Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı EneS_Turker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamün aleyküm .. Baya hzlısınız bu ara yetişmek zor .. geldim izmirden tekrar istanbula tatilimi yapıp .. Cidden yazmıyım dediğim şeyler varda tutamıyorum kendimi işte :D

Ben bu motoru alırken bana sürat motor sağolsun her kolaylığı sağladı ..Kargoyu bile karşıladı .. KONYADA 1 yıl .. 6 Ay TOKATTA .. 4 ay kadarda İStanbulda bindim .. Dikkatini çekerim Konya ve Tokatta servis yok .. Ve ben garantiden düşmesini göze aldım .. çnki biliodum bu motor en iyisi klasmanında .. SAğlam ve kaza yapmadıkça servisle işin yok .. Bu açık ve net .. Burda 100 tl için 200 tl için milletin ekmeğiyle oynayıp kötülemek bence hoş bişey değil .. Adamların politikası doğrudur yanlıştır .. beğenmiyorsan 'alma' bu kadar net .. Alıyorsanda bilerek alcaksın zaten bunları .. Ve bana bu süre zarfında apache en ufak sorun çıkarmadı .. Rodajı düzgün yaptım elmden geldiğince ve bildiğim motorcu abilerimde bakımları yaptırdım .. En ufak parça sıkıntım olmadı sürat motoru aradığımda kargoyu karşılayıp yolluyodu .. Ve dikkatini çekerim iyi dinle .. ''istanbula geldiğimde sürata götürdüm bakım için .. bana dediği getir kitapçığını tekrar garantiye sokalım istiyorsan ..'' siz daha neyin lafını yapıyorsunuz anlamıyorum kardeşlerim .. Allah için elinizi vicdanınıza koyup düşünün .. Benim son 3 yılda elimden , Mondıal 100luk cup .. Tvs apache .. Gilera Runner .. Honda cbr 125r geçti .. Mondial hariç alayının parça fiyatı apacheden kat kat fazla .. ve ben öğrenciyim .. dikkatli kullanır, kazada yapmazsan zaten servisle işin yok .. memnun değilsen götürme .. Yeni kasa fiyatı bana kalırsa yine fazla oda sadece 2.eli sağlam olmadığından .. yoksa bi cbf ye o para veriliyorsa apacheyede verilir .. 150 cc klasmanında en iyisi bu motor sonuç olarak , 2 sene binmiceksin alsanda .. binen kişi sayısı elin parmağını geçmez yıllarca .. Titreşimden bahsediliyor .. binsene Bi Cbr 125r ye , HOndadaki titreşim neymiş .. Apacheye tekrar binince dua edersin .. Apachenın canını çıkarmış her zorluğa maruz bırakmış biri olarak söylüyorum (ki herkes bilir forumda) Bu paraları gözü kapalı verebilirsiniz ve içinizde rahat olsun işini adam akıllı yapan yerlerde var .. Ve çok korkuyosanızda servisten şundan bundan .. Cbf ve Ybr gibi 2 bisiklet var alternatif olarak .. Dipnot olarak , polemik çıkarmaya çalışmıyorum kimse artislik yapmasın durduk yere şu yazdıklarıma .. Herkesin tekeri düz bassın saygılar ..

Okan sen zayıfladınmı hacı .. (: Biliorum sabriyle sen bu yazılanlara gülüyosunuzdur birazda , hayır satılmasın ben isotlara acımıyorumda , yeni alacak arkadaşlar bu zevkten mahrum kalıyorlar korkup , vazgeçip buna üzülüyorum .. apache candır ... sevdasına kapıldıysanız,peşinden gidin (bnm gıbı )

duygularıma tercuman olmuşsun kankaa..özlettin kendini.. okan zayıflıyor knka anladı yetişemeyeceğini

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:27 ----------

Alıntı selo9115 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler iyi akşamlar
    apacheyi satıp sym volf 250 veya suziki inazuma düşünüyorum
    yorumlarınızı alabilirmiyim iyi veya kötü
    kanka bende inazuma diyorum.. sym kotu makına degıl ama inazuma tam senlik..
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı SerkanApache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüşmelerimiz bitmek üzere. Mayıs ayından da da önce açılabilir.

Saygılar
    Yanıtınız için çok teşekkür ederim Serkan Bey. Yalnız, mayıs ayındayız zaten; acaba başka bir ay adı mı yazacaktınız?

Bir de semt belli mi acaba?

Tekrar teşekkürler.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    sabri kanka ikisinin arasinda biraz arastirma yaptim sym daha agir basti
    nedenleri
    sym tek silindir kalkisi daha seri fakat son hizi biraz dusuk ve daha az yakit yakiyor ikinci eli daha uygun
    inazuma cift silindir kalkisi yavas son hizi biraz fazla sym ye gore fazla yakiyor ikinci eli fiyatlari yuksek
    degerlendirem bu yonde
    sllnbs.okn bunu beğendi.

a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    @selo9115
    kardeş bu videoyu izlemeni tavsiye ederim
    inazuma tip olarak sym olmasada yorumlardan da anlaşıldığı üzere vites geçişleri, manevra kabiliyeti ve konfor bakımından 250cc sınıfında ülkemizdeki motorların içinde ilk sıralarda
    Bir ara çok düşündüm alsammı diye ama yılan hikayesine dönen "Zamazuma" olaylarından soğudum
    Daha sonra fuarda görüncede tipini pek beğenmedim ama yinede inazumayı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    nedenleri
    sym tek silindir kalkisi daha seri fakat son hizi biraz dusuk ve daha az yakit yakiyor ikinci eli daha uygun
    inazuma cift silindir kalkisi yavas son hizi biraz fazla sym ye gore fazla yakiyor ikinci eli fiyatlari yuksek
    degerlendirem bu yonde
    extra silindir herzaman daha avantajlıdır der motorcular. bide ilerde 600cc düşüneceksiniz illa, ozaman satması kolay olur inazuma nın. sym yi gördüm kalite akıyor makinadan. ama daha zaman lazım 2.el piyasası için..
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    kanka inazumanın son hızıda çok iyi değil yani..

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka inazumanın son hızıda çok iyi değil yani..
    inazumayı kullanma şansım oldu. görüntü ve sele rahatlıgı haricinde pek bi numarası yok gibi.
    sohc motor olmasına takıldım. sene 2013 yeni bir motosiklet tasarlıyorsun ve dohc olacagına sohc motor yapısı koyuyorsun.
    # motosikletle.blogspot

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    arkadaşlar aramızdan yuvacığa gelecek olanlar var mı )

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aramızdan yuvacığa gelecek olanlar var mı )
    Benim motor Edirne'de. C.tesi günü motor gelirse gelebilirim.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

sllnbs.okn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 2014
    Selamün aleyküm .. Baya hzlısınız bu ara yetişmek zor .. geldim izmirden tekrar istanbula tatilimi yapıp .. Cidden yazmıyım dediğim şeyler varda tutamıyorum kendimi işte :D

Ben bu motoru alırken bana sürat motor sağolsun her kolaylığı sağladı ..Kargoyu bile karşıladı .. KONYADA 1 yıl .. 6 Ay TOKATTA .. 4 ay kadarda İStanbulda bindim .. Dikkatini çekerim Konya ve Tokatta servis yok .. Ve ben garantiden düşmesini göze aldım .. çnki biliodum bu motor en iyisi klasmanında .. SAğlam ve kaza yapmadıkça servisle işin yok .. Bu açık ve net .. Burda 100 tl için 200 tl için milletin ekmeğiyle oynayıp kötülemek bence hoş bişey değil .. Adamların politikası doğrudur yanlıştır .. beğenmiyorsan 'alma' bu kadar net .. Alıyorsanda bilerek alcaksın zaten bunları .. Ve bana bu süre zarfında apache en ufak sorun çıkarmadı .. Rodajı düzgün yaptım elmden geldiğince ve bildiğim motorcu abilerimde bakımları yaptırdım .. En ufak parça sıkıntım olmadı sürat motoru aradığımda kargoyu karşılayıp yolluyodu .. Ve dikkatini çekerim iyi dinle .. ''istanbula geldiğimde sürata götürdüm bakım için .. bana dediği getir kitapçığını tekrar garantiye sokalım istiyorsan ..'' siz daha neyin lafını yapıyorsunuz anlamıyorum kardeşlerim .. Allah için elinizi vicdanınıza koyup düşünün .. Benim son 3 yılda elimden , Mondıal 100luk cup .. Tvs apache .. Gilera Runner .. Honda cbr 125r geçti .. Mondial hariç alayının parça fiyatı apacheden kat kat fazla .. ve ben öğrenciyim .. dikkatli kullanır, kazada yapmazsan zaten servisle işin yok .. memnun değilsen götürme .. Yeni kasa fiyatı bana kalırsa yine fazla oda sadece 2.eli sağlam olmadığından .. yoksa bi cbf ye o para veriliyorsa apacheyede verilir .. 150 cc klasmanında en iyisi bu motor sonuç olarak , 2 sene binmiceksin alsanda .. binen kişi sayısı elin parmağını geçmez yıllarca .. Titreşimden bahsediliyor .. binsene Bi Cbr 125r ye , HOndadaki titreşim neymiş .. Apacheye tekrar binince dua edersin .. Apachenın canını çıkarmış her zorluğa maruz bırakmış biri olarak söylüyorum (ki herkes bilir forumda) Bu paraları gözü kapalı verebilirsiniz ve içinizde rahat olsun işini adam akıllı yapan yerlerde var .. Ve çok korkuyosanızda servisten şundan bundan .. Cbf ve Ybr gibi 2 bisiklet var alternatif olarak .. Dipnot olarak , polemik çıkarmaya çalışmıyorum kimse artislik yapmasın durduk yere şu yazdıklarıma .. Herkesin tekeri düz bassın saygılar ..

Okan sen zayıfladınmı hacı .. (: Biliorum sabriyle sen bu yazılanlara gülüyosunuzdur birazda , hayır satılmasın ben isotlara acımıyorumda , yeni alacak arkadaşlar bu zevkten mahrum kalıyorlar korkup , vazgeçip buna üzülüyorum .. apache candır ... sevdasına kapıldıysanız,peşinden gidin (bnm gıbı )
    çok az kardeşim :D
    you can go fast but ı can go anywhere.(onroad-offroad-everywhere!)

Motosikleti
    ben sym wolf diyorum ve arstirmaya basliyorum
    bu arada satilik apache var
    sbr bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    ben sym wolf diyorum ve arstirmaya basliyorum
    bu arada satilik apache var
    selonun motora kefilim..çok ciğerli ve çok temiz makine..
    Twin bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

sllnbs.okn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 2014
    bende sabrinin motora kefilim :D
    sbr ve EneS_Turker bunu beğendiler.

EneS_Turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400
    Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duygularıma tercuman olmuşsun kankaa..özlettin kendini.. okan zayıflıyor knka anladı yetişemeyeceğini

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:27 ----------

kanka bende inazuma diyorum.. sym kotu makına degıl ama inazuma tam senlik..
    SAbrim okanı alda gelinsene bu tarafa doğru takılalım biraz .. ben gelemiyorum mağlum .. Bende özledim valla motoru geçtimde sizi kaybetmek koyar bana daha çok ..

nedenleri
    degerlendirem bu yonde
    Selo dayı en fazla 3 kuruş fazla yakar .. Son hızı geçtim Tek silindirden sıkılmadınmı artık .. 250cc racing ve naked klasmanlarda bence tek silindir olmaz .. Tek silindirde konfor olmaz ..İnazumanın konforu bu kadar kısa sürede herkesin dilinde .. İnazumayı kıyaslama bile al keyfine bak ..
    TVS Apache 150 9Bin Km ..- Gilera Runner 200 33Bin Km ... - Honda Cbr 125r 36Bin Km ... TVS Apache 150 33Bin Km... Pulsar 200NS.. Dominar D400
    Motor surerken O AN ORADA olun..Ne o anin onunde, ne ardinda..!

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    SAbrim okanı alda gelinsene bu tarafa doğru takılalım biraz .. ben gelemiyorum mağlum .. Bende özledim valla motoru geçtimde sizi kaybetmek koyar bana daha çok ..

Selo dayı en fazla 3 kuruş fazla yakar .. Son hızı geçtim Tek silindirden sıkılmadınmı artık .. 250cc racing ve naked klasmanlarda bence tek silindir olmaz .. Tek silindirde konfor olmaz ..İnazumanın konforu bu kadar kısa sürede herkesin dilinde .. İnazumayı kıyaslama bile al keyfine bak ..
    selo sen inazuma al, senin motoruda enese verelim
    TRANSALP XL700

Sym hangi ülkenin malı ve nerde üretiliyor?

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı alacakaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sym hangi ülkenin malı ve nerde üretiliyor?
    güney kore malı..
    TRANSALP XL700

Bi apache kadar sağlammı?

Motosikleti
    bakalim kanka (sbr) kismet habgisi denk gelirse artik

enes saol bu arada sen beni ozleme git sabri ile okani ozle :(
    sllnbs.okn bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı alacakaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi apache kadar sağlammı?
    evet sağlam motosiklettir.
    TRANSALP XL700

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler