Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Makifbag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    hepinizi hayırlı ramazanlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:25 ----------

Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyse uzatmiyacam ogretmen missiniz ogretene ve ogrene sygim vardir
    sana cok laf sayardim ya hadi neyse.
    haklısın bu msjında da saygı(!)nı göstermişsin. bu msj burada son msj yazışım olsun. şöyle bi bakmıştım buralara birkaç hafta tsubasa sbr gibi delikanlıların sohbeti hoşuma gidince biraz daha takılayım demiştim. ama böyle senin gibi ''sayardım lafları'' filan tarzında adamlara ben dayanamam ağzımı bozarım ne yaşıma ne mesleğime sığar. en iyisi ben ufaktan çekileyim de yine burasını gençlere bırakayım.
    tsubasa ve bu motorsikletten iyi anlayan tecrübeli kardeşlerim sizlere çok teşekkürler. sizin ifadenizle: tekeriniz düz bassın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı ercan41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kaç gündür bizim topik gergin burada hoş neşeli zaman geçirip bilgi sahibi olmak için giriyoruz biraz daha alttan alıp topigi germeyelim .
    710 km ye geldim sabri abi 7-8 bin devirleri göstermeye başlıyımmı?
    Ali abi egzos sana kalıyorsa almaya çalış tiger egzsozun sesi bi başka oluyo yüksek devirlerde bende biraz geçsin motora aksesuar yüklemes yapıcam
    göster göster 7000-8000 deviri görsün. artık çok düşük devirde kullanma . hatta çok kısa olmak şartıyla 9000de vites değiştir.
    ercan41 bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler tvs apache bakıyorum nasıl memnunmusunuz yakıtı nasıl yedek parça servis yönünden nasıl?

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Makifbag adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:25 ----------

haklısın bu msjında da saygı(!)nı göstermişsin. bu msj burada son msj yazışım olsun. şöyle bi bakmıştım buralara birkaç hafta tsubasa sbr gibi delikanlıların sohbeti hoşuma gidince biraz daha takılayım demiştim. ama böyle senin gibi ''sayardım lafları'' filan tarzında adamlara ben dayanamam ağzımı bozarım ne yaşıma ne mesleğime sığar. en iyisi ben ufaktan çekileyim de yine burasını gençlere bırakayım.
    tsubasa ve bu motorsikletten iyi anlayan tecrübeli kardeşlerim sizlere çok teşekkürler. sizin ifadenizle: tekeriniz düz bassın
    aaaa ama olmadı böyle hocam burası herkesin forumu.. oruç var herkes gergin..biraz daha sakin olursak düzelir herşey.. eskisi gibi hoşsohbete devam ederiz.. hocam daha çok cbf tokatlayacaksın sen, öyle 9 kuruş yaktırmayla olmuyo bu işler

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:45 ----------

Alıntı Kaangngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler tvs apache bakıyorum nasıl memnunmusunuz yakıtı nasıl yedek parça servis yönünden nasıl?
    istanbuldaysan yedek parçada asla sorun yaşamazsın. yakıtı dersen muadillerinden daha az yakar.. sen ne amaçla kullanacaksın motoru? yani motordan beklentilerin neler?
    Makifbag bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aaaa ama olmadı böyle hocam burası herkesin forumu.. oruç var herkes gergin..biraz daha sakin olursak düzelir herşey.. eskisi gibi hoşsohbete devam ederiz.. hocam daha çok cbf tokatlayacaksın sen, öyle 9 kuruş yaktırmayla olmuyo bu işler

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:45 ----------

istanbuldaysan yedek parçada asla sorun yaşamazsın. yakıtı dersen muadillerinden daha az yakar.. sen ne amaçla kullanacaksın motoru? yani motordan beklentilerin neler?
    Şehir içi arasıra gezmek için okula gidip gelmek için falan.. az yakıt sorun çıkarmaması önemli benim için bide trafiğe takılmak istemiyorum arasıra 150 200 km yol yapabilirim. Apacinin haricinde mondialin mr vulture düsünüyorum...

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Şehir içi arasıra gezmek için okula gidip gelmek için falan.. az yakıt sorun çıkarmaması önemli benim için bide trafiğe takılmak istemiyorum arasıra 150 200 km yol yapabilirim. Apacinin haricinde mondialin mr vulture düsünüyorum...
    o zaman apache al. isteklerini fazlasıyla karşılar.
    TRANSALP XL700

o zaman apache al. isteklerini fazlasıyla karşılar.
    Çok sorun çıkaran bi motormu bu dijital göstergeli olanlardan alcam 2013 çok pahalı

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    hoca beni bilen bilir taniyan tanir kimseye kendimi ifade edecek degilim
    duygu somurusu yapip milletin beynini yikama
    sen madem oyle sabri gibi delikanli mert arkadasa beni sorda ondan ogren nasil biri oldugumu

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Çok sorun çıkaran bi motormu bu dijital göstergeli olanlardan alcam 2013 çok pahalı
    2012lerde dijital göstergeli,2013 olanlarda dijital göstergeli.. aldıgı motor garantili olacak problem çıkarsa garantiden değiştirirler. ben hiç garantiden parça değiştirmedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:27 ----------

hoca beni bilen bilir taniyan tanir kimseye kendimi ifade edecek degilim
    duygu somurusu yapip milletin beynini yikama
    sen madem oyle sabri gibi delikanli mert arkadasa beni sorda ondan ogren nasil biri oldugumu
    selo tamam be kanka uzatmayalım kapatalım gerek yok
    TRANSALP XL700

2012lerde dijital göstergeli,2013 olanlarda dijital göstergeli.. aldıgı motor garantili olacak problem çıkarsa garantiden değiştirirler. ben hiç garantiden parça değiştirmedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:27 ----------

selo tamam be kanka uzatmayalım kapatalım gerek yok
    Hocam ikinci el alıcam ilk vitesli olcak herhangi bi yan yatma düşme felan olursa canım çok sıkılır temiz ikinci el bakcam istanbuldan

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Hocam ikinci el alıcam ilk vitesli olcak herhangi bi yan yatma düşme felan olursa canım çok sıkılır temiz ikinci el bakcam istanbuldan
    ikinci el alsanda garantili olacak büyük ihtimalle. dikkatli dikkatli kullanacaksın..kimse kimseye düşmeme garantisi veremezki..
    TRANSALP XL700

Ilk vitesli olacagi icin scooterden vitesliye gecince acaba pisman olcakmiyim oda var trafikte debriyaj vites dikkat derken artcak dahada dikkatli olmak gerekcek..

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Ilk vitesli olacagi icin scooterden vitesliye gecince acaba pisman olcakmiyim oda var trafikte debriyaj vites dikkat derken artcak dahada dikkatli olmak gerekcek..
    sandıgın kadar zor olmaz. önce boş sokaklarda dolaş biraz. motoru az çok tanımaya çalış. arkası gelir zaten..
    TRANSALP XL700

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    hiç şüphe etmeden alabilirsin bugun gölcügün motor ustalarından biri olan murat abinin yanındaydım bizim sınıfta hayran motora cbf ybr bununla mukayese olmaz diyor .

Sabri abi 650 kmden beri 7 binlerde vites degiştiriyordum.şimdi 8k ya kadar çıkarım .Zaten motor çok degişti 500 kmden sonra 6500 civarı vites atarak amcaoğlundaki cbf yi tokatlıyorum Çok sevdim ben bu tvs yi innovadan sonra
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    tmm kanka kusura bakma

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    hiç şüphe etmeden alabilirsin bugun gölcügün motor ustalarından biri olan murat abinin yanındaydım bizim sınıfta hayran motora cbf ybr bununla mukayese olmaz diyor .

Sabri abi 650 kmden beri 7 binlerde vites degiştiriyordum.şimdi 8k ya kadar çıkarım .Zaten motor çok degişti 500 kmden sonra 6500 civarı vites atarak amcaoğlundaki cbf yi tokatlıyorum Çok sevdim ben bu tvs yi innovadan sonra
    bende innovaları çok severdim eskiden. bi alıp kullanmak nasip olmadı ama

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:57 ----------

tmm kanka kusura bakma
    kusur değil kanka est. ortam gerilmesin amacımı biliyorsun konuşmuştuk zaten önceden.
    selo9115 bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Motor iyiydi hoştu ama vites düşürünce bizimkiler gibi sakin degildi arka teker nerdeyse kitliyordu gaz vermezsen.90-100 stabil giderdi 1,7 litre yakıtı vardı ve 2 vites çok mükemmeldi, 70i buluyordu Bide iki kişi binince ön baya hafifliyordu direksiyon yalpalamaya başlıyacak gibi oluyordu ön tekerin yerle teması azalıyordu yani tek kişilik bi motor şehir içi güzel

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Motor iyiydi hoştu ama vites düşürünce bizimkiler gibi sakin degildi arka teker nerdeyse kitliyordu gaz vermezsen.90-100 stabil giderdi 1,7 litre yakıtı vardı ve 2 vites çok mükemmeldi, 70i buluyordu Bide iki kişi binince ön baya hafifliyordu direksiyon yalpalamaya başlıyacak gibi oluyordu ön tekerin yerle teması azalıyordu yani tek kişilik bi motor şehir içi güzel
    tam istediğim gibi yaa.. biraz yaşlansamda innova alsam
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Kısmet ,innovalarında üretimi durdu onun yerine çinli bozması Wingo geldi hiç begenmedim .sen Tvs ye devam sabri abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:14 ----------

ahanda benzine zam gelmiş 11 kuruş

Motosikleti
    sabri abi motordan 100 almışım tüyoları istiyorum kanıt istersen resimleyebilrim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 29 kullanıcı var. (0 üye ve 29 misafir)

Bu Konudaki Etiketler