Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sllnbs.okn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alırken dikkat etmek lazım sonradan acısını cekmemek icin
    ilk alanların yanlarında mutlaka tecrübeli biriyle gitmesi şart
    sertacr8888 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar tvs apache ile wego dan başka model getirtmez bence. Flame var gorenler olur belki şimdiye kada iki tanr gördüm yani wego bile o kadar satmıyor her yer fizy activa dolu wegonum yerine. Tvs apache ile ünlü apache ile devam eder. Ona bakarsanız yanlış hatırlamiyorsam tvsnin 125 phonix gibiydi galiba öyle bi motoru var ama getirmiyor...
    Maalesef phonix de euro2 ve 4 vites olduğundan getirmiyoruz. Activa ise en son 2010 da üretildi. Evet doğru heryer fizy dolu. Ancak scooty pep+ 20 eylülde satışta. O zaman işlet değişir

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı SerkanApache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef phonix de euro2 ve 4 vites olduğundan getirmiyoruz. Activa ise en son 2010 da üretildi. Evet doğru heryer fizy dolu. Ancak scooty pep+ 20 eylülde satışta. O zaman işlet değişir
    2006 model bir scooty pepim vardi 75 lik olanindan 4 sene kullandim 38000 km de satmistim 1100 tl masraf etmistim o zman motora ve 1100 tl ye satmistim saglam bir motordu ama cok gucsuzdu benim anlamadigim 2005 lerde getirdiginiz modeli neden simdi getiriyorsunuz wego bile tutulmadi Pep hic tutulmayack bu isotlardan hicbir cacik olmaz

SerkanApache - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR150
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 model bir scooty pepim vardi 75 lik olanindan 4 sene kullandim 38000 km de satmistim 1100 tl masraf etmistim o zman motora ve 1100 tl ye satmistim saglam bir motordu ama cok gucsuzdu benim anlamadigim 2005 lerde getirdiginiz modeli neden simdi getiriyorsunuz wego bile tutulmadi Pep hic tutulmayack bu isotlardan hicbir cacik olmaz
    Saygı duyarız düşüncelerinize

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:31 ----------

sizin kullandığınız araç ilk başladığımız 2004 yılında getirdiğimiz 75 lik olandır. Bizim getirdiğimiz 90cc olan pep+ dır. Tutmamasından bahsediyorsunuz ancak gelen MOTED raporları çok farklı söylüyor. Her yıl hedeflerin zaten üzerine çıkıyoruz.

Tutmadı derken siz neye dayanarak tutmadı diyorsunuz o da bir muamma.

Görüşünüzdür, düşüncenizdir saygı duyarız elbette. Ama aslı astarı olmayan bir şekilde karalama yapmak bence çok adil olmuyor.

Saygılarımla,

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Cacik mi ?
    Ayip bir kelime seni kiniyorum
    SerkanApache bunu beğendi.

sertacr8888 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk alanların yanlarında mutlaka tecrübeli biriyle gitmesi şart
    kesinlikle öyle ama şimdi şöyle insanlarda var. Sadece yazıları okuyup ve youtube dan videolar ile kendini uzman ve v.rossi sananlar var : uyarıyorum bunlarla gitmeyin. Görünüşe aldanacagı için size en dandik motoru hayabusaymış gibi aldırabilir. Yaşı oldukça büyük insanlar ile gidin bakın böyle durumlarda.
    M.balibey bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:31 ----------

Tutmadı derken siz neye dayanarak tutmadı diyorsunuz o da bir muamma.

Görüşünüzdür, düşüncenizdir saygı duyarız elbette. Ama aslı astarı olmayan bir şekilde karalama yapmak bence çok adil olmuyor.

Saygılarımla,
    Seni Sürat motordan tanırım Serkan Abi Sürat motorda çalıştığın sürece kaç tane scooty pep geldi tamire yada Sürat motor kaç tane sattı İstanbul da kaç tane scooty pep var.Ben scooty pep e kötü motor demiyorum.Sadece tutmaz diyorum.Fiyat 2000 tl civarı olursa belki tutar.Tvs yi can yapan Apache dir o da 2011 Kasa dan itibaren patlama yaptı.Tvs yi ve İsotları Türkiyeye giridiğinden beri biliyorum ve takip ediyorum.

---------- Post added at 12:23 ---------- Previous post was at 12:20 ----------

Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cacik mi ?
    Ayip bir kelime seni kiniyorum
    Selami kardeşim İsotlar ilgili çok sorun yaşadım ben zamanında kaç kere mail telefon trafiği bir kere geri dönmediler.Buna dayanarak yazıyorum.
    sertacr8888 bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Seni Sürat motordan tanırım Serkan Abi Sürat motorda çalıştığın sürece kaç tane scooty pep geldi tamire yada Sürat motor kaç tane sattı İstanbul da kaç tane scooty pep var.Ben scooty pep e kötü motor demiyorum.Sadece tutmaz diyorum.Fiyat 2000 tl civarı olursa belki tutar.Tvs yi can yapan Apache dir o da 2011 Kasa dan itibaren patlama yaptı.Tvs yi ve İsotları Türkiyeye giridiğinden beri biliyorum ve takip ediyorum.

Selami kardeşim İsotlar ilgili çok sorun yaşadım ben zamanında kaç kere mail telefon trafiği bir kere geri dönmediler.Buna dayanarak yazıyorum.
    tvs nin ürettiği modellerden hangisini biliyordur isotlar?
    böyle bir motosiklet var ellerinde http://www.tvssport.com/home.html
    özelliklerine bakın yakıt ekonomisine bakın. sonra dedigimi bi daha düşünün.
    ayna afrikanın bir ülkesinde programda izledik yer gök bu motosikletten. bu motosikleti orada motosiklet taksi olarak kullanıyorlar.
    bunu türkiyeye getirin. fiyatını da 3 bin lira civarında koysunlar. piyasada çinli motosiklet bırakmazlar.
    şimdi her zamanki yalanı uydurupta yazmayın. euro 3 emisyonuna uygun değil derler.
    sen bu motosikletin türkiye distribütri isen. gönderirsin hindistana fabrikaya bir makina mühendisi.
    katalizör mü taktırırsın ekstradan ne taktırırsan türkiye siparişlerine ne gerekiyorsa maliyet olarak artı yazdırırsın fabrikaya 5 10 bin motosiklete fiyatlandırmasını yaparsın geri gelirsn.
    ama dünyadan haberleri yoktur emin olun.
    sertacr8888, designserhat ve vedkum bunu beğendiler.

Motosikleti
    Tracer900

Kişisel algılamayın ama aynı sorunu bende yaşadım. Sahibinden de yazdım bilgi istedim sadece internet sitesini verdiler. Yoğun ilgiden dolayı teşekkür ettim vazgeçtim Gidip sıfır alacaktım telefonda ayrı bi ilgisiz davranış. Yine bu forumda biraz bilgi alabilirim belki dedim birkaç sorum oldu gram cevap gelmedi. Tanıdıklara özel bir ilgi var sanırm. neyse oraya gitseydik aynı şey olacak dı bu yüzden sıfır almakdan vazgeçtim ya ama iyikide ikinci el almışım diyorum kendime. Gerçi yine bi tvs bayisinden aldım ama en azından garantili ve mevkii olarak daha yakındı hemde ilgili ve garanti veren kişilerdi. Bu durumu daha eskiden başka şeylerde de yaşadım. Bir satıcıysanız bence biraz daha ilgili ve ürününüzü satmasını bilmeli insan ne bilim. ben bir bayii açsam herhalde böyle yapmazdım yine ama bilemiyorum işte
    designserhat bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tvs nin ürettiği modellerden hangisini biliyordur isotlar?
    böyle bir motosiklet var ellerinde http://www.tvssport.com/home.html
    özelliklerine bakın yakıt ekonomisine bakın. sonra dedigimi bi daha düşünün.
    ayna afrikanın bir ülkesinde programda izledik yer gök bu motosikletten. bu motosikleti orada motosiklet taksi olarak kullanıyorlar.
    bunu türkiyeye getirin. fiyatını da 3 bin lira civarında koysunlar. piyasada çinli motosiklet bırakmazlar.
    şimdi her zamanki yalanı uydurupta yazmayın. euro 3 emisyonuna uygun değil derler.
    sen bu motosikletin türkiye distribütri isen. gönderirsin hindistana fabrikaya bir makina mühendisi.
    katalizör mü taktırırsın ekstradan ne taktırırsan türkiye siparişlerine ne gerekiyorsa maliyet olarak artı yazdırırsın fabrikaya 5 10 bin motosiklete fiyatlandırmasını yaparsın geri gelirsn.
    ama dünyadan haberleri yoktur emin olun.
    Sonunda kadar katılıyorum euro 2 miymiş yok bilmem neymiş sen 2004 den beri bu piyasadasın 4 tane model getirtiyorsun
    1.FİERRO
    2.SCOOTY PEP
    3.APACHE
    4.WEGO
    Fuarda cuplar vardı ne oldu euro su eksik mi çıktı ????

---------- Post added at 13:51 ---------- Previous post was at 13:48 ----------

Bu arada Tvs bayilerinin servislerinin sahipleri diyor bana İsotların Tvs 'yi tınmadığını İlgelenmediğini
    Tsubasa bunu beğendi.

Motosikleti
    Demir At
    neyse boşverelim böyle davaları.
    ben benim atı koyayım dün cekmiştim..
    sertacr8888 ve ercan41 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Tracer900

sen atını koyarsında bizde katırımızı koymazmıyız
    Tsubasa ve ercan41 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    E o zaman bi tanede eski kasa at lazım buraya

Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Bu da Benden
    ercan41 bunu beğendi.

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Bir tane daha yeşil gelsin benden
    Ali abi arwicten memnunmusun ehliyeti aldıktan sonra istanbula parça almaya gelicem birde arwic çanta almayı düşünüyorum...

Bu da benim BEBEĞİM )

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:18 ----------

Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ali abi arwicten memnunmusun ehliyeti aldıktan sonra istanbula parça almaya gelicem birde arwic çanta almayı düşünüyorum...
    http://imageshack.us/a/img17/7751/v2qk.jpg
    senin ehliyet işi ne oldu bn dosyayı aldım sıra gldi kartı çıkarmaya :D

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    koymayın şu fotoları kıskanıyoruz :D

Hceylann93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 TVS APACHE 150 RTR
    hepside birbirinden güzel maşallah. sava lastikler hakkında bilgi alabilirmiyim nasıl sizce? fiyatı ne kadardı? birde 2011e uygun ölçülerde varmı bilginiz var mı? Şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.us/a/img17/7751/v2qk.jpg
    arwic çanta parasına göre cok iyi iş yapıyor. kilit mekanizması güzel, alt tablası biraz dandik. ama ne tıkırtı ne de ses yapıyor.
    bence cok iyi, bu paralara bu ebatta alınacak en iyi canta diyebilirim.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    bu arka çanta taşıma demirleri nekadar yük taşır sizin ?
    taşır mı 40-45kg kadar ?? (şaka değil ciddi soruyorum )
    halihazırda kendi motorumun taşıma demirini kendim dökme demirden özel tasarlayıp yaptım. 60kg dahi taşıyorum benim garibanla. ama apache de bu hazır demirler yük taşımaya müsait mi ki ?
    öpüyorum hepinizi de cici apaçiciler
    Twin bunu beğendi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler