Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    zerzura - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6N
    Kapışmak isteyen ?

memduhb bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zerzura adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun ne anlama geldiğini anlayamadım :D

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artık yağlar senden demek

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:16 ----------

belki fabrika çıkışlı 1,4 yazıyordur.. sıfırlayıp deneyin bakın.
    abi göndereyim ayıp ettin o değilde sanki kendim üretiyormuş gibi gururlandım hoşuma gitti her şeyi yapacak kapasite var ama çalışacakoturma organı yok nedense bizim millette

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:58 ----------

Alıntı sertacr8888 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avcrom egzozcu diye bilinen bir usta var. Aramızda onun hakkında bilgisi olan varmı. ? TVS için egzoz yapıyomu- kaliteliimi ve fiyatı ne kadardır ?
    en sonunda bana da egsoz taktıracaksınız
    memduhb, sertacr8888 ve sbr bunu beğendiler.

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    selam arkadaşlar bu eksoz lardan taktıran oldumu nasıldır bılen varmı ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...32618855/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...5143540/detay/

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la olum acele etme belki biz oraya geliriz
    Abi haydi çıkın gelin artık valla özledim ya

Sabri abi mondial drift beni harcıyor gelip el atman lazım şu duruma. Motosikletin sahibi birde bir artist ki görmen lazım. Bütün köye madara etti beni.

Alıntı emre.cinar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumla birlikte 4 Ağustosta Erdek tarafına doğru şöyle bi gezintiye çıktık e çıkmışken tatilde yapalım dedik o kapalı garajdan kurtuldu bi müddet açık havada takıldı bende İstanbul'un stresini falanını filananı attım geldik

Belki bilen vardır Erdek ten sonra köyleri geliyo ocaklar narlı vs. Erdek'ten sonra yollar haliyle köy yolu olduğu için pek iç açıcı değildi ama sağolsun bizim apache dağ tepe toz toprak demeden Allah ne verdiyse gitti. Pek fotoğraf çekemedim ama çektiğim kadarını sizlerle paylaşıcam.

http://t1308.hizliresim.com/1d/q/rsjxq.jpg

http://l1308.hizliresim.com/1d/q/rsjzk.jpg

http://s1308.hizliresim.com/1d/q/rsk0c.jpg

http://l1308.hizliresim.com/1d/q/rsk13.jpg

Bana çıkardığı tek sorun ki buna sorun demiyorum koruma demiri oldu. Koruma demirim artık yollardaki şartlarla olsa gerek tam çözemedim kornanın olduğu taraftan artık çatlama mı diyiim kopma mı diyim öyle bişi yaptı. Fotoğrafını çektim en azından sorunun nerden kaynaklandığını görebilmeniz için. Çünkü bu olay inanılmaz ses yapıyodu bana kafadan mı geliyo ordan mı geliyo burdan mı geliyo derken koruma demirinden çıktı

http://s1308.hizliresim.com/1d/q/rsk5b.jpg

http://s1308.hizliresim.com/1d/q/rsk6f.jpg

Artık en kısa zamanda bi kaynak attırmak gerek yoksa kopup başıma dert olcak diye korkuyorum
    sanırım koruma demirinde malzeme kalitesizliğinden kaynaklı kronik bir sorun var. bu sonuca nerden vardın dersen benim motosikletin ki ve bir arkadaşınki de aynı noktadan çatlamıştı. aksilik o ki nasıl bir demirse artık boyasını taşladığım halde kaynağı zar zor tutmuştu.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sabri abi mondial drift beni harcıyor gelip el atman lazım şu duruma. Motosikletin sahibi birde bir artist ki görmen lazım. Bütün köye madara etti beni.
    hacım kısa zamanda ybr yi satıp yeni kasa tvs almanı öneririm :D
    tvsyle drifte sadece stop lambasını izletirsin :D
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı pandominyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım koruma demirinde malzeme kalitesizliğinden kaynaklı kronik bir sorun var. bu sonuca nerden vardın dersen benim motosikletin ki ve bir arkadaşınki de aynı noktadan çatlamıştı. aksilik o ki nasıl bir demirse artık boyasını taşladığım halde kaynağı zar zor tutmuştu.
    eyvahlar olsun kaynak bizi uğraştırıcak desene

hangi köy nerede hemen jandarmaya karakoluna telefon açıp bağlatayım istersen

Beyler bugün motoruma nazar deydi giderken dar yolda yaya vardı sallana sallana gidiyodu ayar oldum üstüne sürdüm çekilmedi şerefsiz sonra ben yavaşladım sağa yanaştım hala gidiyo motor bu arada sağ gidon topuzu korkuluklara çarptı buda dengemi bozup yan yatırmama sebep oldu. Korumalar sağolsun tek bi çizik bile yok grenajlarda. ama sağ gidon topuzu çizildi ve buda benim morelimi bozuyor orası değişirmi ? değişirse ne kadardır yada herhangi bi malzemeyle kaplanıp veya boya atılıp o sırıtan görüntüyü ortada kaldırmak istiyorum nasıl yapıyım ?

hokka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 FI 4V
    Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bugün motoruma nazar deydi giderken dar yolda yaya vardı sallana sallana gidiyodu ayar oldum üstüne sürdüm çekilmedi şerefsiz sonra ben yavaşladım sağa yanaştım hala gidiyo motor bu arada sağ gidon topuzu korkuluklara çarptı buda dengemi bozup yan yatırmama sebep oldu. Korumalar sağolsun tek bi çizik bile yok grenajlarda. ama sağ gidon topuzu çizildi ve buda benim morelimi bozuyor orası değişirmi ? değişirse ne kadardır yada herhangi bi malzemeyle kaplanıp veya boya atılıp o sırıtan görüntüyü ortada kaldırmak istiyorum nasıl yapıyım ?
    yanılmıyorsam bi kaç konu önce birisi topuzların değiştirilemiyeceğini yazmıştı .
    siz bence herşeyden önemlisi size birşey olmadığı için sevinin.topuz için moralini bozma benim 1 ay da 2 topuz da çizildi ezildi (: ama motor sağlam ben sağlamım.o çizikte nazarı olsun motorun yahu.yine gözüne çarpmaması için uygun boyayla sıyrılan yeri boyayabilirsin.geçmiş olsun tekrardan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

Alıntı emre.cinar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvahlar olsun kaynak bizi uğraştırıcak desene
    motorun koruma demirleri çok kötü.benim ilk kazamda koruma sağlamasına rağmen kırılmıştı.kaynak yapıldı.bence biraz daha büyük ve daha sağlam bi koruma demiriyle değiştirmek lazım.
    dürüst biri hata yaptığını farkederse ya hata yapmayı bırakır ya da dürüst olmayı..

Motosikleti
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacım kısa zamanda ybr yi satıp yeni kasa tvs almanı öneririm :D
    tvsyle drifte sadece stop lambasını izletirsin :D
    Maalesef babamla birlikte seyehat ediyorum genellikle. Babamla birlikte gezmekten rahatsızlık duymuyorum ama apache'de olan titreşim rahatsızlık veriyor babama. Bu yüzden ikna edemiyorum.

Yeni kasa apache ile eski kasada arkada olan titreşim aynı mı? Yoksa gerçekten belli düzeyde azalma varmı?
    Sabri abi'min apache'sine çok bindim ama son kasa apache'yi kullanma ya da artçı olma fırsatım olmadı.

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 FI 4V
    Alıntı Hceylann93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hokka çok teşekkür ederim bilgilendirmen için sıfırladım s.e kısmında benimkinde ise 1.4 yazıyor şimdi baktım tam olarak nedir acaba
    belki faydalanan olur diye ekliyorum youtube'da gezerken görmüştüm
    http://www.youtube.com/watch?v=Zp_LbipEZ_A
    rica ederim.o s.e yazan yer 0 dan 60 km hıza kaç saniyede çıktığındır.aynı şekilde onu da sıfırladıktan sonra 9.9 olur.0 dan 60 en kısa sürede çıktığın süre 9.9 saniyenin altında olursa güncellenir.
    dürüst biri hata yaptığını farkederse ya hata yapmayı bırakır ya da dürüst olmayı..

Alıntı hokka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanılmıyorsam bi kaç konu önce birisi topuzların değiştirilemiyeceğini yazmıştı .
    siz bence herşeyden önemlisi size birşey olmadığı için sevinin.topuz için moralini bozma benim 1 ay da 2 topuz da çizildi ezildi (: ama motor sağlam ben sağlamım.o çizikte nazarı olsun motorun yahu.yine gözüne çarpmaması için uygun boyayla sıyrılan yeri boyayabilirsin.geçmiş olsun tekrardan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:59 ----------

motorun koruma demirleri çok kötü.benim ilk kazamda koruma sağlamasına rağmen kırılmıştı.kaynak yapıldı.bence biraz daha büyük ve daha sağlam bi koruma demiriyle değiştirmek lazım.
    Çok sağol hala toparlayamadım kendimi moralim çok bozuk. Bi yandan diyorum kamyona bariyere girmedim yan yattıda hiç bişey olmadı diye seviniyorum bi yandan bu kadar kolay nasıl yatırılır diye düşünüyorum. Topuzun değişmemesi canımı sıkıyor. Orası hep aklıma takılıyor keşke sadece demiri çizilse diyorum.

boşver topuzu bende birini duvara birini otobüse sürttüm bazı yerlerin boyası çıktı o kadar

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 FI 4V
    Maalesef babamla birlikte seyehat ediyorum genellikle. Babamla birlikte gezmekten rahatsızlık duymuyorum ama apache'de olan titreşim rahatsızlık veriyor babama. Bu yüzden ikna edemiyorum.

Yeni kasa apache ile eski kasada arkada olan titreşim aynı mı? Yoksa gerçekten belli düzeyde azalma varmı?
    Sabri abi'min apache'sine çok bindim ama son kasa apache'yi kullanma ya da artçı olma fırsatım olmadı.
    ben 2013 kasaya henüz artçı olarak binmedim ama sürücüye çok konfor sağlıyor.devir 7000 ni geçince doğal olarak hafif bir titreşim oluyo.ilk motor tecrübemden midir daha rahat bir motor sürmememden midir bilmiyorum ama beni rahatsız etmiyor bu titreşim denen olay.

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boşver topuzu bende birini duvara birini otobüse sürttüm bazı yerlerin boyası çıktı o kadar
    Gözüme çarpıyo 2 gün motora binmem daha p.tesi ehliyeti almaya giderim o zaman anca

Motosikleti
    Alıntı hokka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 2013 kasaya henüz artçı olarak binmedim ama sürücüye çok konfor sağlıyor.devir 7000 ni geçince doğal olarak hafif bir titreşim oluyo.ilk motor tecrübemden midir daha rahat bir motor sürmememden midir bilmiyorum ama beni rahatsız etmiyor bu titreşim denen olay.
    Benide rahatsız etmiyor ama babam çok çeşit motorlar kullandığı için beğenmiyor doğal olarak. Adam bir ara bmw1200gs kullanyordu apache rahat gelmiyor doğal olarak
    Keşke ikna edipte aldıra bilsem.
    Tek umudum 2013 kasa apache

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 FI 4V
    Gözüme çarpıyo 2 gün motora binmem daha p.tesi ehliyeti almaya giderim o zaman anca
    eğer ilk kazan ise çok şanslısın sana birşey olmadan atlattığın için.kazadan sonra çok daha dikkatli kulanıyor insan..genelde ilk kazayı yapana kadar hiç birşey olmayacakmış gibi hissedilebiliyor ta ki kaza anı gelip çatana kadar.

Arkadaşlar burda adam değiştirmiş komple elcikleri ?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-tvs-borcu-harci-yok-temiz-2014-muane-2011-model-13000-km-orjnal-135171553/detay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 33 kullanıcı var. (0 üye ve 33 misafir)

Bu Konudaki Etiketler