Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Makifbag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    [QUOTE=sbr;3076704]
    Alıntı Makifbag adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bence 3000kmyi gördükten sonra yapsan daha iyi olur( tamamen kendi fikrim) ama dediğim gibi yakıtın artıyor haberin olsun. ben 27 yaşındayım. abi diyenle kardeşim diyen arasında fark yoktur, ikiside saygı göstergesidir benim için. yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana.. sizlerde motor hakkında bildiklerinizi,gördüklerinizi paylaşırsanız seviniriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:29 ----------

arkadaşlar 3000-3200 TL civarı apache arıyoruz. istanbul içi satan varsa iletişim kursun.
    haklısın 3000 hatta 4000 den sonra yaparım. yakıt çok fazla farketmez heralde değil mi.
    memnun oldum Sabri kardeşim. ben 39 yaşımdayım. ismim M. Akif.. tura çıktığınız zaman manisa tarafına yolunuz düşerse sizi ağırlamaktn şeref duyarım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    [QUOTE=Makifbag;3076896]
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

haklısın 3000 hatta 4000 den sonra yaparım. yakıt çok fazla farketmez heralde değil mi.
    memnun oldum Sabri kardeşim. ben 39 yaşımdayım. ismim M. Akif.. tura çıktığınız zaman manisa tarafına yolunuz düşerse sizi ağırlamaktn şeref duyarım.
    motor biraz daha otursun ondan sonra daha iyi olur diye öyle söyledim..çünkü apacheler 5000kmde falan iyice oturuyor.. ben o şekilde 2,8-2,9 lt yakıyorum . ama normal apache ler 2,5 - 2,6 falan yaktıklarını söylüyorlar.. manisa şimdilik bize uzak gözüküyor. ama belki bi delilik yapar çıkar geliriz belli olmaz Akif abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:12 ----------

Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabri Abi'ye katılıyorum. Çevrende mutlaka motosiklet kullanan arkadaşın vardır diye düşünüyorum. En kötü şipşak akü değişimi yapın bakalım o zaman düzelicek mi? Birde öyle deneyin. Çevren kimseler yoksa servise gidip rica etsen servis yardımcı olur diye düşünüyorum. Bir akü değişimiyle kafandaki şüpheyi gidermiş olursun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:28 ----------

Yaptığımız gezi konusunu gördün mü bilmiyorum ama bende Sabri Abi'nin apache'sini kullandım baya, acayip hoşuma gitti. Titreşim titreşim diyorlar da ben mi vurdum duymazım, Sabri Abi'nin motoru mu titremiyor anlamadım. Hiç rahatsız olmadım şahsen Gazı verdiğin zaman ybr yalan oluyor. Şahsen yolda çok ezdi kendisi beni, acayip moral bozucu. Motoru kenara çekip yakasım geldi
    ya can bişe itiraf edeyim. senin moralin bozulmasın diye hep yarım gaz gittim
    TRANSALP XL700

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    [QUOTE=sbr;3076921]

motor biraz daha otursun ondan sonra daha iyi olur diye öyle söyledim..çünkü apacheler 5000kmde falan iyice oturuyor.. ben o şekilde 2,8-2,9 lt yakıyorum . ama normal apache ler 2,5 - 2,6 falan yaktıklarını söylüyorlar.. manisa şimdilik bize uzak gözüküyor. ama belki bi delilik yapar çıkar geliriz belli olmaz Akif abi

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:12 ----------

ya can bişe itiraf edeyim. senin moralin bozulmasın diye hep yarım gaz gittim
    Abi bende bir şey itiraf ediyim, valla 2-3 yaptım baktım sen zaten uzadın, kendi kendime "Amk adam uzadı gitti biz burda götümüzü yırta durak" diye söylendim. Daha çok şey söyledim de ban yemeyelim şimdi
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    [QUOTE=Twin;3076944]

Abi bende bir şey itiraf ediyim, valla 2-3 yaptım baktım sen zaten uzadın, kendi kendime "Amk adam uzadı gitti biz burda götümüzü yırta durak" diye söylendim. Daha çok şey söyledim de ban yemeyelim şimdi
    ahuahuahua ben benim motoru bilerek sana verdim. zehirledim seni. artık damarlarında apache kanı dolaşıyor. beyninin içinde hep bir apache olacak. geceleri yatagından apaçiiiiiiiii diye haykırarak uyancaksın
    ercan41 bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    [QUOTE=sbr;3076947]

ahuahuahua ben benim motoru bilerek sana verdim. zehirledim seni. artık damarlarında apache kanı dolaşıyor. beyninin içinde hep bir apache olacak. geceleri yatagından apaçiiiiiiiii diye haykırarak uyancaksın
    Zaten rüyalarıma girdi köyde. Başka bir abi görmüş onunda çok hoşuna gidiyor apache ama drift var onda. 220 kuruş yakıyormuş. Bizim araba daha az yakıyor Neyse Ona da bir övdüm bir övdüm. Dedim 2. viteste tekere geliyor, daha yapıştırırken 130-140'a yapışıyor. Baktım oda başkasına anlatıyor geçen gün. Kulak misafiri olunca müsait bir yerde haykırdım resmen

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    [QUOTE=Twin;3076950]

Zaten rüyalarıma girdi köyde. Başka bir abi görmüş onunda çok hoşuna gidiyor apache ama drift var onda. 220 kuruş yakıyormuş. Bizim araba daha az yakıyor Neyse Ona da bir övdüm bir övdüm. Dedim 2. viteste tekere geliyor, daha yapıştırırken 130-140'a yapışıyor. Baktım oda başkasına anlatıyor geçen gün. Kulak misafiri olunca müsait bir yerde haykırdım resmen
    yakında tüm edirne apache dolar.. isotlardan prim isteyelim kanka
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    [QUOTE=sbr;3076952]

yakında tüm edirne apache dolar.. isotlardan prim isteyelim kanka
    Valla paraya para demeyiz. Sağa dönüyorum, mondial, sola dönüyorum mondial. Önüme baksam yine mondial. Apache görsek fena mı olur Hem bizde primlerden yolumuzu buluruz

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    kanka ben planı kurdum. önce bi kaç drift tokatlıycaz. millet apachenın gucunu anlıycak.. daha sonra gecelerı mılletın benzın hortumunu yırtcaz. bütün mondıaller yolda kalcak. mondıalın zaten olan itibarını yerle bır etcez.. daha sonra isotlarla anlaşıp bi bayi açtık mı oooo paraya para demeyiz

Motosikleti
    kanka ben planı kurdum. önce bi kaç drift tokatlıycaz. millet apachenın gucunu anlıycak.. daha sonra gecelerı mılletın benzın hortumunu yırtcaz. bütün mondıaller yolda kalcak. mondıalın zaten olan itibarını yerle bır etcez.. daha sonra isotlarla anlaşıp bi bayi açtık mı oooo paraya para demeyiz
    Plan fena abi ne zaman uygulamaya geçiyoruz

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    [QUOTE=sbr;3076921][QUOTE=Makifbag;3076896]

motor biraz daha otursun ondan sonra daha iyi olur diye öyle söyledim..çünkü apacheler 5000kmde falan iyice oturuyor.. ben o şekilde 2,8-2,9 lt yakıyorum . ama normal apache ler 2,5 - 2,6 falan yaktıklarını söylüyorlar.. manisa şimdilik bize uzak gözüküyor. ama belki bi delilik yapar çıkar geliriz belli olmaz Akif abi[COLOR="Silver"]

sana uzak olabilir ama apaçilere uzak gelmez yakıt farkı fazla değilmiş. hem zaten benimki çok az yakıyor. artmış hali normal apaçi gibi olur
    sbr twin atışmasını haftanın atışması ilan ediyorum okurken iyi güldüm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

Plan fena abi ne zaman uygulamaya geçiyoruz
    şeytani planlar ha ama zaten mondial denen benzinli bisikletlere bunu yapmaya gerek 1 yıl dedimi moleküllerine ayrışmaya başlıyorlar
    Twin ve sbr bunu beğendiler.

Motosikleti
    [QUOTE=Makifbag;3076977][QUOTE=sbr;3076921]

motor biraz daha otursun ondan sonra daha iyi olur diye öyle söyledim..çünkü apacheler 5000kmde falan iyice oturuyor.. ben o şekilde 2,8-2,9 lt yakıyorum . ama normal apache ler 2,5 - 2,6 falan yaktıklarını söylüyorlar.. manisa şimdilik bize uzak gözüküyor. ama belki bi delilik yapar çıkar geliriz belli olmaz Akif abi[COLOR="Silver"]

sana uzak olabilir ama apaçilere uzak gelmez yakıt farkı fazla değilmiş. hem zaten benimki çok az yakıyor. artmış hali normal apaçi gibi olur
    sbr twin atışmasını haftanın atışması ilan ediyorum okurken iyi güldüm.

Akif abi, biz Sabri Abi'mle atışmayız yaa Kardeş gibiyiz. Hele birde selo dayımız var aman amann Gerçi o emekli oldu zamazuma aldı
    sbr bunu beğendi.

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    [QUOTE=Twin;3076983][QUOTE=Makifbag;3076977]

Akif abi, biz Sabri Abi'mle atışmayız yaa Kardeş gibiyiz. Hele birde selo dayımız var aman amann Gerçi o emekli oldu zamazuma aldı
    evet fotoları inceledim fena makine değil hani milletin içini yakan sarı apaçi kadar olmasa da idare eder
    sbr bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Akif abi de zehirlenmiş

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Akif abi de zehirlenmiş
    vallahi aynen sabri kardeş bu yaşıma kadar motorlarla alakam olmamıştı. bizim hanım ve Apache beni motor delisi yaptı
    sbr bunu beğendi.

Motosikleti
    Akif abi de zehirlenmiş
    hakket akif abi'yide kaybettik

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    hakket akif abi'yide kaybettik
    bence kazandık

Akif abi yengenin desteği varsa ne mutlu sana. genelde karşı olurlar.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    bence kazandık

bizim hanım tam motor delisi. enduro commuter tipi motorlara hasta. scooterden nefret eder

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    bizim hanım tam motor delisi. enduro commuter tipi motorlara hasta. scooterden nefret eder
    abi ne güzel ya.. Allah kaza bela vermesin abi.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    bence kazandık

Aynen abi yanlış olmuş

Doğru yolu bulur apache alırsam egzoz'a niyetim var. Beraber alırız abi olmadı Bütün Anadolu yakasını ayağa kaldırırız

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    manisanın turgutlu ilçesinde yaşıyorum. rakımı 70. turgutlunun bir köyünde öğretmenim köyün rakımı 800 fark çok fazla. 1500km olduktan sonra iki kez gidip geldim keçi gibi tırmanıyor maşallah. aynı yolu kanuni breton ve ybr esd ile gittim cidden çok fark var. birr de şu dediğiniz meme işini yaptım mı benim keçi olur bir katır

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:00 ----------

amin sabri kardeşim amin. ALLAH hepimizi yol canavarlarından korusun. özellikle bazı kamyonculardan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler