Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Makifbag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok haklısın Tsubasa. söylediklerin mantıklı..
    tişörlerden hangisinin daha güzel olduğuna karar veremedim. ikisi de ço hoş olmuş. uygun olursa oğluma ve kendime birer tane isterim)
    abi oradaki tshortlerin arkalı önlü 1 tane apache yazan ön
    Gözlerin oldugu kısım arka kısım
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorların kadroların ve grenaj motor gibi aksamların üzerinde fabrikadan cıkış saati ve tarihleri mevcut
    tam neresinde yazıyo merak ettim iniyimde bakayım

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam neresinde yazıyo merak ettim iniyimde bakayım
    kafa grenajın içersinde var yeşil küçük fiyat etiketleri vardı eskiden ürünlerin marketlerde
    camurlugun kenarında vardı benim
    plakalık üstünde daha büyük bir etiket vardı
    bi tane de şasenin maşaya giden ekleminde var
    # motosikletle.blogspot

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    kafa grenajın içersinde var yeşil küçük fiyat etiketleri vardı eskiden ürünlerin marketlerde
    camurlugun kenarında vardı benim
    plakalık üstünde daha büyük bir etiket vardı
    bi tane de şasenin maşaya giden ekleminde var
    2012 yeni kasayla 2013 çıkışlı yeni kasa arasında fark var mıdır ?

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 yeni kasayla 2013 çıkışlı yeni kasa arasında fark var mıdır ?
    12 yeni kasa için şase hariç geri kalan parcaları hindistandan geldi
    türkiyede eski şaseleri söküp yeni model parcaları monte ettiler diye bayi dedi
    ben 4600 peşine anlaşmıştım hatta. sen beni dinle dedi bayi alma dedi almadım. sonra nolduysa o bayi yeni kasa gelince fiyatını yüksek tutunca ondan almadım.
    13 modeli sürat motordan aldım.
    # motosikletle.blogspot

Makifbag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    hadi ya kendimi kötü hissettim şimdi kısa amanda bunu hayata geçir Tsubasa kardeş. edinelim birer tane. şimdiden emeğine sağlık

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Makifbag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi ya kendimi kötü hissettim şimdi kısa amanda bunu hayata geçir Tsubasa kardeş. edinelim birer tane. şimdiden emeğine sağlık
    abi nedir kötü hisettiren şey kendini? =)
    tshort arkalı önlü muhabeti ise.
    takılma böyle şeylere =) dikkatsizliktir olur öyle şeyler =)
    # motosikletle.blogspot

yelken_786 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    Eski bir cruiser kullanıcısı yeni apache kullanıcı olarak aralarında çok fark olduğunu belirtmeden edemeyeceğim naked tarzı diyorum ben bu motora aslında ama ne yalan söyleyim cruiser deki rahatlık pek naked motorlarda yok ama bunlarda acayip.Ben kullanım tarzına yeni yeni alışıyorum.Aklımda apache yoktu motor almaya giderken ama forumun bir kaç son sayfasında o kadar kafa karışıtırıcı şeyler yazılmışkı ciddi anlamda bu yeni apache olayınde ne kullanıcıları tatmin eden bilgili aklı başınada bayii bulmak zor.Bence motorun en büyük dez avantajı bu birinin dediğini biri tutmuyor ki biz ne yapalım.Bu motosiklette eger yamaha,honda,kawasaki,suzuki falan yazsaydı kimse takıntı yapmazdı emin olun.Bir çok bayii motoru kötülemek adına elinden geleni yapsalarda insanları soğutmayı başaramamışlar.Artık onlarda apache kötü motor diyemiyorlar çünki kimse yemiyor.Bunun yanında kimsede ikna olamıyor kafası karışık çok insan var 2012 benim motorum ve yeni kasa 2013 modelini de gördüm oda aynı değişik bir tek yanı yok.Hatta saçmalayan bir çok insanla bile karşılaştım. eski kasadaki kalite yenisinde yok diyen bile oldu bu kasayı yapamamışlar adamlar çok sexi ya ybr de hondada aynı işçilik kalitesi yok kimse kusura bakmasın tvs yi bilmem ama ben motorun işçilik kalitesini kullanılan malzemesini estetiğini çok başarılı buldum.
    Unutmadan yakın zamanda fırsat bulup kişisel test deneyimlerimlide sizlerle paylaşacağım.

Idikut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE 2013
    Tişört çok hoş olmuş bencede yaparsanız alırım 1 tane

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    tsörtler bence öne bakan kısım soldaki olsun
    arkaya bakan kısımda sağdaki resim olsun
    yani hem önden hemde arkada baskı olsun

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    tsubasa tshirtleri kaça basıyon onu söyle sen

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:34 ----------

geçen gün 2010 model cbr125 test ettim. yaklaşık 40 km kadar kullandım.. o motor resmen bizim motorun 14 dişli takılmış hali.hatta belki dahada kötü. motorda tork nerdeyse yok gibi motoru canlı tutmak için 8000devir yukarısında kullanmak gerekiyor. 9000devir ile 11000devir arası tatlıdan bi titreşimi var normal olarak motor tam keyif motoru. hiç hırçın değil, sakin yumuşak bi motor. ama apacheden hızlı.. apacheden daha rahat olarak 130km hıza çıkabiliyor.6vites gerçekten gerekliymiş.. sonuç olarak performans dışında motoru beğendim. ileride gazlamaktan vazgeçip ,sakin, az yakan bir motor istersem tercih sebebi olabilir.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Ben buna katılmıyorum, yani adamlar arka cantı, lastiği,ön kafayı lambayı göstergeleri, depo grenajlarını, koruma demirlerini, ayak koyma yerlerinin bağlandığı yan metal parçaları, kuyruk grenajlarını, arka çamurluğu , seleyi, depoyu çıkarmışlar atmışlar yerine yenilerinimi takmışlar eskiler ne olmuş peki, olacak iş değil bu

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben buna katılmıyorum, yani adamlar arka cantı, lastiği,ön kafayı lambayı göstergeleri, depo grenajlarını, koruma demirlerini, ayak koyma yerlerinin bağlandığı yan metal parçaları, kuyruk grenajlarını, arka çamurluğu , seleyi, depoyu çıkarmışlar atmışlar yerine yenilerinimi takmışlar eskiler ne olmuş peki, olacak iş değil bu
    bende senin gibi düşünüyorum. öyle birşey yapılmamıştır. saydıklarının haricinde karbüratör de var. ayrıca yeni kasaların elektrik tesisatının muhafazsı bile bi farklı.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorların bir kısmını eski kasadan bozdular. bir kısmı kasımda geldi dedi.
    eldeki eski kasalar kalınca yeni modelleri cıkarmadılar dediler. bana böyle söylendi. bende 12 modele güvenip almadım fiyatı daha uygundu.
    aynı şeyi bende sordum eski kasanın üzerindekiler noldu gibisinden. yedek parca oldu dedi bayi. neyseki bunu konuşmak yersiz.
    böyle bir teredüte düştüğüm için 13 model yeni kasa aldım.
    şimdiki motorun her yerinde fabrika cıkış tarih yazıyor 16 april 2013 diye

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tsubasa tshirtleri kaça basıyon onu söyle sen

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:34 ----------

geçen gün 2010 model cbr125 test ettim. yaklaşık 40 km kadar kullandım.. o motor resmen bizim motorun 14 dişli takılmış hali.hatta belki dahada kötü. motorda tork nerdeyse yok gibi motoru canlı tutmak için 8000devir yukarısında kullanmak gerekiyor. 9000devir ile 11000devir arası tatlıdan bi titreşimi var normal olarak motor tam keyif motoru. hiç hırçın değil, sakin yumuşak bi motor. ama apacheden hızlı.. apacheden daha rahat olarak 130km hıza çıkabiliyor.6vites gerçekten gerekliymiş.. sonuç olarak performans dışında motoru beğendim. ileride gazlamaktan vazgeçip ,sakin, az yakan bir motor istersem tercih sebebi olabilir.
    arkadaşımda var burada cbr 125 e cok niyetlenmiştim ben beyaz hrc 12 model ikinci el alıcam diyordum
    ama pahalı kanka . artcı sıkıntı canta koyamıon. koysanda kelebek konmuş gibi oluyor.
    5 bine mal oldu bana benim motor. ona vericem 7 bin lira para sonucta 125 cc bişi beklemiceksin.
    8e cbr 250 temiz 8.5 temiz cbf 500 ler var.
    o parayı vermem o motora haram olur çünkü.

tshort olayında ise para kazanmak gibi beklentim yok. kendime yapıcam sonuçta.
    basacak olan yere veririm baskısını orada hep beraber bastırırsak düşer fiyat diye düşünüyorum.
    fiyatı ögrenirim 3 - 5 güne kesinleşir.
    bir de selami kardeş resimler önlü arkalı tshort baskısı için dikkatli bakarsanız göreceksiniz
    ekleme cıkartma olabilir daha güzel fikri olan var mı diye sorayım?
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    motorların bir kısmını eski kasadan bozdular. bir kısmı kasımda geldi dedi.
    eldeki eski kasalar kalınca yeni modelleri cıkarmadılar dediler. bana böyle söylendi. bende 12 modele güvenip almadım fiyatı daha uygundu.
    aynı şeyi bende sordum eski kasanın üzerindekiler noldu gibisinden. yedek parca oldu dedi bayi. neyseki bunu konuşmak yersiz.
    böyle bir teredüte düştüğüm için 13 model yeni kasa aldım.
    şimdiki motorun her yerinde fabrika cıkış tarih yazıyor 16 april 2013 diye

arkadaşımda var burada cbr 125 e cok niyetlenmiştim ben beyaz hrc 12 model ikinci el alıcam diyordum
    ama pahalı kanka . artcı sıkıntı canta koyamıon. koysanda kelebek konmuş gibi oluyor.
    5 bine mal oldu bana benim motor. ona vericem 7 bin lira para sonucta 125 cc bişi beklemiceksin.
    8e cbr 250 temiz 8.5 temiz cbf 500 ler var.
    o parayı vermem o motora haram olur çünkü.
    keşke cbr alaydın la. tokatlardık bol bol
    ercan41 bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Demir At

aradıgım resmi halen bulamadım. bu da 2. alternatif.
    güzel bişi cıksın hepimize bastıralım damalı eşek gibi dolaşalım trafikte =)
    bir iki tane daha hazırlayayım . bastıracagımız yeri de ayarlar parayı filan bi ögrenelim
    sonra hepimiz apaciyiz hepimiz tvsciyiz :D

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    http://s1306.hizliresim.com/1b/n/pcvlr.jpg
    aradıgım resmi halen bulamadım. bu da 2. alternatif.
    güzel bişi cıksın hepimize bastıralım damalı eşek gibi dolaşalım trafikte =)
    bir iki tane daha hazırlayayım . bastıracagımız yeri de ayarlar parayı filan bi ögrenelim
    sonra hepimiz apaciyiz hepimiz tvsciyiz :D
    t-shirtler güzel olmuş.ayrıntıları öğren. bastıralım.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Demir At

3 numaralı bu biraz daha iyi oldu sanki
    arkalı önlü baskı dahil tshort dahil 24 lira gibi bi fiyat veriyorlar diye duydum

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    http://s1306.hizliresim.com/1b/n/pcxsf.jpg

3 numaralı bu biraz daha iyi oldu sanki
    arkalı önlü baskı dahil tshort dahil 24 lira gibi bi fiyat veriyorlar diye duydum
    24 lira t-Shirt için çok değilmi? ayrıca yazı karakteri biraz basit kalmış. daha egzotik bi karakter olabilir
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    24 lira t-Shirt için çok değilmi? ayrıca yazı karakteri biraz basit kalmış. daha egzotik bi karakter olabilir
    kanka fiyata öyle diyorlarmış bişi diyemicem belki biraz daha düşerler
    yazı karekterini ayarlıcam efekt filan verebilirim
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler