plastik hemen krııldı yoksa dişlinin oldugu yere zarar verirdi çabuk kırılmasaydı :D

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    selam arkadaşlar...

bugün ilk bakımı için 70 km yol gideceğim falan derken TVS nin internet sitesine girdim servisin telefon numarasını almaya.... bir baktım ki bizim ilçeye de bayilik verilmiş... nasıl sevindim nasıl mutlu oldum... neyse gittim 35 TL kaşılığında 1L castrol actewo 4T 20w40 yağ verdiler... servis fişini onayladılar... yağı değiştirdiler bu kadar... başka bir iş yok mu ilk bakımda yani... ne bileyim vidalar, contalar, filtreler falan kontrol edilmeyecek mi... ayrıca servis lambası da hala yanıp sönüyor... ustaya sordum baktım o da bilmiyor kurcalatmadım... gerçi sadece 5 10 sefer yanıp yanıp sönüyor ama komple nasıl sönecek acaba...

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı quattromeb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar...

bugün ilk bakımı için 70 km yol gideceğim falan derken TVS nin internet sitesine girdim servisin telefon numarasını almaya.... bir baktım ki bizim ilçeye de bayilik verilmiş... nasıl sevindim nasıl mutlu oldum... neyse gittim 35 TL kaşılığında 1L castrol actewo 4T 20w40 yağ verdiler... servis fişini onayladılar... yağı değiştirdiler bu kadar... başka bir iş yok mu ilk bakımda yani... ne bileyim vidalar, contalar, filtreler falan kontrol edilmeyecek mi... ayrıca servis lambası da hala yanıp sönüyor... ustaya sordum baktım o da bilmiyor kurcalatmadım... gerçi sadece 5 10 sefer yanıp yanıp sönüyor ama komple nasıl sönecek acaba...
    km odo dayken iki düğmeye aynı 20 saniye basarsan o ışık söner...

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı quattromeb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar...

hangi ilçe, hangi servis?
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi ilçe, hangi servis?
    kuşadası ustam...

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Arkdaşlar Merhaba 2012 model Tvs Apache motorum var yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum 13000 km de çok şükür çok memnunum ama vitesli motor yazın güzel de kışın sıkıntılı scooter rahatlığı bir başka bir türlü alışamadım.Bugün birisi ile tanıştım onda 2006 model siyah gts 250 var 30.0000 km de 4000 tl istiyor kuryeliğe başlayacağı için commuter motor arıyor.Takas etmek istedi ve üste 1000 tl istedi bende 500 tl veririm dedi en son 750 verirsen okey dedi bende düşüneyim dedim Sym nasıl bir marka biliyorum mesela en basiti silindiri seramit çok uzun ömürlü motorun sağında solunda birşeyi yok .Sadece araba park ederken devirmiş ve egzosun üstündeki metal kırılmış.Kafam çok karıştı siz ne dersiniz yakıtı nasıldır o modellerin servislerinden memnun musunuz?Mesela Apache'nin yağ filtresi hava filtresi gibi bakımda değişecek parçaları çok uygun.Sym nin pahalı olduğunu duymuştum.Cevaplarınız için Teşekkürler

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    bi sen eksiksin kanka yau

La bi kayisi kokusu aldim nerdendir acaba
    fatih çelikk ve sbr bunu beğendiler.

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Arkadaşlar motoruma taktım çantayı umdudum kadar kötü olmadı eh işte lazım oldugu için katlanıcam
    sürat motordan sipariş ettim 75 lira demir 5 lira havale 21,36 kargo 1günde elime ulaştı saolsunlar çabuk yollamışlar...

arwic kalite olarak güzel ses falan yapmıyor giderken

boş bir zamanımdada çantaya led çekmeyi düşünüyorum...
    çantayı tek kişi daha deniyemedim sürat ve yalpalatma bakımından birşey diyemiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Enes zincir muhafa plastik malzeme lehim tabancasıyla eriterek birleştir birde siyah boya at tamamdır yenisi gibi
    M.balibey bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çağatay diyorki. siparişin iptal edildi. . bazı bankalar ödemeyi durdurabiliyor diyor(yurtdışı harcamalara kapalı olabilir) banka 7 ile 10 gün arasında ödemeyi onaylarsa kartın blokesi kalkar diyor bide ilerde siparişi iptal etmek istiyorsan want to claim e tıkla yazıyor.
    peder işi çözmüş bugün telefonda fotoyu ekle dedim halletmiş benim anladığım karttan para çekilmedi fakat ingilizcem çok iyi olmadığından güvenemedim

