Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    var. Eco modu var yani economi, ekonomik modu. 5 bin devire kadar çıkıyor bu mod ta diye biliyorum
    mod olayı şöyle 3 mod var eco normal birde mod kapalı var
    adem eco moduna alınca az yakacak diye bişey yok aslında veya şöyle söyleyeyim eco moduna alınca 5000 deviri geçmiyor diye bişey yok gazı açtın mı yine 11,50 devri görüyor.
    km sayacının orda beyaz bi ışık var onu görünce vites değiştiriyorsun sadece bu

normal modda bile veya mod kapalı aldığın zaman bile sen yine 4500 devirde vites değiştir yine az yaksın
    ama şu var üstüne oturunca valla o anda mod felan aklına gelmiyor habire yapıştırıyorsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deponun altında siyah bir hortum var eğilince şamandıranın sensörünün orada göreceksin kıvrıldıysa tıkanıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:46 ----------

daha geçen gün tamircide dirft topluyorlardı kazalı yana düşüp sürüklenmiş önden darbesi yok ama gidonun takınca ön takımın yamukluğu belli oldu yani sadece sola düşen bir motor bu tamam benim motorda lodos fırtınasında orta ayaktayken devrildi ve statör kapağını deldi ama muhtemelen mermerin köşesine şiddetli çarptı
    dirft çinlilerin içinde düzgün motosikletlerden biri ama cıkıp kalkıp tvs dandiktir titrer muhabeti yapıp yerin dibine sokunca olmuyor.
    sezarın hakkı sezara. tvs daha iyi bi motosiklet. ybr daha saglam bi motosiklet. cbf daha konforludur.
    ama kalkıp ben cbften konforlu tvs dersem olmaz deil mi?
    bunu yapıyorlar işte. hatırlarmısınız burak abi vardı ayvalıktan motoru almadan görüşmüştük. forumdaki bilgi kirliliği yüzünden arayanlar hep yanlış düşünüyorlar dedi.
    titriyorsa cabuk dagılır, cok istiyorsun şu kadar olmaz mı muhabeti yapıyorlarmiş.
    yani bi yerlerden millet yanlış bişiler okuyup böyle bir kanıya varıyorlar.
    cıkıyor biri diyorki ben tvs yi geçtim
    ondan sonra okuyor millet, geçmiş oluyor.
    biri diyorki tvs titriyor dagılıyor parcalanıyor. parcalandı oluyor.
    umarım dediğimi anlıyorsunuzdur.
    motosiklete binmeden, yorum yapanlar saolsun kısacası..

al size örnek olsun.. tahsin abiye kızmıyorum kulaktan dolma birşeyin etkisi şimdi farkettim mesajı editliyim dedim..
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bu balansörlü motorların hız olarak alayı fıs. yani uzun yolda falan balansör iyide. çekişi fena düşürüyor.
    tvs nin cbf yi tokatlamasının asıl sebebide bu balansör muhabbeti sanırım.

tabi geçen tvs başlığında kuba çita 125 kullanan bir arkadaş tvs almış. adam apachenin gidişinden memnun değildi. çitayla dünya kadar tvs tokatlıyomuş. tabi çitanın 93kg tvs nin 130kg olduğunuda unutmamak lazım
    lastikleri tel cant olmasada tubeless olsa hemen alacağım 150cc çita yı. biraz hızlı motor istiyorum artık..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:25 ----------

rekor bende ozaman. 7 ayda 11.300km çevirdim
    ki pazar günleri de yatıyor motor.
    mesajın bulundugu yer link
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3085146
    # motosikletle.blogspot

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mod olayı şöyle 3 mod var eco normal birde mod kapalı var
    adem eco moduna alınca az yakacak diye bişey yok aslında veya şöyle söyleyeyim eco moduna alınca 5000 deviri geçmiyor diye bişey yok gazı açtın mı yine 11,50 devri görüyor.
    km sayacının orda beyaz bi ışık var onu görünce vites değiştiriyorsun sadece bu

normal modda bile veya mod kapalı aldığın zaman bile sen yine 4500 devirde vites değiştir yine az yaksın
    ama şu var üstüne oturunca valla o anda mod felan aklına gelmiyor habire yapıştırıyorsun
    bak bunu öğrendiğim iyi oldu. Güzel bilgiler. Teşekürler.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dirft çinlilerin içinde düzgün motosikletlerden biri ama cıkıp kalkıp tvs dandiktir titrer muhabeti yapıp yerin dibine sokunca olmuyor.
    sezarın hakkı sezara. tvs daha iyi bi motosiklet. ybr daha saglam bi motosiklet. cbf daha konforludur.
    ama kalkıp ben cbften konforlu tvs dersem olmaz deil mi?
    bunu yapıyorlar işte. hatırlarmısınız burak abi vardı ayvalıktan motoru almadan görüşmüştük. forumdaki bilgi kirliliği yüzünden arayanlar hep yanlış düşünüyorlar dedi.
    titriyorsa cabuk dagılır, cok istiyorsun şu kadar olmaz mı muhabeti yapıyorlarmiş.
    yani bi yerlerden millet yanlış bişiler okuyup böyle bir kanıya varıyorlar.
    cıkıyor biri diyorki ben tvs yi geçtim
    ondan sonra okuyor millet, geçmiş oluyor.
    biri diyorki tvs titriyor dagılıyor parcalanıyor. parcalandı oluyor.
    umarım dediğimi anlıyorsunuzdur.
    motosiklete binmeden, yorum yapanlar saolsun kısacası..

al size örnek olsun.. tahsin abiye kızmıyorum kulaktan dolma birşeyin etkisi şimdi farkettim mesajı editliyim dedim..

mesajın bulundugu yer link
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3085146
    bizim millet malum mühendisten çok daha iyi bilir pilottan daha iyi uçak kullanır bir askerden daha iyi atış yapar vs. örnekler çoğaltılabilir yani kahvehane mantığıyla yıllardır yerimizde saydık saymaya da devam ederiz

Motosikleti
    Demir At
    bizim millet malum mühendisten çok daha iyi bilir pilottan daha iyi uçak kullanır bir askerden daha iyi atış yapar vs. örnekler çoğaltılabilir yani kahvehane mantığıyla yıllardır yerimizde saydık saymaya da devam ederiz
    çagatay kardeşim bazı yorumları okuyorum bana mı denk geliyordur nedir. genelde okuyorum forumda ne olup bitiyorsa. bazende dayanamıyorum yazıyorum.
    biri bak ortaya bişi attı adamlar gitti neler yazıyorlar alıntıda okumuşsundur.
    bilgi kirliliği işte, sanarsınki deneyen adamlar bilinçli denedi. istanbul parkta tvs yle rakibi test ettiler.
    tvsyi geçse nolur gecmese nolur? ama o kadarda uzun boylu değil mondial daha saglam tvs dagılıyor ciddi ciddi bunu yazmışlar tvs kötü marka yazmışlar
    burak abi satamadı degerinde motorunu, ucuza gitsin istemiyorum biniyorum diyor. ama karşısındakine anlatamıyor.
    internete giriyor cbf yakıyor, tvs titriyor ybr gitmiyor diye yazılanı okuyor
    sahibinden.com dan arıyor birini bu sacmalıkları anlatıyor.
    lan cbf yag yakıyorsa bi dinle bakalım eksisini vurma, konforunu söyle birde
    tvs titriyorsa sor bakalım neden titriyor. yada neden balansör koyulmuyor.
    uzar gider bu böyle, dediğin gibi kahvehane mantıgıyla bizden bi cacık olmaz
    M.balibey bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

çagatay kardeşim bazı yorumları okuyorum bana mı denk geliyordur nedir. genelde okuyorum forumda ne olup bitiyorsa. bazende dayanamıyorum yazıyorum.
    biri bak ortaya bişi attı adamlar gitti neler yazıyorlar alıntıda okumuşsundur.
    bilgi kirliliği işte, sanarsınki deneyen adamlar bilinçli denedi. istanbul parkta tvs yle rakibi test ettiler.
    tvsyi geçse nolur gecmese nolur? ama o kadarda uzun boylu değil mondial daha saglam tvs dagılıyor ciddi ciddi bunu yazmışlar tvs kötü marka yazmışlar
    burak abi satamadı degerinde motorunu, ucuza gitsin istemiyorum biniyorum diyor. ama karşısındakine anlatamıyor.
    internete giriyor cbf yakıyor, tvs titriyor ybr gitmiyor diye yazılanı okuyor
    sahibinden.com dan arıyor birini bu sacmalıkları anlatıyor.
    lan cbf yag yakıyorsa bi dinle bakalım eksisini vurma, konforunu söyle birde
    tvs titriyorsa sor bakalım neden titriyor. yada neden balansör koyulmuyor.
    uzar gider bu böyle, dediğin gibi kahvehane mantıgıyla bizden bi cacık olmaz
    bende aynı şekilde satamadım değerinde biniyorum ya corsa aldık 2011 de almadan önce bütün arkadaşlar corsa şöyle corsa böyle yo çok iyi yol tutuyor çok konforlu sanki biz dağda eşeğe biniyoruz arabayı ilk defa gördük nese corsayı alınca corsa alınacak araba mı silah aldım barretta alınacak silah mı alana kadar herşey iyi alırsın millet ulaşamadığından kötülemeye başlar yahu azıcık şu gavur diye beğenmediklerimizden umursamama mı diyeyim karışmamamı diyeyim bilemedim onu öğrenseymişiz adam olurmuşuz dandik beğenmediğimiz motorları bile üretemiyoruz ya sinirlendim yine onu nerelere geldi

Motosikleti
    Demir At
    bende aynı şekilde satamadım değerinde biniyorum ya corsa aldık 2011 de almadan önce bütün arkadaşlar corsa şöyle corsa böyle yo çok iyi yol tutuyor çok konforlu sanki biz dağda eşeğe biniyoruz arabayı ilk defa gördük nese corsayı alınca corsa alınacak araba mı silah aldım barretta alınacak silah mı alana kadar herşey iyi alırsın millet ulaşamadığından kötülemeye başlar yahu azıcık şu gavur diye beğenmediklerimizden umursamama mı diyeyim karışmamamı diyeyim bilemedim onu öğrenseymişiz adam olurmuşuz dandik beğenmediğimiz motorları bile üretemiyoruz ya sinirlendim yine onu nerelere geldi
    kanka silah dedin barretta dedin , bizde de var 636 ruhsatlı evde duruyor validenin üstüne kayıtlı.
    baya iyidir. gs avrupa da mac kazanınca patlatıyorum denize dogru.
    bu ara silah diyince replikaları takip ediyorum airsoft draganov filan.
    maddiyatı düzelteyim alıcam bi tane..
    # motosikletle.blogspot

kanka silah dedin barretta dedin , bizde de var 636 ruhsatlı evde duruyor validenin üstüne kayıtlı.
    baya iyidir. gs avrupa da mac kazanınca patlatıyorum denize dogru.
    bu ara silah diyince replikaları takip ediyorum airsoft draganov filan.
    maddiyatı düzelteyim alıcam bi tane..
    92 var bende aman diyim meskun mahalde sabıka kaydı işletirsin senin ki kaç kalibre aletler çok kliteli arkadaşların türk malı olanlarına bakıyorum hemen aşınma yapıyorlar ve bir kaç kez sıkıştırma var bende sadece bir kez nazardan oldu çok nazarcı biri o ne güzel silah dedi hırsızı gördü kuşun sıkıştı adam kaçtı

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi zorla titan aldırcaksınız bana sonra sabri abi hariç alayınızı tokatlicam bak Hahaha
    saygıdanmı tokatlamıyorsun beni pampa

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:50 ----------

beyler germeyin ortamı. motoruna güvenen varsa gelsin deneyelim. klavye delikanlılığıyla olmuyor bu işler. sağdan soldan duyduğunuz şeylerle post atmayın.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saygıdanmı tokatlamıyorsun beni pampa
    Yok abi senin apache çok ayrı gidiyor. Ondan tereddütlüyüm
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok abi senin apache çok ayrı gidiyor. Ondan tereddütlüyüm
    maşallah de, nazara gelmesin. sonra tsubasa falan geçer bizi rezil oluruz

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:00 ----------

sabri ederiz misafir başımın üstünde yerin var. =)
    TRANSALP XL700

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    maşallah de, nazara gelmesin. sonra tsubasa falan geçer bizi rezil oluruz

Ben öyle bir ihtimale olanak vermiyorum abi
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

ocalh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x-treme max 150
    Arkadaşlar merhaba
    bende yamaha ybr esd 2011 model 13300 km de füme(gri) renkte motorum var. Apache almak istiyorum 2011 ve üzeri km si 15 bini geçmemiş ve gri renk tercihimdir.
    Adanada ve çevre illerde ikamet eden arkadaşlar var ise takas etmek isteyen lütfen benimle irtibata geçsin 0542 638 11 00 Hakan ÖCAL

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0022910/detay/
    sbr bunu beğendi.

japan_rules - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    25.000 km tecrübeden sonra birazda araba..
    Ve bu güzel camiayı bırakma vakti geldi...
    Dayanamazsam bakkala markete gitmeye bi scooter alırım okul falan bitince ama bir süre uzak kalacağım bu motosikelt işlerinden.
    Hem ailemin içi rahat edecek hemde ben kışın rahat edeceğim babam motosiklete başladığımda beri her gün bırak diyordu şu işi.
    Bende bugün ilanı koydum malum siteye. Eskiden ilan koymuştum ama bir iki kişi arayınca vazgeçtim korktum satmaktan yapamazdım motorsuz ...
    Bu yüzden ilan tarihi biraz eski, bi ara yenileyeceğim onuda.

Hayırlısıyla 2. arabayı alacağız eve, hem baba rahat edecek hemde SADECE KIŞ aylarında ben rahat edeceğim.
    Abiler, dostlar çok doluyum bu aralalar. O lanet trafikte emniyet şeridi boşken nasıl dururum nasıl sabrederim bilmiyorum.
    Motosiklet gerçekten İstanbul için yaratılmış.

Ama diğer yandan güzelde bir fiesta buldum kaçırmamak için motoru kısa zamanda satmam gerek, fiyatıda aynı yıl ve aynı kmde olan motorlardan biraz düşük biraz aynı koydum. Üzerinde ki egzoza çok para vermiştim ama alana hediye olacak artık

Buda linkimiz..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0518488/detay/

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı ocalh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba
    bende yamaha ybr esd 2011 model 13300 km de füme(gri) renkte motorum var. Apache almak istiyorum 2011 ve üzeri km si 15 bini geçmemiş ve gri renk tercihimdir.
    Adanada ve çevre illerde ikamet eden arkadaşlar var ise takas etmek isteyen lütfen benimle irtibata geçsin 0542 638 11 00 Hakan ÖCAL

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0022910/detay/
    biraz geç olmuş ama zararın neresinden dönersen kardır

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı japan_rules adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ve bu güzel camiayı bırakma vakti geldi...
    Dayanamazsam bakkala markete gitmeye bi scooter alırım okul falan bitince ama bir süre uzak kalacağım bu motosikelt işlerinden.
    Hem ailemin içi rahat edecek hemde ben kışın rahat edeceğim babam motosiklete başladığımda beri her gün bırak diyordu şu işi.
    Bende bugün ilanı koydum malum siteye. Eskiden ilan koymuştum ama bir iki kişi arayınca vazgeçtim korktum satmaktan yapamazdım motorsuz ...
    Bu yüzden ilan tarihi biraz eski, bi ara yenileyeceğim onuda.

Hayırlısıyla 2. arabayı alacağız eve, hem baba rahat edecek hemde SADECE KIŞ aylarında ben rahat edeceğim.
    Abiler, dostlar çok doluyum bu aralalar. O lanet trafikte emniyet şeridi boşken nasıl dururum nasıl sabrederim bilmiyorum.
    Motosiklet gerçekten İstanbul için yaratılmış.

Ama diğer yandan güzelde bir fiesta buldum kaçırmamak için motoru kısa zamanda satmam gerek, fiyatıda aynı yıl ve aynı kmde olan motorlardan biraz düşük biraz aynı koydum. Üzerinde ki egzoza çok para vermiştim ama alana hediye olacak artık

Buda linkimiz..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0518488/detay/
    3600 nakite hemen alırım motorunu. ciddiyim. istersen egzozu sök fiyattan düş.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Demir At
    3600 nakite hemen alırım motorunu. ciddiyim. istersen egzozu sök fiyattan düş.
    sabri emreden de egzozu ben alırım. olur derseniz. biraz indirim filan yaparsa tabiki bana giren cıkanın bu ara haddi hesabı olmadıgını biliyorsunuz ..
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    sabri emreden de egzozu ben alırım. olur derseniz. biraz indirim filan yaparsa tabiki bana giren cıkanın bu ara haddi hesabı olmadıgını biliyorsunuz ..
    biz çok büyük bir ihtimalle orjinal egzozuyla alcaz. akşama belli olcak herşey.
    TRANSALP XL700

biz çok büyük bir ihtimalle orjinal egzozuyla alcaz. akşama belli olcak herşey.
    telden giriyorum kim gerdi yine abi hayırdır yeni bir rekor denemesi mi plaka işi gibi öyleyse ginesi arıyalım

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    telden giriyorum kim gerdi yine abi hayırdır yeni bir rekor denemesi mi plaka işi gibi öyleyse ginesi arıyalım
    rekor falan yok çağatay. bi arkadaşa apache alcaz. emre de satıyormuş. akşama inş alıcaz motoru, egzozuna da tsubasa talip oldu
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 20 kullanıcı var. (0 üye ve 20 misafir)

Bu Konudaki Etiketler