Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
61. sayfa BirinciBirinci ... 1151596061

Hero X Pulse 200 Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    Alıntı KırmızıGrom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dot4 kullandık.
    Teşekkürler.
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Merhaba arkadaşlar, bugün itibari ile motoruma kros lastiği taktım, orijinal lastiklerini hem bitirmiştim hemde çamurda ve karda yetersiz kalıyordu. Motoru off-road kullananlar için tavsiye ederim. Bugün denedim ve çocuklar gibi şen oldum

İyi seyirler.

OsaK bunu beğendi.

1atasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CL250 ve Hero X-Pulse 4V
    Herkese Selamlar.
    Foruma çok önceleri üye olmuştum o zaman motor almak nasip olmamıştı şimdi iki motorum var biri X-Pulse 4V Pro diğeri CL250. X-Pulse 450 kilometreyi geçti iki üç gündür ilk çalıştırmada deviri yükseltiyor ve gaz verdikten sonra devir 4000 altına inmiyor yada çok yavaş iniyor. Bunu sıcak veya soğuk fark etmiyor neredeyse her çalıştırmada yapıyor. Bir süre sonra düzeliyor ama biraz bekleyip çalıştırınca yine yapıyor. Lütfen otomatik jikle falan demeyin 1 aydır çalışmayan jikle şimdi çalışmaya başlamış olamaz. Zaten jikle olsa 4000 - 5000 devire de çıkarmaz zaten motoru. Şikayetvar da aynı sorunu yaşayan ve sorunu çözülenler var ama bilgi vermemişler. Bu sorunu yaşayıp çözen var mı?

Motosikleti
    Dominar 400 UG - Hero xPulse
    Alıntı 1atasoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Selamlar.
    Foruma çok önceleri üye olmuştum o zaman motor almak nasip olmamıştı şimdi iki motorum var biri X-Pulse 4V Pro diğeri CL250. X-Pulse 450 kilometreyi geçti iki üç gündür ilk çalıştırmada deviri yükseltiyor ve gaz verdikten sonra devir 4000 altına inmiyor yada çok yavaş iniyor. Bunu sıcak veya soğuk fark etmiyor neredeyse her çalıştırmada yapıyor. Bir süre sonra düzeliyor ama biraz bekleyip çalıştırınca yine yapıyor. Lütfen otomatik jikle falan demeyin 1 aydır çalışmayan jikle şimdi çalışmaya başlamış olamaz. Zaten jikle olsa 4000 - 5000 devire de çıkarmaz zaten motoru. Şikayetvar da aynı sorunu yaşayan ve sorunu çözülenler var ama bilgi vermemişler. Bu sorunu yaşayıp çözen var mı?
    Merhaba, rodaj bakımına 50 km kalmış zaten, birkaç kere daha bindikten sonra yetkili servise götürün, sorunu da belirtin, muhtemelen çözerler diye düşünüyorum. Mekanik bir sorun da olmayabilir bu arada, bazen yazılımı güncelleyerek bazen de reset atarak böyle anlamsız sorunları giderebiliyorlar.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı 1atasoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese Selamlar.
    Selamlar, bu sorun özellikle kış aylarında tüm kullanıcıların ortak derdi, kimisi sizin gibi yapar, kimisi biraz daha alt devirde kalır. Henüz çözüme ulaşamadı, yüksek deviri kesmek için 1. vitese alıp debriyajı salın, devir düştüğü zaman bir daha yükselmiyor.

Motor ısınana kadar yüksek rölanti ve zengin çalışmaya devam ediyor ısındıktan sonra düzeliyorsa bu motorun normali diyebiliriz.

MCV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mcx-Kuba KEE100-RKS Winner200- Hero XPULSE 200
    HERO XPULSE200 2V modeli motorumun subap ayarlarını yaptım.

Merak eden ve düşünen arkadaşlara fikir verebilir.

ogzcngdk bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/channel/UCsQMNz8EBD5jqoRCOlr-72Q

REKLAM ALANI
61. sayfa BirinciBirinci ... 1151596061

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)