Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Bu linkte pdf olarak var bir şeyler, umarım işimize yarar.. Ben basmayı düşünüyorum kitap haline geitiricem ne olur ne olmaz.

http://grantward.files.wordpress.com/2010/10/honda-cbf-cbx-250-twister-workshop-manual-english-optnopw.pdf

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:01 ----------

bu servis manueli gördükten sonra motorumdan korktum
    NRG900 bunu beğendi.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NRG900 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nihayet fotoğraf koyabilmek için zaman bulabildim. İşte yeni ön camı ve aynaları ile benim canavar

.
    There are old bikers and there are bold bikers - but there are no old, bold bikers.
    Türkçe meali: cesur ve yaşlı motorcu olmaz, binersin dört kolluya

Motosikleti
    CBF250 2006 ==> CB150 2009
    Alıntı Cruzer27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6941634/detay/

CBF250 2006 model satılık veya takaslıktır öncelik düşük hacimli ile takas pazarlık payı vardır düşündüklerim cbf 150

takas teklif edenlerde oldu daha çok cbf 150 lerden
    USTTEKI ILANDAKI CBF 250 Motoruma

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...582886/detay/# BMW F650 ILE TAkas teklıfı geldı kabıl etsemmı sızce

Cruzer eğer enduroya geçmeyi, tarz değiştirmeyi düşünmüyorsan senin motorun daha konforlu, fonksiyonel, modern. İlandaki motor 15 yaşında. 52 binde olması da çok normal gelmedi bana. 7500'de kırmızı alana giriyor. 8 bin çeviriyor. merak edip youtube'dan sesini dinledim, tuhaf geldi. Bir dinle bence. Ben enduroya şehirde sıcak bakmıyorum ama kişisel görüşüm. 2013 model F800 GS test ettim, hiç sarmadı. Tamam bizimkinden çok daha havalı motorlar bunlar ama işlevi önemli derim ben araziye çıkmıyorsan seninki daha işlevsel. Bu makinalar at gibi olduğu için şehir içi trafikte fazla heybetli.

.
    There are old bikers and there are bold bikers - but there are no old, bold bikers.

Motosikleti
    Maşallah motor güzel. On camın faydası süper oluyor.. aynalar hangi markanın fena olmamış onlarda
    NRG900 bunu beğendi.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    aynaları bende değiştirdim geçen hafta şu an gayet mutluyum;

suncet ve NRG900 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Twister
    Jikle telini bu gün değiştirdim. Tel değiştirceklere rahatlıkla yardımcı olabilirim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:27 ----------

Alıntı NRG900 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin kullanıcı kılavuzu dışında bir de tamir kılavuzu var. Yetkili servislerde bakımlar için bu dokümanı baz alıyorlar diye biliyorum. Bu dokümanı sanırım İnternetten PDF olarak bulabilirsin, naçizane...

.
    Klavuz tavsiyeniz için teşekkür ederim. Pırıl pırıl motorunuz varmış.. Kazasız belasız güle güle binin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:32 ----------

Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu linkte pdf olarak var bir şeyler, umarım işimize yarar.. Ben basmayı düşünüyorum kitap haline geitiricem ne olur ne olmaz.

http://grantward.files.wordpress.com/2010/10/honda-cbf-cbx-250-twister-workshop-manual-english-optnopw.pdf

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:01 ----------

bu servis manueli gördükten sonra motorumdan korktum
    Hasan kardeş sana da teşekkür ederim link çok işime yaradı ben de çıktı almayı düşünüyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:36 ----------

aynalar güzel duruyor güle güle kullanın. Nasıl arkanızı rahat görüyor musunuz. Kaça maloldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:47 ----------

aynalar güzel duruyor güle güle kullanın. Nasıl arkanızı rahat görüyor musunuz. Kaça maloldu.
    NRG900 bunu beğendi.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yaw arkadaşlar, aynalar hangi motora ait? Marka model fiyat lütfen

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw arkadaşlar, aynalar hangi motora ait? Marka model fiyat lütfen
    dostum al bak linki gönderiyorum;

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-suzuki-gsr-600-ayna-takim-114687477/detay

arka gayet net ve geniş açı görüyorsun titreşim vs.de söz konusu değil.kargo dahil 46 TL.

Alıntı srhtsglm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum al bak linki gönderiyorum;

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...14687477/detay

arka gayet net ve geniş açı görüyorsun titreşim vs.de söz konusu değil.kargo dahil 46 TL.
    Seninki de süper olmuş. Bende aynı satıcıdan ilk bunu beğenmiştim. dükkanı ziyaret ettiğimde parlak siyah olanı görünce daha çok beğendim onu aldım. yerinde montaj: takım 60 TL. görüş güzel ama biraz sıradışı bir formu var. denemeden almayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:51 ----------

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunuz 177 binde mi acaba benmi yanlış hesapladım..
    17 bin 760 km

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:53 ----------

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor 5e devire yakın gösteriyor jiklemi çekiliydi
    Evet, otopark buz gibiydi. Bu arada şunu farkettim farklı viskozite sunan yağlar, jikleli ilk çalışmada farklı devierlere kadar yükseltiyorlar ibreyi.

.
    srhtsglm bunu beğendi.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    bende maaşallah ne sabır var diyecektim
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı NRG900 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seninki de süper olmuş. Bende aynı satıcıdan ilk bunu beğenmiştim. dükkanı ziyaret ettiğimde parlak siyah olanı görünce daha çok beğendim onu aldım. yerinde montaj: takım 60 TL. görüş güzel ama biraz sıradışı bir formu var. denemeden almayın.[COLOR="Silver"]
    .
    ben biliyorum o formu biraz sıkıntılı sanki? bundan öncede koso tip ayna takmıştım illallah çektim görüntü süper estetik duruyordu ama işlevselliği sıfırdı 3 hafta anamdan emdiğim süt burnumdan geldi.aslında global e-bay de 10 mm üniversal motocycle mirror diye arama yapınca çok acaip aynalar var ama fiyatlarda maaşallah güzel bi çift ayna 100 tl ve üzeri! bu arada sym wolf 250 lerin aynalarıda çok güzel oluyor o da bi alternatif değiştirmek isteyenlerin aklında bulunsun.

ben biliyorum o formu biraz sıkıntılı sanki? bundan öncede koso tip ayna takmıştım illallah çektim görüntü süper estetik duruyordu ama işlevselliği sıfırdı 3 hafta anamdan emdiğim süt burnumdan geldi.aslında global e-bay de 10 mm üniversal motocycle mirror diye arama yapınca çok acaip aynalar var ama fiyatlarda maaşallah güzel bi çift ayna 100 tl ve üzeri! bu arada sym wolf 250 lerin aynalarıda çok güzel oluyor o da bi alternatif değiştirmek isteyenlerin aklında bulunsun.
    Aslında henüz çok detaylı bir sürüş yapamadım, bakalım. Netlik konusunda sana PM attım, görüşünü paylaşabilirsen sevinirim. Yanıtına göre belkide ilk beğendiğim seninki ile değiştiririm.
    E-bay'dekiler çok kurukafalıymış yahu. iskeletten kollar aynaları tutuyor filan. çok metalci işi, bana gelmez

wolf 250'nin kendi tipi hoşuma gitti. bizimkine göre performansı, sürüşü, fiyatı nasıl bu makinanın?

.

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    tam bu aynaları ısmarlıyordum ki bendekileri almış bulundum;

http://www.ebay.com/itm/Pair-Of-Excellent-Quality-Universal-Wing-Mirrors-Motorcycle-Emarked-10mm-Thread-/150854045295?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item231f9 a0e6f

tam bu aynaları ısmarlıyordum ki bendekileri almış bulundum;
    http://www.ebay.com/itm/Pair-Of-Excellent-Quality-Universal-Wing-Mirrors-Motorcycle-Emarked-10mm-Thread-/150854045295?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item231f9 a0e6f
    Seninki daha güzel, daha kalıplı, bunların arka formu çok yassı.

Bu arada haftaya başlayacak MotoBike Expo fuarına gelecek olanlar var mı? http://motobike.com.tr/ Ben Cumartesi öğleden sonra veya Pazar sabahtan geçeyim diyorum. Motosiklet.net'in de standı var sanırım. Görüşmek isterseniz orada buluşabiliriz.

.

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    ben gidecem kask,yazlık mont, eldiven vs.almak niyetim...ama ilk günü yani 28 i perşembe öğleden sonra gitmeyi düşünüyorum hem daha tenha hem daha sakin oluyor.

imer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125, CBF250
    Arkadaşlar merhaba.Bende dün siyah bir Twister 250 aldım.Motorun benden önceki sahibi düştüğü içim km saati değişecek onu bekliyorum.Motorum şuan Tekirdağda kısa zaman içinde gelmesini bekliyorum ama içim içime sığmıyor özellikle sizin yazdıklarınızı okudukça zaten sevdiğim Twister modelini dahada çok sevmeye başladım.Bundan önce 4 sene hussar 125 kullandım ilk vitesli tecrübem olacak merakla bekliyorum.
    Benim sormak istediğim kronik arızaları nelerdir ? Eksantrik zincirinden çok şikayet duydum fakat sizinde görüşlerinizi duymak isterim

Motosikleti
    Alıntı imer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba.Bende dün siyah bir Twister 250 aldım.Motorun benden önceki sahibi düştüğü içim km saati değişecek onu bekliyorum.Motorum şuan Tekirdağda kısa zaman içinde gelmesini bekliyorum ama içim içime sığmıyor özellikle sizin yazdıklarınızı okudukça zaten sevdiğim Twister modelini dahada çok sevmeye başladım.Bundan önce 4 sene hussar 125 kullandım ilk vitesli tecrübem olacak merakla bekliyorum.
    Benim sormak istediğim kronik arızaları nelerdir ? Eksantrik zincirinden çok şikayet duydum fakat sizinde görüşlerinizi duymak isterim
    Hayırlı uğurlu olsun Allah utandırmasın. Aramıza hoşgeldin.. Evet kronik sıkıntısı var 2004'ten beri taş gibi yollarda hala, kronik sıkıntısı bu. Kiminin zoruna gidiyor ama öyle işte.
    NRG900 ve imer bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler