Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    MeKo_1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda CBF250
    Arkadaşlar motorumu satılığa çıkardım bilgilerinize...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    -CBX250- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address 110
    Alıntı srhtsglm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 model gümüş gri, geçen yıl eylül de 0 motor yaptırıp ve bugüne kadar 7.500 km.yaptığım cbf 250 mi bugün sattım!
    Hayırlsı olsun

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı MeKo_1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorumu satılığa çıkardım bilgilerinize...
    ilan verdiyseniz link alabilir miyim?
    TRANSALP XL700

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    2006 model gümüş gri, geçen yıl eylül de 0 motor yaptırıp ve bugüne kadar 7.500 km.yaptığım cbf 250 mi bugün sattım!

iyi hadi Allah utandırtmasın.. Varmı ufukta yeni marka model ?
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı -CBX250- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlsı olsun
    Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi hadi Allah utandırtmasın.. Varmı ufukta yeni marka model ?
    eyvallah dostum...4.900 tl e verdim.bikaç ay yaya takılcam, ocak-şubat gibi er6-n almak niyetim kısmetse.ama kız arkadaşım kendi rahatını düşünerekten x-max 250 diye başımın etini yiyor bakalım.
    htmetin bunu beğendi.

NRG900 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizim apartmanda biri almış xmax250. Apartmanın içine parkediyor. Bir kere apartmanın içinde gizliden bindim. Dizlerimin arası bir boş kaldı. Nası güvensiz, nası tehlikeli bi duygu. Hemen kalktım valla. Bence cbf 250'den sonra dizlerinin arasına deposunu alacağın yine bir 250 veya daha büyük hacim almak lazım. crusier tipi de olabilir bak ama maxi scooter veya scooter benzeri yeni kuvvetli motorlar denge açısından sağlıklı değil.
    htmetin bunu beğendi.

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı NRG900 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim apartmanda biri almış xmax250. Apartmanın içine parkediyor. Bir kere apartmanın içinde gizliden bindim. Dizlerimin arası bir boş kaldı. Nası güvensiz, nası tehlikeli bi duygu. Hemen kalktım valla. Bence cbf 250'den sonra dizlerinin arasına deposunu alacağın yine bir 250 veya daha büyük hacim almak lazım. crusier tipi de olabilir bak ama maxi scooter veya scooter benzeri yeni kuvvetli motorlar denge açısından sağlıklı değil.
    tespit doğru..aslında o diz arası boşluktan kaynaklı tribal duyguyu scooter lar için özel yapılan çantalar var sele ucu ile ön taraf arasına sıkıştırılan bir nebze o psikolojiden çıkıyor insan...bide x-max ta ayak pozisyonu ayrık yani düz zemin değil, kullanma fırsatım oldu fena değil rahat yani...gerçi hatunla binmek handikapım oldu bu zamana kadar er-5 ,agility city 125 ve cbf 250 den sonra x-max a binince kızda haklı olarak limuzine binmiş gibi oldu şimdi neymiş efendim illa öyle geniş seleli olacakmış alacağım motor kafamın etini yiyor cruiser şu aşamada beni sarmıyor orta yaşlarımda binecem ama son noktayıda onunla koyarım gibime geliyor güzel bir v makina ile...şu an için gönlüm er 6-n de bir iki kullanmışlığım oldu enfes bi makina...2008 / 10 model arası uygun bir önceki kasa..yeni kasaları maalesef çok para..
    htmetin ve NRG900 bunu beğendiler.

purenake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar,

Ben de model yükseltmek için (Büyük ihtimalle daha düşük yüksek yıllı bir GS olacak) motorumu satıyorum, tüm detayları yazdım ilana,

Forumdaki arkadaşlara tabii ki her türlü güzellik yapılacaktır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8508652/detay/
    htmetin bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı purenake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Ben de model yükseltmek için (Büyük ihtimalle daha düşük yüksek yıllı bir GS olacak) motorumu satıyorum, tüm detayları yazdım ilana,

Forumdaki arkadaşlara tabii ki her türlü güzellik yapılacaktır.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8508652/detay/

Hayırlı satışlar. Motor sesi iyi geliyor gerçekten.
    purenake bunu beğendi.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

telmessos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    herkese merhaba aklımın her zaman bir köşesinde olan bir model cbf 250 şimdide bi fırsat geldi sanırım alacağım
    şu ilan için ne dersiniz arkadaşlar
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...38377437/detay
    malum 44000 km motor yakın bakımlarında neler karşıma çıkabilir neleri değişmesi gerekir bakmam gereken özel bir şey var mı acaba bakım aralıkları kaç kmdir bu makinaların herkese teşekkürler.

Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    yokmu arkadaşlar bilgisi olan bayağı az herhalde cbf 250 kullanıcısı

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    44.000 km bir motor için lastik,marş kömürü ve role,zincir dişli değişimi yapılmış bunlar +...fakat 44.000 km ise o makina egzantrik,debriyaj baskı-balata değişimide yapılmışmıdır bir sor, değişmişse kaç binde ve zaman öğren...değişmemişse motor arka blokta egzantrik gergi vidası vardır onun seviyesine bak iyi durumda ise vida 0 olmalı bloğa, uzatılmışmı kontrol et...sesini dinle,rolanti devrine bak 1.500 d/d sabit sayıyormu..egzozu ayağınla 5-10 sn.kapat motorun içinden ses geliyormu ediyormu bak...bakım aralıklarına gelince her 6.000 km de genel bakım, ortalama 3-4 bin km.de yağ ve filtre değişimi yaparsın.

Motosikleti
    fz6 fazer 2007 kırmızı
    44.000 km bir motor için lastik,marş kömürü ve role,zincir dişli değişimi yapılmış bunlar +...fakat 44.000 km ise o makina egzantrik,debriyaj baskı-balata değişimide yapılmışmıdır bir sor, değişmişse kaç binde ve zaman öğren...değişmemişse motor arka blokta egzantrik gergi vidası vardır onun seviyesine bak iyi durumda ise vida 0 olmalı bloğa, uzatılmışmı kontrol et...sesini dinle,rolanti devrine bak 1.500 d/d sabit sayıyormu..egzozu ayağınla 5-10 sn.kapat motorun içinden ses geliyormu ediyormu bak...bakım aralıklarına gelince her 6.000 km de genel bakım, ortalama 3-4 bin km.de yağ ve filtre değişimi yaparsın.
    çok teşekkür ederim abicim dediklerine dikkat edeceğim
    Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türkiye halkına Türk milleti denir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Hey CBF'ciler.. Hayat ne kadar exzantirik değil mi? Özledim ya la motoru

NRG900 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam gençlik, bir anket sorusu sorayım;

2. el alırken bizim motorda orijinal ayna mı yoksa daha şık farklı bir ayna mı sizi çeker?
    .

(yuvarlak transalp aynası koysam çok mu yüksek kalır emin olamadım)

Motosikleti
    Alıntı NRG900 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam gençlik, bir anket sorusu sorayım;

2. el alırken bizim motorda orijinal ayna mı yoksa daha şık farklı bir ayna mı sizi çeker?
    .

(yuvarlak transalp aynası koysam çok mu yüksek kalır emin olamadım)
    orjinaller olaydı iyiydi göbi

UgurCanSoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    bende bu motordan almayı düşünüyorum ama piyasada pek yok
    "Yasamayan cesaretiyle bir kösede öyle ölür esaretiyle..."

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    CBF 250 gerçekten güzel motor yaklaşık 8 aydır kullanıyorum. Aldığımın ertesi ayı motor yağsızlıktan bizim tabirimizle "piston şamarladı" ve bana yaklaşık 1200 tl masraf açtı. Orjinal piston krank zincir komple yaptırdım. Yağ yakma sorunu da ortadan kalktı. Tam istediğim ayara geldi. Bundan önceki motorum mondial mcx di. Hondaya bindiğim zaman anladım şimdiye kadar bindiğim şeyin motosiklet olmadığını. Şu anda internete koydum biraz maddi sıkıntım var ama mayıs ayına kadar satılmazsa sonrasında satmayıda düşünmüyorum. ilgilenen olursa http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5570690/detay/

Motosikleti
    Bu motoru bizim arkadaş aldı. Yani Motor kısmında bir sıkıntı yok gibi ama dışı turşu olmuş. En basitinden Egzosunu gümüşe boyamışlar ön gösterge kırılmış falan motor ezik yani. Sende sanki daha temiz duruyurdu bu makina

yapiressami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung GT-250
    2009 YILINDA cbf 250 vardı yine bu topik te paylaşımlarım vardı hey gidi günler... maddi durumdan dolayı satmıştım ozaman şimdi mondi MC-150 var fakat sıfır aldım 3 yıldır bende satıp yine cbf 250 almak istiyorum .. önceki makine beni çok üzmüştü acemiydim ekmeği yenmiş motoru aldığımı çok geç anlamıştım... şimdi eli ayağı düzgün bi cbf 250 istiyorum yedek parça gibi tüm olumsuzluklarına ramen inazuma alıcak para henüz yok napıyım öle işte...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler