Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bruss özgürün gözünden kaçmaz buarada depo üstü çanta hiç sorun çıkarmıyor ben bir büyük 22 lt lik birde ufaklık kullanıyorum büyük rahatlık depo üstüler bence
    erkmenim senin depo çantasının aynısından bende aldım biliyo musun...hemde bil bakalım kaç paraya_?sadece 45 ytl.. ufak bir defosu varmış sadece bende kaçırmadım hemen aldım hein gericke den...
    ama yalnız şöle bir sorun var körüğünü açıpta içini yükleyip doldurduğunda,çanta deponun üstünden senin kucağına doğru gelmeye başlıyor yolda giderken..
    As The Years Go Passing By...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    Alıntı darksilence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erkmenim senin depo çantasının aynısından bende aldım biliyo musun...hemde bil bakalım kaç paraya_?sadece 45 ytl.. ufak bir defosu varmış sadece bende kaçırmadım hemen aldım hein gericke den...
    ama yalnız şöle bir sorun var körüğünü açıpta içini yükleyip doldurduğunda,çanta deponun üstünden senin kucağına doğru gelmeye başlıyor yolda giderken..
    olum benim kappa ama nasıl oldu o iş
    Ride your way

Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    olum benim kappa ama nasıl oldu o iş
    kappa mı...hade yaw..
    alla alla ben seni çantayı hein gericke gördüm gibi sanki neyse..hallisinasyon gördüm galiba..

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı Syriana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motoruma satılık ilanı verdim bilginize...istanbul'dan bu motoru almak isteyen arkadaşlara duyurulur...çok temiz...sorunsuz ve bakımlıdır...

http://www.motosiklet.net/forum/satm...ri-cbf250.html
    arkadaşlar fiyat güncellenmiştir bilginize... http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4615545

hocam hayrlısı olsn benım ıstanbulda kankam war ıstıo hemen haber verıorm
    hedo senin arkadaşa ne oldu dostum... isterse gelsin bir motoru görsün...alması şart değil yani...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    syriana satıyosun demek motorunu...hayırlısı olsun dostum...sevineyim mi üzüleyim mi bilemiyorum şimdi...
    bölesine altın bir motoru bırakmak kolay olmaz aslında..

Motosikleti
    mondial 151 rs siyah
    wala fiyatı çok geliyo wallahi yoksa bunu alıcam ama cbr 125 düsünüom hal böyle olnca:D

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    syriana satıyosun demek motorunu...hayırlısı olsun dostum...sevineyim mi üzüleyim mi bilemiyorum şimdi...
    bölesine altın bir motoru bırakmak kolay olmaz aslında..
    darksilence dostum malum bildiğin gibi biz motora iki kişi biniyoruz genelde...ve uzun yol istiyoruz...sırf bu sebepten dolayı en ufak bir şikeyetimin bile olmadığı motorumu abisiyle değiştirmek istiyorum...yani CBF500...hayırlısı olsun diyelim...

Alıntı met4LLic4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wala fiyatı çok geliyo wallahi yoksa bunu alıcam ama cbr 125 düsünüom hal böyle olnca:D
    met4LLic4 fiyatının nasıl bişey olması gerekirdi peki...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Motosikleti
    arkadaşlar fiyat güncellenmiştir bilginize... http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=4615545

hedo senin arkadaşa ne oldu dostum... isterse gelsin bir motoru görsün...alması şart değil yani...
    ya ben sana dönmeyi unuttum pardon:( o cbf 500 de karar kıldı artık aralığa kadar bekliyecek ama soran olursa gene yardımcı olurum ben
    Ride your way

Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    darksilence dostum malum bildiğin gibi biz motora iki kişi biniyoruz genelde...ve uzun yol istiyoruz...sırf bu sebepten dolayı en ufak bir şikeyetimin bile olmadığı motorumu abisiyle değiştirmek istiyorum...yani CBF500...hayırlısı olsun diyelim...
    hımmm...o abiden bende istiyorummm...

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    merhaba arkadaşlar 1-1.5 ay önce aldığım cbf 150 ve 1 hafta önce kanuni tiger ile takas ettiğim regal raptor'ü sattım neden derseniz cbf 150 beni sarmadı yeni motorcular ve hızı sevmeyenler vede yeni öğrenecekler için ideal bir motor fakat bana daha pro birley lazım şimdide ya cbf 250 yada cbx 250 almayı düşünüyorum 2. el birde 2006 cbf alacağıma o paraya 2001 gs 500 mü alsam ama 2001 motor bana problem çıkartırmı? ve gs 500 ün yakıtı nedir bilen varsa lütfen yazsın

Motosikleti
    Alıntı darjeling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar 1-1.5 ay önce aldığım cbf 150 ve 1 hafta önce kanuni tiger ile takas ettiğim regal raptor'ü sattım neden derseniz cbf 150 beni sarmadı yeni motorcular ve hızı sevmeyenler vede yeni öğrenecekler için ideal bir motor fakat bana daha pro birley lazım şimdide ya cbf 250 yada cbx 250 almayı düşünüyorum 2. el birde 2006 cbf alacağıma o paraya 2001 gs 500 mü alsam ama 2001 motor bana problem çıkartırmı? ve gs 500 ün yakıtı nedir bilen varsa lütfen yazsın
    bence gs 500 e pek bulaşma harika motor o ayrı ama 2001 nekadar temiz bulabilirsin bilemiyorum ben bulamamıştım açıkçası.

arkadaşlar buarada 6000 bakımda yapılanlar neler /ücret nekadar bilgisi olan varmı?
    Ride your way

Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah

arkadaşlar buarada 6000 bakımda yapılanlar neler /ücret nekadar bilgisi olan varmı?
    hedocum pek bişey yok merak etme..yağını tuzunu felan değiştiriyolar...buji bile değişmiyo yani...kasma kendimi...
    60 ytl civarında bişey tutuyo işçilikle beraber...
    ama 12000 lik bakımda(ki gerçi ben 10000 de yaptırdım 12000 lik bakımını) yandın diyebilirim sana... acıcık tuzlu oluyo yani...bana 220 ytl ye patlamıştı 10000 lik bakım...

Motosikleti
    hedocum pek bişey yok merak etme..yağını tuzunu felan değiştiriyolar...buji bile değişmiyo yani...kasma kendimi...
    60 ytl civarında bişey tutuyo işçilikle beraber...
    ama 12000 lik bakımda(ki gerçi ben 10000 de yaptırdım 12000 lik bakımını) yandın diyebilirim sana... acıcık tuzlu oluyo yani...bana 220 ytl ye patlamıştı 10000 lik bakım...
    özgürüm valla yükseliş benim 1000 bakıma 60 almıştı castrol istedim diye +20 fazla ödedim 3000 de yağını değiştirdim ,bakalım 5400 km deyim manisa daki hondaya da götürebiliirm motoru baya övdüler oradaki ustayı
    Ride your way

Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    özgürüm valla yükseliş benim 1000 bakıma 60 almıştı castrol istedim diye +20 fazla ödedim 3000 de yağını değiştirdim ,bakalım 5400 km deyim manisa daki hondaya da götürebiliirm motoru baya övdüler oradaki ustayı
    evet bende oraya götürüyorum artık...yükseliş mahvetti beni...bölesine baştan savma bi servis yükseliş işte...

Motosikleti
    arkadaşlar kappa 35 lt çantamı satıyorum:( çanta almayı düşünüyorum ama bahara doğru givinin 39 lt lik kappanın da 42 lt lik modelleri aklımda var acaba 2 kask alırmı amacım 2 kask alabilen en kucuk cantayı almak sizin görüşleriniz neler?
    Ride your way

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    tüm cbf 250 lerde mkontağı açınca yanıyormu far çok uyuz edici bir durum bence :S ona bir anahtar takmak laızm aslında basit birşey güzel bir anahtar takılabilir eğer öyleyse

sencaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr600f
    cbx250 mi_? ne zaman hani nerde_?

bo formu kullanmayı öğrenemedim

Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    arkadaşlar kappa 35 lt çantamı satıyorum:( çanta almayı düşünüyorum ama bahara doğru givinin 39 lt lik kappanın da 42 lt lik modelleri aklımda var acaba 2 kask alırmı amacım 2 kask alabilen en kucuk cantayı almak sizin görüşleriniz neler?
    erkmenin dostum...büyük çanta yakışmıyor yalnız cbf e... en güzeli 36 lt.lik...benim öyle mesela..

tüm cbf 250 lerde mkontağı açınca yanıyormu far çok uyuz edici bir durum bence :S ona bir anahtar takmak laızm aslında basit birşey güzel bir anahtar takılabilir eğer öyleyse
    bende taktırmayı düşündüm ama, servisin teknik açıklamasını kullananların açıklamasını dinledikten sonra vazgeçtim..ampulu patlatıyormuş...

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    yok saçma birşey ampülü patlatması ampül patlasada 2.5 liraya almayanı dövüyorlar :D:D

L.SAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    yok saçma birşey ampülü patlatması ampül patlasada 2.5 liraya almayanı dövüyorlar :D:D
    üzerindeki ampulun değeri 20tl dediğiniz ampuller baoln ampuller anca önünü aydınlatır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler