Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorum yok...

Motor üstündekiler arazi lastiği mi?

Evet

Geçen hafta körfez yarışlarında supermoto'ların üzerinde de aynı lastik vardı çok şaşırdım

mete_han

Evet o camı ben de beğendim abi... Bir de mototalde satılan bir cam var cbf'ler için o da çok hoş...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Motosikletten anlayan arkadaşlar ; zincir sesi'nin normal olduğunu söylediler ama bir CBF kullanıcısından duymak beni rahatlattı...
    Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zincirden benimde acayip bir şıkırtı geliyorda zamanla azalıyor 1000 bakımdan sonra artık bir standarda oturuyor cbf 250 lerde olan bir özellik zamanla kulağa r çok hoş bile geliyor aslında:
    beyler aynı ses bendede var hedo'nun dediği gibi bir süre sonra kulağa hoş gelmeye başlıyo...ve dediğiniz gibi 2 kişi 120 km/h stabil çok rahat gidiyo...daha fazlasıda ön grenajsız naked'de çekilmiyo zaten...

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OOooo hedo ve Yılmazın fotolar yakıyor...süper...

Bilo şu topikteki ybr üzeinde cbf 250 camı var...ondan alsana len...
    http://www.motosiklet.net/forum/foto...ratik-var.html
    kanka benimde hoşuma gitti vallahi baktığımda...ama izmirden almışlar burda varmıdır acep aynısından...bide mototal'a bakmak lazım...c.tesi iş çıkışı veya h.içi bigün akşam gider bakarız olmazsa birlikte...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet

Geçen hafta körfez yarışlarında supermoto'ların üzerinde de aynı lastik vardı çok şaşırdım

mete_han

Evet o camı ben de beğendim abi... Bir de mototalde satılan bir cam var cbf'ler için o da çok hoş...
    ya gorki bi fiyat alsana allah rızası için...tel yakınsa...ben sarıgazideyim...cafede arabayla uğraşıyorum...kaç paradır...bilooya alcaz...

Alıntı Bilooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler aynı ses bendede var hedo'nun dediği gibi bir süre sonra kulağa hoş gelmeye başlıyo...ve dediğiniz gibi 2 kişi 120 km/h stabil çok rahat gidiyo...daha fazlasıda ön grenajsız naked'de çekilmiyo zaten...

kanka benimde hoşuma gitti vallahi baktığımda...ama izmirden almışlar burda varmıdır acep aynısından...bide mototal'a bakmak lazım...c.tesi iş çıkışı veya h.içi bigün akşam gider bakarız olmazsa birlikte...
    ok...bakalım...kanka nasıldı havam...307 cc ile...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ok...bakalım...kanka nasıldı havam...307 cc ile...
    kanka sorma aciyip carizma yaptın...dedim la bu yanaşan burjuvada ne olaki...bi baktım içinde bi panda... (bu arada üstüde açık) cam falan yok zaten müziğide açmış son ses...yakışır kardeşime...inşalllah ilerde daha iyileri bizim olur dostum...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    olm cabrıo 307 cc ...şekil ambiansı yani...müdürün uyuz oldu demi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mete_han

Abi mototaldeki biraz tuzlu... 150€ Taksitle alabilirsiniz...
    Bir de Kızıltoprak Özen'de var , o çok daha ucuz ama kanımca daha kötü görünüyor...

Ben cam sevmememe rağmen mototal'dekine bayıldım , bir bakmanızda yarar var derim... Unutmayın motorun en önemli parçalarından biri camı...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Bu makinenin 0-100 km/h ivmelenmesi hakkında bilgisi olan varmı?Bir başka değişle kaç saniyede 100 km'ye ulaşıyor?
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı Özer024 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu makinenin 0-100 km/h ivmelenmesi hakkında bilgisi olan varmı?Bir başka değişle kaç saniyede 100 km'ye ulaşıyor?
    bunu hiç denemedim ama bi gün senin için dener yazarım buraya...bu arada 0-100 ivmelenmesi çokmu önemli sence...mesela ben şimdiye kadar hiç merak etmedim...ama öyle aman aman bişey bekleme sonuçta bu motor racing değil...

Bir de Kızıltoprak Özen'de var , o çok daha ucuz ama kanımca daha kötü görünüyor...

Ben cam sevmememe rağmen mototal'dekine bayıldım , bir bakmanızda yarar var derim... Unutmayın motorun en önemli parçalarından biri camı...
    150 € da çok para be kardeşim 100-150 ytl desen alınırda 150 € çok fazla gerçekten...sonuçta ufacık bi cam...

Motosikleti
    mete_han

harbi pahalıymış yahu...bu saftirik kankama bi sürprüz yapam dedim ama nafile.. yalan oldu...

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    bilooooo abicim o cam cbfe uymuyor haberin olsun!!!!! benimkine uymadı ondan verdim delimanyağa,aman dikkat hocam buarada o camın takıldıgı yer farı tutan 2 vida sökülüp takılıyor ama cbf 250 de o vidaların bulundugu üçgen çatal çok güdük kalıyor ve cam sinyal plastiğine temas ediyor küçük saplı bir sinyal alsanız belki uyar ama o olmadan zor gözüküyor,başka bir aparatla veya kesip biçerek takılır iyi araştırmak lazım.
    buarada motorun 0-100 e çıkışını denemedim saniye olarak ama gerçekten iyi
    Ride your way

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    0-100 km/h hızlanması 11,3 sn verilmiş linkte. Twister için.

http://endurocu.com/modules.php?name...owcontent&id=8
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilooooo abicim o cam cbfe uymuyor haberin olsun!!!!! benimkine uymadı ondan verdim delimanyağa,aman dikkat hocam buarada o camın takıldıgı yer farı tutan 2 vida sökülüp takılıyor ama cbf 250 de o vidaların bulundugu üçgen çatal çok güdük kalıyor ve cam sinyal plastiğine temas ediyor küçük saplı bir sinyal alsanız belki uyar ama o olmadan zor gözüküyor,başka bir aparatla veya kesip biçerek takılır iyi araştırmak lazım.
    buarada motorun 0-100 e çıkışını denemedim saniye olarak ama gerçekten iyi
    sağol dostum verdiğin bilgiler için...belkide gidip alıcaktık sonrada sayacaktık...zaten 140-150 de çok fazla gitmiceğimiz için ve 120-130 da çok da rahatsız etmediği için çokda lazım değil diye düşünüyorum şahsen...ama ER5 kullanan arkadaşlarım 140 dan sonra rüzgarın kafayı geriye ittiğinden sıkça bahsetmişlerdi...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu arada sayın cbf çi arkadaşlarıma nacizhane bir önerim olacak geçen sene bizim necdet in cbf 500 ünü denemiştim hoş daha sonra kışın air-brush için gelen bir cbf500 ü de baya bi kullandım çok tatmin edici rahat 2 kişi ile zorlanmadan yol alabilecek gayet kaliteli bir motor işin garibi 2. elleride çok uygun fiyatlara sıfır 250 fiyatına 2. el 10000 km altında pırıl pırıl bi cbf 500 de bakılabilir..yani değerlendirmek isteyen olursa incelesin sahibinden ve diğer sitelerde baya bi var
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Trafiğe çıkış tarihi : 03.05.07

Şu anda tarih : 18.05.07

Toplam KM : 954.2

Depoyu fulledikten sonra 283.4 km yol yaptım. Ve şu anda deponun yarısı dolu olduğu gözüküyor!

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250

Trafiğe çıkış tarihi : 03.05.07

Şu anda tarih : 18.05.07

Toplam KM : 954.2

Depoyu fulledikten sonra 283.4 km yol yaptım. Ve şu anda deponun yarısı dolu olduğu gözüküyor!

Arkadaşım moralini bozmak gibi olmnasın ama göstergesi orantılı değil. İlk kısım 160-180km arası gidiyor sondan ikinciye kadar yaklaşık 30 km de bir kısım gidiyor. Sondan ikinci 50-60 km kadar gidiyor sonra yedeğe düşüyor.Motor duruyor.Depoyu yedege alıp yola devam ediyoruz.Yedekte en fazla 30km gittim.Nereye kadar gider denemedim.

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Yedek 4 lt olduğuna göre yedeğe aldıktan sonra 100 km civarı gitmesi lazım.Tabi yolda kalma riski var
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    yesıl renk ve turuncu(kırmızımsı) cok guselmıs yau..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

Motosikleti
    Yamaha MT25
    viper dostum banro nun dediği doğru depoyu fulledikten sonraki dolu kadranının düşmesi orantısız...ben en son dolu depoyla ve rezerveyiden kullanarak 360 km yol yapmıştım yeni denemide sonuçlandıramadım henüz çünkü daha benzin var...

şaka bi yana bu km olayında motorun üst veya alt devirlerde kullanılmasıda farkettiriyo hani...ama ne olursa olsun memnunum sonuçta taş gibi honda...

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125
    Alıntı Bilooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu hiç denemedim ama bi gün senin için dener yazarım buraya...bu arada 0-100 ivmelenmesi çokmu önemli sence...mesela ben şimdiye kadar hiç merak etmedim...ama öyle aman aman bişey bekleme sonuçta bu motor racing değil...

Ben sadece performansını merak ettiğim için sordum.MZ 251 ve GT250R ile kıyaslayacaktım Cevabın için teşekkür ederim.
    [COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

banro, Bilooo ;

Depoyu fulledim. Benzin bitip motor stop edesiye kadar. Hiç ellemek yok. Bakalım kaç km gidecek!

Daha sonra motorun durduğu km'yi alıp , yedeğe alır giderim benzinciye...

Hesaplarız bakalım km'de ortalama ne yakıyor...

Yöntem nasıl...

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910111959109 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler