Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı mustafa01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apache için 100 km sabit hız ile gitmek çocuk oyuncağı, ben 2 kişi ile 110 km sabit gittiğimi bilirim.
    ister inanın ister inanmayın arkamda 100 kg lik bir arkadaşım varken rüzgarsız yolda 137 km yi gördük nasıl oldu bilmiyorum ama gördük bi 3-4 dk da aynı hızda gittik
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    Alıntı SaXoFoN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim motorun herşeyini seviyorumda bir şu vites atarken çıkan tak sesi deli ediyor adamı dışardan gören şanzıman dökülüyor sanıyor
    işte kardeşim millet onun için ybr alıyor hehehe

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:22 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:20 PM ----------

Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olay video

Sahibindeni incelerken gördüm 150 km ye dayadı resmen

bu arada ilanında kendi yöntemiyle vibrasyonu ybr seviyesine çektiğini söylüyor

ne dersiniz ?

http://www.sahibinden.com/14000_km_2...item?tab=video
    inanma sen ona motoru satmak için söylüyo kimse yoğurdum ekşi demez

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:23 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:22 PM ----------

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ybr ye yıkamacıda 160 yaptirmiştik gidonu zor tutuyodum o derece

[sıze=1]---------- mesaj ekleme zamanı: 22:32 pm ---------- ilk mesajı ekleme zamanı 22:30 pm ----------[/sıze]

Apacheler gene bi derecede cbf 150 lerin vites geçişleri çok sesli heleki 1 den 2 ye atarken... Vites geçişinde en sessiz olan commuter bence ybr....
    sedat konuşma şöyle atıcaklar seni siteden hehehe
    mobilyette + panter 105+ asya motor150 +yamaha YBR125 opel astra ford fokus inşallah cbr 250 yamahasülo

Motosikleti
    Alıntı yamahasülo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte kardeşim millet onun için ybr alıyor hehehe

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:22 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:20 PM ----------

inanma sen ona motoru satmak için söylüyo kimse yoğurdum ekşi demez
    Vallahi kardeş renkler ve zevkler tartışılmaz

YBR 125 3.760TL
    TVS Apache 4.139 TL

Ki apache dandik bi makine olsa fiyatı ybr den yüksek olmaz.
    Yan yana getir görüntü açısından apache daha güzel
    Ben ybr 125 e binermiyim BİNMEM çükü incecik cılız bir motor

Şanzıman konusuna gelince Seri şanzıman olduğu için sesi böyle büyük ss makinelerde olduğu gibi vites geçişleri biraz sert.

Ama sonuç olarak alan memnun satan memnun ybr 2001 (2001 diye hatırlıyorum) senesinden beri piyasada bırakta kulanan sayısı fazla olsun apache daha 3-4 senedir bu piyasada 3-4 seneye görede kullanıcı kitlesi bi hayli fazla

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Vallahi kardeş renkler ve zevkler tartışılmaz

YBR 125 3.760TL
    TVS Apache 4.139 TL

Ki apache dandik bi makine olsa fiyatı ybr den yüksek olmaz.
    Yan yana getir görüntü açısından apache daha güzel
    Ben ybr 125 e binermiyim BİNMEM çükü incecik cılız bir motor

Şanzıman konusuna gelince Seri şanzıman olduğu için sesi böyle büyük ss makinelerde olduğu gibi vites geçişleri biraz sert.

Ama sonuç olarak alan memnun satan memnun ybr 2001 (2001 diye hatırlıyorum) senesinden beri piyasada bırakta kulanan sayısı fazla olsun apache daha 3-4 senedir bu piyasada 3-4 seneye görede kullanıcı kitlesi bi hayli fazla
    Abi yorma ağzını ya paramız yoktu mecbur apache aldık dimi hahahaha

Motosikleti
    Alıntı sysroot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi yorma ağzını ya paramız yoktu mecbur apache aldık dimi hahahaha
    tabi yaa ybr ye param yetmedi

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    şu apacheyi biraz daha uzun yapsalardı çok şahane olcakmış ama ... 2 teker arası biraz daha uzasaymış keşke...

Motosikleti
    tvs ( apache )
    ama şaseyi uzatsalardı bu motor o kadar kıvrak olmazdı kalkışta daha hantal ve daha ağır olurdu bence çok iyi dizayn edilmiş
    ::sefereee

Motosikleti
    Alıntı emrahselim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama şaseyi uzatsalardı bu motor o kadar kıvrak olmazdı kalkışta daha hantal ve daha ağır olurdu bence çok iyi dizayn edilmiş
    Kesinlikle
    Şöyle düşünün 2 km lik bir yeremi daha çabuk gidersiniz 5 km lik bir yeremi ?
    2 teker arası ne kadar kısa olursa güç okadar artıcaktır

Motosikleti
    tvs ( apache )
    evet saxofon aynen öyle çok güzel anlattın

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Kesinlikle
    bunu biliyiorumda eski yazılanlarda çoğu kişi bu yüzden ön tekerin çabuk havalandığından bahsetmişti hele 2 kişiyseniz !!

siz daha iyi bilirsiniz tabide artçı olduğu zaman sıkıntı yaratır gibi uzun soluklu gezilerde arada boşluk yok sıkışık olur gibi

birde boyum 1.83 falan kısa olması bu yüzden kafama takılıyor cbr a ince dedik sırıtır diye buda kısalıktan sırıtıcak gibime geliyor.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı emrahselim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şasenin kısa oluşu daha rahat viraj almanıza yardimci oluyor ben mesela apachede koruma demirini sürtene kadar yatiririm ama ybr de cbf 150 de korkarım yapamam
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Kesinlikle
    bırak ya malzemeden çalmışlar kısacık kalmış moto

bak geçen geldiğimde hiç yarışmadık . bu geldiğimde alırım anahtarını diyorum

kardeşim motorlarınız dökülüyor ne o yam yam ismi gibi apache

Bahadır gelsene bu sefer osmaniyeye gezdireyim seni biraz

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    selam TVS ciler. şöyle söyleyeyim kaliteli motor yağı koyup km aralığını fazla açmadan motor yağını değiştirirseniz vites degiştirmelerde tak diye ses duymazsınız.birde motorun devri o anki vites aralığına uygun olmalı,birde böyle deneyin bakalım ses duyacakmısınız.ben bazen debriyaja basmadan bile çok rahat bir şekilde vites değiştiriyorum ve hiçbir şekilde abes ses çıkmıyor şanzımandan.
    ya şu ybr nin ne işi var burda anlamıyorum illaki insanlara gaz vericekler.senelerdir aynı kasa değişim şart kardeşim değiştirin artık bu zihniyeti.kıyasladığınız motora bir bakın ilk önce.şekil desen şekil,güç desen öyle,estetik zaten ayrı ödül almış, yakıt dersen zaten kimse söz söyleyemez 680 km de rezerve düştüm daha ne yaksın.beğenmeyen tüp taktırsın motoruna.kıyaslayacak birşeyler bulup öyle kıyas yapmalı derim herkese kazasız belasız sürüşler dilerim. Bu arada istanbul TVS ciler bir ara buluşmak motorları tanıştırmak lazım derim.sonuç itibariyle hergeçen gün sayımız çogalıyor
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam TVS ciler. şöyle söyleyeyim kaliteli motor yağı koyup km aralığını fazla açmadan motor yağını değiştirirseniz vites degiştirmelerde tak diye ses duymazsınız.birde motorun devri o anki vites aralığına uygun olmalı,birde böyle deneyin bakalım ses duyacakmısınız.ben bazen debriyaja basmadan bile çok rahat bir şekilde vites değiştiriyorum ve hiçbir şekilde abes ses çıkmıyor şanzımandan.
    ya şu ybr nin ne işi var burda anlamıyorum illaki insanlara gaz vericekler.senelerdir aynı kasa değişim şart kardeşim değiştirin artık bu zihniyeti.kıyasladığınız motora bir bakın ilk önce.şekil desen şekil,güç desen öyle,estetik zaten ayrı ödül almış, yakıt dersen zaten kimse söz söyleyemez 680 km de rezerve düştüm daha ne yaksın.beğenmeyen tüp taktırsın motoruna.kıyaslayacak birşeyler bulup öyle kıyas yapmalı derim herkese kazasız belasız sürüşler dilerim. Bu arada istanbul TVS ciler bir ara buluşmak motorları tanıştırmak lazım derim.sonuç itibariyle hergeçen gün sayımız çogalıyor

ben şaka diyorum yanlış anlamayın. güle güle kullanın motorunuzu

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben şaka diyorum yanlış anlamayın. güle güle kullanın motorunuzu
    teşekkür ederim.ama yazdıklarım insanları bir birine karşı kışkırtanlara.her motorun hemen hemen site içerisinde topigi zaten mevcut gelipte laf atıp,kötülemenin bir anlamı yok.kimse kimseye zorla şu motora bin demiyor.zevk ile alınıp binmiş olduğumuz motorlar sonuç itibariyle
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    tvs ( apache )
    arkadaşlar takın arkaya dunlop öne pirelli bakın bakalım motor nasıl yatıyormuş

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şasenin kısa oluşu daha rahat viraj almanıza yardimci oluyor ben mesela apachede koruma demirini sürtene kadar yatiririm ama ybr de cbf 150 de korkarım yapamam
    Orjinal lastiğiyle apacheyi yatırda koruma demiri çarpana kadar bak bakalım sedat abi asvaltın kokusu nasılmış tazemii

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bırak ya malzemeden çalmışlar kısacık kalmış moto

bak geçen geldiğimde hiç yarışmadık . bu geldiğimde alırım anahtarını diyorum

kardeşim motorlarınız dökülüyor ne o yam yam ismi gibi apache

Bahadır gelsene bu sefer osmaniyeye gezdireyim seni biraz
    Ya abi gelicemde bu aralar biraz maddi sıkıntım var bi kaç yere para vermem lazım o işleri halledem zaten ilk geliceğim yer orası hep aklımdasın merak etme

Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu biliyiorumda eski yazılanlarda çoğu kişi bu yüzden ön tekerin çabuk havalandığından bahsetmişti hele 2 kişiyseniz !!

siz daha iyi bilirsiniz tabide artçı olduğu zaman sıkıntı yaratır gibi uzun soluklu gezilerde arada boşluk yok sıkışık olur gibi

birde boyum 1.83 falan kısa olması bu yüzden kafama takılıyor cbr a ince dedik sırıtır diye buda kısalıktan sırıtıcak gibime geliyor.
    Hacım her motorun zaten tasarımı yapılırken 2 teker arası mesafe ö bir ton test yapıldıktan sonra belirleniyor tabi sen arkana 200 kg luk adamı alırsan teke kalkar

Bide senin uzun şase muhabbetin drag yarışları yaban turbolu makinelerde oluyor ki onlarda mecburen yapıyor orjinal mahsalda makine hemen teke kalkar okadar güç aktarımında

Motosikleti
    Renkli vida alana kadar reklamcıda fosforlu kağıda 8 mm çapında 40 adet halka çıkartırdım ve makine kısmındaki bütün vidalın üstüne yapıştırdım ve sonuç

heeeşşşt arka jant şeridime laf söylemeyin yarısı uçtu yapıcam onu en kısa zamanda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    arka jant serıdının markası ne dıe tuhaf bı soru sorsammı acep vıda ustlerı guzel olmus beyendım

sıcakta erimezmi o yapıştırdıkların

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    güzel motorun güle güle bin kazasız belasızbende hayırlısıyla dün aldım 2009 sıfır bir TVS daha siyahta bir başka duruyor hani.2008 le 25000 km yapmıştık kazasız belasız.ama yeni yenidir ne de olsa .şimdi sıra motoru biraz geliştirmeli bakalım sonuç nasıl olucak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 39 kullanıcı var. (0 üye ve 39 misafir)

Bu Konudaki Etiketler