Alıntı mesmeyut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta.. bu siparişi iptal et ebay yada aliexpress den sipariş ver. Fakat PayPal ile alışveriş yap. Kendi kredi kartı bilgilerini bu sitelerle direk paylaşmana gerek yok. PayPal her zaman daha güvenlidir.
    bende aliexpresten aldım zaten fakat orada paypal geçmiyor artık o yüzden sahibindendeki get usulü işliyor yani para şu anda sitenin havuzundan ne zaman mal elime geçerse o zaman onay vericem

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:47 ----------

Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoruma taktım çantayı umdudum kadar kötü olmadı eh işte lazım oldugu için katlanıcam
    sürat motordan sipariş ettim 75 lira demir 5 lira havale 21,36 kargo 1günde elime ulaştı saolsunlar çabuk yollamışlar...
    http://imageshack.us/a/img854/5886/rga8.jpg
    arwic kalite olarak güzel ses falan yapmıyor giderken
    http://imageshack.us/a/img694/2236/j81b.jpg
    http://imageshack.us/a/img841/1479/gmm5.jpg
    http://imageshack.us/a/img209/592/xbf8.jpg
    boş bir zamanımdada çantaya led çekmeyi düşünüyorum...
    çantayı tek kişi daha deniyemedim sürat ve yalpalatma bakımından birşey diyemiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Enes zincir muhafa plastik malzeme lehim tabancasıyla eriterek birleştir birde siyah boya at tamamdır yenisi gibi
    kardeşim hayırlı olsun güzel durmuş

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    ercan hayırlı olsun.
    çantayı bende cok ön yargılı aldım. ama 2 ay bitti cantayla cok fazla yüklediğimde oldu. uzun yol gittiğimde oldu.
    o paralara alınacak en iyi canta bence

BozGun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apachede zaten direk ilk egzozu değiş sonra lastikleri derim hangi lastiği alırsan al suya ilk girişde milyarlık alsan yine kayarsın 2 teker ve kilosu 200 gibi birşey sonuçta. 1. vitesde giderken debraja basarsam bendende cuvvvvv diye ses geliyo sürekli ama debrajı bırakırsam gidiy ses. galiba balatalarda bir sorun var benim şahsen.
    sağolasın üstad. lastik şart ama. kaç defa vırajda yatırdı beni. ses canımı sıkıyo. sağlam bi ayara ihtiyacı var heralde.
    Neye inanırsan onu yaşarsın..

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı BozGun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolasın üstad. lastik şart ama. kaç defa vırajda yatırdı beni. ses canımı sıkıyo. sağlam bi ayara ihtiyacı var heralde.
    sen ayarı ver o motora oyna oyna bitmiyoki motor. 3 yıla yakın vespa gt200 kullandım tek değiştirdiğim yeri ampulu oldu dahada ellenmiyo çooook sıkıcıydı birde yanlarına relfektörlü orjinal stickerlar yaptırdım kendim özel okadar. Apache de hamur gibi oyna heryeriyle

bu arada bugunde ampulu değiştim 55/60 wattlık taktım süper aydınlatma oldu ama sonumuz hayır olsun bakalım:D artık elim alıştı sorun yaparsa çıkartırız..

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen ayarı ver o motora oyna oyna bitmiyoki motor. 3 yıla yakın vespa gt200 kullandım tek değiştirdiğim yeri ampulu oldu dahada ellenmiyo çooook sıkıcıydı birde yanlarına relfektörlü orjinal stickerlar yaptırdım kendim özel okadar. Apache de hamur gibi oyna heryeriyle

bu arada bugunde ampulu değiştim 55/60 wattlık taktım süper aydınlatma oldu ama sonumuz hayır olsun bakalım:D artık elim alıştı sorun yaparsa çıkartırız..
    sonucu merak ettim benimde elimde var h4 ama takamadım selektör olayı içinse amperi yüksek bir röle şart

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler