Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Alıntı ozgur1087 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 1 ay önce aldığım cbx 250 den çoooook sıkıldım itiraf ediyorum.ilk zamanlar kabul hosuma gidiyordu.ama şu egzantrikten gelen ses beni soğuttu 16 binde aldım ben almadan bilmem kaç bin km öncede bu ses warmış .ki piyasadaki çoğu twister dada bu ses war..kendime inanamıyorum ya şu kıçı kırık çin motorlarının egzos seslerine bile imrenir oldum:( 1 ayda yakıta werdiğim 300 lirada açıkçası bana koydu.650 lik bi enduro ile nasıl aynı yakar 250 cc anlamadım.süspansiyon çok sert. rüzgarlı hawada hacıyatmaz gibi gidiyorum güven wermiyo...aynı paraya gs 500 almadığım için çok pişmanım..kabul 150 cc ile arasında bariz fark war.ama ıkına sıkıla 130 u geçecem die kasmanın anlamı yokk.parçalarının neden bukadar pahalı olduğunun mantıklı bi açıklamasını serwisi bile yapamazken..kendimi awutmaktan çok sıkıldım..eş değer fiyata 1 enduro yada gs 500 alacağım eğer aldığım fiyata elimden çıkarabilirsem..
    Araştırana bir sürü enduro motor var uygun fiyata.cbf250'nin amortisörler gerçekten sert.Asfalt dışına çıkmaya gelmiyo.Ben cbf250'yi 1 hafta kullandıktan sonra hemen sattım.İyi ki de satmışım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:46 PM ----------

Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapma be recep abi,
    yine aynı konuya deyiniyorsun.
    Cihan boşver şu cbf250'yi.Biz ne zaman dl 650 alıcaz.Onun hesabını yapalım.Geçen gün Uludağ yolunda cbf150 ile bi yollara girdim şaşarsın.Hani izniğe geldiğinizde asfalttan çıkıp taşlık bi yola girmiştik ya.O yoldan daha beter bi yola girdim.Ormanın içinden 25 km öyle bozuk yolda gittim.Eyvah dedim bu motor yolda bırakacak.Ama tık demedi cbf150.O yolda cbf250 ile gitseydim ya ben haşat olurdum ya da motor.Bize bi dl650 ya da kle500 gibi güzel bi enduro lazım.Bu cbf250 asfalt motoru.Biz dağları bayırlar gezmeyi severiz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı kartepeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne konpıle farı honda servısının cbf 250 anpulune ıstedıgı fıyat konpıle far vardır bı 300 lıra senın cbf 150 ıle cınlı scoterın debrıyajı aynı olması normal cunku oda bı cınlıbenzın yerıne yag yakan bı motorsen cbf 250 nın plastık aksamını sordunmu hıc hele gıt bıde on amortusor takımını sor gosterge panelını sorda bı dudagın ucuklasın
    konpile mi sorayım?
    bu arada konpil kim?
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı CallofJuarez adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Cihan boşver şu cbf250'yi.Biz ne zaman dl 650 alıcaz.Onun hesabını yapalım.Geçen gün Uludağ yolunda cbf150 ile bi yollara girdim şaşarsın.Hani izniğe geldiğinizde asfalttan çıkıp taşlık bi yola girmiştik ya.O yoldan daha beter bi yola girdim.Ormanın içinden 25 km öyle bozuk yolda gittim.Eyvah dedim bu motor yolda bırakacak.Ama tık demedi cbf150.O yolda cbf250 ile gitseydim ya ben haşat olurdum ya da motor.Bize bi dl650 ya da kle500 gibi güzel bi enduro lazım.Bu cbf250 asfalt motoru.Biz dağları bayırlar gezmeyi severiz.

recep abi cbf 150 kullanırken dl dl diye araştırıyorduk, ancak cbf 150 sattıktan sonraki fikrimiz dahada değişti, dl ile fazeri karşılaştırınca bizi bazı zevklerimizden alıkoyacak bir motosiklet test ettik,
    fazer konusu bizi da çok etkiledi, ikiside aynı hesap ancak dağ bayır artık geride kalıyor, ama bazen olur diyebiliriz.

neyse konu burası değil.
    şu an cbf 250 kullanmaya devam, bayramda kuzenle 1000 km lik yolculugumuz var,
    98 Beygir.....

ozgur1087 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    freewind(xf 650)
    salı günü makinayı bakıma sokcam krank bilyaları egzantrik zinciri yağı tuzu... bakalım kaç liraya çıkacak.belki çıkaramam motor rehin kalır bikaç hafta :Dakşam babama motoru değiştircem dedim ağzıma s...:Dbende enduro keyfini şimdilik emanet motorlarla gidercm:( yağrın xt 600 alıyorum(emanet) tüm gün dağa taşa wurcam kendimi :D hayatımda sürdüğüm en zewkli motor daha önce kullanmayanlara şiddetle tawsiye ederim twister e çok yakıyor diyorum ama xt nin yanında...fakat xt fazlasıyla hakediyor hernekadar çok yaksada werdiği keyif hesabını yaptırmıyor yakıtın

Motosikleti
    honda nt700deauville
    arkadaşlar eğer cbf 250arayan tanıdığınız varsa tıklayıp bakablirler 5150 filan yazdık ama 4750ye bile bırakabilirm saygılar sevgiler http://www.sahibinden.com/cok_cok_ac...XQQdisplayitem
    iyi motorlar sizi a noktasından b noktasına ulaştırır,mükemmel motorlarsa sadece başınıza bela açar::xrock::

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Arkadaşlar,lastiklere doğru hava olarak kaç basmamız gerek?ön ve arka lastik olarak?

arnold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600
    beyler km çevirici arıyorum.yardımcı olabilecek kimse var mı?
    serviste 220 tl.şu an o parayı o ufacık parçaya vermek istemyorum

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı arnold adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden .com da arattırsan çıkabilir belki ben geçen sene ön far almıştım bu siteden
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahibinden .com da arattırsan çıkabilir belki ben geçen sene ön far almıştım bu siteden
    bir tane bulabildim.o da 2. el yan sanayi ve 80 tl maalesef.bende 100 tl ye kadar yolu var ama en azından yan sanayi sıfır olsun

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    bir tane bulabildim.o da 2. el yan sanayi ve 80 tl maalesef.bende 100 tl ye kadar yolu var ama en azından yan sanayi sıfır olsun
    Tamam senin için bende araştıracağım burdaki tanıdık parça satan ustalara sorayım
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    CBF 250 i sattık 600f te sıra :)
    ön 33-arka 36 basıyorum ben

mandarake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-650
    Alıntı crazy_81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön 33-arka 36 basıyorum ben
    Eyvallah...

Motosikleti
    HondaCBF600
    Alıntı mandarake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,lastiklere doğru hava olarak kaç basmamız gerek?ön ve arka lastik olarak?
    38 basıyorum ben

Motosikleti
    Alıntı mandarake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah...

bısey degıll

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam senin için bende araştıracağım burdaki tanıdık parça satan ustalara sorayım
    sağolasın.hayırlı haberlerini bekliyorum

bakalım bakalım

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    zeki aradıgın km çeviricisi parçayı buldun mu ?
    98 Beygir.....

ozgur1087 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    freewind(xf 650)
    km teli neden kopar?cwp:benim gibi arazide kullanırsanız kesin kopar :D 80- 100 lira wardır die düşünmüştüm:D(sonuçta altın kaplama hatta elmas işlemeli flan ) 20 lira olduunu öğrenince sewindim :DDDD

Motosikleti
    arkadaslar cbf 250 ıcın 12 bin bakımında neler yapılıyo bılen varmı ???

Motosikleti
    HONDA CBF 600
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zeki aradıgın km çeviricisi parçayı buldun mu ?
    hayır abi arayışlarım devam ediyor.aslında olmaması çok önemli değil, sonuç olarak sadece km saati çalışmıyor ama motorumda bir eksiklik olması çok rahatsız ediyor beni

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler